Jump to content


Photo

Da li je Goca Trzan moderna jedinica za glupost?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
96 replies to this topic

Poll: Da li je Goca Trzan moderna jedinica za glupost? (110 member(s) have cast votes)

Da li je Goca Trzan moderna jedinica za glupost?

  1. Jeste (62 votes [56.36%])

    Percentage of vote: 56.36%

  2. Nije (48 votes [43.64%])

    Percentage of vote: 43.64%

Vote Guests cannot vote

#46 zvonko

zvonko
  • Members
  • 757 posts

Posted 02 November 2005 - 20:37

Pa recimo, hm... zato sto sam par godina ziveo u Ceskoj i radio sam mnoga snimanja jer sam im strasno bio interesantan. Zasto sam im interesantan, pa zato sto sam crnokos. U stvari tamno smedj, a takve (ni modne agencije) nisu mogle bas lako da nadju (a da nisu mnogo ruzni).

2 zvonko,
I sta ja sad treba da uradim, da postiram fotografije jedno 100 000 smedjih i plavih Slovenaca kao argument  :lol:. Ili da ti pokazem fotografije plavih romana, plavokosih crnaca...
Da li si nekad, slucajno, bio u Istanbulu? Ako si bio, znas kako mozes naci dobar broj ljudi koji lice na nas, odnosno koji su ti strasno poznati. U mojoj grupi, su 3 para rekla da su mogli da se zakunu da su videli coveka koji je isti njihov prijatelj ili komsija iz BG-a. Ja sam isto video neke ljude koji me neodoljivo podsecaju, na neke prodavce, poznanike, komsije. To mi se i nije bas desavalo u Parizu, Londonu, Pragu, Rimu, Amsterdamu...
Poenta je, da smo mi, uzasno puno izmesani i logicno je da smo se tokom 500 godina mesali i sa Turcima (pogodovo stu su oni imali i "neka posebna" prava).

<{POST_SNAPBACK}>



tu napacenu slovenacku naciju sta god da je pogodilo bas ju je dobro pogodilo jer setajuci ljubljanom pre dve godine ne videh puno tvojih 'pravih slovenaca'. doduse, mozda se kriju po celju i mariboru. :lol:

ali i dalje se nisi osvrnuo na ovo: jansa, drnovsek, zmago jelincic, zmago sagadin, citav njihov kosarkaski tim, itd..... nisu 'pravi slovenci'. da ili ne? po onom sto ti ovde pises odgovor je: nisu.

a sto se tice tvog diplomskog rada:

'pa znas, video sam par ljudi u istanbulu koji me podsecaju na par ljudi koje znam iz beograda ergo srbi su turci'

.

pa meni se u zadnjih 10 godina zivota u torontu nebrojeno puta desilo da na ulici vidim nekog ko me podseca na nekog iz 'proslog' zivota u srbiji.

na poslu imam dva lika: jedan me neodoljivo podseca na jednog poznanika srbina iz beograda - taj je neka ukrajinsko-madjarsko-austrijska mesavina, a drugi je pljunuti moj stric - taj je argentinac.

da imam tvoje akademske sposobnosti donosenja zakljucaka na osnovu par uzoraka vec bih bio diplomirani antropolog i trazio bih korene po rozariu i mar del plati.

Edited by zvonko, 03 November 2005 - 00:34.


#47 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 02 November 2005 - 21:07

Ne moze Goca da bude jedinica za glupost, kada se zna da je 1 Verica Bradic apsolutna mera za glupost. Znaci Bojana Maljevic je glupa 0,9 Verica Bradic, prosecna kokoska je glupa 0,8 Verica Bradic, retardirana simpanza je 0,4 VB i tako dalje.

<{POST_SNAPBACK}>


nije lose, nije lose :lol: . secam se jednom davno citala neki intervju VB u kome ona na tako strucan nacin ispljuje samu sebe, a sve kao zeleci da ispadne pametna. sve me je bilo sramota dok sam citala.
nego u skladu sa gostovanjem Ksenije Pajcin kod I. Bjelice (procitala na topiku Klot i frket), zanima me koliko bi njoj pripalo od etalona VB?
a sto se tice naslovnog pitanja, GT se stvarno trudi jadna, medjutim ja bih joj pre dodelila etalon za prostotu nego za glupost. kad se samo setim cuvene skrivene kamere od pre ne znam koliko godina, dok je jos pevala u Tap-u :lol: ...mislim da joj ni jedna novokomponovana bedevija nije ni prici.

