Jump to content


Photo

Sex na plaži


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
158 replies to this topic

Poll: Odobravate li "javni sex" ? (199 member(s) have cast votes)

Odobravate li "javni sex" ?

  1. DA (109 votes [56.48%])

    Percentage of vote: 56.48%

  2. NE (84 votes [43.52%])

    Percentage of vote: 43.52%

Vote Guests cannot vote

#136 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 07 August 2006 - 14:28

QUOTE(MAGRIPA65 @ 6 Aug 2006, 21:16)
Cela prica ce verovatno uticati na porast turizma u Hrvatskoj jer ce gomila frustriranih iz Zapadne Evrope krenuti u tom pravcu u ocekivanju svakodnevne predstave na plazi.Sto se unikatnosti pojave tice i nije bas neka novost jer su se takve stvari desavale na Ibici 90 tih i to bez prevelike pompe barem u ozbiljnijim medijima.Secam se jos uvek one divlje nudisticke plaze na Adi 80tih kad panduri pojure kupace a oni se onako goli rastrce po sumi prekidajuci grupu pacenika koja se tu skupljala da onanise.Bila velika novost u to vreme a danas na to niko i ne obraca paznju.


eh onanija, pa to se ne racuna, a jos se pamti legendarna scena na duseku na naduvavanje na sred jezera, jednosatni felacio, uz ovacije posetilaca na plazi koji su sve to pretvorili u neku varijantu igara bez granica na beogradski, iskricav nacin. tamo negde cirka 1987. na adi, prema nudistickom delu.

taj seks pred mnostvom svedoka je bas onako, animalan ali na jeftin nacin, kao kad se pare kucici. pre jedno 8-9 godina na jednoj portugalskoj plazi, i to gradskoj, neko dvoje klincadije su se zigovali, delovalo je bas otuzno, mehanicki

#137 zeleni_zub

zeleni_zub
  • Members
  • 279 posts

Posted 09 August 2006 - 12:53

neki dan sam čito u novinama kako je u roterdamu seks u parkovima odavno nešto normalno kad padne mrak ali jedan par je otišao korak dalje pa su kao podlogu iskoristili haubu parkiranog policijskog auta u kojem su sjedila 2 milijajca.
u čitavom tekstu nije me fascinirala ludost ovo dvoje, nego reakcija policije koja je morala elegantno i zakonski riješiti situaciju a to su izveli tako da su se javili u stanicu, a ovi su ih poslali na hitan zadatak u drugi kvart tako da su morali upaliti sirenu i krenuti.
da nisu postupili tako strastveni par ih je mogao prijaviti zbog uznemiravanja jer nisu činili ništa protuzakonito.
e pa sad ti vidi kolko je njima jebanje bitno kao naciji blink.gif

ps. prema opisima policajaca gospođa koja im je ležala na haubi imala je oko 45 a gospodin 17-18, idealan spoj mladosti i iskustva smile.gif

Edited by zeleni_zub, 10 August 2006 - 00:02.


#138 GoranBG

GoranBG
  • Members
  • 1,485 posts

Posted 11 August 2006 - 21:03



cool.gif s_w.gif

#139 dedazec

dedazec
  • Members
  • 1,460 posts

Posted 12 August 2006 - 18:33

he, dok smo se vozali splavom po sochi uochili smo neshto tako. samo shto je bilo uzvodno, a mi bash nismo bili vichni veslanju, pa se morao koristiti zum. mislio sam da su se zaneli, ali znachi moda je u pitanju... pa dobro.


#140 Lola

Lola
  • Members
  • 289 posts

Posted 13 August 2006 - 17:35

U Engleskoj se odnedavno desio fenomen koji se zove dogging a radi se o tome da se ljudi kojima je do sexanja na javnom mestu srecu po parkovima ili javnim parkinzima (da ne ispadne da prozivam semele) i tu se na licu mesta kreshu sa potpunim strancima. Madness!

Sve u svemu, nisam za ni u slucaju sexanja na javnoj plazi a ni za doggin' aktivnosti jer je neko vec dobro primetio a ja se slozila sex nesto sto bi trebalo biti intimno. Dakle, sve drugo ovde pomenuto spada po meni u neku vrstu egzibicionizma i voajerizma. Valjda smo odmakli od zivotinjskog stupnja, ili ipak nismo?

#141 zeleni_zub

zeleni_zub
  • Members
  • 279 posts

Posted 14 August 2006 - 03:20

QUOTE(Lola @ 13 Aug 2006, 18:35)
U Engleskoj se odnedavno desio fenomen koji se zove dogging a radi se o tome da se ljudi kojima je do sexanja na javnom mestu srecu po parkovima ili javnim parkinzima (da ne ispadne da prozivam semele) i tu se na licu mesta kreshu sa potpunim strancima. Madness!

Sve u svemu, nisam za ni u slucaju sexanja na javnoj plazi a ni za doggin' aktivnosti jer je neko vec dobro primetio a ja se slozila sex nesto sto bi trebalo biti intimno. Dakle,  sve drugo ovde pomenuto spada po meni u neku vrstu egzibicionizma i voajerizma. Valjda smo odmakli od zivotinjskog stupnja, ili ipak nismo?

najebali smo smile.gif

#142 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 25 August 2006 - 10:59

A sex na nudističkoj? cool.gif

#143 Cobra Dragec

Cobra Dragec
  • Members
  • 1,274 posts

Posted 25 August 2006 - 12:44

QUOTE(MAGRIPA65 @ 6 Aug 2006, 22:16)
Cela prica ce verovatno uticati na porast turizma u Hrvatskoj jer ce gomila frustriranih iz Zapadne Evrope krenuti u tom pravcu u ocekivanju svakodnevne predstave na plazi.Sto se unikatnosti pojave tice i nije bas neka novost jer su se takve stvari desavale na Ibici 90 tih i to bez prevelike pompe barem u ozbiljnijim medijima.Secam se jos uvek one divlje nudisticke plaze na Adi 80tih kad panduri pojure kupace a oni se onako goli rastrce po sumi prekidajuci grupu pacenika koja se tu skupljala da onanise.Bila velika novost u to vreme a danas na to niko i ne obraca paznju.


Dešavalo se i u Herceg Novom tokom 90tih. Mislim da je bil 1999. Jedna forumašica i ja smo šetali šetalištem Pet Danica u 11h ujutro, i vidjeli dvoje kako se seksaju na jednoj stijeni u plićaku. Dakle, bukvalno "u po bijela dana", i to ne na plaži na kojoj imate statičku gomilu ljudi, nego pored šetališta kojim konstantno cirkulišu prolaznici.

#144 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 26 August 2006 - 13:23

heh

nekidan u hnovom

oralni sex dvoje mladih turista u 5 ujutru na klupi pored setalista

nailazi policajac,pervert,i snimi ih telefonom,uz lascivne komentare

iza njega ide decko i snimi ga kako ih snima

policajac dobije suspenziju

snimak ima pola hnovog na telefonu,a novodno je i na netu

decko ispao superheroj,provalio trulez organa reda

#145 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 26 August 2006 - 13:39

Nije navodno na netu, već jeste na netu smile.gif

A to za suspenziju, teško mi je da poverujem biggrin.gif

#146 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 26 August 2006 - 13:44

ako su lagali mene i ja lazem vas biggrin.gif

#147 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 26 August 2006 - 13:45

QUOTE(copkillah)
Nije navodno na netu, već jeste na netu smile.gif

Гле њега... Па дај линк, штекаро.

#148 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 26 August 2006 - 13:56

jes' pa da me proglase za sik perverta. sad.gif

šalim se, ja prosledjujem dalje, ja sam samo glasnik innocent.gif

http://xxx.de/files/...read-lizing.zip

#149 MiddleClass

MiddleClass
  • Members
  • 2,444 posts

Posted 28 August 2006 - 02:39

QUOTE(morgana @ 26 Aug 2006, 14:23)
heh

nekidan u hnovom

oralni sex dvoje mladih turista u 5 ujutru na klupi pored setalista

nailazi policajac,pervert,i snimi ih telefonom,uz lascivne komentare

iza njega ide decko i snimi ga kako ih snima

policajac dobije suspenziju

snimak ima pola hnovog na telefonu,a novodno je i na netu

decko ispao superheroj,provalio trulez organa reda


Ne znam da li je dobio suspenziju. Imam na mobilnom ono sto je pandur snimao. Ne znam da postoji drugi snimak, tj. da je neko snimao pandura dok snima. Snimak je bez veze, ali zato je genijalna policajceva prica.
Tacno je to da snimak ima pola Novog. biggrin.gif

Edited by MiddleClass, 28 August 2006 - 02:40.


#150 Miljan

Miljan
  • Banned
  • 849 posts

Posted 29 August 2006 - 00:05

Sex na ex i sa sirem gibanica. Ja sam gledao sex na plazi nekoliko puta. Ako je akterima svejedno onda nesmeta ni meni.