Jump to content


Photo

Sex na plaži


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
158 replies to this topic

Poll: Odobravate li "javni sex" ? (199 member(s) have cast votes)

Odobravate li "javni sex" ?

  1. DA (109 votes [56.48%])

    Percentage of vote: 56.48%

  2. NE (84 votes [43.52%])

    Percentage of vote: 43.52%

Vote Guests cannot vote

#1 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 30 July 2006 - 07:53

Javni seks na plaži postaje novi trend
Pišu: D. Vuleta, N. I. Fišić, B. Mitraković
Foto: Dijana Vuleta

ZAGREB, KOMIŽA, NOVALJA - Seks na javnom mjestu, pogotovo na plaži usred bijela dana, čini se postaje novi trend u Hrvatskoj. Javnom nedjeljnom seksu dvoje mladih na komiškoj plaži Kamenice prije par dana svjedočilo je oko dvjesto kupača. Gotovo je već izvjesno da su glavni akteri bili Višanin i mlada Slovenka, a priča se da postoje i fotografije snimljene mobitelom.

No, ovaj se trend proširio i na Pag. Novo poprište danas poslijepodne bila je plaža Zrće kod Novalje gdje su u nekoliko sati svoje umijeće vođenja ljubavi javno demonstrirala dva para. Na čuđenje brojnih promatrača, koji su pokušali odvratiti pažnju djece od onoga što se događa u plićaku plaže, zaigrala su se dva para. Prvi par je nakon nekoliko pokušaja spolnog odnosa u plićaku plaže otplivao nekoliko metara od obale i tamo nastavio akciju.

- Pa oni ne vide nikoga oko sebe. Stvarno nisu normalni - rekao je jedan mladić. Nakon što je taj par završio sa svojim “aktivnostima”, samo nekoliko minuta kasnije iz obližnjeg kluba izašao je drugi par.

Djevojka je bila u vidno alkoholiziranom stanju. Par je više od sat vremena pred svima prisutnima bio u žaru seksualne predigre u plićaku plaže Zrće, a mladić je djevojci, na uzvike mnogih, uspio skinuti i donji dio kupaćeg kostima. Nakon toga oboje su otplivali nekoliko metara od obale, gdje se ponovila priča iz prvog scenarija.

- Pa ovdje se stvarno svašta može vidjeti - komentirali su ljudi koji kažu kako im se na trenutke činilo da gledaju scene snimanja erotskog filma. - Lijepo je što ovako uživaju u slobodi i ljubavi. Na kraju krajeva, onaj kome to smeta ne mora ni gledati - rekla je jedna djevojka.

Ludilo javnog seksa zahvatilo je i Europu, a za sada prednjače Danci. Na plaži u mjestu Ishoj, 20-ak kilometara od Kopenhagena, prijavljeno je više slučajeva vođenja ljubavi usred bijela dana. Slični su se prigovori pojavili i na nekim plažama u južnoj Švedskoj koja grca na temperaturama od 40 stupnjeva.


#2 nesha taxista

nesha taxista
  • Members
  • 678 posts

Posted 30 July 2006 - 08:22

I šta je tu loše, kome smeta, ne treba da gleda, jedino ne bi bilo loše da se takve aktivnosti obavljaju podalje od dece.

#3 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 30 July 2006 - 08:39

QUOTE(nesha taxista @ 30 Jul 2006, 10:22)
I šta je tu loše, kome smeta, ne treba da gleda, jedino ne bi bilo loše da se takve aktivnosti obavljaju podalje od dece.

Ma nije stvar u tome da je loše "to raditi" stvar je baš u tome da li je to prihvatljivo baš za sve gledati - ovdje je taj "trend" opisan tako da se to radi pred plažama punim posjetitelja to onda predpostavlja i obitelji s djecom.

Inače u moru "to" treba svatko probati i to je normalno, al ima pustih mjesta rolleyes.gif
QUOTE
kome smeta, ne treba da gleda

Ali to otvara mnoga pitanja, onda bi se recimo moglo desit da se u nekom restoranu nađe par generacija neke obitelji a za susjednim stolom se sheve i dahću biggrin.gif
-kome smeta nek ne gleda ?

PS.
hebiga, ak je to tako kako ti kažeš i ko što ljudi za sad glasaju onda budite spremni da će i pederi tražit to "pravo javnosti"
s_w.gif

Ni u najcrnim snovima ne mogu zamisliti kako čitava plaža 400/500 ljudi pozorno prati ili
odvraća pogled od dva tipa koji se "bambusaju" i to još dobro namazani Copertonom
s_w.gif roflmao.gif

Edited by st.anger, 30 July 2006 - 08:57.


#4 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 30 July 2006 - 09:01

OK, ako se nadje pogodna plaza. Ovo sa publikom na plazama gde ljudi preskacu jedni druge da bi pronasli mesto pod suncem je degutantno. Ne zbog (nedostatka) morala kao takvog vec zbog nedostatka senzibiliteta i osecaja za meru i obzira prema drugima. Lako je reci da ko ne zeli ne mora da gleda ali da li to znaci da ostatak ljudstva na plazi sa sve decom, mini-friziderima, lezaljkama i suncobranima treba da pokupi svoje prnjice i nestane da bi raspomamljena razmena telesnih tecnosti kulminirala izmedju dvoje ostrascenih? Pa nije to TV da samo promenis kanal. Oni koji letuju porodicno znaju da je odlazak na plazu citav pohod koji se (zato i jeste letovanje!) odvija pod upeklom zvezdom. I sta sad, treba da krene migracija naroda (koji ne zeli da bude publika) da bi nekih dvoje kopuliralo?

