Jump to content


Photo

Sex na plaži


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
158 replies to this topic

Poll: Odobravate li "javni sex" ? (199 member(s) have cast votes)

Odobravate li "javni sex" ?

  1. DA (109 votes [56.48%])

    Percentage of vote: 56.48%

  2. NE (84 votes [43.52%])

    Percentage of vote: 43.52%

Vote Guests cannot vote

#151 Uran

Uran
  • Members
  • 366 posts

Posted 04 September 2006 - 20:16

Jos sexa na plazi cool.gif :

razuzdane spanjolke

#152 Nicol

Nicol
  • Members
  • 751 posts

Posted 04 September 2006 - 20:31

QUOTE(Uran @ 4 Sep 2006, 20:16)
Jos sexa na plazi  cool.gif  :

razuzdane spanjolke


Na plaži je policija zatekla šest Španjolki u dobi, starosti od 27 do 32 godina, koje su privedene.

Utvrdjeno je da su se, nakon što su oko 17.30 stigle na plažu, gole kupale u moru, pri čemu su se ljubile i mazile po celom telu, zbog čega su ostali kupači negodovali, saopštio je Ćurić.


sve mi se čini da su organi reda ovaj zapisnik kuckali, a bome i pridržavali kod čitanja lijevom rukom dry.gif

#153 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 06 September 2006 - 11:36

QUOTE(Nicol @ 4 Sep 2006, 21:31)
sve mi se čini da su organi reda ovaj zapisnik kuckali, a bome i pridržavali kod čitanja lijevom rukom  dry.gif


laugh.gif

Ali the plot thickens:

QUOTE
... Vjerojatno se ništa ne bi dogodilo da odjednom nisam vidio da su napale nekog čovjeka koji je ležao u blizini. Nemam pojma da li im je on nešto rekao ili napravio, ali su odjednom sve skočile na njega i počele ga cipelariti i gađati kamenjem. ...

...izjavile su Slobodnoj Dalmaciji da su napale muškarca koji je masturbirao izazvan njihovim slobodnim ponašanjem. Međutim, svjedoci tvrde kako su one prvo muškarca gađale kamenjem, a zatim su tri djevojke dotrčale do njega i počele ga tuči nogama...


Ali ovo poslednje je najbolje. One su prve njega gađale kamenjem iz čista mira, da bi on tek onda isprovociran krenuo u masturbaciju!

roflmao.gif

Svjedoci: twak.gif

#154 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 06 September 2006 - 12:36

da je uzo nesto da jebe posred plaze sve bi bilo ok ali da ovako lezeci hoce da se za dzabe okoristi prizorom uz autoasistenciju, e to je vec neoprostivo.
jebene katolkinje, pitam se da li su uopste bile depilirane

#155 Nicol

Nicol
  • Members
  • 751 posts

Posted 06 September 2006 - 21:33

QUOTE(3opge @ 6 Sep 2006, 12:36)
jebene katolkinje, pitam se da li su uopste bile depilirane

bome i meni je dosta da tako bezočno svjedoče o svojoj vjeri. ipak je hrvatska sekularna država. kladim se da su nosile i kičaste zlatne lančiće s papinom slikom oko vrata. dry.gif

Edited by Nicol, 06 September 2006 - 21:33.


#156 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 08 September 2006 - 02:27

QUOTE(Nicol @ 6 Sep 2006, 16:33)
bome i meni je dosta da tako bezočno svjedoče o svojoj vjeri. ipak je hrvatska sekularna država. kladim se da su nosile i kičaste zlatne lančiće s papinom slikom oko vrata.  dry.gif


ili dobro skriveni tattoo sa papom ?

#157 siroma

siroma
  • Banned
  • 772 posts

Posted 19 September 2006 - 18:31

QUOTE(st.anger @ 30 Jul 2006, 08:53)
Prvi par je nakon nekoliko pokušaja spolnog odnosa u plićaku plaže otplivao nekoliko metara od obale i tamo nastavio akciju.

upravo takvo iskustvo sam imao
i nista posebno
zaista ne razumem oko cega je tu kao neka drama ...
pri***alo mi se i to sam i uradio
nazalost secam se i drugacijih ali homosexualnih iskustava iz perioda zavisnosti ali ne na toliko javnoj plazi
QUOTE(st.anger @ 30 Jul 2006, 08:53)
Djevojka je bila u vidno alkoholiziranom stanju. Par je više od sat vremena pred svima prisutnima bio u žaru seksualne predigre u plićaku plaže Zrće, a mladić je djevojci, na uzvike mnogih, uspio skinuti i donji dio kupaćeg kostima. Nakon toga oboje su otplivali nekoliko metara od obale, gdje se ponovila priča iz prvog scenarija.


pa sta fali cugnula devojka malo ...
ja sam pod narkoticima dozivljavao i redaljke pa sta ...
stvar izbora i potrebe
svejedno radi se o licnoj slobodi ...
meni ne smeta vodjenje ljubavi na javnom mestu ipak je to samo telo
e u slucaju da je sa osobom suprotnog pola vec se radi o ubijanju duse i to su neke druge price ...
nadam se da ce se taj fazon sexanja na plazi prosiriti i kod nas i da ce postati in
ono kao fora i u fazonu

#158 nasumica

nasumica
  • Members
  • 918 posts

Posted 19 September 2006 - 20:36

QUOTE(siroma @ 19 Sep 2006, 18:31)
upravo takvo iskustvo sam imao
i nista posebno
zaista ne razumem oko cega je tu kao neka drama ...
pri***alo mi se i to sam i uradio
nazalost secam se i drugacijih ali homosexualnih iskustava iz perioda zavisnosti ali ne na toliko javnoj plazi

pa sta fali cugnula devojka malo ...
ja sam pod narkoticima dozivljavao i redaljke pa sta ...
stvar izbora i potrebe
svejedno radi se o licnoj slobodi ...
meni ne smeta vodjenje ljubavi na javnom mestu ipak je to samo telo
e u slucaju da je sa osobom suprotnog pola vec se radi o ubijanju duse i to su neke druge price ...
nadam se da ce se taj fazon sexanja na plazi prosiriti i kod nas i da ce postati in
ono kao fora i u fazonu

e vidis,meni smeta.
ne da sam nekad gledala,ali nekako osecam odbojnost,kad pomislim da bih mogla da odvedem dete na plazu,i da se tamo dvoje ...u.pogotovu sto,kao sto si rekao postoje manje javne plaze gde to ne bi bio problem.
a kad vec pominjes licne slobode,valjda je licna sloboda i to da neko ne zeli da gleda sex na javnom mestu,i da ima pravo na to.

#159 Djuro

Djuro
  • Members
  • 1,525 posts

Posted 22 September 2006 - 16:12

QUOTE(nasumica @ 19 Sep 2006, 22:36)
e vidis,meni smeta.

a kad vec pominjes licne slobode,valjda je licna sloboda i to da neko ne zeli da gleda   sex na javnom mestu,i da ima pravo na to.


Tebi je lako: sklopis oke i resen problem.

Edited by Djuro, 22 September 2006 - 16:12.