Jump to content


Photo

milojko mrsh


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
109 replies to this topic

#1 hakan sükür

hakan sükür
  • Members
  • 19 posts

Posted 22 April 2001 - 19:38

Krajnje je vreme da se najure i neke vucibatine da ne kazem i cigansture iz sportske redakcije rts-a. Milojko - kakav je to nacin da se zvizdi nasoj himni - Pantic, od skora (utakmica protiv svice) veliki Srbin. ''Dokle vise ova himna, koja simbolizuje diktatoriski rezim da se svira, evo poslusajte i sami - citav stadion zvizdi!'' Ali ipak je najnize pao kad je pre par godinu-dve komentarisao obilic - zvezda na velelepnom objektu na vracaru.I rom numero due - Mihajlovski, pa dokle bre taj smarac da komentarise utakmice, i to mu daju calcio i ponekad CL (srecom jako retko) da vodi.

licemeri i smaraci mrs!

#2 663KGM

663KGM
  • Members
  • 324 posts

Posted 30 April 2001 - 05:42

Jos, hocu jos ovakvih prica o Milojku mom sportskom idolu. Vec 5-6 godina nemam nikakve informacije o ovoj individui, pa me zato ovakvi izleti u srpsku sportsko-komentatorsku realnost izuzetno vesele.
Mnogo si me obradovao sa ovom pricom gde doticni negoduje na himnu Hej Sloveni.
Od Milojka se samo to i ocekuje, da bude poslusni potrcko i beskicmeni `takojevic', dobar i podoban u svakom sistemu vlasti, juce Slobi, sutra DOS-u, prekosutra ko zna kome. I zato napred Milojko.

"Stadion je eksplodirao, nebo se otvorilo, . . . dimne petarde, dimne zavese i dimne baklje . . . "

Zaboravio si da pomenes i ostale profesionalce sa RTS-a, Dobrosava Gajica i Duska Koraca.

_________________
it's not a choice, it's a desease

[ Izmena poruke: 663KGM na dan 2001-04-30 06:43 ]

#3 Zoran

Zoran
  • Members
  • 458 posts

Posted 30 April 2001 - 14:54

Da li Dobrosav Gajic (ili neki Nenad ...) bejase onaj car koji prenosi boks (pa i pecanje) i ima vucjaka? On je jedan od mladjih.
Cim sam ga prvi put ugledao na sportskom delu dnevnika odmah sam video da je unikat.
Ne pratim sport, ali kad on dodje, uvek pazljivo slusam te vesti, ali ne pamtim cinjenice, nego njegov sklop recenice, ton, kratke komentare,...
Ima li ga i dalje i cime se sada bavi?

U toku bilo koje njegove emisije svi moraju biti tihi, a ja , obicno i supruga, sedamo da "oslusnemo" jos jedan njegov sou.

On mi zaista nedostaje.
:smile::smile::smile:

[ Izmena poruke: Zoran na dan 2001-04-30 15:57 ]

#4 663KGM

663KGM
  • Members
  • 324 posts

Posted 30 April 2001 - 21:54

Zorane totalno si pobrkao loncice :smile:.
Faca koja prenosi boks i ponekad pravi reportaze o pecanju iz Sibira, sa Islanda i ko zna jos kakvih nedodjija, se zove Jovan Memedovic.

"Profesionalac" Dobrosav Gajic je kreatura koja obicno prenosi kosarku, mada o istoj nema ni elementarnu predstavu. Pored toga, ovaj mediokritet ne poseduje nikakvu dikciju, frlja se imenima igraca (Topica i Topalovica nikada nije razlikovao) i izbacuje gomilu nesuvislih komentara.

Svako ko je i jednom u zivotu cuo Bob Costas-a, znace o cemu govorim. E pa Dobrosav Gajic je njegova susta suprotnost.

#5 Zoran

Zoran
  • Members
  • 458 posts

Posted 30 April 2001 - 23:42

Pa naravno, ime sam zaboravio. To je taj genijalac. Genije svih vremana - Jovan Memedovic. Taj, i samo taj, za mene.

Mislim da ga mnogo koce da ne prica sta hoce, inace, odeeeee. Steta sto ga sputavaju, kakav Mladen Delic i ostali, slabi su.

Hvala na imenu.

