Jump to content


Photo

Urbane legende


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
233 replies to this topic

#196 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 26 September 2006 - 10:01

QUOTE(lebron @ 26 Sep 2006, 10:31)
Sinoc sam saznao da je cuveni Mile Rizik u stvari cale od nekog mog druga!
Ludi Milenko(to mu je pravo ime) je sad u penziji i lud je i dalje 100%.Pije ko lud,tukao se sa nekim komsijom i covek zamalo da pogine,sa komsijom preko puta je u svadji 20 godina tako da su ulicicu koja ide izmedju njihove dve kuce podelili zicom na pola.... blink.gif  laugh.gif


e, kad raspolazes izvornim informacijama, mogao bi da se raspitas i razresis misteriju oko toga na kojoj je liniji vozio
ja i dalje uverena 25 i/ili 26

#197 lebron

lebron
  • Members
  • 703 posts

Posted 26 September 2006 - 10:03

QUOTE(nickie @ 26 Sep 2006, 11:01)
e, kad raspolazes izvornim informacijama, mogao bi da se raspitas i razresis misteriju oko toga na kojoj je liniji vozio 
ja i dalje uverena 25 i/ili 26

Znam da je vozio i 33,pitacu za 25/26...

#198 Voo

Voo
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 26 September 2006 - 10:20

'ortakove sestre drustvo' letovalo pre par godina na jugu Francuske, iznajmili neki apartman, potrpalo se njih nekoliko. negde na pola letovanja, vrate se oni s plaze, kad ono, sve ispraznjeno, sve stvari odnete, jedino sto im ostalo ono sto su imali sa sobom, onda cetkice za zube i neka kozmetika u wc-u i kasete od kamere (od kamere ni traga ni glasa). kuce stace, greota da prekinu letovanje, snadju se oni nekako, pozajme pare i izguraju do kraja. super im bilo. (ekstra jos nije bilo u u upotrebi, ali vrh...) kad se vratise u bg, skupe se svi da pogledaju snimke sa kaseta koje su ostale i imaju sta da vide. tri crnca i dva arapina, keze se u kameru dok njihovim cetkicama za zube cetkaju prhna.

'na pmfu', na vezbama, analizira se pljuvacka studenata na mikroskopima. svako gleda svoju. obilazi njih asistent, javi se neka riba, nije joj jasno sta vidi. pridje asistent, pogleda, kad ono mrdaju spermatozoidi.

mislim da su obe primerci 'globalnih legendi' ph34r.gif tongue.gif

#199 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 04 October 2006 - 08:41

QUOTE(Voo @ 26 Sep 2006, 11:20)
'na pmfu', na vezbama, analizira se pljuvacka studenata na mikroskopima. svako gleda svoju. obilazi njih asistent, javi se neka riba, nije joj jasno sta vidi. pridje asistent, pogleda, kad ono mrdaju spermatozoidi.


ja sam cula ovako:


asistent:
"koleginice, molio bih vas da sledeci put operete zube posle oralnog seksa"

moja drugarica sa farmacije se kune da zna devojku (koja, naravno, nikad ne laze) koja je prisustvovala tim vezbama laugh.gif

#200 Nimrod

Nimrod
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 04 October 2006 - 11:06

QUOTE(paculla @ 4 Oct 2006, 10:41)
ja sam cula ovako:
asistent:
"koleginice, molio bih vas da sledeci put operete zube posle oralnog seksa"

moja drugarica sa farmacije se kune da zna devojku (koja, naravno, nikad ne laze) koja je prisustvovala tim vezbama  laugh.gif


S' obzirom da ja znam za tu pricu vec jedno 15 godina, ako ta devojka nije u drugoj polovini tridesetih sada, definitivno nije mogla da bude na tim vezbama smile.gif

#201 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 04 October 2006 - 18:20

QUOTE(Nimrod @ 4 Oct 2006, 12:06)
S' obzirom da ja znam za tu pricu vec jedno 15 godina, ako ta devojka nije u drugoj polovini tridesetih sada, definitivno nije mogla da bude na tim vezbama smile.gif


vidis, laze biggrin.gif

ma verovacu tek kad mi neka devojka isprica: jao da vidis blama, analiziram ja tako svoju pljuvacku....

#202 sunset rubdown

sunset rubdown
  • Members
  • 1,473 posts

Posted 04 October 2006 - 19:40

QUOTE(fancy @ 22 Sep 2006, 23:13)
Svojevremeno me na faksu dočekala legenda o nekom profesoru na ETFu koji je želeći da prekrati muke studentu na usmenom rekao da će ga pustiti ako mu kaže koliko sijalica ima u učionici ohmy.gif Momak je shvatio ozbiljno krenuo da zeva u plafon i da broji, izbrojao i rekao, npr. "25". Na šta je dotični profesor izvadio iz svoje torbe jednu sijalicu i rekao - "greška, ima ih 26!" i oborio studenta.

