Jump to content


Photo

komemorativni skup, poslednji NIKO split


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
122 replies to this topic

#61 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 30 May 2006 - 17:24

QUOTE(Bolek @ 30 May 2006, 17:57)
Sudeći po naslovu splita, izgleda da jeste.

Pa verovatno je banovao onaj koji je i naslovio split tako.
A ja sam lepo rekao, kako je krenulo...
QUOTE
poslednji NIKO split

Da ce se zavrsiti ovako. innocent.gif

I njoj rekao da se manje nervira, da popuni ignore listu sa par imena koja jos smetaju.
I modovima, da su ga preterali sa splitovima posvecenim samo niko.
Ali ne vredi pricati...

Btw. (ovo je pre za 'moderaciju') kapiram ban od mesec dana, ali u cemu je razlika izmedju tog i onog od godinu? ph34r.gif

#62 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 30 May 2006 - 17:54

QUOTE(st.maurice @ 30 May 2006, 18:24)
I njoj rekao da se manje nervira, da popuni ignore listu sa par imena koja jos smetaju.


I šta ako je to i uradila i prešla onaj prag od 40%? ohmy.gif

#63 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 30 May 2006 - 18:33

tjah, c'est la vie.
mellow.gif
zabrino bih se da su ukicu ukinuli (daleko bilo).
ph34r.gif

#64 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 May 2006 - 19:31

QUOTE(Dunadan @ 30 May 2006, 12:51)
e boze, SVI su pizdeli od nje i sad SVI kao, trebalo je da ostane na PZD. zasto? da doprinese diskusiji? ga-rant.


ja nisam ni priemcivala da postoji dok niste digli frku. znaci SVI nisu pzideli zbog nje.

#65 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 May 2006 - 19:33

QUOTE(Dunadan @ 30 May 2006, 01:54)
dochim kotarica neprimecivanja tudjeg prisustva i smaranje nije classy. heh. ti nikad zadovoljna.


ne znam sta si htela ovim da kazes, ali ostajem pri tome da je pljuvati po nekome kada ne mzoe da se brani najnizha forma medjuljudske komunikacije. tj. neljudske.

#66 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 May 2006 - 19:34

QUOTE(Lun @ 30 May 2006, 08:08)
Pa dobro, bre, mango, dokle vishe sa kosharicom lascivnosti?


hahahahahaha.

hahahahahahaha.

nasmeja me, covece.

#67 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 30 May 2006 - 19:39

QUOTE(mango @ 30 May 2006, 20:31)
ja nisam ni priemcivala da postoji dok niste digli frku. znaci SVI nisu pzideli zbog nje.

Upravo to.

A za *nje tj. tango je potrebno dvoje (ili troje, cetvoro...). Mislim, sasvim je bilo razumljiva ona njena paranoja, kada su je isprozivali sa 5 splitova, a onda se dvojici/trojici standardnih nadovezali jos neki koji su je tek tada primetili. (kao, "vidi zabavno je, ajmo svi")
Ok, zbun je bio ultra duhovit (smile.gif), ali posle toga su splitovi poceli da poprimaju morbidna obelezja. Evo jos malo tog crnog humora u naslovu ovog splita. innocent.gif

#68 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 May 2006 - 20:32

uopste mi nije jasno zasto je niko nadrljala kada nije ni po cemu gora od mnogih na forumu.
imala je neke stavove, pa sta. da li je isla okolo i ljudimna lepile etikete glupaka, morona, idiota, ili pripadnika neke druge vrste skota - ili se naprosto nije doapdala nekima?

#69 pihtija

pihtija
  • Members
  • 74 posts

Posted 30 May 2006 - 21:08

QUOTE(mango @ 30 May 2006, 08:31)
ja nisam ni priemcivala da postoji dok niste digli frku. znaci SVI nisu pzideli zbog nje.