#6 hakan sükür

hakan sükür
  • Members
  • 19 posts

Posted 01 May 2001 - 02:00

Zoran:

Mislim da ga mnogo koce da ne prica sta hoce, inace, odeeeee. Steta sto ga sputavaju, kakav Mladen Delic i ostali, slabi su.


pa mozda ga zato i salju u one azijske vukojebine da peca - nema ga po mesec dana :wink:)

a evo specijalno za kolegu iz midwesta, par bisera Dobrosava Gajica:

*Zoran Savic je imao malu porodicnu neprijatnost ovih dana.Naime, umrla mu je majka.

*Americki kosarkasi su visoki 2 i vise metara.
*Oni su nosioci pobede uspeha...
*Oni su se sastali na kratkotrajnim jednomesecnim tridesetodnevnim
pripremama...
*Oni sutra tacno u 12 casova treba da stignu ispred savezne Srbije...
*I cetvrti poen Savica, i Litvanija sada vodi sedam - tri...
*Stizu oko 13:30, narodski receno oko pola dva...
*On je najmladji igrac na prvenstvu cije trenutke upravo privodimo
kraju...

..i malo 'lojko:
(trcanje na 400m):
* "U stazi cetiri je glavni favorit Majkl Dzekson. Pardon, Majkl Dzordan."
Tada se ubacuje Nedeljko Kovinjalo:
"Da, kolega Pantic zeli da kaze da je Majkl Dzonson u Americi popularan kao njih dvojica."
* U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam."
*(sa otvaranja SP) I bio je to Riki Marten - cuveni australijski pevac.

#7 663KGM

663KGM
  • Members
  • 324 posts

Posted 01 May 2001 - 02:31

Yes,

:lol::lol::lol::lol:

hvala ti o Hakan-e, najbolji od svih Turaka.

_________________
it's not a choice, it's a desease

[ Izmena poruke: 663KGM na dan 2001-05-01 03:31 ]

#8 Zoran

Zoran
  • Members
  • 458 posts

Posted 01 May 2001 - 13:49

Nije nesto, ali ipak malo Mladena Delica:

"Centarsut, Savic skace, ne, ne, male je nadmorske visine".

#9 pajapatak

pajapatak
  • Members
  • 822 posts

Posted 01 May 2001 - 14:49

hakan sükür:

Zoran:

Mislim da ga mnogo koce da ne prica sta hoce, inace, odeeeee. Steta sto ga sputavaju, kakav Mladen Delic i ostali, slabi su.


pa mozda ga zato i salju u one azijske vukojebine da peca - nema ga po mesec dana :wink:)

a evo specijalno za kolegu iz midwesta, par bisera Dobrosava Gajica:

*Zoran Savic je imao malu porodicnu neprijatnost ovih dana.Naime, umrla mu je majka.

*Americki kosarkasi su visoki 2 i vise metara.
*Oni su nosioci pobede uspeha...
*Oni su se sastali na kratkotrajnim jednomesecnim tridesetodnevnim
pripremama...
*Oni sutra tacno u 12 casova treba da stignu ispred savezne Srbije...
*I cetvrti poen Savica, i Litvanija sada vodi sedam - tri...
*Stizu oko 13:30, narodski receno oko pola dva...
*On je najmladji igrac na prvenstvu cije trenutke upravo privodimo
kraju...

..i malo 'lojko:
(trcanje na 400m):
* "U stazi cetiri je glavni favorit Majkl Dzekson. Pardon, Majkl Dzordan."
Tada se ubacuje Nedeljko Kovinjalo:
"Da, kolega Pantic zeli da kaze da je Majkl Dzonson u Americi popularan kao njih dvojica."
* U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam."
*(sa otvaranja SP) I bio je to Riki Marten - cuveni australijski pevac.






'oćemo još!!!

#10 hakan sükür

hakan sükür
  • Members
  • 19 posts

Posted 01 May 2001 - 20:49

pajapatak:

'oćemo još!!!


ima toga malo previse da se pejstuje ovde u forum, mozda je bolje da svako ko zeli jos ovih bisera posalje mail na hakan_10@yahoo.com pa da za 2-3 dana posaljem svim zainteresovanima (uz koriscenje bcc naravno).
naravno, mogu da saljem i ovde, ali nekako mi deluje ne-bontonski :smile:.

#11 Mario Kempes

Mario Kempes
  • Members
  • 542 posts

Posted 02 May 2001 - 20:48

Biseri sportskih komentatora :


> Vladanko:
1.Da,da...dodji 'vamo bato, to se ne sme. Zuta karta!
2.I odlicna intervencija Ljukovcana . Da vidimo zasto se sada Nemci raduju, pa da , to je gol !?
3.Polster, Polster, grhmhm, grhmrhm. ( posle dvadesetak sekundi) I da vidimo zasto su se igraci Kelna kao po komandi povukli na svoju polovinu. Da, to je gol, 1:0 .
> Karadzic ( RTVCG ):
I sada cemo sa automobilizma preci na konjizam.

>Milos Topalovic:
1.Sledecih par minuta ovog snimka proticu u znaku Georgi Hadzija i ove kretenske reklame za kecap.
2.Obratite paznju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove !?

>Mladen Delic:
1.utakmica Argentina - Holandija, (pri rezultatu 1:1, pred kraj utakmice): Ako se utakmica zavrsi 1-1, igrace se produzeci, pa ako i onda ostane nereseno, nova utakmica ce se igrati u sredu... ja imam avionsku kartu za ponedeljak... da li ce oni meni da dozvole da promenim kartu... kako cu ja da se vratim...

>Mlka Babovic:
Camac je tako, tako, tako.......tako lako prevozno sredstvo....

>Vladanko Stojakovic:
Dobro vam vece dragi gledaoci javljamo se iz Londona sa stadiona Park princeva.

>Z.Mihajovski:
1.Najdoski je odlicno skocio ali nazalost preko precke.
2.Zadovoljio je trenera i zato sada igra

>Jordan Ivanovic:
Sto bi reko nas narod - deja vu!

>Z. Mihajlovski:
1.Kakav udarac, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik

>Djurkovic Milorad (nakon sto je Dejo uputio loptu u prazno):
-Pa gdje je taj Massaro?

> Vladimir Anzulovic:
- Udarac, i jedan nula za Italiju... Tko je to bio? Betega? Je Betega, Je Betega...

>V. Stojakovic:
"Mekmanamanaman." (McManaman)

>Z. Mihajlovski:
- Krilo nikad ne pada daleko od beka.

>Vladanko:
- Kamerun mora da izvuce barem bod pred utakmicu sa Svajcarskom da bi osigurali prolaz...(pauza 10 sekundi)...oprostite dragi gledaoci, Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom..."

>Z. Mihajlovski (C.Zvezda-Partizan):
> >Evo izlaze Partizanovi igraci, e evo izlaze i nashi
>Nepoznati spiker:
- A danas je na nasem najvecem stadionu Marihua..., pardon, Marakani ...

>I. Kovacic:
1.Evo Bishopa, ili svestenika.
2.Na levoj strani je Kar, cije prezime se moze prevesti kao Auto-o (covek se zove Carr)


>Boris Mutic:
1.Gol je postigao Plat, Dejvid Plet.
2.Micel !!!!! Treci zgoditak! Zasluzio je da mu kazemo cijelo ime. Bravo, Hoze Miguel Gonzales Martin Del Kampo Micel!"

>Vladanko Stojakovic:
1.Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara.
2."I to je lagana lopta za golmana Stojanovica", a posle minut:" Ne, izgleda da je ipak bio pogodak".

>Srdjan Knezevic:
1.Postovani gledaoci, izvinjavam se zbog ovog prekida. Upravo su nam organizatori Olimpijade zabranili da pusimo u reporterskim kabinama. Evo i kolege Spanci se bune, nisam samo ja... "

Dobrosav Gajic:
1.Oni su se sastali na kratkotrajnim
jednomesecnim tridesetodnevnim pripremama... 2.Oni sutra tacno u 12 casova treba da stignu ispred savezne Srbije...
3.I cetvrti poen Savica, i Litvanija sada vodi sedam - tri...
4.Stizu oko 13:30, narodski receno oko pola dva...
5.On je najmladji igrac na prvenstvu cije trenutke upravo privodimo kraju...

> Z. Mihajlovski (hokej):
Okrenuo ga je na kocki leda koja bi stala u casu viskija.

>Situacija kada je Katalinski dao auto-gol pa je komentator popizdeo:
- "Ko je njega uopste i zvao u reprezentaciju, ja njega ne bi ni zvao, on je poslednji covek kojeg bi ja pozvao da igra..." Sutra protiv Spanije, pobijedili smo 1:0: "Ne vidim od ljudi koji su ispred nas,... pardon... mislim da je gol postigao Katalinski. Minut nakon toga: "Bravo Katalinski, to je pravi covek za reprezentaciju, njega je trebalo odmah zvati, bravo Katalinski, Katalinski je danas nas spasitelj..."

