Jump to content


Photo

Omrazeni forumas


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
379 replies to this topic

#16 Glorfindel

Glorfindel
  • Members
  • 921 posts

Posted 05 December 2005 - 17:24

Jednom sam rekao da se ubije iz zasede, drugom da je potpuni idiot.
Njih dvojicu.

Cotra zbog neverovatnog i ničim izazvanog pesimizma.

Onda milion praznih mesta, pa ide Dunadan što me beskrajno nervira, ponekad i Mango koja me beskrajno nervira skoro uvek.

#17 dddejan

dddejan
  • Members
  • 1,413 posts

Posted 05 December 2005 - 17:49

ona mango bre, kad zapne ne zna da stane

#18 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 05 December 2005 - 17:54

ocete jos???  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

ocemo :)

#19 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 05 December 2005 - 18:25

Mene recimo nervira Incognito. Covjeka respektujem ali me nervira. Ne volim taj programerski tip licnosti sto sve mora da provuce kroz digitron.

#20 BigLebowsky

BigLebowsky
  • Members
  • 1,822 posts

Posted 05 December 2005 - 19:17

Mene recimo nervira Incognito. Covjeka respektujem ali me nervira. Ne volim taj programerski tip licnosti sto sve mora da provuce kroz digitron.

<{POST_SNAPBACK}>

...nije kroz digitron, nego kroz algoritam, ako cemo da budemo precizni.... :wub:

#21 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 06 December 2005 - 01:58

sto volim ljude sa cvrstim stavom  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

Hm. Ja sam bio iskren, kao sto je zahtevano. Zaista vas sve mrzim. :)

#22 dddejan

dddejan
  • Members
  • 1,413 posts

Posted 06 December 2005 - 02:59

schellac

#23 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 06 December 2005 - 09:33

Hm. Ja sam bio iskren, kao sto je zahtevano. Zaista vas sve mrzim. :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


i hate you guys so very very much
i hate you with every sore muscle of my confederate body
sincerely yours
eric cartman

#24 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 06 December 2005 - 09:34

Ms Leia,
I ja mislim da nije. Prilichno je jasno da je pomenuta Ms obrazovanija i inteligentnija od vas.

<{POST_SNAPBACK}>


hm... neki se i sami upisu na listu :wub:

#25 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 06 December 2005 - 09:40

...nije kroz digitron, nego kroz algoritam, ako cemo da budemo precizni.... :)

<{POST_SNAPBACK}>


i sve to provuceno kroz mega ego trip B)

al ok, ima i mnogo gorih :wub:

#26 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 06 December 2005 - 09:45

Jednom sam rekao da se ubije iz zasede, drugom da je potpuni idiot.
Njih dvojicu.

Cotra zbog neverovatnog i ničim izazvanog pesimizma.

Onda milion praznih mesta, pa ide Dunadan što me beskrajno nervira, ponekad i Mango koja me beskrajno nervira skoro uvek.

<{POST_SNAPBACK}>


joj da, cotra..
on me cak i ne nervira, nekako mi ga zao.. :)

a ti i dunadan definitivno imate something special :wub:

mango mnoge nervira, ne znam zasto, zena samo fura svoj fazon...

#27 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 06 December 2005 - 12:35

Hm sad "omrazeni" je malko preteska rec, ali recimo da postoje odredjene grupe likova cije pisanije mi je prilicno :wub:, i to su otprilike:
1) raznorazne patriJote, cetnici-pocetnici i fanatici svih oblika i boja tipa mile, semele, mimi, analiza, itd cije postove uglavnom preskacem ali tu i tamo mi se omakne;
2) likovi tipa Cotre, Pobunjenika, koji su mi u pojedinim trenucima cak i ajd da kazem zabavni u smislu "e bas da vidim sta ce sad mudro da napisu";
3) likovi sa ultra cudnim stavovima + enormnim intelektualistickim ego-tripovima koji me navode na pomisao da su oni samo na forumu takvi tj da grade virtuelne licnosti da bi nas ostale zabavljalli/zezali/nesto_drugo/sve_po_malo pri cemu imaju prilicno veliki broj postovalaca & obozavalaca, npr Sioran i Kinik.

