Jump to content


Photo

Filmovi koji su vas iznervirali


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
226 replies to this topic

#1 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 11 November 2005 - 12:17

Znaci otprilike: film je mogao da bude potpuno dobar samo da nisu upropastili sa ______
Ili film nije nista posebno, lagana pricica ali im nimalo nije trebalo ______
Ili: sta god vas je vec iznerviralo u pojedinim filmovima.

Moj trenutni izbor:
- 1M $ Baby: mislim da sam vec dosta hejtovala naokolo ali ukratko: prica o eutanaziji na kraju je skroz nepotrebna i bezvezna a mogao je biti bas dobar & interesantan film;
- Pay it Forward: simpaticni pomalo klinacki filmcic kojeg su totalno zas*li sa poslednjih 10tak minuta;
- My Girl: glupav klinacki film ali kraj je bas ono :lol: ali cemu, ali zasto, ali zbog cega

#2 Limma

Limma
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 11 November 2005 - 17:54

sirom zatvorenih ociju - bez komentara

#3 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 11 November 2005 - 18:11

- My Girl: glupav klinacki film ali kraj je bas ono  :lol:  ali cemu, ali zasto, ali zbog cega

<{POST_SNAPBACK}>


Bio klinac kada sam gledao, oplakao poshteno i sve sam chekao da ce da se digne iz onog sanduka i da vikne sucerssssss... Mislim, pravi decji film :lol:

Perfect storm shto se mene tiche.

#4 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 11 November 2005 - 18:36

KVARISHE ON:


da. pay it forward!
ultra mega GOVNO. al dobro, extaza sa ubijanjem malog donekle nadomeshcuje patikinu patetiku.


KVARISHE OFF.


odgledan Last Castle sa Redfordom, a film bi bio, imho, super da nema patetisanja o:
US army!
honor!
code!
flag!
Soldati! Remember who you are, you are american soldiers, defenders of sugar, spice and everything nice!

fak!

#5 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 11 November 2005 - 18:55

Perfect storm shto se mene tiche.

И мене је ово срање ужасно изнервирало. У том моменту ништа паметније нисам имала на компу, па одлучила да убијем време овим филмом. Е, сад, због чега сам се изнервирала? Па зато што сам се расплакала на глупом крају и што сам све време док сам ридала проклињала глупи филм и оног ко ме је натерао да га гледам, а крај, где сви умиру је био врхунац. :lol: Безвезе.

п.с. Glas RazumaN, сјајан ти је аватар, тек га сад приметих. :lol:

#6 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 11 November 2005 - 19:01

ne znam shto je taj perfect storm taki iritabilan. meni film bio skroz ok, pogotovo zbog kraja.

#7 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 11 November 2005 - 20:45

Za svakog dozivotnog fana Petersenovog Das Boot-a Savrsena oluja je vrlo bolan izvor traumaticne patnje zbog autorovog srozavanja u ponore pateticnog rimejciranja nekih Podmornicinih motiva kroz serijal protivpametnih scenaristickih manevara u jednoj ljigavo ispricanoj prici.

dosta je sto ga odgledah prije neki dan na Pinku, ne zelim vise da se sjecam :lol:

#8 Dr Kosh

Dr Kosh
  • Members
  • 460 posts

Posted 11 November 2005 - 21:03

moj favorit je Green Mile, i to od trenutka kada se Big Black Men pretvori u portabl medicinsku ordinaciju, na cudesan nacin lecheci urinarne infekcije, ozivljavajuci prignjecene miseve itd...

#9 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 11 November 2005 - 21:16

sirom zatvorenih ociju - bez komentara

<{POST_SNAPBACK}>


O,da.Teatralnost+Nikol Kidman+eros+tanatos.Jel' moglo gore?

#10 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 11 November 2005 - 21:50

п.с. Glas RazumaN, сјајан ти је аватар, тек га сад приметих. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Schwing!!! Ajdiajdiajdi! :lol:

Prvo zensko kojoj ne moram da objasnjavam shta je to toliko genijalno u tom filmu. Osim ako ti se ne svidja samo slika? :lol:

p.s. He blow goats! (I got proof) ;):D:D (gotovo je, gledam ga chim odem kuci) :lol:

Edited by Glas RazumaN, 11 November 2005 - 21:51.


#11 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 11 November 2005 - 21:53

moj favorit je Green Mile, i to od trenutka kada se Big Black Men pretvori u portabl medicinsku ordinaciju, na cudesan nacin lecheci urinarne infekcije, ozivljavajuci prignjecene miseve itd...

<{POST_SNAPBACK}>


Shta si ocekivao od Stivena Kinga, da stavi stetoskop, slusha pluca i cuka malim cekicem po kolenima? :lol:

Nije u tome sushtina filma :lol:

#12 siroma

siroma
  • Banned
  • 772 posts

Posted 11 November 2005 - 22:13

ne kapiram topik
paa zasto bi uopste neko gledao film koji ga nervira :lol:
sad se setih i ove gomile snimljenih filmova odmah tu pored pc-a (sve super nove komedije) koji skupljaju prasinu vec par meseci-nikako da se nateram da ih odgledam :lol:

#13 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 11 November 2005 - 22:19

ne kapiram topik
paa zasto bi uopste neko gledao film koji ga nervira  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Pa ne znam kako tebi ali meni se desilo x puta da film na samom kraju tj raspletu dobije /ne dobije smisao ili neshto vishe/manje od toga.

#14 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 11 November 2005 - 22:46

Za svakog dozivotnog fana Petersenovog Das Boot-a Savrsena oluja je vrlo bolan izvor traumaticne patnje zbog autorovog srozavanja u ponore pateticnog rimejciranja nekih Podmornicinih motiva kroz serijal protivpametnih scenaristickih manevara u jednoj ljigavo ispricanoj prici.

dosta je sto ga odgledah prije neki dan na Pinku, ne zelim vise da se sjecam  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Meni je Perfect Storm samo bio izvor beskonaÄŤne dosade :lol: :lol:
Gledala ga pre koju godinu na nekoj novogodišnjoj sedeljci - domaćin ponudio 3 filma, iz nekog razloga se odlučismo za taj... samo što nas nije sve uspavao. Jedino uzbuđenje je bila rasprava da li se u nekoj tamo sceni oluje čula pesma Alice In Chains ili Soundgardena :lol:

#15 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 11 November 2005 - 23:02

Niko ne ume da me iznervira kao Spilberg. Minority Report vozi, i vozi, i skenja ga u poslednjih deset minuta. AI je u prvih dvadeset minuta najbolji film ikad snimljen, onda se pretvori u Ivicu i Maricu, na kraju u... ne znam kako bih to nazvala, taj kraj. Ništa nije toliko loše, pa da služi kao reper.