Jump to content


Photo

IMDb


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
150 replies to this topic

#46 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 25 December 2005 - 00:39

blahhhh...

<{POST_SNAPBACK}>

Konačno si napisao nešto smisleno.

#47 Morrison

Morrison
  • Sleepers
  • 46 posts

Posted 25 December 2005 - 00:42

Ja sigurno Sosenk ne bi stavio na drugo mesto, ali pre bi to uradio nego ga poredio sa turbo folkom. Sosenk je zanimljiv film, za razliku od Grand Show-a koji me toliko smori da mi dodje da se ubijem (ipak radije prebacim kanal).

<{POST_SNAPBACK}>


Mozda mozemo da se slozimo kako je Sosenk zanimljiv film. Ali ne zasluzuje da bude ni u prvih 1000. Sustina je da sam se oglasio bas zato sto je on na vrhu imdb liste najboljih filmova.

To sto ga poredim sa turbo folkom. hmmm... jeste neumesno, ali mislim da je mnogo veca nepravda staviti "Sosenk" ispred recimo "Bilo jednom u Americi" i to prihvatiti kao notornu cinjenicu.

Edited by Morrison, 25 December 2005 - 00:43.


#48 Morrison

Morrison
  • Sleepers
  • 46 posts

Posted 25 December 2005 - 00:47

Konačno si napisao nešto smisleno.

<{POST_SNAPBACK}>


Ne. Smisleno je kada kazem da je za tebe rang filmova tipa "Bekstvo iz Sosenka" a kada kazem "blahh" to na jedan sofisticiran nacin pokazuje sta mislim o takvim ljudima koji uzgred za sebe misle da su frajeri i da imaju autoritet na "smisleno".

#49 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 25 December 2005 - 00:53

... da imaju autoritet na "smisleno".

<{POST_SNAPBACK}>

Šta je to "autoritet na smisleno"? Ti baš nisi sasvim pismen, jel'da?

#50 Morrison

Morrison
  • Sleepers
  • 46 posts

Posted 25 December 2005 - 00:58

Šta je to "autoritet na smisleno"? Ti baš nisi sasvim pismen, jel'da?

<{POST_SNAPBACK}>

Ne zelim da ti objasnjavam. Pismeniji sam od tebe, samo toliko. Tebi trebaju terminatori koji ce te uvesti u svet fraza i samokovanica.

Terminator= covek koji se bavi terminima

#51 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 25 December 2005 - 01:04

Pismeniji sam od tebe, samo toliko.

<{POST_SNAPBACK}>

Sigurno da jesi - tvoje učešće na forumu konačno počinje da ima smisla. Mislim, posle svog tog pisanja...

#52 Morrison

Morrison
  • Sleepers
  • 46 posts

Posted 25 December 2005 - 01:06

Sigurno da jesi - tvoje učešće na forumu konačno počinje da ima smisla. Mislim, posle svog tog pisanja...

<{POST_SNAPBACK}>


Decko aludira na to da ima 10000 postova i da je to merilo pismenosti?:wub: Decko, decko, ti si zesci pacenik... ajd u zdravlje

#53 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 25 December 2005 - 01:10

Decko aludira na to da ima 10000 postova i da je to merilo pismenosti?:wub: Decko, decko, ti si zesci pacenik... ajd u zdravlje

<{POST_SNAPBACK}>

Ne, nego aludiram na to da je svrha tvog dolaska ovde da nam pokažeš kako si "pismen" i nenormalno pametan. Zar nije?

#54 Morrison

Morrison
  • Sleepers
  • 46 posts

Posted 25 December 2005 - 01:15

Ne, nego aludiram na to da je svrha tvog dolaska ovde da nam pokažeš kako si "pismen" i nenormalno pametan. Zar nije?

<{POST_SNAPBACK}>


Ne.

#55 HoldenCaulfield

HoldenCaulfield
  • Members
  • 1,364 posts

Posted 25 December 2005 - 01:50

ali mislim da je mnogo veca nepravda staviti "Sosenk" ispred recimo "Bilo jednom u Americi" i to prihvatiti kao notornu cinjenicu.

<{POST_SNAPBACK}>


Hm.
Notorna je cinjenica da se The Shawshank Redemption nalazi na drugom mestu IMDb liste najbolje ocenjenih filmova od strane clanova IMDb-a.Gle' cuda?! Svega 176746 ljudi je ucestvovalo glasanju za ocenu tog filma.

S druge strane, potpuno je subjektivno da li ces se ti ili neko drugi s tim sloziti ili ne.
To me ne interesuje.
Tvoja stvar.


edit: slova.

Edited by HoldenCaulfield, 25 December 2005 - 01:51.


#56 Morrison

Morrison
  • Sleepers
  • 46 posts

Posted 25 December 2005 - 02:15

Hm.
Notorna je cinjenica da se The Shawshank Redemption nalazi na drugom mestu IMDb liste najbolje ocenjenih filmova od strane clanova IMDb-a.Gle' cuda?! Svega 176746 ljudi je ucestvovalo glasanju za ocenu tog filma.

S druge strane, potpuno je subjektivno da li ces se ti ili neko drugi s tim sloziti ili ne.
To me ne interesuje.
Tvoja stvar.
edit: slova.

<{POST_SNAPBACK}>


Ti mora da si neki mudri lik koji je u stanju da kaze najoriginalnije stvari koje ljudski um moze da izrodi? Molim te procitaj moj prvi post pa mi onda kazi sta je to tako dobro u Bekstvu iz Sosenka.
A te fore i argumente radikala ostavi po strani, jer ne mora da znaci da su radikali u pravu za sve sto rade ako imaju najveci procenat u narodu? Postoji nesto sto se zove komercijala i nesto sto postoji da bi obmanulo narod. Ova brojka od 177746 glasova, medju kojima se nalazi i moja cetvorka, po mom dubokom verovanju bas za to sluzi.

Edited by Morrison, 25 December 2005 - 02:16.


#57 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 25 December 2005 - 02:18

Znao sam - u pitanju je, dakle, 3aBePa!

:wub:

#58 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 25 December 2005 - 02:19

dobro morrisone, zasto nam onda ne prezentujes tvoju listu kvalitetnih filmova, da bismo znali sta da gledamo a sta da izbegavamo?

#59 Morrison

Morrison
  • Sleepers
  • 46 posts

Posted 25 December 2005 - 02:20

Znao sam - u pitanju je, dakle, 3aBePa!

:wub:

<{POST_SNAPBACK}>


duhovito.

Mora da ti dobro ide sa zenskama?:))

#60 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 25 December 2005 - 02:25

Bekstvo iz Sosenka je los koliko i turbo folk.

<{POST_SNAPBACK}>


Do you kiss youre mother with that mouth?