Jump to content


Photo

Nostalgija


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
528 replies to this topic

#1 Stranac

Stranac
  • Members
  • 315 posts

Posted 19 February 2004 - 13:27

Desava li vam se, da ophrvani nostalgijom kazete: Eh kako je dobro bilo u Titovo doba?

#2 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 19 February 2004 - 13:41

To nije nostalgija, to su činjenice. :lol:

#3 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 19 February 2004 - 14:36

To nije nostalgija, to su činjenice.  :lol:

Meni je iskreno mnogo bolje u skandinaviji sada negu u jugi u titovo doba... tako da ne... ako je do neke nostalgine sigurno nema veze sa tiletom.

#4 Stranac

Stranac
  • Members
  • 315 posts

Posted 19 February 2004 - 14:45

Pitam jer cesto cujem nase gastose kako kazu: Eh dobarj bio Tito, Tito nam je dao pasose....Boze sacuvaj kao da ne znaju da je ljudsko pravo da putuje jednako onom da dise i kao da im je Tito poklonio pasose zato sto je bio dobar covjek a ne da se rijesi viska nezaposlenih.

#5 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 19 February 2004 - 15:05

Meni je iskreno mnogo bolje u skandinaviji sada negu u jugi u titovo doba... tako da ne... ako je do neke nostalgine sigurno nema veze sa tiletom.

Ne kažem da mi je tad bilo bolje nego sad, naprotiv. Nikad mi nije bilo bolje nego sad. Ali ovaj je pitao da li pomišljamo kako je bilo dobro za vreme Tita. Bilo je dobro, to je činjenica.

#6 Stranac

Stranac
  • Members
  • 315 posts

Posted 19 February 2004 - 15:08

Niko i ne spori cinjenicu da je nekima mozda bas mnogim bilo dobro za vrijeme Sepavog, meni nije ali nek sam ja u manjini, ali niko se i ne pita zasto je bilo dobro? Na ciji racun?

#7 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 19 February 2004 - 15:14

Pa na tvoj, naravno.

#8 Stranac

Stranac
  • Members
  • 315 posts

Posted 19 February 2004 - 15:16

Koji iscrpan odgovor!!!
Ostao sam nijem kao riba, ne znam sta bih jos mogao reci nekom iz koga isijava pamet, znanje, plemenitost.
Eh Dosadnice, sta li tebi nedostaje?
Ukrali su ti djetinjstvo?
Bila si prisljena da napustis topli dom?
Tata ti je bio u zatvoru jer je imao hraboristi i bio dovoljno neoprezan da kaze istinu?
Lupam gluposti, tebi nista ne nedostaje ti imas previse, tvoje lice, odnosno tvoje sljepoocnice i jagodice krase lijepe velike izrezbarene obrazine.

Edited by Stranac, 19 February 2004 - 15:19.


#9 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 19 February 2004 - 15:34

Lupam gluposti

Prva, a najverovatnije i poslednja iole inteligentna stvar koju si napisao na ovom forumu.

#10 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 19 February 2004 - 15:35

Igronirisite ga, mozda ce otici :lol:

#11 Stranac

Stranac
  • Members
  • 315 posts

Posted 19 February 2004 - 15:41

Dosadnice, vjerovatno od svojih lijepo izrezbarenih obrazina nisu uspjela procitati nista drugo.

Bato.....Naravno ja cu otici ali tek onda kad ja budem htio. To sto bi me ignorisao neko kao ti zaboljelo bi me ka lanjski snijeg.

Edited by Stranac, 19 February 2004 - 15:43.


#12 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 19 February 2004 - 18:14

Dosadnice, vjerovatno od svojih lijepo izrezbarenih obrazina nisu uspjela procitati nista drugo.

Bato.....Naravno ja cu otici ali tek onda kad ja budem htio. To sto bi me ignorisao neko kao ti zaboljelo bi me ka lanjski snijeg.

Stranac, zasto se tako lako vredjas i zasto tako lako vredjas druge?

zena ti je lepo odgovorila.

slazem se sa njom. tvoje pitanje je da li je u titovo vreme bilo bolje, zena je kazala da jeste, i da su to cinjenice. i verujem njenoj proceni.

nisi pitao: zasto je bilo bolje? i nije ti na to odgovarala.

#13 Stranac

Stranac
  • Members
  • 315 posts

Posted 19 February 2004 - 19:10

Zena me je vrijedjala na nekoliko topica i cutao samo, vrijeme je bilo da joj odgovorim. Da si imala priliku da vidis i procitas vjerovatno bi shvatila da je tvoje pitanje zasto se lako ljutim i zastu druge vrijedjam sasvim izlisno.

Edited by Stranac, 19 February 2004 - 19:19.


#14 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 20 February 2004 - 00:14

Jel' Stranac, a da te nesto pitam: Posto si nam u drugom postu objasnio zasto se nisi opismenio niti iskolovao, ajd' nam sada lepo reci koji su ti jos drugi nickovi - na ovom i SC forumu?

#15 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 20 February 2004 - 01:16

Ne kažem da mi je tad bilo bolje nego sad, naprotiv. Nikad mi nije bilo bolje nego sad. Ali ovaj je pitao da li pomišljamo kako je bilo dobro za vreme Tita. Bilo je dobro, to je činjenica.

OK... fair enough.
Meni su neke privatne "sitnice" pokvarile utisak tog vremena. No nebitno, bilo je super.