Jump to content


Photo

Fizichka aktivnost


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
92 replies to this topic

#16 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 26 March 2006 - 02:40

QUOTE(Linda Lee @ 26 Mar 2006, 02:12)
To je imeni nerverovatno i zato mi je i frka... dry.gif

chuh x pricha o najrazlichitijim bolestima nakachenim na bazenu. ex devojka mog poznanika fasovala neku strptokoku il koji vec bakterijski andrak od koje joj otkazali bubrezi i na kraju morali da joj transplantiraju ochev bubreg. lekari rekli da ju je sigurno fasovala na bazenu.
hlamidiju da ne spominjem.
uopshte ideja da boravish u stajacoj vodi tako male zapremine i nije previshe prijatna. al opet, kontam da u begeshu ima bazena i bazena. novi sad ima jedan (slovima: J E D A N) zatvoren bazen.

#17 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 26 March 2006 - 02:49

QUOTE(Dunadan @ 26 Mar 2006, 03:40)
chuh x pricha o najrazlichitijim bolestima nakachenim na bazenu. ex devojka mog poznanika fasovala neku strptokoku il koji vec bakterijski andrak od koje joj otkazali bubrezi i na kraju morali da joj transplantiraju ochev bubreg. lekari rekli da ju je sigurno fasovala na bazenu.
hlamidiju da ne spominjem.



ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

#18 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 26 March 2006 - 03:27

Cekaj, da li i muskarci mogu da zakace tako neke opasne gadosti, ili je to rezervisano samo za zene? dry.gif

#19 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 26 March 2006 - 03:34

mogu evil.gif
sve evil.gif evil.gif
mikroorganizmi ne pate od gender issues

#20 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 26 March 2006 - 08:30

QUOTE
chuh x pricha o najrazlichitijim bolestima nakachenim na bazenu. ex devojka mog poznanika fasovala neku strptokoku il koji vec bakterijski andrak od koje joj otkazali bubrezi i na kraju morali da joj transplantiraju ochev bubreg. lekari rekli da ju je sigurno fasovala na bazenu.
hlamidiju da ne spominjem.
uopshte ideja da boravish u stajacoj vodi tako male zapremine i nije previshe prijatna. al opet, kontam da u begeshu ima bazena i bazena. novi sad ima jedan (slovima: J E D A N) zatvoren bazen.




Ja bih tebi zabranio da dolazis na ovakve topike. laugh.gif

#21 Cvija

Cvija
  • Members
  • 2,488 posts

Posted 26 March 2006 - 09:18

odo ja na bazen a vi vidite laugh.gif

ovo je ono kao kada je triger u menzi narucio poridz

#22 tilia

tilia
  • Members
  • 91 posts

Posted 26 March 2006 - 10:21

QUOTE(tilia @ 25 Mar 2006, 20:09)
veliki love za danas: skoro prazni bazeni isplivala se pošteno


QUOTE(Linda Lee @ 25 Mar 2006, 20:28)
ohmy.gif
Blago tebi... 'Ajd' daj  ovde    predlog kao sto sam zamolila, da ne trolujemo ovu temu!  smile.gif


ja nisam iz beograda (već tu negde u blizini smile.gif ), tako da ne znam gde se pliva najbolje kod vas smile.gif medjutim moja frendica iz Beograda trenira ronjenje, pa mogu kod nje da se raspitam...
što se tiče bakterija, i ja sam čula bljaks priče sad.gif godinama idem na plivanje i jedino što sam zaradila je upalu uva koja je gadno bolela, ali sve je prošlo ok:)
počeću da mislim da je plivanje ekstremni sport:)
veliki poz:) svim kupačima i kupačicama smile.gif

#23 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 26 March 2006 - 10:57

QUOTE(tilia @ 26 Mar 2006, 11:21)
medjutim moja frendica iz Beograda trenira ronjenje, pa mogu kod nje da se raspitam...
počeću da mislim da je plivanje ekstremni sport:)
veliki poz:) svim kupačima i kupačicama smile.gif



Hajde raspitaj se molim te... smile.gif
Pa posle Dunine price...
Pozz


Edited by Linda Lee, 26 March 2006 - 10:57.


#24 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 26 March 2006 - 12:57

QUOTE(moke @ 26 Mar 2006, 01:02)
može i da se kombinuje, poneseš krst, baciš ga u bazen a onda ga izroniš.

da bre, i fun never stops!

QUOTE(Linda Lee @ 26 Mar 2006, 01:14)
laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
Je li ti to nesto iz iskustva?  biggrin.gif

ne bre, ja sam hetero. gomila muskaraca koji razbijaju glavom led na savi ili bese danube i stoje u redu polugoli da bi se zajedno bucnuli i pipkali se ispod vode, dok neko ne izroni krst, je gay aktivnost per se.
ph34r.gif

#25 eyes.wide.shut

eyes.wide.shut
  • Members
  • 170 posts

Posted 26 March 2006 - 13:22

ma bilo koji bazen, samo ja licno i personalno
nemam s kim da idem, jer niko nije rapolozan
da ide na bazen.
ako si ti rasp. javi d'odemo tugedr tongue.gif

#26 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 26 March 2006 - 13:29

You talkin' to me?
unsure.gif ph34r.gif ohmy.gif

#27 eyes.wide.shut

eyes.wide.shut
  • Members
  • 170 posts

Posted 26 March 2006 - 13:31

QUOTE(precog @ 26 Mar 2006, 13:29)
You talkin' to me?
unsure.gif  ph34r.gif  ohmy.gif


if you wanna mad.gif
ko goj 'oće rolleyes.gif

posle toga na kolače, u neku dobru poslastičarnicu,
d'obnovimo enerhiju wink.gif

Edited by eyes.wide.shut, 26 March 2006 - 15:27.


#28 eoten

eoten
  • Members
  • 1,132 posts

Posted 26 March 2006 - 15:58

QUOTE(Dunadan @ 26 Mar 2006, 04:40)
chuh x pricha o najrazlichitijim bolestima nakachenim na bazenu. ex devojka mog poznanika fasovala neku strptokoku il koji vec bakterijski andrak od koje joj otkazali bubrezi i na kraju morali da joj transplantiraju ochev bubreg. lekari rekli da ju je sigurno fasovala na bazenu.
hlamidiju da ne spominjem.
uopshte ideja da boravish u stajacoj vodi tako male zapremine i nije previshe prijatna. al opet, kontam da u begeshu ima bazena i bazena. novi sad ima jedan (slovima: J E D A N) zatvoren bazen.

Dobro da ovo nisam znao pre trideset i kusur godina. Jer inace se ne bih usudio da svaki letnji raspust provedem u bazenu. Bet ikakvih streptokoka, hlamidija, koznih bolesti, tripera. Just my two cents biggrin.gif

#29 tilia

tilia
  • Members
  • 91 posts

Posted 26 March 2006 - 19:22

evo šta sam do sada saznala od bgdrugaricekojavolidasekvasikolikoija:
"Vračar je ok. Preko nedelje je cena 200 dindži od 16:00 do 18:00, a subotom i nedeljom je 250 od 10 do 12 i od 13 do 15. Taš je 210, samo nemam pojma kad su termini."
tako da, ako ti Vračar paše, uživaj smile.gif

#30 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 27 March 2006 - 00:49

Ja sam manje-vise redovan na Banjici, radnim danima 17-19, vikendom 11-17h. Kao klinac tamo trenirao vaterpolo, blizu mi je... pa sam se navikao. Malo su ga sredili prosle godine, bio je katastrofa u delu gde su svlacionice (mada su i dalje zadrzali "simpaticnu" tradiciju sa dve ogromne prostorije koje se zovu "muska" i "zenska" svlacionica tongue.gif )
"Tas" je najsredjeniji, usminkali ga za ono neko takmicenje pre dve godine, imaju kulturno kabine za presvlacenje, cisto... ali ne idem, nije mi usput, a i pliva se "penzionerski" po sirini, pfff.