Jump to content


Photo

Omrazeni forumas


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
379 replies to this topic

#376 pacey defender

pacey defender
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 17 June 2006 - 17:02

Ajde ja da se raspisem pa kako bude....

Niko mi nije na ignore, u principu ignorisem mnoge ali neke od njih je zaista vredno citati jer te do suza nasmeju, kao npr neka ne_pismena stvorenja na sport pdf-u. Prosto, moderatori sve vise sklanjaju razne budaletine, koji ovde dodju da provociraju, tako da za tim nema potrebe. Dokle god su ljudi pristojni, razlika u misljenju je prihvatljiva.

A neki put me MC aka Cotra aka Laszlo aka Asterix aka..... bas oraspolozi. smile.gif Sta mislite, koji ce mu biti sledeci nick? Poll o tome, perhaps? biggrin.gif

Indy ume da bude malko nadrkan s vremena na vreme, ali to je valjda zato sto nema potrebu da se prilagodjava ljudima koje ne zeli da poznaje i koji mu nisu po volji. U stvarnom zivotu, u dnevnim odnosima je verovatno vise tolerantan. Prosto, moze se svakom od nas to, jedino je pitanje koliko smo to spremni da cinimo. U svakom slucaju, sa 90% njegovih postova se slazem, kada se radi o odgovarajucoj temi, a ne o karakterizacijama forumasa, naravno, to me ne zanima.

Ima dosta ljudi ovde koji su "on a mission from God" u smislu da se fokusiraju na jednu temu i exploatisu je do iznemoglosti, toliko da im postovi postaju predvidivi. No, ako im je i stvaran zivot posvecen u jednakoj meri borbi za doticnu stvar, onda je to barem iskreno, tj sebe predstavljaju u pravom svetlu.

Dopadaju mi se forumasi sa smislom za sarkazam, i koji ne koriste smajlice na kraju tog sarkazma. I naravno, oni koji takav sarkazam razumeju. Zato je npr pdf sport jedno od mojih omiljenih mesta. Svi oni pollovi, klauzule, henrikov telefon, Djurdjev Stup smile.gif) tretman koji Pljeskavica sa toliko prava zasluzuje......

nerviraju me forumasi koji na iznet stav koji je suprotan njihovom odmah lupaju etikete da sam ovo ili ono. Fundamentalisti koji stvarnost vide crno-belo, bez detaljnije analize stvarnosti i bez zelje da pazljivije procitaju post. Najcesce se ovo desava na politici, a stvarno mi ne pada na pamet da budem uvucen u politicke rasprave o tome kome je duzi.

Isto tako, ima forumasa koji se medjusobno ne podnose, napusavaju vec neko duze vreme, ali koji su mi ok i simpaticni, i nemam potrebu da stajem na bilo ciju stranu, niti javno niti privatno. Kad bi se sreli, verujem da bi se slatko nasmejali raspravama i nakon jednog piva prilicno skontali.

Eto tako.

#377 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 17 June 2006 - 17:30

QUOTE(pacey defender @ 17 Jun 2006, 18:02)
....
Eto tako.

Meni se chini da na ovom forumu vrlo chesto nedostaje individualnost.
Otuda i oni silni potpisi ispod tudjih postova.
Tvoj post je sasvim ok ali mu upravo nedostaje element lichnog.
Zamisli koliko bi bilo zanimljivije da si umesto "neki forumashi", "ima dosta ljudi" i slichno, stavio konkretne nikove.

#378 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 17 June 2006 - 22:09

QUOTE(Lun @ 17 Jun 2006, 17:30)
Meni se chini da na ovom forumu vrlo chesto nedostaje individualnost.
Otuda i oni silni potpisi ispod tudjih postova.


Sve je dobro dok potpisuju mesto da to pricaju u svoje ime. smile.gif wink.gif

#379 pacey defender

pacey defender
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 18 June 2006 - 01:37

Pa nisamsiguran da sam ostao nejasan. Mislim da je jasno sta sam hteo da kazem. Ionako nemam nameru da posvetim narednih 555 postova raspravama na licnoj osnovi.

#380 pacey defender

pacey defender
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 18 June 2006 - 12:10

Upravo stavio prvu osobu na Ignore. Onog sa politike i cecinog koncerta. Lep osecaj, moram da priznam.