Jump to content


Photo

komemorativni skup, poslednji NIKO split


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
122 replies to this topic

#91 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 30 May 2006 - 22:38

QUOTE(Maltese @ 30 May 2006, 22:34)
Samo se ti zezaj. kada nas Luji, Penzoska & co uvate u gangbang ima Mango da nas brani.


Si čula penzos? Ja ću mornaru pokidat zulufe, a ti čupaj preśednici slamu iz glave. Neće ih spasit ni maNGO.

#92 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 May 2006 - 22:40

QUOTE(Dunadan @ 30 May 2006, 23:32)
a shta bi? nisi primetila nekih 5 splitova indukovanih njenom pojavom i trolom? interesting.
kako ti pretrazujesh forum? idesh na pers pic/pdf forum/pdf lingvistika a ostatak na foru key words 'lezbo' 'homo' 'gay'?

>>Ah, mozgovi u akciji
naravno. ovde bi se i Sherlok Poaro postideo.



izvini, a cemu pominjanje moje seksualne orijentacije. da ne trolujes i ti malo premalo. a? i bezobrazno, neukusno i nicim pozvano.

i sta te briga kako ja pretrazujem forum?

poslednji put kad sam proverila nije postojao zakon o tome sta se, gde i kada mora citati. a ako te zanima sta sam i gde i kada citala, pa ti lepo pregledaj statistike.

#93 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 30 May 2006 - 23:00

laugh.gif Ti si ovde ipak samo zbog fajta Mangać, i to je vise nego ocigledno.
Odgovarala si obicnim budalastinama (posebno mi je bilo super ono sa sopstvenm misljenjem, mozda i ma neko na orumu ko bi se primio na to). I drago mi je da si pročitala moj prvi post u kome sam ti rekao šta je problem sa Niko. Ali žalim što nisi više pažnje obratila na kraj posta, jer njoj ban zaista moze samo pomoci. Znas, nije ova komedija sa Niko dosla tek tako. Postoje razlozi za to, a ti nemas blage veze o cemu se radi i informises se o tome toku rasprave.

Ovo je ipak vrh
QUOTE(Mango)
QUOTE
Pocela je da paranoise da je progonjena na forumu, od strane moderatora i forumasa zbog njenih pro LDP stavova...
ispalo je tacno. pogledaj samo ovaj topic.



Sto se mene tice ja batalim ovo, jer sa suprotne strane nisam video ista smisleno, a na forum ne dolazim da bi se u nedogled pičkao, tako da ovo neće biti nastavljeno osim ako ne vidimo nekoga drugoga ko bi malo bolje objasnio tragiku banovanja Niko.
A ti budi dobra pa dokazi ostalima staru tvrdnju da magarac nastavlja.

Edited by Maltese, 30 May 2006 - 23:16.


#94 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 30 May 2006 - 23:02

nisam hteo da se petljam u ovo, ali neka sila izvan mog "kognitivnog saznanja" me tera na to. elem,
pod 1. bih zamolio mango da prekine da (iz principa blink.gif ) brani nekoga koga do sad, po sopstvenom priznanju, nije uopste ni citala.
a pod 2. bih zamolio precednicu & co. da (iako smatram da su generalno u pravu) ne nastavljaju da pisu o from here to eternity banovanom clanu.

ovo postaje sve ruznije i ruznije.

edit: i da dodam- prema nastavljacima ovog topika cu ispoljavati osecaj neprijateljstva u buducnosti (nekima ce to nebitno izgledati, al jebiga)

Edited by Miralem, 30 May 2006 - 23:17.


#95 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 30 May 2006 - 23:04

QUOTE(mango @ 30 May 2006, 23:37)
uzgred, ima toliko homofoba na ovom forumu da bih ja mogla ceo dan da provedem tuzheci ih moderatoru kada bih verovala u Vasu taktiku primenjenu protiv niko- ali smatram da imaju pravo da kazhhu sta misle. tu se, Maltese, razlikujemo.

naravno, svi smo ovde homofobi. pitam se kakva je struktura na serbijanu i sprskim nacionalistima.

#96 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 May 2006 - 23:16

QUOTE(Dunadan @ 31 May 2006, 00:04)
naravno, svi smo ovde homofobi. pitam se kakva je struktura na serbijanu i sprskim nacionalistima.



svi nisu homofobi ali tvoj komentar o tome da ja trazim samo teme sa key words gay and homo je bio sasvim nepovezan sa temom, i neukusan.

Edited by mango, 30 May 2006 - 23:21.


#97 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 May 2006 - 23:20

QUOTE(Maltese @ 31 May 2006, 00:00)
laugh.gif Ti si ovde ipak samo zbog fajta Mangać, i to je vise nego ocigledno.
Odgovarala si obicnim budalastinama (posebno mi je bilo super ono sa sopstvenm misljenjem, mozda i ma neko na orumu ko bi se primio na to). I drago mi je da si pročitala moj prvi post u kome sam ti rekao šta je problem sa Niko. Ali žalim što nisi više pažnje obratila na kraj posta, jer njoj ban zaista moze samo pomoci. Znas, nije ova komedija sa Niko dosla tek tako. Postoje razlozi za to, a ti nemas blage veze o cemu se radi i informises se o tome  toku rasprave.

Ovo je ipak vrh
Sto se mene tice ja batalim ovo, jer sa suprotne strane nisam video ista smisleno, a na forum ne dolazim da bi se u nedogled pičkao, tako da ovo neće biti nastavljeno osim ako ne vidimo nekoga drugoga ko bi malo bolje objasnio tragiku banovanja Niko.
A ti budi dobra pa dokazi ostalima staru tvrdnju da magarac nastavlja.



mozes da me nazoves magarcem. mene te detinjarije ne muche.
ali nisi odgovorio niti na jedno pitanje.

-zasto niko ne sme da stavlja forumashe na ignore?
- zasto niko ne ssme da svojim pisanjem podrzava jednu politicku partiju - kad neki drugi podrzavaju neke druge ...itd....
- u cemu je greh osobe cije misljenje te nervira?

#98 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 30 May 2006 - 23:20

ne. on se samo odnosio na to na kojim temama se najvishe pojavljujesh i na nachin na koji svaku temu pre ili kasnije svedesh na prichu o homosexualnosti.

al ok. da poslusham miralema. nemam vishe snage da pljujem po Niko sad kad je blazenopochivsha.

no matter. uskoro ce biti neko drugi banovan pa onda mozemo da odradimo round 2.

#99 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 May 2006 - 23:27

QUOTE(Dunadan @ 31 May 2006, 00:20)
ne. on se samo odnosio na to na kojim temama se najvishe pojavljujesh i na nachin na koji svaku temu pre ili kasnije svedesh na prichu o homosexualnosti.

al ok. da poslusham miralema. nemam vishe snage da pljujem po Niko sad kad je blazenopochivsha.

no matter. uskoro ce biti neko drugi banovan pa onda mozemo da odradimo round 2.



naprosto je netacno da ja svedem svaku temu na homseksualnost - ja i ne pokrecem te teme.
da li je mango ikada pokrenula gay temu?
ko pokrece gay teme ovde?

a priropdno je da na njima ucestvujem jer me zanimaju. iance, ucestvujem ja i na apatridima - ali te key words nisi spomenula. zanimljivo.

nego, kazi mi, kako mango sve uvek okrece na homosekusalnost --- OSIM STO MANGO JESTE GAY I TOGA SE NE STIDI I TO POMENE KAO STO TI POMENES DA NEKI FRAJER IMA STRAVA VISINU I BAS TI JE SLADAK ITD--- stvarno DUNADAN< SVAKU TEMU OKRECES NA HETEROSEKSUALNOST.

#100 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 31 May 2006 - 03:17

izvin'te sto se ubacujem usred ove offtopic rasprave na offtopic splitu, samo da dodam jos jedan glas da se niko odbanuje (ili barem vrati na PZD)

ps. naslovi splitova su krenuli da budu boooooooring sleep_1.gif -> modovi su se opet smorili

#101 Mallorn Tree

Mallorn Tree
  • Members
  • 3,071 posts

Posted 31 May 2006 - 03:46

QUOTE
modovi su se opet smorili

I ne smorili se sa nama, ovakvima.

Zasluzili sui beneficirani radni staz ili bar povecanje plate.

Treba procitati ovoliku kolicinu gluposti & bezobrazluka & "ja sam ja pa ja " postova, razdvojiti po koje zrnce zita od kukolja i jos dati dobar naslov splitu od kukolja.

Pogledaj samo koliko je splitova bilo u poslednje vreme - pravi cunami. Pa valjda ne pisu moderatori gluposti i ne ulaze u besmislene egotripozne fajtove !

Mora biti da je to zbog globalnih klimatskih promena - svi su nekako prolupali - cudo jedno. unsure.gif

Edited by Mallorn Tree, 31 May 2006 - 03:48.


#102 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 31 May 2006 - 05:08

QUOTE(Mallorn Tree @ 31 May 2006, 12:46)
Pa valjda ne pisu moderatori gluposti...

