Jump to content


Photo
- - - - -

Klub putnika B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
124 replies to this topic

#121 ckojo

ckojo
  • Members
  • 437 posts

Posted 23 October 2007 - 14:14

da li neko ima da kaze nesto korisno o Bergamu???
Hvala unapred

#122 tajana1108

tajana1108
  • Members
  • 1 posts

Posted 01 November 2007 - 20:10

Put u Mumbai
U martu2008 putujem sa kčerkom u Mumbai na godišnji 3 nedelje.Osim Mumbaja posjetit će mo Agru i Varanassi.Mnogi me pitaju zašto Mumbai tu živi moja ljubav Shahrukh Khan u nadi da ću ga sresti i vidjeti.Dali možda u tom periodu ima ko namjeru da ide u Indiju i Mumbai .Svim putnicima i backpackerima sretan put i ostvarenje sna.Bollywood

#123 aabb1973

aabb1973
  • Members
  • 46 posts

Posted 22 July 2008 - 23:18

Krajem avgusta i početkom septembra biću u Barseloni. Ako je neko od forumaša blizu može da mi se javi, častim kafu :ph34r:

Ima li neko savet šta obići u okolini Barselone, onako da je dovoljno blizu za jednodnevni izlet?

#124 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 24 July 2008 - 20:44

Ima li neko savet šta obići u okolini Barselone, onako da je dovoljno blizu za jednodnevni izlet?


Nije baš izlet u pravom smislu, ali definitivno ti preporučujem Igre vitezova. Neke vrste predstava, koja približno dočara vreme vitezova. Svi posetitelji sede za stolovima oko arene, gde se bore vitezovi. Na konjima, pa padaju sa njih, pa se bore dalje...Ludilo, a posetioci navijaju za svoje i urlaju na suprotničke borce, bacaju krompir i hleba na učesnike...Sve to pomno prate i 'kralj i kraljica' iz svoje časne lože. Poslužena je i večera, koja je uračunata u cenu i na kraju pobednička strana dobija za 'nagradu' bocu vina na dve glave. Stvar traje oko dva, tri sata i nije bacanje para.

http://www.isango.co...urrencyCode=GBP

Edited by Gogy, 24 July 2008 - 20:47.


#125 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 24 July 2008 - 20:50

Krajem avgusta i početkom septembra biću u Barseloni. Ako je neko od forumaša blizu može da mi se javi, častim kafu :ph34r:

Ima li neko savet šta obići u okolini Barselone, onako da je dovoljno blizu za jednodnevni izlet?


Idi da vidiš Figueras, muzej Salavadora Dalija i idi u Andorru.