Jump to content


Photo

Evrop(j)esma


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
309 replies to this topic

#271 LostInMusic

LostInMusic
  • Members
  • 982 posts

Posted 12 March 2006 - 12:51



se prevće u grobu tongue.gif

#272 Kapetan Kuki

Kapetan Kuki
  • Members
  • 211 posts

Posted 12 March 2006 - 12:51

Počelo na Maksimiru a završilo se u Sava Centru.
A dugo je trajalo....
Ali Severina... blink.gif laugh.gif yucky.gif

#273 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 12 March 2006 - 12:52

QUOTE(Ivanhoe @ 12 Mar 2006, 14:26)
Ne pricaj o necemu u sta se ne razumes. Ako ne volis pop muziku, to je tvoj izbor, nemas pravo da je pocenjujes.

U pravu si, ne volim takav pop. rolleyes.gif

#274 Caligula

Caligula
  • Members
  • 98 posts

Posted 12 March 2006 - 13:13

Ako nedaj Bože ova SCG opstane u buduće bi valjda bilo logično da se uvede pravilo (kao na samoj evroviziji) da ne možeš da glasaš za predstavnike svoje republike pa bi šanse za ovakve gluposti bila dosta smanjena.

#275 Pauly Ester

Pauly Ester
  • Members
  • 1,235 posts

Posted 12 March 2006 - 13:19

To bi bilo još gore...evo sad sam čuo da su dva člana srpskog žirija povukli glasove. Komisija će odlučiti da li će glasovi publike doneti odluku ili nećemo imati predstavnika na evropesmi. Ja sam za ovu drugu opciju.

#276 Caligula

Caligula
  • Members
  • 98 posts

Posted 12 March 2006 - 13:26

QUOTE(Topgun33 @ 12 Mar 2006, 13:19)
To bi bilo još gore...evo sad sam čuo da su dva člana srpskog žirija povukli glasove. Komisija će odlučiti da li će glasovi publike doneti odluku ili nećemo imati predstavnika na evropesmi. Ja sam za ovu drugu opciju.


Ma i to što kažeš. Nismo mi za Jevropu.

#277 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 12 March 2006 - 14:17

QUOTE(Topgun33 @ 12 Mar 2006, 13:19)
To bi bilo još gore...evo sad sam čuo da su dva člana srpskog žirija povukli glasove. Komisija će odlučiti da li će glasovi publike doneti odluku ili nećemo imati predstavnika na evropesmi. Ja sam za ovu drugu opciju.

Kvalitet! Kakav cirkus, predivno laugh.gif laugh.gif

I what's the latest? Ja čuo negde oko tri će biti neka konferencija, sastanak komisije, šta već, gde će da se odluči?

#278 DOCc

DOCc
  • Members
  • 560 posts

Posted 12 March 2006 - 14:51

QUOTE(Marvin (Paranoid Android) @ 12 Mar 2006, 15:17)
Ja čuo negde oko tri će biti neka konferencija, sastanak komisije, šta već, gde će da se odluči?


Bolje da ne potičemo "naše" da odlučuju u našu korist... Opet će napraviti glupost.

#279 zigzaq

zigzaq
  • Members
  • 52 posts

Posted 12 March 2006 - 14:55

Evo video glasanja i svega tog sto se polse njega desilo.



#280 Pauly Ester

Pauly Ester
  • Members
  • 1,235 posts

Posted 12 March 2006 - 14:59

QUOTE(DOCc @ 12 Mar 2006, 14:51)
Bolje da ne potičemo "naše" da odlučuju u našu korist... Opet će napraviti glupost.


Pa da, skandal je gotov, ribe su skuvane...ako oni sad krenu da odlučuju bilo šta to može samo da bude štetno.

#281 zigzaq

zigzaq
  • Members
  • 52 posts

Posted 12 March 2006 - 15:02

Evo video glasanja i svega tog sto se polse njega desilo. (zadnijh 30 min.)



#282 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 12 March 2006 - 15:06

QUOTE(mandingo @ 12 Mar 2006, 02:02)
Daj koordinate,falanga je spremna....hodacemo po vodi sa nozevima u zubima,ustaski na ustase mad.gif


POSLIJEDNJA VIJEST SA RATISTA: NEPRIJATELJ PRELAZI RIJEKU!

#283 adasevic

adasevic
  • Members
  • 2,650 posts

Posted 12 March 2006 - 15:06

QUOTE(Stoprocentni @ 12 Mar 2006, 11:44)
Sta vam je ljudi? O cemu vi to? Crnogorski ziri glasao za svoje? Pa? Da nije nesto bolja situacija na Eurosongu? Kakvo je glasanje tamo? Posteno? Sta se dogadja poslednjih nekoliko izbora za pesmu evrovizije? Kako je pobedio Zeljko Joksimovic?


