Jump to content


Photo

Is She or Isn't She?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
68 replies to this topic

#16 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 23 December 2005 - 20:07

tebe mozda ne, al tog pacenika, koji ne moze da se obraduje besplatnom felaciju kad mu se ponudi, ochito zanima.

<{POST_SNAPBACK}>

Pa, to ti kažem, ja sam zainteresovan samo za ove prve dve stavke... :wub:

#17 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 23 December 2005 - 21:29

a jebote, koji snebivljivi ćutolozi.
pa ne iskaju se Univerzalni Advajsi neg Subektivno Iskustvo. :s_w:

best of Predznakovi em Episode:

što reče aglijes vini, poželjno ima neku simpa govornu falingu. uzrečice i poštapalice excluded, kao i frfljanje zbog deficita kečeva i dvojki u labrnji. :wub: daljše, enj.ka.ve. - Hemia. nema je, pomiri se. tvoja Hemičarka s adekvani feromonci čeka, so ne traći vreme na Alhemiju. i stićeš do Nje, samo prvo diži sidro od ove s kojom se ne mirišiš. ako prekrsti ruke or zevne, sikteriši. već nađeš neq koju zanima žvaka o vimbldonu, ružičnjaku tvoje keve, ujačevoj gangreni or glistonskoj koloniji u tvojemu šarplanintsu. devojče ima spešl nos, votever to značilo & često bogara na Kaznu Prirode, al neće ode @ plastičara na reparirung i izgubi svoj ajdentitet. uglavnom, volem kase ne stidi svojije malije imperfekcia. dlakoruke i dlakonoge excluded. ne volem krzno ni pod razno. koža it is. :( šta šminkeraj? sele, razumem ja tvoje kontriranje anglosaksonskome modnome kultuteroru, al traži sebi krapinca u pećini, a ne u diska... jes! diskać! juhu! elem, obožava da đipa i šizi kukovima levo desno.
levo <-> desno - o.b.a.v.e.z.n.o. e to je brate - Proviđenije. ove mlitavke što na padavičarskijem certima kljucau glavom uz retardirung od keza i mrdaju se naprej/nazaj - izbegavah ko grom koprive. also one što glume Ludilo i Istakinju se napadno & folirancki @ podijumu. rečem da idem na death metalski fešt, ona reče: "aaa! to oni tvoji urlatori? joj, oću vidim taj cirkus!" dok našminkane marve s bine prizivaju đavla, muda utegnutih u kožne lone, ne stoji smrčena za šankom već iz prvog reda u pauzi međ Pesmama, jel, dobaci nakreonisanom raskrečenjaku s mikrafonom: "el taki odeš kod babe na slavu, pozeru?" publikum u deliriju, pevač zblanut, red ko red bullka.

ehem, da. vole da se fotka = eksperimentiše 0:)

šta još? e - mora voli nosi čizmekanje. mora i tačka! da lakira nokte u farbu, nikako bezbojno, nea tu kolorita. i da je higijeničarka. čim je malo zapušćena - zgadi mi se život.Posted Image no, to naravno ne znači da pre [cenzura] baš mora se izlaže radijaciji, zaprašivanju i maže se benzinom da pokoka bakcile. spontanos it is, mrzim hipohondarske preparirane karijatide koje čekaju dok se dovučemo na gajbu, pa deoblačenje, pa qpatilo, pa ovo, pa ono… pa jebote, ko da idem na prvu pričes. :)
da oće da opsuje kočijaški kad ispizdi, da ima, brate - Reakciju, da ne bude tunjavica, da je brbljiva i hajperaktivna. pandur nam piše kaznu za crveno, ja ga mitim iljadarkom, gušter ni da čue, ona besna ko ris: "a nije ti smetalo crveno petnajs godina, jebeni slobisto, a?" naplati nam potom džukela i pojaseve i prvu pomoć i trokut. jebo pare. :s_w:

da nema tikove od kojekaki inhibicija, al da joj mozak fercera ko švicarska ura, da glea u oči, da je nasmešena i da njen smej zvuči ko praporci na đedmrazevim saonama. da purnja, na stranu ona Večna Istina :s_w: al stvarno ne podnosim antinikotinke, neću da drobi kad posle aerobika zapalim.
gest: otvorim vrata madamici, ona uniđe u kola. obiđem afto, poqšavam da ukljukam ključenzi u svoja vrata, čuem "kuc, kuc". curetak čuka po prozoru, otvorila drajveru vrata iznutra. trast mi - ta je Id-e-al-na. :huh:

badi lengvidž in pablik: otvara dlanove dok ćeretamo u restaurantu, ne prevrće cigaretu po piksli i ne crta krugove po istoj, liže prste kad pohasa limun iz koke kole ili nekog alkohola, češka ili mazi zglobove, prekršta noge, kad stigne klopa, jaka, ljuta i začinjena, ne jede je ko koljivo već ufće i umće, ali ne mljacka. jede dok je vruće. smeje se glasno, lepo i pokazuje zube dok se cereka.
naravno, ako znaš da je nasmeješ.

practice makes perfect. da ima prošlos. i da pate za njom. da pati mnogo njih i da pate mnogo. znaju zašto pate, a ja mudro slutim čerez čega pate. patite majmuni. posle vam se pridružim das majmunišemo čoporativno i patimo za tim uzbibanim Seksi Kohinorom. nije alem kamen za kojom niki živi ne pati. dok ga ne nađeš, krv će propišaš. izčitaj njenu Istoriju da bi bio njena Sadašnjos: mejnli preferirala mršave cvikeraše. o pa super, već ispunjavam opšti kriterijum, daj da vidimo šta još fali za Uslov.
nekad se cmakala s ortakinjom. ako to praktikue i sad - mojne. ša ima gore nego da te ostavi zbog druge žemske? to čeljade ti pretnja samo po sebi, ako oš nešto na long run. ako pa neš, možda ti se posreći, pa - ko umije njemu dvije. :s_w:

ne njaka me da idemo na jebene ljubavne filmove ili neke arty sarane. oće pucačinu, krljanje i resto eksajtmenta u biskišu. skače sa stoca, navija i pustoši kokice. kupi karte za novog diznija, poturi mi ih pod nosinu i veli: "vodim te u detinjstvo." kao mala pičila fuzbal i tukla se s dečacima iz kraja. puna ožiljaka od pentranja, skakanja i ostalih divljanja. bila najbolja u lastišu. i sad opiči koju partiju s klinkama iz komšiluka. oće u prirodu, oće na sneg, oće da pliva, staaalno oće negde. neće na izložbe i performanse, to joj kilosterski. čitala zabavnik kao mala.

stižemo pred vrata, ja glumim bečq qlturišku - a ona me, ničim izazvana, poljubi. :s_w: Inicijativa, kumašine. pritom ne kulira ko prebiveno pceto sa sunčana juga, već (ko i u kloparniku) ufće i umće - i naravno - nije na distanci ko da izjavljuje sućut.
priljubi se, otvori vrata i uvuče me u precoblje.

ostalo je Hemija.

ko što rekoše ovi:

high heels, short skirt, and follow-me walk mean little


Edited by Hella, 23 December 2005 - 22:21.


#18 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 23 December 2005 - 21:40

Is She or Isn't She?
It made me wonder: Is it possible to reliably predict what a woman is like in bed?

<{POST_SNAPBACK}>


al'si ovo zakamuflirala,svaka ti čast :huh:
ja u principu sa svakom zamišljam najbestidnije stvari(shame on me) :(
ali brate ježim se od određenih tipova...intuicija? hm... :wub: ne znam da li bi ih uopšte odbio,verovatno ne...u suštini isprobao bih mnogo tipova pa tek onda tebi ostavio sud o tome :)
u principu ne govorim ortacima o tim stvarima ....

ako ti je pomoglo 0:)

#19 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 23 December 2005 - 21:43

<{POST_SNAPBACK}>


al' su Subotičani aktivni :huh: verovatno od podneblja.... :( pozdrav samom luciferu :wub: :) 0:)

#20 BigLebowsky

BigLebowsky
  • Members
  • 1,822 posts

Posted 24 December 2005 - 17:13

a jebote, koji snebivljivi ćutolozi. 
pa ne iskaju se Univerzalni Advajsi neg Subektivno Iskustvo.  :huh:

best of Predznakovi em Episode:
.......

<{POST_SNAPBACK}>

:wub: :) 0:)


It made me wonder: Is it possible to reliably predict what a woman is like in bed

nem pojma dok ne krene lizanje...posle first kiss, znas skoro sasvim sigurno kako ce da bude....varijansa minimalna...

