Jump to content


Photo

milojko mrsh


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
109 replies to this topic

#16 Prolaznik

Prolaznik
  • Members
  • 177 posts

Posted 07 September 2001 - 19:38

Mister Milojko, na utakmici sa Švajcarskom u Beogradu ove godine, za jednog igrača Švajcarske reče: "Ovaj igrač je pravi šifonjer."

Milojko Pantić, na Olimpijadi u Atlanti: "Majkl Džekson, Majkl Džekson, Majkl Džekson... Novi svetski rekord Majkl Džeksona! Oh, oprostite Majkl Džonson."

Milojko Pantić, na utakmici YU-Nigerija: "Prodato je 30 000 gledalaca. Pardon, ulaznica!"

Nedeljko Kovinjalo: "I lopta je pala pravo na glavu Slobodana, pardon, Save Miloševića.".

Milojko Pantić:" U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam."

Milojko Pantić (YU-Iran):" Naši nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je šesnaesterac prepun Peruanaca. "

Milojko Pantić (Jugoslavija-Česka):" Aut za Holandiju. "

Dobrosav Gajić:" Američki košarkaši su visoki 2 i više metara. "

Nedeljko Kovinjalo:" Evo naše maratonke Biljane Jeftić. "

#17 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 08 September 2001 - 00:21

DObrosav:
Ovo je takmicar iz San Marina, male
ostrvske drzavice usred Atlantskog Okeana.
Milojko:
Jokanovic do Stojkovica, Stojkovic do Stojkovica...
ZVonko:
-Dok je lopta u vazduhu da Vam saopstim spisak
timova
-I zavrsen je jos jedan pokretni praznik fudbalskih slika.
-Cudan nacin dodavanja - jako i nikome!
Djurkovic:
I necije gacice upravo plutaju po povrsini bazena .. sada cemo proveriti cije su

#18 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 08 September 2001 - 17:57

Gajic
Drim tim ima takve asove Pajpena,Malonea,Evinga i Krisa Mulina

#19 Branimir70

Branimir70
  • Members
  • 187 posts

Posted 09 September 2001 - 23:26

Vec sam zaboravio glasove starih poznanika, ali pretpostavljam da je Milojko Pantic prenosio na Pinku Svicarska-Jugoslavija?
Sa te utakmice:

"jos ima dvije minute do kraja regularnog dijela utakmice, pretpostavljam da ce sudac produziti utakmicu jos za dvije-tri minute, dakle sveukupno sest-sedam minuta do kraja
susreta"

(Mijatović dodaje dugu tesku loptu prema krilu, suigrac ju pokusava stici):
"loptu dodaje Mijatoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiić... ipak aut"

#20 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 10 September 2001 - 09:23

Mogli bi da napisemo knjigu o glupostima milojka i kompanije

#21 ANGEL

ANGEL
  • Members
  • 460 posts

Posted 10 September 2001 - 10:27

pa mmogli bismo , nek se javi onaj ko ume da pise!

#22 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 11 September 2001 - 10:45

Taj sam

#23 jama

jama
  • Members
  • 177 posts

Posted 11 September 2001 - 12:47

Hakane izvini za Bodirogu,nismo hteli!Supre ti je tema!O Milojku ne treba trositireci,nego sta je sa mladjanim Sarencem?Srecom imam satelitski program pa sam vecinu utakmica pratila sa DSF-a.tTo su profesionali!Obavezno postoje dva komentatora, od kojih je jedan odlican poznavalac,u ovom slucaju kosarke.Utakmica se komentarise po principu dijaloga izmedju njih tako da su mogucnosti lupanja svedeni na minimum!Komentari nikada nisu ostrasceni,dok kod nas imam utisak da slusam prenos izvestaja sa ratista a ne sa utakmice!Za njih je to sve ipak samo sport.Ipak nisam bila postedjena jednog od verujem mnogobrojnih bisera Sarenca tipa-Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine-!!!!Cula sam i za njegove komentare u suretu sa Nemackom,sva sreca ja sam bila na bezbednom.Ljudi jeste to sve smesno ,ali setite se kao se osecate kad uz nerviranje zbog neizvesnog rezultata morate da slusate i te bisere.Utisavanje i nije bas od neke pomoci!Mi to ne moramo da trpimo i zato se nadam da ce ovo prerasti u peticiju za skidanje Milojka i njemu slicnih.Kao prilog saljem neke od bisera.Mislite o tome!!!!
ZVONKO MIHAJLOVSKI
Mihael Stih je pznat po onoj americkoj grup NEW STIH ON THE BLOCK!!!!
DRAGAN CIRIC,IGRAC DUGE KOSE ALI VELIKIH MOGUCNOSTI!!!!
DOBROSAV GAJIC
Rezultat je u sedmom ,pri kraju sestog minuta
Skocio je u tom skoku kao tigar!!!
Dokazali su da se Jugoslovensko nebo jos dugo,dug nece ugasiti.

