Jump to content


Photo

Fizichka aktivnost


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
92 replies to this topic

#1 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 25 March 2006 - 17:51

Dakle stize lepo vreme svi smo puni enrgije, a kako najbolje utrositi energiju ako ne na neku vrst sporta? smile.gif
Elem, ja cu poceti sa pitanjem:
Nekad davno bavila sam se umetnickim plivanjem, ali sam u poslednje vreme potpuno izgubila uvid u to koji su bazeni dobri. Kad kazem dobri, mislim higijenski najispravniji iliti najcistiji. Pa me interesuje, koji je vas predlog, jerbo se zelim ponovo docepati bazena... smile.gif
Dakle: Tash, Banjica, Vracar (ovo bi bilo idealno), 25. ?
Thnx unapred.

Naravno preporucite neke aktivnost koje se vama dopadaju i zasto. smile.gif

Edited by Linda Lee, 25 March 2006 - 17:55.


#2 ancuga

ancuga
  • Members
  • 9 posts

Posted 25 March 2006 - 18:48

trcanje na trim stazi u Kosutnjaku...nije dosadno, priroda;

moze i nesto umerenije, setanje i pentranje po Kosutnjaku, ima delova koji su skroz divlji, uske stazice, nema asfalta, buke.....divota !

smile.gif

#3 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 25 March 2006 - 19:10

QUOTE(ancuga @ 25 Mar 2006, 19:48)
trcanje na trim stazi u Kosutnjaku...nije dosadno, priroda;

moze i nesto umerenije, setanje i pentranje po Kosutnjaku, ima delova koji su skroz divlji, uske stazice, nema asfalta, buke.....divota !

smile.gif


svoj idealni trening zamisljam kao:

stoni tenis - tu sam skoro nepobediv. s_d.gif sjajan kao zagrevanje za neki fudbal zbog koga sam se povredjivao 300x. dry.gif "idealno", posto posle svega toga otplivam malo u bazenu. i tako dva puta nedeljno. smile.gif

realnost je malo drugacija:

igram tenis jednom nedeljno, stoni tenis nisam pikao 3 godine, fudbal takodje. posle tenisa jedva uspem i da se istusiram ko chovek a kamoli da uskocim u bazen jer bih se utopio ko sekira. sad.gif

Edited by Undead, 25 March 2006 - 20:07.


#4 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 25 March 2006 - 20:00

Batalio sam mali fudbal, jer moj mozak pamti pokrete iz vremena kad sam imao dvadesetak godina, ali tad sam imao 15tak kg manje... Ni sad nisam tragičan uzevši u obzir godište- tj pola godine sam mlađi od Džonija Depa, a pola godine stariji od Bred Pita... innocent.gif

Jednom do dvaput nedeljno idem na stoni tenis i tamo vidim dedice od 70i kusur godina kako sasvim lepo igraju u tim godinama. Nema povreda, nema istegnuća zglobova, nema onog - ko je povraćao pored stative...

Šetnja, sa kučetom i bez kučeta i plivanje sa decom ili bez dece...

Joging ili plivanje za/sa mladim studentkinjama ne upražnjavam... (mada lepo zvuči... rolleyes.gif )

Na kraju krajeva sve je stvar motivacije... tongue.gif

#5 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 25 March 2006 - 21:10

kao uve zeler, pogledom savijam kasike.

#6 eoten

eoten
  • Members
  • 1,132 posts

Posted 25 March 2006 - 22:19

QUOTE(Larko @ 25 Mar 2006, 23:10)
kao uve zeler, pogledom savijam kasike.

uri geler

#7 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 25 March 2006 - 23:46

QUOTE(eoten @ 26 Mar 2006, 00:19)


jes vala, ovaj topik o sportu me pomeo
uve zeler - njemacki loptac
biggrin.gif

#8 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 26 March 2006 - 00:34

Ljudi... Help?
Tash, Banjica, Vracar (ovo bi bilo idealno), 25. ?
sad.gif

#9 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 26 March 2006 - 00:40

ne znam za bazen, ali izranjanje krsta kao aktivnost krepi telo i duh.

#10 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 26 March 2006 - 01:02

može i da se kombinuje, poneseš krst, baciš ga u bazen a onda ga izroniš.

#11 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 26 March 2006 - 01:14

QUOTE(precog @ 26 Mar 2006, 01:40)
ne znam za bazen, ali izranjanje krsta kao aktivnost krepi telo i duh.


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Je li ti to nesto iz iskustva? biggrin.gif

#12 Esdy_11192

Esdy_11192
  • Members
  • 1,434 posts

Posted 26 March 2006 - 01:28

Bicikla [moze dosta po Bg-u da se ide, ja obicno od mog Petlovog B., preko Kosutnjaka i Banovog Brda do Ade ciganlije.. Nekad i do 25 maja.. Nisam probao da idem na NBG i Zemun, a necu ni skoro, zbog posle navedenog]... Mada su meni sad razonoda davanje kolokvijmuma i jurenje uslova... ph34r.gif

Trcanje na Trim stazi u Kosutnjaku... Ja i ortak trcali pre godinu dana, dok on negde [ne na toj stazi] nije nabio ekser u nogu, posle nismo ni pocinjali ponovo...

Fudbal [mali teren, zimi u balonima i skolama] i basket... Leti uglavnom na Adi ciganliji ili u Pionirskom parku... Mada ovo vise za muske, devojke moju odbojku na plazi...

Stoni tenis... Uvek za, osim leti.. Ipak ne moze vani da se igra [vetar, buka itd.]

itd....

#13 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 26 March 2006 - 02:04

joj. prosto me sramota. ovde se svi ubijaju od sporta, a ja ni 10 trbushnjaka dnevno.
trenirala plivanje ranije, al sad mi se vishe i ne ulazi u bazen, nakon svih mogucih pricha o bakteriji ovoj, bakteriji onoj (koje ne znam kako prezivljavaju medj' nolikim hlorom). inache, plivanje je my first choice. znojish se i spirash znoj u isto vreme. ima l shta bolje smile.gif

#14 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 26 March 2006 - 02:12

QUOTE(Dunadan @ 26 Mar 2006, 03:04)
inache, plivanje je my first choice. znojish se i spirash znoj u isto vreme. ima l shta bolje smile.gif


Nema!!!
smile.gif

QUOTE
nakon svih mogucih pricha o bakteriji ovoj, bakteriji onoj (koje ne znam kako prezivljavaju medj' nolikim hlorom)


To je imeni nerverovatno i zato mi je i frka... dry.gif

Edited by Linda Lee, 26 March 2006 - 02:13.


#15 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 26 March 2006 - 02:29

Najblize sto radim sto lici na fiskulturu je plutanje po bazenu na duseku (ovde ih prave sa predvidjenim mestom za pivo... cool.gif )

...i kucni poslovi, ofkors.