#28 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 06 December 2005 - 12:55

hmmmm... tesko pitanje za mene jer ja nemam "omrazene nickove" vec samo "omrazene postove" :) kod nekih likova me nekad neki post iznervira (zadnji put me je iznervirala Dunadan sa postom povodom strajka prosvetnih radnika) ali me opet drugi postovi oraspoloze svojom duhovitoscu i inteligetnim piigravanjem sa tragovima gluposti kod nekih forumasa (opet da pomenem Dunadanine postove)

inteligentni "fasisiti" su mnogo podnosljiviji nego pritupe "demokrate" i partijski aktivisti u virtuelnom svetu, za diskusiju na forumu naravno 0:) u stvarnosti su mi nepodsnosljivi j jedni i drugi B)

razni tipovi "novocetnika", pa i tu ima razlike izmedju ljudi, opet podela na inteligetne i pritupe

zene koje pocnu diskusiju pa zavrse sa nekim tipom pijacne svadje

muskarci koji pocnu diskusiju pa zavrse sa nekim tipom kafanske svadje sa elementima tuce na fudbalskim utakmicama

cudi me kako nekog moze nihil da nervira? :wub: covek je samo dosledan u izrazavanju mahayane u drugacijem misaonom kljucu :huh:

kinik, jeste da ume da "sokira" nekim svojim postovima ali to i jeste gospodski posao, sokirati onog vecnog malogradjanina u nama i narugati se malogradjanskoj zabokrecini grada, uzgred sta ce zabokrecina u gradovima

ma, na kraju krajeva, Urosh je sampion, pravi predstavnik ove zemlje, simbol takoreci, podseca me na neunistivi duh ludila ove nacije i ovog grada, kulturni klon ciji se varijeteti nalaze u svim periodima novije srpske istorije, pravi Partijac, kako to odvratno meni zvuci, mora da je i moj vrsnjak pokojni Kundak bio takav u Uroshevim godinama B)

Edited by Pontijak, 06 December 2005 - 13:05.


#29 cybersrk

cybersrk
  • Members
  • 1,378 posts

Posted 06 December 2005 - 12:56

hm... neki se i sami upisu na listu  :wub:


zašto toliko ne volete Domu?
meni je impozantno koliko se taj učesnik bori protiv negativnosti upućenih mu tokom svih ovih godina, i nastavlja da tera sa svojom pričicom. ali, i to je neki stav, marksistički racionalizam i hrišćansko milosrđe, kako je Doma samog sebe jednom prilikom opisao.

za Kinny-ja je isto malo prejako omrznuti ga, premda moram priznati da ni ja često ne razumem njegovu sajber-nadogradnju ličnosti.

Sio nisam mnogo pratio,
ali mi je bila totalno pozitiva kad se prozivala sa Draganom pošto se ovaj veoma nedžentlmenski poneo prema njoj.

Edited by cybersrk, 06 December 2005 - 12:59.


#30 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 06 December 2005 - 13:22

3) likovi sa ultra cudnim stavovima + enormnim intelektualistickim ego-tripovima koji me navode na pomisao da su oni samo na forumu takvi tj da grade virtuelne licnosti da bi nas ostale zabavljalli/zezali/nesto_drugo/sve_po_malo pri cemu imaju prilicno veliki broj postovalaca & obozavalaca, npr Sioran i Kinik.

<{POST_SNAPBACK}>

Hm, zasto bi ultracudni stavovi bili problem? Mislim, u tom smislu, meni ni Cotra ne smeta. Ponekad ljudi imaju razloga da budu cudni, mislim, sasvim validnih razloga - recimo puno nove nauke za koju mnogi od nas nisu jos ni culi, zato sto su na samom izvoru world-class dogadjanja u tim oblastima (ovde mislim na Sioran, naravno). To sto nama to izgleda ultracudno (a tako je i meni izgledalo, 100%) samo je mera nase neinformisanosti.

E sad, "intelektualisticki ego-tripovi". Kogod ima posla sa intelektima od kalibra, mora da bude spreman na to. Hermann Hesse je, pod starost, ziveo u jednoj usamljenoj kuci van grada. Na kapiji ovog nobelovca je pisalo "Nije lepo dolaziti ovde i uznemiravati starog coveka. Daleko bolje je otici sto dalje odavde" (po secanju). Mislim, nije da poredim forumske ego-intelekte sa jednim Hesseom, ali... you catch my drift. Finoca i ljubaznost jesu vrline, ali u manjim apoenima u odnosu na znanje, informisanost, umetnicki dar, i tome slicno.

Takodje, ne vidim zasto bi neko 'mrzeo' pomenutog Domazeta, da ne kazem Braju. On je ocigledno veoma dosledan covek, kao sto i prilici jednom fizicaru (mislim da je tako nesto po profesiji - zamisli da svaki cas menjas neke konstante i faktore?! Svaka masina bi eksplodirala.) Tako je svojevremeno zauzeo 'antiprotivne' pozicije na forumu B92, zabave radi, pa ih sad dosledno drzi, premda se vidi iz kosmosa da je dovoljno pametan da uvidi njihovu neodrzivost. Mnogo autenticniji slucaj je ms semele, koju vidim kao srpsku tacherku, sto je istovremeno i kompliment, a i nije. Mogao bih da kazem da mi je omrazena, ali to bi bilo isuvise lako; mora se nauciti ziveti u svetu punom konzervativaca, iz ove se koze ne moze. I ja sam mogao da mislim kao ona, samo da sam sisao na drugoj tramvajskoj stanici. Mozda.

Edited by Indy, 06 December 2005 - 13:24.