Jump to content


Photo

Is She or Isn't She?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
68 replies to this topic

#1 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 22 December 2005 - 14:34

da podjem od pretpostavke da je tachno ono shto nauchnici kazu, da prosechan mushkarac pomisli na sex vishe puta u pet minuta, dacu sebi slobodu da pretpostavim, da misli u mushkarca, u susretu sa zenom koja mu se vrlo dopada zablude i u ovom pravcu.
za koliko toliko tachan odgovor na ovo premature pitanje moraju ili da se prate znaci, ili da se raspita kod obliznjeg ragbi tima... :wub:

molim hetero zene da se uzdrze od svakog komentara, chak molim moderatora, ako je pravo mushko, da pobrishe svaki takav zenski komentar (lezbejke i bi da se potpishu, da gi ne brishu).
evo ja cu da zamislim da prislushkujem mushko drushtvo za susednim stolom, i bice mi sasvim lako da ne dam ni glasa od sebe.



pitanje je iz men's health, to je slutim mushki cosmo, na vrh strane, znachi, od nekog znachaja B) za shiroke narodne mase. ako mozete da ne zvirkate tamo, pre nego shto date svoje vidjenje stvari, bila bih vam zahvalna. samo me zivotno iskustvo zanima, nishta hemija biologija psihologija antropologija. to mogu da prochitam kojekude.



dakle, pitanje, mushkije nisam mogla naci, niti bolje formulisati:


Is She or Isn't She?

It's an enigma as enduring as Mona Lisa's small, knowing smile: Sometimes meek women turn wild in bed; sometimes they just lie there, waiting to inherit the earth. Sometimes the chestnut filly with the riding crop turns out to be all packaging; sometimes she's as thrilling as the signs indicated she'd be.

It made me wonder: Is it possible to reliably predict what a woman is like in bed?

It's very hard to gauge. A woman's high heels, short skirt, and follow-me walk mean little. Those are signs of intention. But they are not signs that this person is actually good in bed and is compatible with you.


So, besides that old cliche about how she dances, what signs can a man go by?



( naravno, ovde se misli na znake iz rl. ne sa interneta. :) )

Edited by zazie, 22 December 2005 - 16:11.


#2 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 22 December 2005 - 14:55

Evo, pokušaću da ti odgovorim:

mislim da je nemoguće utvrditi bez da se proba. :)

Štaviše, mislim da je i na osnovu jednog ili dva pouta nemoguće znati da li ti devojka "odgovara" u krevetu, jer se tih prvih par puta mnogo više vodi računa o nekim drugim stvarima, nego što se stvarno uživa, posebno kada su u pitanju mladji muškarci sa manje (životnog i seksualnog) iskustva.

Lično mislim da je potrebno da se dvoje ljudi "namirišu", ako razumeš šta hoću da kažem, i da čista fizička (estetska) privlačnost nije dovoljna da se maksimalno raspale strasti kod oboje.

EDIT: E, da, postoji još jedna kvaka, a to je da ne uživaju svi muškarci u istom načinu ponašanja žene prilikom seksa... Nedavno sam na jednom forumu pročitao o nekom tipu koji je bio zapanjen kada ga je devojka prilikom prvog odnosa pokušala zadovoljiti oralno, jer je bio u fazonu: "šta li je sve radila do sada, kada se ovako ponaša". :wub:

Isto kao i u drugim stvarima, ima nas "Balkanaca" i "Europejaca", kao i mali milion nijansi. 0:)

Edited by gotivac, 22 December 2005 - 14:59.


#3 voight

voight
  • Members
  • 3 posts

Posted 22 December 2005 - 15:00

Pitanje iz originalnog posta je tipična glupost iz časopisa. To tako ne funkcioniše u stvarnom životu.

U stvarnom životu pravo pitanje glasi - "Does she swallow?" :wub:

#4 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 22 December 2005 - 16:19

da li ona lastavica? ne kapiram :wub:

#5 Killiana

Killiana
  • Members
  • 475 posts

Posted 22 December 2005 - 16:40

hmmm... precog... ovaj...
:wub: erm... :)
hihi

#6 voight

voight
  • Members
  • 3 posts

Posted 22 December 2005 - 17:07

da li ona lastavica? ne kapiram :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Ne brini, sinak, razumećeš jednog dana.

#7 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 22 December 2005 - 17:30

nemo pricas, a ti i lastavica ste drugari? :wub:

#8 st_jimmy

st_jimmy
  • Members
  • 1,055 posts

Posted 22 December 2005 - 17:44

:wub: :) 0:)

#9 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 23 December 2005 - 00:07

Štaviše, mislim da je i na osnovu jednog ili dva posta nemoguće znati da li ti devojka "odgovara" u krevetu

mejbe ne pohađaš kvalitetne forume.

ovaj naš = katolička škola.
:wub:

#10 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 23 December 2005 - 00:57

Znak, možda malo opskuran: Način na koji izgovara slovo Š. Ozbiljno. Teško je objasniti tekstualno. Laički cenim da ima veze sa strukturom nepca (nepaca? nepceta?) i jezika.

Mislim na srpski, mada može valjda i u engleskom, ne bih znao koliko je tu pouzdano. Za japanski je nepotvrđeno, mada ideje postoje.

YMMV, kao i uvek.

Edit: Mislim da je diskusija na ovu temu potpuno bespredtmetna bez učešća debasera (ako je još prisutan na forumu), pošto je u pitanju čovek sa najvišim women/age skorom u regionu a i šire. Praktično Wilt Chamberlain, ako mu je za verovati :wub:

Edited by The Ugliest Weenie, 23 December 2005 - 01:01.


#11 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 23 December 2005 - 08:45

debaser

...svi junaci nickom ponickoše, a debaser otrpava inbox rovokopačem.

#12 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 23 December 2005 - 10:29

EDIT: E, da, postoji još jedna kvaka, a to je da ne uživaju svi muškarci u istom načinu ponašanja žene prilikom seksa... Nedavno sam na jednom forumu pročitao o nekom tipu koji je bio zapanjen kada ga je devojka prilikom prvog odnosa pokušala zadovoljiti oralno, jer je bio u fazonu: "šta li je sve radila do sada, kada se ovako ponaša".  :)

<{POST_SNAPBACK}>

ma jok bre. uzivao je on, al mushki bi ono: kurvu u krevetu, majstoricu u kuhinji i zenu bez proshlosti, all-in-one.
moglo bi da nije nemoguce. :wub:

#13 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 23 December 2005 - 10:56

ma jok bre. uzivao je on, al mushki bi ono: kurvu u krevetu, majstoricu u kuhinji i zenu bez proshlosti, all-in-one.
moglo bi da nije nemoguce.  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

Nemoj da generalizujes. Mene, recimo, proslost uopste ne zanima. :)

#14 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 23 December 2005 - 11:15

tebe mozda ne, al tog pacenika, koji ne moze da se obraduje besplatnom felaciju kad mu se ponudi, ochito zanima.

#15 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 23 December 2005 - 16:20

More practice - more perfect!

Mora da se proba... Više puta... :wub: