Jump to content


Photo

DVD za 99 din.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
57 replies to this topic

#16 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 06 April 2006 - 13:14

QUOTE(moke @ 6 Apr 2006, 14:04)
za dan zaljubljenih  wub.gif

zamalo da pitam - a kad je dan zaljubljenih laugh.gif
nadam se da zaljubljeni nisu pokupovali bash sve.
hvala lepo smile.gif

#17 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 06 April 2006 - 14:24

QUOTE(reg @ 6 Apr 2006, 13:02)
Vidi se da si bas proredila odlaske u bioskop. biggrin.gif

laugh.gif

Па, чекај, Козара има релативно удобна седишта и долби сараунд. Размак између седишта је и даље премали, али шта је боље?

Таквуд? - Ок, тамо ваља Мерлинкина сала јер је једина нормалне величине. У осталим прчевима од по 5х5 седишта је клаустрофобично и да би пратио филм очи нон стоп иду лево-десно к'о да гледам тенис, уместо да хватају гро платна.

У Роди нисам била, али сви кажу да је сјајна, па верујем на реч.

Остаје још Дом синдиката. Великој сали је једнина предност управо величина. Седишта су лоша, размак између њих мали. У оној сали "Полећемо" сам била неколико пута и то у крајњој нужди кад је то остало једино место у бг-у где се даје тај неки филм који сам хтела да видим. Отворили су још једну салу. Другарица ми каже да "није лоша".

Слично је и са Двораном културног центра.

Кажу и да је Звезда реновирана, али ја је некако и даље избегавам.

Шта још има? Можда сам нешто заборавила, али нпр. Јадран, Космај, 20. октобар, Одеон, Миленијум (какво име за онакву душегупку laugh.gif )... Све је пета лига. rolleyes.gif

Ок, можда сам проредила одласке у биоскоп, али мислим да сам и даље релативно добро упозната са стањима наших биоскопа. Ако нисам, разувери ме, спремна сам да саслушам, заиста. smile.gif

Edited by Zeka Peka, 06 April 2006 - 14:26.


#18 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 06 April 2006 - 16:47

Ja sam jedan LOTR-a gledao u Šumadiji, lepo mi se dojmilo.

#19 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 06 April 2006 - 21:23

QUOTE
Па, чекај, Козара има релативно удобна седишта и долби сараунд. Размак између седишта је и даље премали, али шта је боље?


Roda, Takvud [slazem se za zamerke], Sumadija, DKC [od kada su ga sredili]. Nije sve ni do sedista, asocijacije za Kozaru su mi uvek oni prodavci, otpaci od semenki i dziberi koji redovno tamo dolaze. Od 20ak bioskopa na raspolaganju ne bih nikad rekao da je medju najboljima.

QUOTE
Кажу и да је Звезда реновирана, али ја је некако и даље избегавам.


To je bas odavno renovirano, secam se da sam gledao Nepovratno u toj obnovljenoj sali. Vise sam isao u Zvezdu dok su imali one drvene stolice nego 'sada' kada su je obnovili.

#20 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 06 April 2006 - 21:54

QUOTE(reg @ 6 Apr 2006, 22:23)
Od 20ak bioskopa na raspolaganju ne bih nikad rekao da je medju najboljima.

Па, добро, не бих га ни ја ставила раме уз раме са Таквудом, али сложићеш се да је у групи на другом месту. Зато сам и рекла међу најбољима, нисам мислила баш један од најбољих. Ах, погрешан избор речи, дефинитивно. rolleyes.gif

#21 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 07 April 2006 - 23:46

Ja sam tek za "King Konga" spoznao da Dom sindikata ima i salu 4, i to sasvim dobru (u prizemlju, levo od ulaza u veliku). To je izgleda novijeg datuma odradjeno... dobar zvuk, velike fotelje, dobar nagib, mogu i visoki&glavati ispred da sede bez smetnji tongue.gif
Nije bolja od Tuckwoodove "Merilin Monro", ali jest od onih ostalih.

#22 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 07 April 2006 - 23:56

QUOTE(thermal bug @ 6 Apr 2006, 11:20)
kad je bila kishlovski kolekcija  ohmy.gif  sad.gif

U paketu su "Plavo/Belo/Crveno". Mislim da ima jos da se nadje.

[off]citam nedavno da je Venders izjavio da mu je "Crveno" trenutno omiljeni film
blush.gif [/off]

#23 bea

bea
  • Members
  • 27 posts

Posted 08 April 2006 - 21:42

jeste neka vrsta piraterije, ali ne radi se to samo u srbiji
hrvatska, bosna, ceska republika, slovacka
u normalnoj knjizari za 200 din celi felini
za nekih 50 din neki manje poznati filmovi i crtaci

#24 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 08 April 2006 - 22:10

QUOTE(Glas RazumaN @ 6 Apr 2006, 17:47)
Ja sam jedan LOTR-a gledao u Šumadiji, lepo mi se dojmilo.

palas sumadija je najbolja sala u zemlji & sire. idite, vidite. moglo bi se reci, prostran razmak izmedju redova, udobne fotelje, nema mrtvog ugla (za razliku od velike sale u Rodi!) platno i zovucenje-mrak! sala za maximalno uzivanje smile.gif
glede jeftnih dvd-a, to je ok. imaju prava za dvd izdanja, sto da ne uzmu neku kintu. ionako je lobotomirana nacija zakucana za tv prijemnike, zasto ne capiti neku kintu. a svakako je lepse gledati kvalitetan dvd, umesto onih u bisokopu snimanih pirata itd;ne znam kad sam poslednji put pustila neki ulicni divx, a da je bio kvalitetab rip.

#25 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 08 June 2006 - 23:38

Izbezobrazili se nesto sa 99 din diskovima. Kupih bas "Vranu" kad ono 6 minuta traju reklame koje ne mogu da se preskoce. mad.gif

#26 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 09 June 2006 - 01:01

Pa s razlogom su 99 din wink.gif

#27 dragance

dragance
  • Members
  • 3,047 posts

Posted 09 June 2006 - 02:28

QUOTE(Takeshi @ 5 Apr 2006, 23:41)
sistem online narucivanja, slanja filmova na kucnu adresu, drzis koliko hoces*

* - ajde ovi "preko" neki info?


Pa nista posebno, mesecno placas clanstvo i mozes da izaberes mesecno nekoliko (zavisno od kluba) DVDjeva. U svakom mesecu mozes da imas po x DVDjeva kuci, nije bitno kada si ih narucio.

Primer, za NZ$28 mesecno imas pravo na dva DVD. Odes na sajt, izaberes iz kolekcije koje imaju i posalju ti ih brzom postom (uracunato u mesecnu pretplatu). Odgledas i sutra vratis i narucis jos dva. Ne mozes da ih odgledas do sutra ili sledece nedelje? Nema veze: gledaj ih za dve nedelje, ne naplati ti niko nista - samo sto nemas pravo da narucis i dobijes druge filmove dok one ne vratis.

Sve to vreme ti sa racuna odbijaju $28 mesecno.

#28 wu tang clan

wu tang clan
  • Members
  • 461 posts

Posted 09 June 2006 - 11:47

To je uredu,ko ovde moze da da 1500din 2-3 puta mesecno,ja licno uzimam filmove iz ZABCA i zadovoljan sam njihovom ponudom.Za 150 din gledas sta hoces.

#29 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 19 June 2006 - 14:26

99d filmovi su definitivno smrt za video klubove koji mahom propadaju.
Samo se još "žabac" (pun piraterije ispod tezge) i par njih drži.

Što se tiče bioskopa, odavno su mi "otpali od srca" i ne vidim zašto bi neko žalio za njima.
[off]
x puta nisam mogao lepo da čujem neki dijalog zbog gohotanja mase ili što neko šuška /krcka/mljacka... mad.gif
Sem toga, ne mogu da zapalim pljugu kad mi prija, niti da se raspištoljim u gaćama, da zamrznem ili RWD neku scenu...
A nemam ni jedan p2p.

[/off]

#30 garcia

garcia
  • Members
  • 231 posts

Posted 19 June 2006 - 15:00

Je l' bio neko u onim Metro DVD klubovima? Oni daju za mesečnu pretplatu od 300din 2 dvd-ja dnevno, što mu dođe 60 dvd-ova mesečno (naravno, ukoliko se cimaš da svaki dan rentiraš).

Ako je neko član interesuje me kako stoje sa starijim naslovima i klasicima, ova nova produkcija me ič ne interesuje.