Jump to content


Photo

Da li je Goca Trzan moderna jedinica za glupost?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
96 replies to this topic

Poll: Da li je Goca Trzan moderna jedinica za glupost? (110 member(s) have cast votes)

Da li je Goca Trzan moderna jedinica za glupost?

  1. Jeste (62 votes [56.36%])

    Percentage of vote: 56.36%

  2. Nije (48 votes [43.64%])

    Percentage of vote: 43.64%

Vote Guests cannot vote

#16 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 30 October 2005 - 12:05

Pa ne razumem se preterano u genetiku, ali zar je boja kose jedina nasledna osobina?  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Hm, vidis, interesantno je da su Sloveni plavi. U Ceskoj, Poljskoj, Slovackoj... ces tesko naci crne ljude. A mi "cisti" SLOVENI, pa... Nisu tu u pitanju samo Turci, ali realno je da smo se uzasno puno mesali sa njima.

#17 Ivana82ue

Ivana82ue
  • Members
  • 506 posts

Posted 30 October 2005 - 22:19

Pa sad... da je tupalj, nije, daleko od toga... Pre bih je smestila u kategoriju "upper-mediokriteta". :lol:

#18 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 30 October 2005 - 23:10

Hm, vidis, interesantno je da su Sloveni plavi. U Ceskoj, Poljskoj, Slovackoj... ces tesko naci crne ljude. A mi "cisti" SLOVENI, pa... Nisu tu u pitanju samo Turci, ali realno je da smo se uzasno puno mesali sa njima.

<{POST_SNAPBACK}>

Eh, ti Sloveni su se parili sa Vikinzima, a mi sa Ilirima ili cime vec. Nego zar se turski uticaj ne bi ogledao malo vise u tenu, ili guscim obrvama, ocima, ...??
(recimo kod Bugara se vec vidi da su mesavina Slovena i cega vec)

Uostalom nije mi poenta da sada pricamo o nekoj rasnoj cistoti, i naravno da smo mi poprilicna mesavina svega i svacega (i to vrlo uspesna, barem sto se tice nasih riba :lol: ).

A li ovo o Turcima i boji kose je takva glupost, da je Goca pokazala kako treba ukinuti genetiku na nasim fakultetima i napisati neku novu - mozda Buljo-nsku deklaraciju, samo nasu, domacu... a naravno sve knjige o genetici spaliti kao suvisne, posto je Goca expert broj 1 na svetu i razume se u genetiku 'kose' posmatranih ispitanika (inace ogranak stare dobre nauke promatranja lobanje - krenologiju ako se tako bese zove)

A tom pokretu "javne licnosti protiv opsteg obrazovanja", mogu da dodam Balasevica koji non stop kenja o hemiji u osnovnoj skoli, i primeru kako kad te zgazi autobus, tebi ce da 'mnogo' pomogne formula kuhinjske soli... (citaj treba ukinuti hemiju u osnovnoj skoli) :lol:

I onda se pitamo kada ukidaju Darvina iz skola, nije to ljudi nimalo izolovani incident. Pa Karadzic i Dobrica Cosic se u onom telefonskom razgovoru cude kako su Poljaci kao sloveni katolici, posto su boze, genetski predodredjeni valjda za pravoslavlje.
Ma nasa "elita" je za potapanje kupusa (kada se vec sami potapaju)... :lol:

Edited by st.maurice, 30 October 2005 - 23:33.


#19 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 30 October 2005 - 23:18

Kakva je kokos ona Bjelica, pa to nije normalno.Al mi nije zao Covica

    Goca Trzan : Ja volim fudbal zato sto je to najnebitnija stvar na svetu, ali je ipak bitna. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Sad mi je zao sto se preklapa sa onom glavnom temom, ali mi je poll definitivno interesantan. :lol:

#20 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 30 October 2005 - 23:32

...krenologiju...

<{POST_SNAPBACK}>


frenologija, al' nije da je bitno

#21 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 30 October 2005 - 23:37

frenologija, al' nije da je bitno

<{POST_SNAPBACK}>

Hvala, zaboravio sam naziv. A za sve ljubitelje dobre gluposti, evo jedne slike:

Posted Image

Da imam zivaca, ovom dinosaorusu bi u fotoshopu nakacio glavu Goce Trzan, a umesto "dinosaurs" i "same colour" bi ukucao: "Srbi i Turci" i "istu boju kose"... :lol:

Edited by st.maurice, 31 October 2005 - 02:22.


#22 zak

zak
  • Banned
  • 122 posts

Posted 31 October 2005 - 09:30

ja islim da tu ima greka, jer on valjda kaze da je prvih n dinosa iste boje, iz toga valjda ne moze da sledi da je 2 do n+1 dino iste boje.... :lol:


no u svakom slucaju posle priramide hocu da promenim glasanje na da jeste jedinica za glupost.

#23 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 31 October 2005 - 10:56

Nego zar se turski uticaj ne bi ogledao malo vise u tenu, ili guscim obrvama, ocima, ...??
(recimo kod Bugara se vec vidi da su mesavina Slovena i cega vec)

<{POST_SNAPBACK}>

Ti si sve pobrkao.
Da li ti znas kako Turci izgledaju. Oni su bele puti, bele isto koliko i mi! Nemaju veze nikakve obrve i ostale gluposti. To o cemu ti pricas (oni tamniji Turci), to su ili mesani sa Arapima ili sa Kurdima, ili i jesu Kurdi ili Arapi.
Ako bi malo uzeo da prevodis njihove stare pesme koje se izvode uz trbusni ples, video bi da reci glase: "Dodirni moju mlecno belu kozu ovde, dodirni je onde...".
I oni su se uzasno puno mesali... Kao sto danas vise nema ni G od odnih antickih Grka.

Bugari inace uopste NISU sloveni!!! Oni su se izmesali sa stanovnicima tih prostora i prihvatili jezik pa su zbog toga "postali" sloveni.

Mislim, nemoj pricati ako ne znas.

P.S. Mora da su se i Slovenci mesali sa "vikinzima" :lol:

Edited by Nikola21, 31 October 2005 - 10:56.


#24 nomad

nomad
  • Members
  • 128 posts

Posted 31 October 2005 - 12:24

quote

Ma ne, vi ste potpuno zaboravili onu sto vodi magazin in, sto kaze :"zivim brzo a razmisljam plitko". E ona je vrhunac gluposti, neobrazovanosti i neobavestenosti.
Da, kaze meni moj prijatelj, ali to joj ne smeta da uzima 2000 eura po emisiji... i ja zacutah...






mislim da to vishe govori o stepenu obrazovanosti gledalaca te emisije kad ona ima toliku gledanost pa doticna sto brzo zivi i donosi josh brze zakljucke moze od gazda Zeljka da mazne 2000 evra po emisiji
-----------------------------------------------------------------------------

nazalost, to dok bude tako bice te duboke podeljenosti na 2 tabora .

Da je podeljenost na 1000 bilo bi sjajno ; to bi bio pluralizam u kulturi , a ovako 'zivim lako' sa 2000 eu , goca trzan , a zamislite tek seke aleksic, one ganjci sto idu 'preko' 'vikend da radu ' .

jedna moj frend kaze " one su sve kalafonke i plave i crne i brinete - slusaj kako govore .."

koju tek one / oni lovu marnjavaju ?!

sa druge strane - svi se slihtaju ovom karicu !? on 'sa tri padezi' sve zivo kupi !Milsim ljude kupi - setimo se Bojane Lekic , Mise Vasica, Olivera 'klopka" !
i nije to ono " to je trziste" - one sve moraju da HVALE karica i karice u javnosti - da ga brane od napada - da ga zastupaju !

Edited by nomad, 31 October 2005 - 12:29.


#25 zvonko

zvonko
  • Members
  • 757 posts

Posted 31 October 2005 - 20:35

P.S. Mora da su se i Slovenci mesali sa "vikinzima"  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>



a po tebi su slovenci plavi. vise plavokosih ces naci medju kosovskim ########ima.

#26 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 31 October 2005 - 22:09

Ti si sve pobrkao.

Dobro de, necemo vise o rasnim poreklima, sam tvrdim da kosa nije nikakav genetski pokazatelj, zato sto po toj logici su i Crnci ustvari Turci zbog crne kose... :lol:

To se najpreciznije gleda preko genetskih hala-ale-ale markera (posalica na racun jednog freaka koji je prodavao svoj cd ispre skc-a, ali jeste pricao o pravoj stvari, i legitimnim naucnim saznanjima)

#27 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 31 October 2005 - 22:17

Ma ne, vi ste potpuno zaboravili onu sto vodi magazin in, sto kaze :"zivim brzo a razmisljam plitko". E ona je vrhunac gluposti, neobrazovanosti i neobavestenosti.

Pazi, ona je polomila kalup, nama ipak treba neka etalonska mera, koja se moze jasnije definisati. :D

Sto se tice doticne, imala je jedno vreme fazu da u svakoj emisiji, svaku drugu recenicu drogira sa izrazom "dzet set", "dzet seta", "mlade devojke u Srbiji", "dzet seta", "u dzet setu",... ;) :lol: :lol: ;) ;) :lol: :lol:

Hvala dragom Bogu da je ta faza uspesno okoncana hair extenshn transplantacijom mozga doticne... Tako da sve u svemu, Sanja je suvise strasna da bi bila etalon. Goca je ipak nekako nasa, onako taman mera naseg mentaliteta, prosto savrsena za meru...

#28 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 31 October 2005 - 22:20

ja islim da tu ima greka, jer on valjda kaze da je prvih n dinosa iste boje, iz toga valjda ne moze da sledi da je 2 do n+1 dino iste boje....  :lol:
no u svakom slucaju posle priramide hocu da promenim glasanje na da jeste jedinica za glupost.

<{POST_SNAPBACK}>


Sorry apsolutno nema veze sa pricom ali sam jeb... matematicar sa flasom pro cordea u sebi...
1) Any group of n dino is the same color.
Znaci i 1 do n
i 2 do n+1
su grupe od n
znaci iste boje
a posto je u tim grupama onaj nti isti
one su iste boje ko i on
znaci iste
tako da 0.25 GT (vanSImjereGocaTrzan) glupo mislis
A frka je u 1) koje ne vazi

A kakve ovo ima veze sa temom?

Hik

#29 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 01 November 2005 - 00:48

Da li je Goca Trzan moderna jedinica za glupost?


Ne, pošto za tu prestižnu titulu imamo podosta kandidata, dotična gospođica mora da se potrudi bolje da bi nadmašila neke druge. :lol:

#30 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 01 November 2005 - 02:36

Ali vi ljudi ne shvatate da za etalon ne treba uzimati najvecu meru, vec sto zgodniju za merenje.
Pr. za meru duzine nije uzet kilometar, vec metar! :lol:

Probajte u kontekstu: toliko si glup/a, da si samo 3x pametniji/a od Goce Trzan... :lol:

Ps. zahvalio bi se coveku za odlican (a i logican) simbol "GT" B)

Edited by st.maurice, 01 November 2005 - 02:39.