Jump to content


Photo
- - - - -

NOVI SAD


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1518 replies to this topic

#31 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 10 August 2005 - 19:07

uf. kako mrzim one silne kafice koji su iznikli u Zmaj Jovinoj. a tek one tamo u ulici Modene. kad se setim davnih dana kad je samo Bistro imao bashtu. prelepo. sad je ko u koshnici, oni kafici i one mushterije, moj boze! tamo jedino u Bistro sednem.

#32 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 10 August 2005 - 21:33

... i onda sednesh u sendvich - Fenserica sas obe strane....
Mada, mozes to posmatrati i ovako: ti si sadrzaj izmedju dve polu-zemichke...

#33 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 10 August 2005 - 22:54

yeah! talk dirty to me! :lol:

#34 bup

bup
  • Members
  • 322 posts

Posted 10 August 2005 - 23:29

ne znam, nikad mi se nije svidjao bistro.
nekako je depresivan.
ranije je imao smek onih drzavnih kafana sa zeleznickih stanica, sa kariranim stolnjacima i plehanim pepeljarama.
a sada se utopio u ostale kafice okolo pa ni ne znas u kojem sedis.

#35 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 10 August 2005 - 23:49

jok i ne znash.
unutrashnjost josh uvek podseca na kafeteriju na onkologiji, a u bashti josh uvek nema 'stilizovanog' ultra udobnog nameshtaja, nema napucanih kelnerica, i fensi shmensi Hodajuci Testosteron u uzanoj V majici (koja oslikava svaki mukom formiran mishic u Blu Loftu) i njegova devojka iz modle nikad ne bi sedeli i cutali na takvom mestu.
lepshe je to raditi u npr. Sistemu ili Adresi; kicherica ostalih parova nadomeshcuje manjak tema za razgovor.

#36 outcast

outcast
  • Banned
  • 2,346 posts

Posted 11 August 2005 - 00:29

Kada ces ti da nadjes decka pa da se smiris? I da prestanes da se mrstis i stalno zalis na nesto i nekoga? A, Duno?

You know, your biological clock is ticking: tick tack tick tack :lol:

#37 Phil

Phil
  • Members
  • 1,629 posts

Posted 11 August 2005 - 00:31

Био једном у вашем граду, мени се допао. Водили ме у NS time, тамо ми је било ОК. Онда у неки бар где су свирали блуз на метра од нас док смо сви стајали, То се можда звало Чарлстон, а можда и није

#38 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 11 August 2005 - 09:19

... mozda Jazz club?

#39 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 11 August 2005 - 10:29

Bistro mi je samo jedno kratko vreme bio nesto dobro. Znam coveka koji ga drzi, odnosno sina vlasnika, managhera Bistroa. Jos ranije su mu poredlagali da sredi mesto, a ja sam mu govorio da je Bistro bas i dobar zbog onih reklama "diskontne cene vinjaka", wanna be otpadi su mu zaista i bili ciljna grupa. Sada je ufurao menjacnicu i Fast food. Ako je taj Bistro ikada i imao nesto, sada ga je totalno izgubio.
Jedina prava kafancina koja je preostala je Ribar u Dunavskoj bez zenskog wc-a :lol:
Dobar deo zime sam proveo tamo slazuci maligane ispod tv-a.

#40 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 11 August 2005 - 10:53

gde je taj Ribar?

#41 bup

bup
  • Members
  • 322 posts

Posted 11 August 2005 - 11:23

Био једном у вашем граду, мени се допао. Водили ме у NS time, тамо ми је било ОК. Онда у неки бар где су свирали блуз на метра од нас док смо сви стајали, То се можда звало Чарлстон, а можда и није

<{POST_SNAPBACK}>


he he, carlston.
verovatno si mislio na foxtrot.
i on polako propada, kao i pomenuti ns time.

da odgovorim i duni za bistro.
on nit smrdi nit mirise, nije ni tamo ni vamo.
da je obicna kafancina, znalo bi se sta je i ko tamo ide.
a nije ni stakleno metalno mermerno zdanje sa klavijaturistom u cosku kao delom inventara.

dobar je ako covek hoce sa drustvom da sedne napolju i popije po jednu, ali uopste nije za neko duze sedenje, pijane filozofske diskusije i slicne kafanske delatnosti.

#42 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 11 August 2005 - 11:31

gde je taj Ribar?

<{POST_SNAPBACK}>


Kada ides prema Dunavskom parku, posle muzickog magazina, a pre Lanterne. Ne znam da li se secam dobro, ali kafana treba da ima jedan prozor i drvena vrata.
Ako si setala cesto Dunavskom trebalo bi da si zapamtila dosta interesantnu tetku sa parodijom frizure Marge Simpson u roze boji, koja je radila u Ribaru. Tako sam prvi put i skontao da to mesto postoji.

#43 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 11 August 2005 - 11:38

nisam kroz Dunavsku proshla ima sigurno pola godine. inache, sta ti to znachi da nemaju zenski vc? nemaju odvojeno ili u toj jednoj jedinoj sanitarnoj prostoriji postoje samo pisoari?

>dobar je ako covek hoce sa drustvom da sedne napolju i popije po jednu, ali uopste nije za neko duze sedenje, pijane filozofske diskusije i slicne kafanske delatnosti.

a koje mesto jeste? te pijane filozofske diskusije su samo dno zivota, te zahtevaju i odredjen enterijer.

inache, ok mi je bashta i Izbi (i Izba iznutra, naravno). tamo sam proshlo leto imala jednu ostrashcenu diskusiju sa ostrashcenim crnogorcem.

#44 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 11 August 2005 - 14:06

Kada ces ti da nadjes decka pa da se smiris? I da prestanes da se mrstis i stalno zalis na nesto i nekoga? A, Duno?

You know, your biological clock is ticking: tick tack tick tack :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

to s ti brinesh o tudjim chasovnicima zato shto te sajdzija obavestio da ti je chasovnik odavno zreo za staro gvozdje?

#45 dranki dak

dranki dak
  • Members
  • 49 posts

Posted 11 August 2005 - 14:18

'beš satove.

Nego, bio je jedan mali & simpatičan kafe u N.Sadu, mislim da se zvao "Grafitti".
Jel to još radi?