....a pre toga, nem' pojma sta sve volim i na sta se lozim, ali znam sta odbija...pa...

So, besides that old cliche about how she dances, what signs can a man go by?

...ako djuska ko ona riba sa reklame za tuborg
...ako nosi cipele sa platformom
...ako djuska sa torbicom oko ramena
...ako te ne gleda dok pricate
...ako se buni kad se spomene fucbal
...ako stalno nosi modni detalj oko struka tipa zavezanog duksa da sakrije dupe
...ako mrzi duvan
...ako fura kedla
...ako je clan udruzenja za zastitu zivotinja
...ako ne ume glasno da se smeje
...ako nema smisla za humor
...ako nosi grozan sladunjav parfem
...ako je previse lepa, pa celo vece ne menja izraz lica da ne narusi savrsenstvo
...ako ne ume da odlepi na neku pesmu
...ako ne podnosi cutanje
...ako ne voli da se fizicki umara
....zahebi pricu, naruci tequilu i menjaj fokus...

Hemija...usta i oci , krupne i otvorene da se vidi unutra....i da mi je frka da zavirim u njih...i da mi leptirici u stomaku obesprave drugi Njutnov kad se zablene u moje i pipne me...

Edited by BigLebowsky, 24 December 2005 - 17:13.


#21 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 24 December 2005 - 17:40

pricali mi iskusni i strogi:
riba vredi iskljucivo ako dobijes erekciju kad joj stisnes ruku prilikom upoznavanja.

:wub:

#22 Dr Kosh

Dr Kosh
  • Members
  • 460 posts

Posted 24 December 2005 - 17:49

pricali mi iskusni i strogi:
riba vredi iskljucivo ako dobijes erekciju kad joj stisnes ruku prilikom upoznavanja.

:wub:

<{POST_SNAPBACK}>


to mozda vazi kod oldtajmera,
za mladje - princip je nepraktican jer je premalo 'bezvrednih'.

#23 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 24 December 2005 - 18:49

ahahahah

#24 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 24 December 2005 - 20:24

...ako je previse lepa, pa celo vece ne menja izraz lica da ne narusi savrsenstvo

...ako ne voli da se fizicki umara


<{POST_SNAPBACK}>

:wub:
ima nešto u ružnjikavima,sa dlakavim nogama u borosanama :)

#25 wrongdoer

wrongdoer
  • Members
  • 398 posts

Posted 24 December 2005 - 21:55

u borosanama 


al barem ko mutava ne menja pepeljare B)

#26 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 25 December 2005 - 20:24

ima nešto u ružnjikavima,sa dlakavim nogama u borosanama  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Exactly my type of man.

#27 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 25 December 2005 - 21:21

Exactly my type of man.

<{POST_SNAPBACK}>

:wub: :) a linadora na blog.hr kaže...

Preživjela sam depilaciju. Bilo je brzo i bolno. Razinu neugode ne mogu izmjeriti. Hodam onako malo naširoko, ali sve će se to meni višestruko vratiti :( (nadam se već večeras). Što sve radim zbog ljepote, ma kog ja zajebavam, kakve ljepote, zbog njega. Umjesto da budem lijepo dlakava i prirodna. Ko prava "žena". Da kad me u žaru strasti primi za nogicu ostane u neznanju, da li gladi moju, svoju ... Ah, gdje mu je avanturistički duh?


0:) :huh:

#28 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 25 December 2005 - 22:10

@headhunter
Oops, da li smo se dobro razumeli, ja sam mislila da se "ruznjikavi, dlakavih nogu, sa borosanama" odnosi na muskarce. B)

#29 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 26 December 2005 - 12:25

.......

:wub: :) 0:)

pa dobro, pičkamumaterna, šae smešno? :s_w:
otvori čoek :s_w: - i oma sledue podijebavanije đilkoša ispred seoske zadruge. :(

nego, da ne openujem neue to♠ - na osnovu čega žene Cene, ako uopšte Cene na 1. sight... :huh:

+

nadam se naši lavli venusi budu rečitiji od marsovskije tutingera i mutingera i očekuem da zazi bidne ledolomnik. :s_w:

#30 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 26 December 2005 - 13:30

mi smo umoljene da ne postujemo na ovom topiku.