Da bolja je situacija, jer glasa narod. Ljudi tipkaju poruke neko fino zaradi, al se svi lepo zabave. Ovde nema glasa naroda vec glas Milovih tastercica.
Ne postoji idealan nacin za izbor najboljeg, ali je merodavnije ono sto se ljudima svidja.

U pitanju je Pop muzika ciji glavni cilj i jeste da se svidi sto vecem broju ljudi.

A od ovih sto se foliraju i pljuju po Eurosongu... Ja sam to gledao kad sam imao 5 godina a volim i sada da pogledam. Malo koja pesma je tu extra hit, ali moze da se cuje i neka lepa pesma. To sto neko slusa metal ili rep ili hard rock ili bilo koju drugu vrstu muzike osim popa je ok, ali ako ne volite tu vrstu muzike i ne svidja vam se to sto gledate - prebacite kanal. Preskocite tu temu na forumu.

Uvek se nadju neki sviraci uz vetar koji se ogradjuju i gade od onoga o cemu se raspravlja. Ako ce vas biti sramota zato sto su na Eurosongu pevali Ognjen ili Luis, onda i treba da vas bude sramota ali toga ko ste i kakvi ste pacenici. To vazi i za bilo kog drugog izvodjaca od Cece, Brene, preko Bregovica, Balasevica, Corbe do Partibrejkersa, DLMa... A ne plasim se da se i ovako ogradjujete od toga da ste iz Srbije - pa nije vam valjda najveca sramota u zemlji to ko ce vas predstavljati na EUSongu...kakvih licemera ima...

#284 minail

minail
  • Members
  • 229 posts

Posted 12 March 2006 - 15:22

Malo skrećem sa teme, ali podsetiću šta je predhodilo jučerašnjem skandalu- dve nameštene utakmice u domaćoj ligi (VOJ-PAR, BUD-ZET), obe u režiji crnogorske mafije...
Jedino rešenje - posle referenduma ili otcepljenje, ili Srbija, pa da onda imamo i novosadski, niški, kragujevački (...) studio.
Ovo juče je krajnji vrhunac bizarnosti i bolesti našeg društva.

#285 Ivanhoe

Ivanhoe
  • Members
  • 39 posts

Posted 12 March 2006 - 15:24

QUOTE(adasevic @ 12 Mar 2006, 17:06)
Da bolja je situacija, jer glasa narod. Ljudi tipkaju poruke neko fino zaradi, al se svi lepo zabave. Ovde nema glasa naroda vec glas Milovih tastercica.
Ne postoji idealan nacin za izbor najboljeg, ali je merodavnije ono sto se ljudima svidja.

U pitanju je Pop muzika ciji glavni cilj i jeste da se svidi sto vecem broju ljudi.

A od ovih sto se foliraju i pljuju po Eurosongu... Ja sam to gledao kad sam imao 5 godina a volim i sada da pogledam. Malo koja pesma je tu extra hit, ali moze da se cuje i neka lepa pesma. To sto neko slusa metal ili rep ili hard rock ili bilo koju drugu vrstu muzike osim popa je ok, ali ako ne volite tu vrstu muzike i ne svidja vam se to sto gledate - prebacite kanal. Preskocite tu temu na forumu.

Uvek se nadju neki sviraci uz vetar koji se ogradjuju i gade od onoga o cemu se raspravlja. Ako ce vas biti sramota zato sto su na Eurosongu pevali Ognjen ili Luis, onda i treba da vas bude sramota ali toga ko ste i kakvi ste pacenici. To vazi i za bilo kog drugog izvodjaca od Cece, Brene, preko Bregovica, Balasevica, Corbe do Partibrejkersa, DLMa... A ne plasim se da se i ovako ogradjujete od toga da ste iz Srbije - pa nije vam valjda najveca sramota u zemlji to ko ce vas predstavljati na EUSongu...kakvih licemera ima...


Slazem se sa tobom 100% Jako volim B92, ali ovde na forumu je mnogo nekih avangardnih folera koji preziru sve sto nije njihov ukus i sve stavljaju u kos primitivizma. Evrovizija postoji decenijama, pre svega je namenjena za plasiranje pop muzike evropskih zemalja i zabave, takmicarskog je duha i ko ce da sudi sada jednoj takvoj manifestaciji koja je starija od mnogih sa ovog foruma??? Pitanje je muzickog ukusa. Nasi clanovi zirija su bili i predstavnici dzezista Beograda i roker iz nevernih beba i Teodora, Tanja Banjanin i dr. Nisu bili tu neki turbo folkeri. Svi postuju tu manifestaciju kao praznik evropske muzike i zabave i stalo im je da nasa zemlja ima najboljeg predstavnika. Zato je sramn osto se sve ovo dogodilo na Evropesmi i ne treba dozvoliti da se politika umesa u muziku zbog svih tih ljudi koj isu ucestvovali i zbog svih nas. Ili prvoplasirani od strane publike, ili niko!!!