#48 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 02 November 2005 - 22:42

O čemu je bila ta skrivena kamera? Ja se nešto sećam, ali ne baš o čemu se radilo... :lol:

#49 sleepyhead

sleepyhead
  • Members
  • 59 posts

Posted 03 November 2005 - 00:13

Poenta je, da smo mi, uzasno puno izmesani i logicno je da smo se tokom 500 godina mesali i sa Turcima (pogodovo stu su oni imali i "neka posebna" prava).

<{POST_SNAPBACK}>


A da li si mozhda chuo shta su nashi preci uobichavali da rade sa produktima tih "posebnih prava"?

#50 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 03 November 2005 - 00:32

Evo kako se preliva "pamet":

Posted Image

:lol:

Edited by st.maurice, 03 November 2005 - 02:37.


#51 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 03 November 2005 - 10:38

nije lose, nije lose  :lol: . secam se jednom davno citala neki intervju VB u kome ona na tako strucan nacin ispljuje samu sebe, a sve kao zeleci da ispadne pametna. sve me je bilo sramota dok sam citala.
nego u skladu sa gostovanjem Ksenije Pajcin kod I. Bjelice (procitala na topiku Klot i frket), zanima me koliko bi njoj pripalo od etalona VB?

<{POST_SNAPBACK}>


Lako cemo za intervju, ta glupost uzivo, to je nepodnosljivo. Zena ima vidljivu auru gluposti oko sebe, keve mi. :lol:

A sto se Xenie P. tice, negde oko 0,6 VB.

#52 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 03 November 2005 - 12:24

da imam tvoje akademske sposobnosti donosenja zakljucaka na osnovu par uzoraka vec bih bio diplomirani antropolog i trazio bih korene po rozariu i mar del plati.

<{POST_SNAPBACK}>

Ti i nisi bas najbolje obavesten ako ti je novo ovo sto si cuo.

Inace, zabole me sta mislis, whatever helps u sleep @ night!

#53 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 03 November 2005 - 15:25

Ti i nisi bas najbolje obavesten ako ti je novo ovo sto si cuo.

Pazi kad je i meni jako novo tvrdjenje kako su pravi Slovenci, Cesi, Poljaci ustvari samo plavi ili plavkasti, a crnokosi i tamnosmedji su retke zverke, teska ezgotika, ili mnogo ruzni :lol:

#54 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 03 November 2005 - 15:29

Pazi kad je i meni jako novo tvrdjenje kako su pravi Slovenci, Cesi, Poljaci ustvari samo plavi ili plavkasti, a crnokosi i tamnosmedji su retke zverke, teska ezgotika, ili mnogo ruzni  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Ne, ti nisi citirala drugu stvar, a ne ono sto sam naveo. Ne, ti se ne pravis Englez.
Ali doboro... Inace, ako u Ceskoj nisu retke zverke onda mora da su modne agencije tamo potpuni idioti, a ja sam daltonista.

The Slavs, like the Celtic and Germanic tribes, began moving out of the steppes of central Asia in the millennia before Christ and by 800 AD they were found in eastern Europe east of the Vistula River and the Carpathian Mountains. Several centuries later they were moving through central and eastern Europe in migrations driven hither and yon by the Germanic and other tribes competing for space. The great ferment of peoples in central Asia which sent the Indo-European tribes westward and southward in quest of new lands remains an enigma not understood even today. Although the Slavs, like the Celtic and Germanic tribes, belong to the great Indo-European ethnic and linguistic group of peoples, they had evolved sufficiently different to be noticed by early Greek and Roman writers who described them as possessing far greater uniformity in ethnicity than they possess today. According to the writers the Slavs were of moderate stature and possessed blue eyes, blond hair and broad faces with prominent cheek bones, characteristics which can only be found today in more remote regions of Slavdom such as eastern Poland, Belorussia, western Russia and parts of Ukraine.

Edited by Nikola21, 03 November 2005 - 15:39.


#55 iorel

iorel
  • Members
  • 1,101 posts

Posted 03 November 2005 - 18:07

Meni Goca Trzan dodje vise kao jedinica za malogradjanstinu

<{POST_SNAPBACK}>


:lol:

#56 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 03 November 2005 - 18:16

O čemu je bila ta skrivena kamera? Ja se nešto sećam, ali ne baš o čemu se radilo...  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Bili Tap gosti u nekoj emisiji za koju se ispostavilo da je skrivena kamera u doba dok su jos Goca i Ivana pevale sa njima. I u sred razgovora kao saopsti Ivana njima kako napusta grupu, hoce da pravi svoju karijeru itd.
E sad tu ti nastupa nasa Goca, u silnoj zelji da iskaze svoje nezadovoljstvo pomenutim neprofesionalnim i nefer Ivaninim postupkom (sto i stoji za nekog ko bi kolegama to ovako saopstio tek na TV). Medjutim ono sto je tom prilikom izletelo iz njenih usta, ta bujica prostakluka, psovki i pi*karanja je bilo nesto sto se ne da opisati :lol: .
Ako neko nije znao sta znaci izreka "psuje ko kocijas" tad je imao da nauci.
Prema tome GT = etalon za primitivizam.

#57 Svasta Nesto

Svasta Nesto
  • Members
  • 147 posts

Posted 04 November 2005 - 04:01

Medjutim ono sto je tom prilikom izletelo iz njenih usta, ta bujica prostakluka, psovki i pi*karanja je bilo nesto sto se ne da opisati  :lol: .
Ako neko nije znao sta znaci izreka "psuje ko kocijas" tad je imao da nauci.
Prema tome GT = etalon za primitivizam.

<{POST_SNAPBACK}>


И још "лаже ко пас". У Културном нокауту је без блама изјавила да "не пуши, не пије и не псује". :lol:

#58 Akibono

Akibono
  • Members
  • 616 posts

Posted 04 November 2005 - 12:13

Ti si sve pobrkao.

P.S. Mora da su se i Slovenci mesali sa "vikinzima"  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


:D Čudno... :lol: ovde je sve, apsolutno, jasno, samo naglavačke :lol: :D ;)

Hogar "Strašni" ;) vuče korene od Sime "Strahote" ;) čija je baba rodom
iz Črne, malog mesto blizu Velenja. Tu su Vikinzi svraćali da po fabričkim cenama kupuju "Gorenje" frižidere i zamrzivače :D jer je dole na Severu krenulo sa otapanjem lednika zbog prekomerne upotrebe parfema a to kao što znamo, zbog freona... bla, bla, bla... U toj Črnoj, zbog slabe produktivnosti u "Gorenju" :D boraviše Vikinzi duže nego što su planirali i da bi ubili vreme mešaše se sa lokalnim življem i tako baba posrnu na moralnom planu ali učini uslugu Slovencima te su danas u EU... :D
Helga je iz okoline Medvedje - antropolozi potvrdili onomad :D
Hamlet i Ofelija su usvojena iz sirotišta blizu Kopenhagena dok je Hogar čekao ferryboat da preveze "Meblo" nameštaj u zavičajnu kuću u Drvengrad na Zlatiboru
:lol:

Edited by Akibono, 04 November 2005 - 12:24.


#59 Akibono

Akibono
  • Members
  • 616 posts

Posted 04 November 2005 - 12:30

To mi se i nije bas desavalo u Parizu, Londonu, Pragu, Rimu, Amsterdamu...

<{POST_SNAPBACK}>


A šta ti se dešavalo... ajde otvori se malo :lol:
Ja bio u Velikim Crljanima... onako... ima gi razni al' uglavnom džaba trošak :lol:

#60 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 04 November 2005 - 13:02

Jos nisi odgovorio na pitanje da li su i crnci Turci, obzirom na crnu boje kose?  :lol:


Sta je ovo, svi se sprdaju, a niko se ne seca osnova genetike iz skole? Ona vrlo jednostavna pricica kako postoje dominantni i recesivni geni, pa kako par gena od majke i oca formiraju parove, pa pravila koje osobine se isticu u zavisnosti da li je u pitanju homozigotni ili heterozigotni alel i kakvu ulogu ima dominantni gen u heterozigotnom alelu. Pa ona lepa tabelica koja prikazuje primere, da je npr. gen za kovrdzavu kosu dominantan, a gen za ravnu kosu recesivan; da je gen za tamniju put dominantan, a za svetlu put recesivan (isto tako i za kosu), itd. Iz cega sledi neko vrlo jasno pravilo sta ce se dobiti ako se mesaju dva naroda od kojih je jedan plave kose i svetlije puti i drugi narod crne kose i tamnije puti.

Malo se bezalo sa casova ili se sve zaboravilo, a sad se pravimo mnogo pametni. Goca jeste biser, ali ste se uhvatili za pogresnu izjavu (za koju ipak ima neke osnove).