Jump to content


Photo

Prijedsednik Tadic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
252 replies to this topic

#1 ZlatkoZ

ZlatkoZ
  • Members
  • 21 posts

Posted 17 February 2006 - 06:53

Neznam bas kako da opisem ovog covjeka, ali mi se svidja dosta, cini mi se kao normalan covjek, jel se iko slaze? :wub:

#2 Steamroller

Steamroller
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 17 February 2006 - 06:58

Valjda se kaze predsjednik.

#3 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 17 February 2006 - 09:26

prijedsednik :)
To ko onaj sjemafor iz '91. :wub:

#4 Analiza

Analiza
  • Members
  • 1,851 posts

Posted 17 February 2006 - 09:49

Evo ovo je najnovije od Borisa Tadica:

"Političari u Srbiji nadmeni su bez razloga. Živeti u ovoj državi, shvatati sve probleme u kojima smo i biti nadmen zbog onog što je urađeno je deplasirano. To se odnosi i na mene jer ne mogu biti tašt kada vidim sve probleme."

Ali ono sto mi se ne svidja kod Borisa je sto nema hrabrosti da otvoreno osudjuje zlo kao zlo po sebi, vec, iz kukavickog straha da se sa drugima ne zameri, osudjuje zlo povrsno, predstavljajuci da zlo treba da se osudi samo zato sto iz te osude mi imamo neke koristi. Po njemu licnosti sa haskih poternica treba poslati u Hag, ne zato sto su ti ljudi zaista krivi, vec zato sto to odgovara interesima nase zemlje. Cak i Zoran Djindjic, koji je i te kako kalkulisao sa licnim i stranackim interesima, pokazivao je vecu hrabrost u sukobu sa onom zivotnom filozofijom koja nas vraca u srednji vek i koja je odgovorna za nasu katastrofu zadnje dve decenije. Boris je tu hrabrost imao sve dok nije postao predsednik. Na zalost, sada je vise dobar politicar, nego sto je dobar covek.

#5 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 17 February 2006 - 11:05

"Srbija je večna!" :wub:
:)

#6 pikli

pikli
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 17 February 2006 - 11:34

Dabome
"Srbija je večna" :) :wub:

#7 zokiasov

zokiasov
  • Banned
  • 1,399 posts

Posted 17 February 2006 - 11:40

Neznam bas kako da opisem ovog covjeka, ali mi se svidja dosta, cini mi se kao normalan covjek, jel se iko slaze? :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Steta samo sto je ozenjen , ali nikad se ne zna ... ne gubi nadu .

#8 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 17 February 2006 - 11:43

"Srbija je večna!"  :wub:
:huh:

<{POST_SNAPBACK}>

e, ovo mu je biser godine, :) 0:)

#9 pikli

pikli
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 17 February 2006 - 11:52

e, ovo mu je biser godine,  :wub:  :)

<{POST_SNAPBACK}>

A šta je tu smešno, možeš li da pojasniš malo?
Srbija? Rok trajanja?

#10 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 17 February 2006 - 12:07

Putinov andjeo... :wub: :)

#11 Gjovani

Gjovani
  • Members
  • 3,195 posts

Posted 17 February 2006 - 12:07

Neznam bas kako da opisem ovog covjeka, ali mi se svidja dosta, cini mi se kao normalan covjek, jel se iko slaze? :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

Lep i beskoristan....Botičeli...

#12 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 17 February 2006 - 12:11

A šta je tu smešno, možeš li da pojasniš malo?
Srbija? Rok trajanja?

<{POST_SNAPBACK}>

Od Aristotela na ovama niko drzavu ne smatra apsolutnom - vjecnom - konstantom, nego promjenjivom - zivom kategorijom. Drzave se radjaju (nastaju) i umiru (nestaju). Niti jedna drzava nije niti moze biti vjecna, kao sto je i Srbija u jednom trenutku nastala... kad ce i da nestane, ko zna, nece skoro... ali sigurno nije vjecna, kao ni jedna druga...

Tako da je konstatacija "Srbija je vecna" u najblaze glupa, pokazuje neobrazovanost oko osnovnog pitanja sta je to drzava? - U najmanju ruku ziva glupost... ali eto, pali, bilo na Dnevniku2, narod se primio, klimaju glavom, jeste, jeste Srbija je vjecna!!! :wub: :) 0:) Tomi milo oko srca, a Voja stiska plisanu sovu :huh:

#13 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 17 February 2006 - 12:13

Putinov andjeo koji koristi skracene radikalske izraze.Jos samo da kaze "dok su joj deca verna" i ispovracacu se istog momenta sto sam mu dao glas... :wub: 0:) Kao da mu je ANUS dao nagradu, sto se mene tice...

2 pikli-Reci za Srbiju da je vecna i demokratska je isto kao reci bolesniku u poodmaklom stadijumu raka da ce ziveti jos 20-30 godina... :)

#14 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 17 February 2006 - 12:15

Tako da je konstatacija "Srbija je vecna" u najblaze glupa, pokazuje neobrazovanost oko osnovnog pitanja sta je to drzava? - U najmanju ruku ziva glupost... ali eto, pali, bilo na Dnevniku2, narod se primio, klimaju glavom, jeste, jeste Srbija je vjecna!!!  :wub:  :)  0:)  Tomi milo oko srca, a Voja stiska plisanu sovu  :(

<{POST_SNAPBACK}>

Pre nego bude vecna, aj da pocne da postoji, s obzirom da ima stanovnistvo i vlast....A gde je tu teritorija? Jel od Horgosa do Dragasa ili od Zemuna do Vranja ili od Horgosa do Vranja...? :huh:

#15 zokiasov

zokiasov
  • Banned
  • 1,399 posts

Posted 17 February 2006 - 12:15

Srbija je kroz svoju istoriju pokazala da je vecna ... Bez zajebancije mogu kasnije da obrazlozim , sad odoh da ucim Oralnu Hirurgiju ...