Ovaj... innocent.gif

#103 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 31 May 2006 - 06:07

QUOTE(Jontra_Volta @ 31 May 2006, 04:17)
ps. naslovi splitova su krenuli da budu boooooooring  sleep_1.gif -> modovi su se opet smorili

I ne pise se "NIKO" nego: "niko". Barem koliko sam ja primetio taj nick da se pishe. innocent.gif

#104 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 31 May 2006 - 07:33

QUOTE
na foru key words 'lezbo' 'homo' 'gay'
je zbilja shoderski i nichim izazvan udarac ispod pojasa.
Iako veshtachki i umetnut van ikakvog konteksta, ipak pokazuje da nasha predsednica luta po haustoru pokajanja i da bi najvolela da se nekako iskobelja iz ovog grupnog cherechenja banovane nitko.

A grupnjak, naravno, vishe svedochi o vama, zajapurenim jebachima, jebachicama i obozavaocima-svecodrzachima. On (grupnjak) pokazuje da mozda niste dosadni poput nitko ali da to svakako nije najveci greh na ovom forumu.

Grupnjak je otkrio takodje da forum predstavlja i repliku stvarnog zivota. I u njemu, kao i na forumu, imamo predsednika koji vishe vodi rachuna o shtirkanju shishki umesto o rechima koje nichin izazvano i sasvim nepotrebno izlaze iz predsednichke usne dupljine.

#105 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 31 May 2006 - 09:11

QUOTE(mango @ 31 May 2006, 00:27)
naprosto je netacno da ja svedem svaku temu na homseksualnost - ja i ne pokrecem te teme. 
da li je mango ikada pokrenula gay temu?
ko pokrece gay teme ovde?

nisam rekla da pokrecesh vec da svedesh.

QUOTE
a priropdno je da na njima ucestvujem jer me zanimaju. iance, ucestvujem ja i na apatridima - ali te key words nisi spomenula. zanimljivo.

rats! apatridi i sport su jedina dva foruma na koja gotovo nikad ne zalazim. u sledecoj rekapitulaciji tvoje aktivnosti cu ukljuchiti i pdf apatridi. worry not.

QUOTE
nego, kazi mi, kako mango sve uvek okrece na homosekusalnost --- OSIM STO MANGO JESTE GAY I TOGA SE NE STIDI I TO POMENE KAO STO TI POMENES DA NEKI FRAJER IMA STRAVA VISINU I BAS TI JE SLADAK ITD--- stvarno DUNADAN< SVAKU TEMU OKRECES NA HETEROSEKSUALNOST.

Gollum! Gollum!
mango je obesila si sliku na pers pic, bez glave, sa sve zabradjenim delovima (pun intended) i sa josh jednim golim zenskim telom (takodje bezglavim).
iz kakve potrebe? da jos jednom naglasi ono shto valjda i kosovi na Frushkoj znaju; da je mango gej. ajde kazi ko je od silnih heterosexualnih usera na forumu uradio tako neshto?
potpuno nepotreban momenat za kojim je usledio josh jedan trol pa split na trol. i onda kad nekom pukne film i kaze da ne zeli da vidi debele zenske butine, ispizdish i tog nekog nazovesh homofobom.


QUOTE(Lun @ 31 May 2006, 08:33)
je zbilja shoderski i nichim izazvan udarac ispod pojasa.
Iako veshtachki i umetnut van ikakvog konteksta, ipak pokazuje da nasha predsednica luta po haustoru pokajanja i da bi najvolela da se nekako iskobelja iz ovog grupnog cherechenja banovane nitko.

ahahahah. e lazesh da si ovo sam smislio biggrin.gif
josh jednom da naglasim: ne kajem se ni zbog chega rechenog na ovoj temi i drago mi shto je banovana.
d
dr
dra
drag
drago

QUOTE
A grupnjak, naravno, vishe svedochi o vama, zajapurenim jebachima, jebachicama i obozavaocima-svecodrzachima. On (grupnjak) pokazuje da mozda niste dosadni poput nitko ali da to svakako nije najveci greh na ovom forumu.

ajah. i ti dosho ovde da se svadjash. ne secam se da si uchestvovo kad je gang bang zaista bio u toku i da si tamo preuzeo barjak borbe za prava ugnjetenih.

QUOTE
Grupnjak je otkrio takodje da forum predstavlja i repliku stvarnog zivota. I u njemu, kao i na forumu, imamo predsednika koji vishe vodi rachuna o shtirkanju shishki umesto o rechima koje nichin izazvano i sasvim nepotrebno izlaze iz predsednichke usne dupljine.

usne duplje bre. sta ti znachi do dupljina? huh.gif
razlika izmedju ovog predsednikovanja i Onog je ta shto ovde barem ne moram da brinem kakav cu utisak ostaviti jer niti imam koristi od, ah! Titule, niti sam placena.
tako da, sledece godine, kad budu reelections, sigurno necu ici redom i slati PM-ove sa a je l me volish/a shto ti mene ne volish sa ciljem samopromocije i dalje izgradnje forumske slave. rolleyes.gif
worry not.