[VELIKA SLOVA]odlicno - vodite i mango tamo gde sada pociva niko da se bolje upoznaju, male. [/VELIKA SLOVA]

#70 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 30 May 2006 - 21:08

QUOTE(mango @ 30 May 2006, 21:32)
imala je neke stavove, pa sta. da li je isla okolo i ljudimna lepile etikete glupaka, morona, idiota, ili pripadnika neke druge vrste skota - ili se naprosto nije doapdala nekima?


Da li mislis da se jedino vredjanjem drugih zasluzuje kazna?
I nije problem u stavovima, nego nacinu na koji ih je iznosila, bar je to bilo u startu. Kasnije ponasanje se svodilo na krajnju paranoju i lupetanje na svakom koraku.

#71 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 30 May 2006 - 21:17

QUOTE(Maltese @ 30 May 2006, 22:08)
Da li mislis da se jedino vredjanjem drugih zasluzuje kazna?
I nije problem u stavovima, nego nacinu na koji ih je iznosila, bar je to bilo u startu. Kasnije ponasanje se svodilo na krajnju paranoju i lupetanje na svakom koraku.

jebote, kako te nije sramota sad da je sad tu pljujesh kad ne moze da ti odgovori. tongue.gif

QUOTE(Laureat Nobelove nagrade za mir)
uopste mi nije jasno zasto je niko nadrljala kada nije ni po cemu gora od mnogih na forumu.

a chemu se ti nadash? promeni odluke?

#72 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 30 May 2006 - 21:28

QUOTE(Dunadan @ 30 May 2006, 21:17)
jebote, kako te nije sramota sad da je sad tu pljujesh kad ne moze da ti odgovori.  tongue.gif
a chemu se ti nadash? promeni odluke


Thus spoke preśednica forumske zajednice.
Bljak

#73 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 May 2006 - 21:29

ja se nisam nadala nicemu - ni banovanju ni odbanovanju jer nemam licni odnos prema toj zeni - analiziram ovo sa principijelnog satnovista. (znam, za vecinu ovde princip je strana i nikad upoznata rech).

poceli ste da se ponasate kao leglo vukova - kada vam se ne svidja neka zverka rastrgate je i onda kazete da je to za opste dobro.

metod hajke, metod grupne redaljke.

kome je lepo da u tome ucestvuje neka ucestvuje.

za onoga ko ne moze da se brani neko ipak mora da podigne glas - niti sam jedina koja je to ucinila niti mi je zao sto sam to ucinila.

Edited by mango, 30 May 2006 - 21:33.


#74 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 May 2006 - 21:32

QUOTE(pihtija @ 30 May 2006, 22:08)
[VELIKA SLOVA]odlicno - vodite i mango tamo gde sada pociva niko da se bolje upoznaju, male. [/VELIKA SLOVA]



a sta sam ja to tebi kazala da reagujes na ovaj nacin? nista. dakle, cinjenica da ti se ne doapdam je lepa za primetiti ali apsolutno je nevazna i totalni trol.

#75 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 30 May 2006 - 21:41

QUOTE(king louie @ 30 May 2006, 22:28)
Thus spoke preśednica forumske zajednice.

ajah. thus spoke Dunadan. imash problem? then go... disappear.

>>Bljak
what's the matter baby? pojeo govno? kazi, je l yucky.gif ?

QUOTE(mango @ 30 May 2006, 22:29)
ja se nisam nadala nicemu - ni banovanju ni odbanovanju jer nemam licni odnos prema toj zeni - analiziram ovo sa principijelnog satnovista. (znam, za vecinu ovde princip je strana i nikad upoznata rech).

poceli ste da se ponasate kao leglo vukova - kada vam se ne svidja neka zverka rastrgate je i onda kazete da je to za opste dobro.

metod hajke, metod grupne redaljke.

kome je lepo da u tome ucestvuje neka ucestvuje.

za onoga ko ne moze da se brani neko ipak mora da podigne glas - niti sam jedina koja je to ucinila niti mi je zao sto sam to ucinila.

a gde si bila ti, mila moja borkinjo za ljudska prava, kad je u toku bio pravi gang bang? nisam primetila da si plivala po blatu i pokushavala da joj drzish glavu iznad kloake.