Na sledećem roku ponavlja se situacija, usmeni ide traljavo i profesor odlučuje da bude duhovit i 'pruži još jednu šansu' studentu tako što ga opet pita koliko ima sijalica. Ovaj bez razmišljanja i brojanja ko iz topa izusti: "26!" Na šta se profesor nasmeja i kaže: "Kolega, opet ste pogrešili, danas nisam poneo sijalicu! Moraću da vas oborim...". Student mrtav ladan na to reče: "Ali ja jesam." i izvadi sijalicu iz svog ranca.  cool.gif


ta fora je kruzila i mojim faxom, samo sto je u glavnoj ulozi bio cuveni Stanimirovic, prof. sociologije na Pravnom... a kad smo vec kod doticnog ima jos par legendi koje se vezuju za njega, npr. kad je pitao neku jadnu koleginicu: "Koja je razlika izmedju vas i krave?" A neki mangup iz drugog reda uzvrati pitanjem profesoru: "A izmedju vas i vola?" Naravno, covek je imao sesticu za pocetak, po prici...
Ili kad je poobarao 50-tak studenata (osim jednog koji je polozio) tog dana, sretne na hodniku nekog kolegu profesora koji mu kaze: "A bre, Dragane, cujem samo jedan student polozio danas!!?" -"Nista nisam mogao da uradim, znao je!"

#203 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 04 October 2006 - 22:22

Profesor Anatomije: "Koleginice, recite mi nešto o organu koji vi imate a ja nemam"
Koleginica: "Kora velikog mozga..."

cool.gif

#204 zaro

zaro
  • Members
  • 4,422 posts

Posted 04 October 2006 - 22:33

A sta prica ima za Bijelica na ekonomskom...

Valjda neka riba dosla da polaze u minicu i sela pred njega i pocela da prekrsta noge, a on ce njoj: "Koleginice to ne luftira, to se pere"

#205 Little Red Rooster

Little Red Rooster
  • Members
  • 219 posts

Posted 04 October 2006 - 22:37

Kruzi legenda da je Caja (ETF) jednom prilikom, vracajuci se u sitne sate automobilom iz "Domovine" pokupio usput nekog dugokosog autostopera. Stoper ulazi u auto i krece dijalog:

Caja: "Jesi li ti musko ili zensko?"
Ford Perfekt: "Sto pitas, da neces da me kresnes?"
Caja: "Ma to ti ne gine, samo da vidim na koju stranu da te okrenem."

#206 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 04 October 2006 - 22:38

QUOTE(zaro @ 4 Oct 2006, 23:33)
Valjda neka riba dosla da polaze u minicu i sela pred njega i pocela da prekrsta noge, a on ce njoj: "Koleginice to ne luftira, to se pere"

Две стране раније... tongue.gif

#207 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 05 October 2006 - 06:51

ETF, nedelja uveče, ispit i dalje traje, ustaje jedan kandidat i obraća se profesoru: "Izvinite profesore, mogu li ja sledeći, pobeći će mi poslednji noćni bus..."

#208 C

C
  • Members
  • 340 posts

Posted 05 October 2006 - 13:02

Kruzi legenda da je Caja (ETF) jednom prilikom, vracajuci se u sitne sate automobilom iz "Domovine" pokupio usput nekog dugokosog autostopera. Stoper ulazi u auto i krece dijalog:

Caja: "Jesi li ti musko ili zensko?"
Ford Perfekt: "Sto pitas, da neces da me kresnes?"
Caja: "Ma to ti ne gine, samo da vidim na koju stranu da te okrenem."

<{POST_SNAPBACK}>


Tesko da je Caja vozio, al ajde. :yucky:

OT, jedna iz prve ruke -
usmeni iz elektronike (stare, u komadu), oduzilo se do uvece, deset sati. Caja Zivkovica i poslednjih par kandidata za rukav i u Domovinu. Prolaznost klasika, on vec umoran i nervozan poobara ih sve po kratkom postupku, ostade samo jedan. Gledaju se, Caja ne zna vise ni sta da ga pita, ovaj pocne da uvija profesore ovo profesore ono, tezak predmet, nisam ja bas dobar, a i na RTI sam ne treba mi ovo vise u zivotu, samo sad da prezivim...
Kaze Caja dobro, ajde onda, nacrtaj mi pojacavac.
Ovaj se pokunji, gleda, pa ce - kakav?
Bilo kakav!
I uze ovaj i nacrcka nesto, pogleda Caja, a ono nema veze sa zivotom.
Sta ti je bre ovo?!
Pojacavac, profesore...
Kakav bre pojacavac?!
Pa bilo kakav, profesore....
Caja ga gleda, Zivkovic poceo da se smeje kaze, pusti ga bre, nema smisla... a on ce, ma mislim se, dal da mu dam 6 ili 7.
I dade mu 7. Bar tako rece. ;)

#209 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 19 October 2006 - 15:26

...strasno... ohmy.gif

QUOTE
A study by the World Health Organisation found that natural blonds are likely to be extinct within 200 years because there are too few people carrying the blond gene. According to the WHO study, the last natural blond is likely to be born in Finland during 2202


#210 hooyadahoo

hooyadahoo
  • Members
  • 2,866 posts

Posted 19 October 2006 - 15:29

katastrofa...
jel kazu nesto za muju i hasu?