#24 jama

jama
  • Members
  • 177 posts

Posted 11 September 2001 - 12:47

Hakane izvini za Bodirogu,nismo hteli!Supre ti je tema!O Milojku ne treba trositireci,nego sta je sa mladjanim Sarencem?Srecom imam satelitski program pa sam vecinu utakmica pratila sa DSF-a.tTo su profesionali!Obavezno postoje dva komentatora, od kojih je jedan odlican poznavalac,u ovom slucaju kosarke.Utakmica se komentarise po principu dijaloga izmedju njih tako da su mogucnosti lupanja svedeni na minimum!Komentari nikada nisu ostrasceni,dok kod nas imam utisak da slusam prenos izvestaja sa ratista a ne sa utakmice!Za njih je to sve ipak samo sport.Ipak nisam bila postedjena jednog od verujem mnogobrojnih bisera Sarenca tipa-Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine-!!!!Cula sam i za njegove komentare u suretu sa Nemackom,sva sreca ja sam bila na bezbednom.Ljudi jeste to sve smesno ,ali setite se kao se osecate kad uz nerviranje zbog neizvesnog rezultata morate da slusate i te bisere.Utisavanje i nije bas od neke pomoci!Mi to ne moramo da trpimo i zato se nadam da ce ovo prerasti u peticiju za skidanje Milojka i njemu slicnih.Kao prilog saljem neke od bisera.Mislite o tome!!!!
ZVONKO MIHAJLOVSKI
Mihael Stih je pznat po onoj americkoj grup NEW STIH ON THE BLOCK!!!!
DRAGAN CIRIC,IGRAC DUGE KOSE ALI VELIKIH MOGUCNOSTI!!!!
DOBROSAV GAJIC
Rezultat je u sedmom ,pri kraju sestog minuta
Skocio je u tom skoku kao tigar!!!
Dokazali su da se Jugoslovensko nebo jos dugo,dug nece ugasiti.

#25 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 12 September 2001 - 09:58

Slazem se da su ljudi sa DSF strava.Ali nije tacno da su kod nas svi budale.Svi sa RTS jesu ali ona trojica sa BK i Ilija(On je radio u bk)su strava komentatori.Ja npr. nedeljom prosto uzivam da gledam u 17.00 premijer ligu ili u pola devet kalco

#26 hakan skr

hakan skr
  • Members
  • 19 posts

Posted 19 September 2001 - 00:42

super je sto je ponovo zivnula ideja o zasluzenom odmoru ovih par genijalaca tzv komentatora. Ne znam ko se nije zapitao gledajuci prenos swi - srj (ili bese srj - slo) na rtsu, k'o koga ovde zajebava. Jednostavno je neverovatno da glavni covek u toj veseloj sportskoj redakciji da g. Milojku da prenosi mec; zapravo bolje pitanje je da li iko normalan posle tog prenosa moze da mu dopusti prenosenje bilo kakvog ozbiljnije zanimljivog susreta. Covek je mesao (naravno) igrace, rezultat, preostalo vreme i slicno. Nisam nazalost uspeo da popamtim sve te izjave, ali svako ko je gledao verujem da zna o cemu pricam.
Kao sto grobar vec rece, momci sa BK odlicno obavljaju svoj posao, kao i dodao bih Gojko Andrijasevic, covek sa rtsa, ali je upoznat sa poslom koji obavlja. Srecom Zvonko nije prenosio skoro nista, a i ne znam kako bi se nocas snasao kad su zbog nestanka struje prebacili prenos sa utakmice fener - barsa na mutd - lille. Verovatno bi vikao crveni i plavi, ili celavi i crnac. Od korektnih voditelja dodao bih jos i momka sa 3k rts mislim da se zove Pesikan, jedino je malo hipnotisao glasom dok je komentarisao primeru na palmi, ali navikne se covek pa ne zaspi uvek :wink:


_________________
255 karaçtera!

[ Izmena poruke: hakan sükür na dan 2001-09-19 01:45 ]

#27 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 20 September 2001 - 20:59

Andrijasevic je sigurno naj komentator u RTS ali naravno i on je bezveze.Ima stalno neke uzrecice.A sto se tice bisera sa tekma srj-slo i srj-swi slusaj neke.Minut cutanja i Dojcland England 1:5.Po mom satu rezultat je 1:1.Djordjevic ajmo DJOOOOOOOOOOLE.Mladen Rudonja clan engleskog premijer ligasa Portsmauta.Stefon Enso...Mislim svi znamo o idiotizmu milojka.A zvonka dugo nema posto se vise zainteresovao za neke nase jebene satelit turnire u tenisu i ne znam zenskom fudbalu...

#28 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 19 October 2001 - 14:46

zaboravili ste Zvonka Mihajlovskog zvanog"Ovo je fudbalska poezija od igraca kome kilometri nista ne znace":lol:

#29 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 20 October 2001 - 17:26

Dragan Ciric igrac duge kose ali velikih mogucnosti

#30 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 29 October 2001 - 22:00

:razz: