Jump to content


Photo

IMDb


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
150 replies to this topic

#136 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 27 December 2005 - 02:35

Vrlo zanimljive stvari se mogu ponekad pročitati na forumima (onima što su prikačeni uz svaki film), ima tu insajderskih informacija i tako to. Ima, naravno, i puno gluposti, kao svaki forum. :wub:

#137 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 27 December 2005 - 03:16

Vrlo zanimljive stvari se mogu ponekad pročitati na forumima (onima što su prikačeni uz svaki film)

<{POST_SNAPBACK}>

Na te i mislim. Ne idem na onaj kao Opsti forum.
U poslednje vreme sam provalila da se na IMDB, ko bi reko, mogu naci sjajni muzicki forumi. Opet ne mislim na opste na kojima nisam bila, nego one prikacene za imena raznih muzicara. A bas se puno njih moze naci, posto su vecini pesme koriscene u raznim filmovima.

#138 25. sat

25. sat
  • Banned
  • 110 posts

Posted 27 December 2005 - 15:17

ustvari treba da znas da nista ne znas

<{POST_SNAPBACK}>


Malo lakše sa ovom mišlju! Čovek koji ju je prvi rekao, postao je žrtva bezumnog plurarizma... A, i Sofizma protiv koga se i on, kao i njegov učenik borio!

#139 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 27 December 2005 - 17:22

Evo na IMDB King Kong (ko čemu ja o King Kongu od sinoć 0:)) je od strane 1173 glasača ocenjen ocenom 1 ili ti skoro od 5% glasača.

Pa u stvari, na 20 ljudi nađe se uvek jedan mentol, al opet :wub: koji moj glasa, ako tamo nije video barem 2, onda koji đavo ide u bioskop, jbt. Film zaslužuje 3 samo za zvuk, sve da nijedan kadar ne vidim :)

#140 PeraZdera

PeraZdera
  • Members
  • 1,289 posts

Posted 27 December 2005 - 20:24

Evo na IMDB King Kong (ko čemu ja o King Kongu od sinoć 0:)) je od strane 1173 glasača ocenjen ocenom 1 ili ti skoro od 5% glasača.

Pa u stvari, na 20 ljudi nađe se uvek jedan mentol, al opet  :wub: koji moj glasa, ako tamo nije video barem 2, onda koji đavo ide u bioskop, jbt. Film zaslužuje 3 samo za zvuk, sve da nijedan kadar ne vidim :)

<{POST_SNAPBACK}>


Sta lupetas? Ako je neko dao keca king kongu, to je njegov/njen izbor i cenjeno misljenje...sad ako se tebi svidja glupi i debeli Jackson to nije razlog da ljude nazivas mentolima

Edited by PeraZdera, 27 December 2005 - 20:26.


#141 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 27 December 2005 - 21:01

Sta lupetas? Ako je neko dao keca king kongu, to je njegov/njen izbor i cenjeno misljenje...sad ako se tebi svidja glupi i debeli Jackson to nije razlog da ljude nazivas mentolima

<{POST_SNAPBACK}>


Pero, šta je? Pubertet? Isflekao si portiklu?

MOJ izbor i cenjeno mišljenje je takvo da je svako ko onakvom filmu da ocenu 1 - kompletna mentolčina. Ili slep. Treće nema. Odgledaj film pa sudi. Ups, da, ti imaš pravilo kojeg se pridržavaš, "ne gledam antologiske filmove za koje većina govori da su dobri, ali im kenjam što oni to pričaju".

A ako se tebi ne sviđa "glupi i debeli" Jackson, probaj da odgledaš neki njegov film. That's the point. Još se nije prijavio ni na jedan izbor za Mr. Univerzum koliko ja znam.

I da, jel su režiseri koji se tebi sviđaju svi "zgodni tipovi"?

Jel ti to kriterijum da li ćeš da im pogledaš film, odeš na google images pa gledaš slike režisera, pa ako ti je ružan i debeo ti zaobilaziš? :wub:

I daj mi samo jednu kvalifikaciju na osnovu koje si zametio da je P. J glup? Jel što je debeo?...

Govori čoveče SAV SE OZNOJI!

#142 PeraZdera

PeraZdera
  • Members
  • 1,289 posts

Posted 27 December 2005 - 21:09

Pero, šta je? Pubertet? Isflekao si portiklu?


Kao prvo, za tebe sam deda (i fizicki i mentalno)

MOJ izbor i cenjeno mišljenje je takvo da je svako ko onakvom filmu da ocenu 1 - kompletna mentolčina. Ili slep. Treće nema. Odgledaj film pa sudi. Ups, da, ti imaš pravilo kojeg se pridržavaš, "ne gledam antologiske filmove za koje većina govori da su dobri, ali im kenjam što oni to pričaju".


Ne znam ko ovde kenja. Nazivati mentolima ljude je slepacki. Povuci vodu za sobom!

A ako se tebi ne sviđa "glupi i debeli" Jackson, probaj da odgledaš neki njegov film. That's the point. Još se nije prijavio ni na jedan izbor za Mr. Univerzum koliko ja znam.


Probao sam, i isao sam da povracam posle 3 minuta. I sad mi je muka


I da, jel su režiseri koji se tebi sviđaju svi "zgodni tipovi"?

Jel ti to kriterijum da li ćeš da im pogledaš film, odeš na google images pa gledaš slike režisera, pa ako ti je ružan i debeo ti zaobilaziš? :wub:

I daj mi samo jednu kvalifikaciju na osnovu koje si zametio da je P. J glup? Jel što je debeo?...


Odakle ti znas koji su moji kriterijumi? Treba ti sinko jos prasechine da jedes, da porastes malo...

Govori čoveče SAV SE OZNOJI!


Nije ni cudo da si se oznojio, od tolikog lupetanja...

#143 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 27 December 2005 - 21:21

Kao prvo, za tebe sam deda (i fizicki i mentalno)

<{POST_SNAPBACK}>


Ne vređaj.

Moj deda je bio pametan čovek.

#144 PeraZdera

PeraZdera
  • Members
  • 1,289 posts

Posted 27 December 2005 - 21:33

Ne vređaj.

Moj deda je bio pametan čovek.

<{POST_SNAPBACK}>


Ne znam ko je prvi poceo da vredja

I bas me briga za tvog dedu

#145 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 27 December 2005 - 22:09

Ne znam ko je prvi poceo da vredja

<{POST_SNAPBACK}>


Ti si meni rekao da ne lupetam, ja tebe spomenuo nisam.

A pri tom si P. J-a nazvao ružnim i debelim, to govori dovoljno o tvojim "pretenzijama" čoveče, koga normalnog to zanima?...

Ja sam rekao da je mentol onaj ko je dao ocenu KK 1. A ti nisi gledao film, jel, "a nećeš ga ni gledati", pa mi reci svrhu tvog javljanja?

A rekao sam da su keca dali mentoli u sklopu priče o topiku - IMDB, pouzdanost u ocene, ko kako komentariše i zašto... Neko ko takav film oceni sa 1 - kvari realnu sliku. Jer ako je dao ocenu 1, taj čovek je imun na apsulutno svaki uticaj spoljašnjosti na njegova čula. Jer ako ti se ne sviđa majmun, svideće ti se panorame, ako ti se ne svide panorame, svideće ti se New York 30.-ih, ako ti se ne svidi New York 30-ih, svideće ti se Naomi, ako ti se ne sviđa Naomi, svideće ti se Akcija (ah, kakva akcija...), ako ti se ne svidi akcija, zapitaj se onda zašto postojiš jbt. (Definicija svideti u ovom slučaju - svideti makar za ocenu 2 :wub:)

Ponoviću, NISI gledao film, javljaš se da ga komentarišeš?

Tu može da stane svaka raspravka, ali ja sam na poslu i dosadno mi je.

A izaći sa tobom na kraj iziskuje truda koliko i prelazak ulice (na mestu gde nema semafora).

I nisi mi odgovorio:

1. Zašto je P Jackson Glup?
2. Odakle ti informacija da se od svinjetine raste i da li si siguran u to? Imam 185 ali sam uvek sanjao o 190, a svinjetinu ne volim, pa da ne trpam u sebe džabe.

Hvala.

#146 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 27 December 2005 - 23:12

Ontopic:
IMDB je odlicno mesto za preporuke tim sto uvek treba procitati i good i bad komentar.
Ocene se tu i tamo i otmu kontroli, narocito po premijeri. Ipak treba da prodje malo vremena (barem do izdavanja DVDa) da se slegnu utisci da bi se stvorila prava slika.

#147 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 28 December 2005 - 02:50

dobri stari cat fight


jednu kesicu belih semenki, moze i kesa kokica ako su dobro slane... hvala

#148 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 28 December 2005 - 03:07

...glupi i debeli Jackson

<{POST_SNAPBACK}>

off topic (čisto da odbranim Kiwi mate-a)

Čovek je oslabio 32 kg i tanak je k'o struna. A ni "glup" sigurno nije (šta god neko mislio o njegovim filmovima).

#149 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 07 January 2006 - 20:39

Луњам мало ИМДБ-ом вечерас. Гледам премијере у Америци и видим овај филм.

Без обзира на тему филма :wub: , због пар глумаца бих можда и гледала (ако будем у прилици), али кад видим оцену (2.3 тренутно :) ) нема шансе... 0:)

#150 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 07 January 2006 - 23:56

Ne znam koliko poznajete rad Uwe Balla, ali je uvek tragikomicno iskustvo gledanje negovih filmova.
Takodje ne treba propustiti ni komentare imdbovaca u ovim slucajevima.
Ovo je inace vec fenomen. Uwe Ball se moze od sada pocastiti "epitetom" da su mu sva tri filma medju 100 najlosijih na IMDB listi. Ovo niko (normalan) ne moze da postigne.