>Knezevic:
- Pogledajte samo kako je gradjen ovaj mladic. Svaka majka bi ga pozelela u
svome domu, a tek ti predratni svalerski brcici...

>Popovski:
Susic je igrac koji bi trebao malo vise da dribla i da koristi svoju tehniku i kontrolu lopte. Evo ga, upravo to i radi... Susic, Susic, Susic i ......... ma ne sam Safete, ne sam. Kakva sebicnost mladog i neiskusnog Susica!!!

>Bozo Susec:
- U prepunoj dvorani Drazena Petrovica, okupilo se oko 500 000 vatrenih navijaca!

>Pokojni sarajevski reporter Sreto Scepanovic:
>Naseg boksera Svetomira Belica, dragi gledaoci, prepoznacete po belim gacicama, a njegovog protivniga Motungua iz Kenije po crnim gacicama.

>S.Knezevic (rukomet):
-Cela Jugoslavija je sada sigurno na rukama!

>Dusko Korac:
1.Jos jednom cemo cuti americku firmu!
2.Ovo je Keli Erikson, sicusna Svedjanka, skakacica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju cerkicu i ne ispusta je iz vida. A covek koga upravo vidite je snazni momak, Dzon Godina,
bacac kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmicenjima... 3.Sudija je uzeo prokurin kapi za oci i sada mnogo bolje vidi.

>Zvonko Mihajlovski:
1.Brazilska odbrana - planinski venci Siera Madre!
2.Koncert zvizduka za igrace, cisto da se malo muzicki obrazuju!
3.Lopta je proletela paralelno sa ibarskom magistralom!
4.To je bila veca opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovica.
6.Dragan Ciric, igrac duge kose ali velikih mogucnosti!
7.Prepun stadion partizana, 50.000 ljudi. Zamislite, 100.000 dlanova!

#12 663KGM

663KGM
  • Members
  • 324 posts

Posted 02 May 2001 - 21:58

E ljudi odakle ih vise izvlacite, interesantno je da se nekih bisera i ja secam, ali tek nakon sto sam ih procitao ovde.

Mogao bih da dodam samo par njih

Mladen Delic: Da li je to gol ili je to vratnica, . . . ne ipak je to Surjak.

Milojko Pantic (na nekom regionalnom takmicenju u Mariboru-balkanijada?): I evo ga nas Branko Zorko ulazi u zadnji krug, ajmo sada svi Zor-ko, Zor-ko, . . . , Zor-ko i tako celih 400 (m), pardon skoro citav minut.

Milojko Pantic (svetsko prvenstvo u Tokiju-atletika?), reziser prikazuje trkacicu Proti iz SWI (switzerland), koja je osvojila medalju, a Milojko ce: eto dragi gledaoci cak je i maleni Swaziland uspeo da osvoji medalju.

#13 Led

Led
  • Members
  • 1,214 posts

Posted 12 May 2001 - 19:47

Finale je odigrano u Kardifu u Skotskoj. - nepoznati voditelj Radio Beograda malo pre, povodom finala Kupa Engleske.

#14 ANGEL

ANGEL
  • Members
  • 460 posts

Posted 06 September 2001 - 12:57

milojko je jadnik!

#15 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 07 September 2001 - 13:39

Evo malo Milojka:
-Evo fudbalera Partizana a evo i nasih
-Nasa rep. ima dva Dejana:grin:ejan Stankovic i Goran Djorovic
-Igrac Salkea Kurz.Lopta stize do Kurza
-Kisa pada po celom terenu cak i pored korner zastavice
-Jugoslavija Iran.Evo napadaju fudbaleri Perua
-Lopta stize do tamnoputog Denisa Bergampa dodaje do Dejvidsa tu je Sajdorf vraca nazad do De Gija
-Mekmanamanaman
-Izmena umesto Darka Milosevica ulazi Savo Kovacevic
-Po mom satu rezultat je 1:1
-Utakmica Irska-Portugal
Holandija vodi u Dablinu sa 1:0Gol je dao Figo
-Patrik Mbomba
-Tijeri Henri
-Ali gospon Bergamp mozda su Vas u Eng. proglasili za naj igraca ali vas tamo sigurno nisu naucili fer plej
-Djordjevic Djordjevic ajmo Djole
-Mesije Kolombo excuse me pardon
-I gol Pjanovic Pjanovic ..... ne to je bio Drulic
Ako neko zna jos nesto neka napise