Jump to content


Photo
- - - - -

Klub putnika B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
124 replies to this topic

#61 Skipping Girl

Skipping Girl
  • Members
  • 2,724 posts

Posted 03 February 2006 - 19:01

a ko su to "mi"...london ima preko 15 miliona stanovnika...ne poznajemo se

<{POST_SNAPBACK}>


:wub: kobac je mislio na nas 2, dok nije skapirao da sam ja pod "mi" mislila moj muzic i ja....

#62 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 03 February 2006 - 19:04

dvijesta grama takodjer garantuje razotkrivanje, plus propraceno salvama dobronamjernoga smijeha.  :) :wub:

enivej, ja sam u mordoru, pa eto

<{POST_SNAPBACK}>


dvijesta ne postoji ali dvjesta da.

#63 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 03 February 2006 - 21:35

mango,
kolka ti je gajba, da organizujemo neku interkontinentalnu zurezu sa masovnim talozenjem?

Edited by 3opge, 03 February 2006 - 21:36.


#64 the sushi club

the sushi club
  • Members
  • 1,960 posts

Posted 03 February 2006 - 21:54

:wub:  kobac je mislio na nas 2, dok nije skapirao da sam ja pod "mi" mislila moj muzic i ja....

<{POST_SNAPBACK}>


:) da ga odvedemo u Starbucks osecace se kao kod kuce 0:)

#65 Brazilac

Brazilac
  • Members
  • 12,876 posts

Posted 03 February 2006 - 23:37

Super topic a i ideja! :wub:
S nekima sam vec ponesto i dogovarao za ubuduce a mislim i da ce nas biti dosta u Nemackoj za SP. Pa svi zajedno na pivo!

#66 Grazia

Grazia
  • Members
  • 2,714 posts

Posted 04 February 2006 - 02:43

Ziza  3 Feb 2006, 13:12 Post #57 

(Practical @ 3 Feb 2006, 11:00)

P.S. Simpaticna situacija iz centra Zagreba. Dolazim do trafike i sve sto kazem jeste: "Jedan Marlboro Light (sa osmehom na licu)"

Prodavacica: Ej, pa ti si iz Beograda (onako ZG akcentirano sa smeskom na licu)
Ja:    Da

Malo smo popricali, ali mi ni dan danas nije jasno kako je "skuzhila" odakle sam.


Vjerojatno po samom naglasku, posto nisi rekao nista sto je neuobicajeno.


Najverovatnije po naglasku. Ko ne bi prepoznao nas karakterisiticni begiski, jebote.


A inace, u mom slucaju, bas kao za inat: ima mnogo zemalja u koje bih mogla da odem, imao bi me ko zvati, i gde da odsednem, ali, ili mi se bas nesto ne ide, ili iz nekih razloga ne mogu, a tamo kud bih najvise volela da odem, nemam vise nikoga ko bi me mogao pozvati, ili nisam nikad ni imala.

#67 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 04 February 2006 - 07:58

mango,
kolka ti je gajba, da organizujemo neku interkontinentalnu zurezu sa masovnim talozenjem?

<{POST_SNAPBACK}>


masovno nemoguce. ali mogu da dam kljuceve stana nekom an primer paru, akoz eli da provede nekoliko dana ovde.

#68 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 04 February 2006 - 07:59

[quote name='Grazia' date='4 Feb 2006, 03:43']
Vjerojatno po samom naglasku, posto nisi rekao nista sto je neuobicajeno.
[/quote]

Najverovatnije po naglasku. Ko ne bi prepoznao nas karakterisiticni begiski, jebote.
A inace, u mom slucaju, bas kao za inat: ima mnogo zemalja u koje bih mogla da odem, imao bi me ko zvati, i gde da odsednem, ali, ili mi se bas nesto ne ide, ili iz nekih razloga ne mogu, a tamo kud bih najvise volela da odem, nemam vise nikoga ko bi me mogao pozvati, ili nisam nikad ni imala.

<{POST_SNAPBACK}>

[/quote]

a gde je to?

#69 Skipping Girl

Skipping Girl
  • Members
  • 2,724 posts

Posted 04 February 2006 - 10:11

0:) da ga odvedemo u Starbucks osecace se kao kod kuce  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>


:wub:
Uf, problem je samo koji da izaberemo, da se ne obrukamo :)

#70 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 04 February 2006 - 11:25

:wub:
Uf, problem je samo koji da izaberemo, da se ne obrukamo  :)

<{POST_SNAPBACK}>


mozda onaj u St Katherine's Dock marina @ Tower Hill, sa pogledom na marinu? 0:)

#71 Grazia

Grazia
  • Members
  • 2,714 posts

Posted 04 February 2006 - 17:12

mango Posted 4 Feb 2006, 08:59
a gde je to?


Zemlje u koje ne mogu a volela bih: Italija, pre svega. Zatim, UK, rep. Irska, Norveska, Spanija, Portugal, Japan...

Iskreno, najteze mi je zbog Italije. Na primer, svih ovih godina, mogla sam, i mogu u Hrvatsku , Sloveniju, ali jedan od (vise, da ih sad ne nabrajam) razloga sto nisam otisla je, recimo, i taj sto bi mi vrlo tesko palo da sam tako blizu moga dragog Trsta, a da ne mogu do njega.

#72 Grazia

Grazia
  • Members
  • 2,714 posts

Posted 04 February 2006 - 17:28

P. S. Inace, rado bih ugostila nekog iz inostranstva, (mislim pre svega ko nije (bio) odavde, te ne poznaje, a zainteresovan je da poseti Srbiju ali naprosto nemam fizickih mogucnosti (mali stan) da obezbedim smestaj u samom BGD (jedino ako bi nekom odgovarala vikendica 70 km odavde, u Cortanovcima, gde bismo takodje, zainteresovanim za pravljenje ( a i konzumiranje) vina i rakije mnogli na licu mesta odrzati "ociglednu nastavu" na tu temu. Ali bih mislim, mogla biti dobra vodicica po Beogradu. Mozda i nekim delovima Srbije, narocito u vezi s manastirima. Sve ovo, pre svega u letnjem periodu, ili za neke druge raspuste. I naravno, delom u zavisnosti od ostalog 'rasporeda' dolazaka prijatelja i rodjaka iz inostranstva, od kojih su neki vec "u planu" za predstojece leto.

#73 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 04 February 2006 - 19:03

mozda onaj u St Katherine's Dock marina @ Tower Hill, sa pogledom na marinu? :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


to je onaj odakle se vidi Tower Bridge ?

#74 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 04 February 2006 - 23:34

B & B u Beogradu (tzv BBB:)
free of charge
fina lokacija (okolina kalenica, pljucomet)
fina gajba
fini domacini sa 3 kucna ljubimca (mace)
non smokin household, treba naglasiti

:wub:

#75 Skipping Girl

Skipping Girl
  • Members
  • 2,724 posts

Posted 06 February 2006 - 08:11

to je onaj odakle se vidi Tower Bridge ?

<{POST_SNAPBACK}>


Nesto se ne secam da odatle moze da se dobaci okom do mosta, ali je pogled na marinu sladak...
Starbucks St Katherines Dock
E, ajd sad stvarno, gde cemo da vodimo kobca kad dodje do Londre?

Edited by Skipping Girl, 06 February 2006 - 08:13.