Vodjenje ljubavi trebalo bi da bude uzivancija a ne (brutalno) izivljavanje nad nezainteresovanima.

#5 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 30 July 2006 - 09:13

QUOTE(st.anger @ 30 Jul 2006, 07:53)
Javni seks na plaži postaje novi trend 

Ludilo javnog seksa zahvatilo je i Europu, a za sada prednjače Danci. Na plaži u mjestu Ishoj, 20-ak kilometara od Kopenhagena, prijavljeno je više slučajeva vođenja ljubavi usred bijela dana. Slični su se prigovori pojavili i na nekim plažama u južnoj Švedskoj koja grca na temperaturama od 40 stupnjeva. 



Ovo je oslanjanje na argumente uhvacene u letu, tj iz vazduha ... uvek ce biti prijavljen poneki slucaj javnog sexualnog opstenja u svakom kutku zemaljske kugle ... bilo i bice, daleko od "ludila" koje se ovde pominje ... nekima se posreci da nadju pravo mesto a nekima ne ... ni manje, ni vise ...

#6 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 30 July 2006 - 09:18

QUOTE(cyberwor/L/d @ 30 Jul 2006, 11:13)
Ovo je oslanjanje na argumente uhvacene u letu,


Sad si uništio topic i poll
rolleyes.gif


...ništa onda, nek moderatori zaključaju da se ne iscrpljujemo

edit:pool-poll biggrin.gif

Edited by st.anger, 30 July 2006 - 12:07.


#7 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 30 July 2006 - 10:15

Ja sam zeMsko smile.gif

#8 Heizei

Heizei
  • Members
  • 195 posts

Posted 30 July 2006 - 10:24

QUOTE(st.anger @ 30 Jul 2006, 10:18)
Sad si uništio topic i pool
rolleyes.gif
...ništa onda, nek moderatori zaključaju da se ne iscrpljujemo

Zaneo si se tongue.gif

Edited by Heizei, 30 July 2006 - 10:24.


#9 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 30 July 2006 - 10:33

QUOTE(Heizei @ 30 Jul 2006, 12:24)
Zaneo si se  tongue.gif

biggrin.gif točno

#10 pacey defender

pacey defender
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 30 July 2006 - 10:38

Pa nakon par godina roditeljima ce valjda biti jasno da ne treba voditi decu na Zrce na otoku Pag. Ja sam bio tamo prosle godine i zaista mislim da je lakse za roditelje da se prilagode mladim ljudima i ostave im tu jednu plazu na citavom otoku i sire za....hm.....ovakve stvari. Ko god je bio tamo zna da se tamo ne ide ako si maloletan i stariji od 40, i naravno, ako si konzervativnog morala...

TO je jedna plaza na citavom severnom jadranu. Jebi ga, ako je to mnogo, onda........Izbegavajte je ako vam to smeta.....

Istina, problem bi bio ako bi se sex praktikovao i na drugim plazama.....

#11 Djuro

Djuro
  • Members
  • 1,525 posts

Posted 30 July 2006 - 10:40

Toga je uvek bilo pa ne treba ni sada praviti veliku buku.

Sve je isto kao i ranije, jedino sto informacija&slika (digit. aparati, telefoni) sada stizu gotovo trenutno do medija.

U svakom slucaju, podrzavam.

#12 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 30 July 2006 - 11:27

QUOTE(Djuro @ 30 Jul 2006, 12:40)
Sve je isto kao i ranije, jedino sto informacija&slika (digit. aparati, telefoni) sada stizu gotovo trenutno do medija.

U svakom slucaju, podrzavam.


Ne bih rekao da je isto kao i ranije, ranije se to moglo vidjeti ako šetaš uz obalu sa intimnijim uvalicama, ili ako se nalaziš u jednoj takvoj.
Naravno vjerojatno je bilo i na javnim plažama, ali ipak diskretno a ovdje se ne radi o tome

Ja bi čak istaknuo detalj kao što je fizički izgled, jer vođenje ljibavi -sexa izmađu mladih
ljudi koji i fizički izgledaju dobro je jedno iskustvo koje nije traumatično za gledanje.
Ali brale ak se uspali neka Švabica od 120kg a krene da ju obrađuje neko sa 150 kg
jebem ti ja tu estetiku yucky.gif

Ili naravno ona dvojca koju sam već spomenuo s_w.gif

Edited by st.anger, 30 July 2006 - 15:07.


#13 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 30 July 2006 - 11:55

Mi naravno nemamo pojma da li je isto kao ranije ... ovo sa kamerama i medijskom paznjom se (ne) moze uzeti kao merodavno ... da li je zaista vise pedofilije, incesta, prirodnih nepogoda i slicnog? ...

Pre neki dan u (svedskoj) stampi (ne zute boje!) strucnjaci za polna pitanja savetuju vodjenje ljubavi na (javnim) mestima koja nisu krevet ...

Nije valjda tesko sloziti se oko proste cinjenice da se sve ostalo (tehnicke prirode uglavnom) osim ljudske cudi razvija punom parom ... mi se civilizujemo kolk´o-tolk´o ali ...

Pitanje mere kao sto rekoh ... sve ostalo je pravo na slobodu osecaja ...

#14 tula (hiperborejska)

tula (hiperborejska)
  • Sleepers
  • 37 posts

Posted 30 July 2006 - 12:47

Sve je to prirodno. Pa i zivotinje se pare ne skrivajuci se.

#15 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 30 July 2006 - 15:30

QUOTE(cyberwor/L/d @ 30 Jul 2006, 12:15)
Ja sam zeMsko smile.gif

ajmo na plažu wink.gif