Jump to content


Photo

Big Brother na b92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7048 replies to this topic

#61 Tale Surovi

Tale Surovi
  • Members
  • 363 posts

Posted 06 October 2005 - 14:30

Jel može meni neukom neko da objasni koncepciju tog sranja? Okej, zatvore 12 ljudi u kuću i šta onda? Ko je pobednik i šta on dobija? Pretpostavljam da nagrada mora da bude prilična, inače se ne bi ljudi prijavljivali? Kako se određuje ko ispada, jel gledaoci glasaju ili šta? Jel dok su tamo zatvoreni moraju da izvršavaju neke zadatke, da igraju neke igre ili samo da sede?

Vidim u najavama neke grdne ljude da u tom Big Brotheru plaču, ridaju, kukaju, seku vene, poklopila ih neka teška beda, opšti weltschmertz. U čemu je fora?

#62 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 06 October 2005 - 14:33

Big Brother je tesko sranje.
A u cemu je zapravo fora - i ja se pitam li pitam al nikako da dokucim :lol:

#63 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 06 October 2005 - 14:36

U Evropskim izdanjima BB prosek nagrade za pobednika je oko 100.000 evra.
A, u ovoj zemlji (na zalost) ima mnogo ljudi koji bi svasta preziveli i izdrzali za taj novac :lol:

#64 Eladan

Eladan
  • Members
  • 853 posts

Posted 07 October 2005 - 07:58

I ja bih, ako ću da dobijem 100K evrića, svašta podnosio. E sad, da li bi i sve? To je pitanje za mene i moju savest :mrgreen:

#65 Pavlle

Pavlle
  • Members
  • 558 posts

Posted 07 October 2005 - 23:00

U Evropskim izdanjima BB prosek nagrade za pobednika je oko 100.000 evra.
A, u ovoj zemlji (na zalost) ima mnogo ljudi koji bi svasta preziveli i izdrzali za taj novac :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Ja pucam na to da ce nagrada ovde biti umanjena za jednu nulu.

A, u ovoj zemlji (na zalost) ima mnogo ljudi koji bi svasta preziveli i izdrzali i za taj novac :lol:

#66 FRY

FRY
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 08 October 2005 - 00:10

Ja pucam na to da ce nagrada ovde biti umanjena za jednu nulu.

A, u ovoj zemlji (na zalost) ima mnogo ljudi koji bi svasta preziveli i izdrzali i za taj novac :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Gotovo sigurno. Pogledajte nemački milioner, recimo. Tamo je prva zagarantovana suma 500 €, dok je kod nas (devalvirala u međuvremenu :lol: ) oko 35 €. I Hrvatski je malo jači, mada nije mnogo. Nemac nije blesav da se cima na neki kviz za dž. Sve prema tržištu... :lol:

#67 FRY

FRY
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 11 October 2005 - 00:12

nego, sad imadeh prilike da si pogledam neke šowove u originalnim izdanjima... :lol: uh, što bih ja sve te rijality š..ove Survajvor, Amejzing Rejs, Big Brada i štatijaznamkoj3p.m.još stavio pod slovo zakona da se striktno zabranjuju.

Misim, kolko treba imati bolestan majnd da neki multimiliJoner svoje prešs moni troši na gluposti zabave ljudima, mesto svoje da novce troši na plemenitija dela, na pronalaženje leka, na pomoć bolesnima, na smanjenje nezaposlenosti, oni ulažu u neka ostrva i veštački kreirane igre. A i ti ljudi koji ih gledaju nisu niš bolji. a još manje TV kuće koje im još i plaćaju da bi prikazivali gluposti.

#68 aniko

aniko
  • Members
  • 15 posts

Posted 16 October 2005 - 16:06

Attached File  36_1_131.gif   11.3KB   25 downloadsBB Srbija ce biti jako gledan ....
Hrvatski BB je u prvoj sezoni bio pravi bum
sta smo mi drugaciji neko oni
a i po forumu hrvatskog bb gde ima jako puno ljudi iz srbije koji svakodnevno gledaju hrvatski bb mogu da zakljucim da ce biti prilicno gledan BB Srbija :lol: :lol:

#69 FRY

FRY
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 16 October 2005 - 16:11

Attached File  36_1_131.gif   11.3KB   25 downloadsBB Srbija ce biti jako gledan ....
Hrvatski BB je u prvoj sezoni bio pravi bum
sta smo mi drugaciji neko oni
a i po forumu hrvatskog bb gde ima jako puno ljudi iz srbije koji svakodnevno gledaju hrvatski bb mogu da zakljucim da ce biti prilicno gledan BB Srbija :lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Ajde sad lepo nazad na Krstaricu... KLIK

Edited by FRY, 16 October 2005 - 16:12.


#70 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 17 October 2005 - 11:11

Nagrada u srpskom BB je definitivno 100.000 E! :lol:

#71 natalinna

natalinna
  • Members
  • 82 posts

Posted 18 October 2005 - 07:21

Attached File  36_1_131.gif   11.3KB   25 downloadsBB Srbija ce biti jako gledan ....
Hrvatski BB je u prvoj sezoni bio pravi bum
sta smo mi drugaciji neko oni
a i po forumu hrvatskog bb gde ima jako puno ljudi iz srbije koji svakodnevno gledaju hrvatski bb mogu da zakljucim da ce biti prilicno gledan BB Srbija ;)  ;)

<{POST_SNAPBACK}>


blah..zivela sam u Zagrebu godinu dana i to kada je BB bio najgledaniji i bio "bum" u smislu da je oko tv ekrana okupljao na stotine hiljada pacenika koji su upijali sve sto se u famoznom BB-u kaze, uradi, dogodi... da bi narednih nedelju dana glavna tema razgovora bila "jbt, Marina se izbljuvala na sred kuhinje, jel mozes da verujes?! - nije u kuhinji vec u trpezariji.. ma u kuhinji :lol: ..." "sta ce se sad desiti, pa on je pobegao, POBEGAOO... UNBE fu*king LIEVEABLE!!!" :lol: ogavno. totalni tajac, neki lik ide da se iskenja i pomenute stotine hiljada pacenika sedi pred tv-om i pomno prati svaku njegovu kontrakciju mishitja :lol: I sto je najgore, ne smesh nista da kazes protiv BB-a!!! :lol:
to je bolesno, BOLESNO!!! nesto kao Grand produkcija...

#72 Practical

Practical
  • Members
  • 676 posts

Posted 04 November 2005 - 21:12

'el se prijavljuje neko sa 4uma?
Ipak nije mala suma :lol:

#73 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 04 November 2005 - 23:35

Da samo mi nije jasno koga ce naterati da se muci sto godina za 100.000 evrica kada lepo za 3-4 miliona moze jednom nedeljno za 5 min da uplati Loto i iste su mu sanse, uz minimalno blamiranje da te neko vidi u redu za uplatu, da osvoji jos vece pare???

P.S. Nema sanse da se nece prijaviti gomila freakova i da necemo imati Kosava cirkus fantastica or whatever all over again....
P.P.S. A tek jedva cekam Big brother VIP :lol: :lol: :lol:

#74 smg

smg
  • Members
  • 10 posts

Posted 11 November 2005 - 09:06

Da samo mi nije jasno koga ce naterati da se muci sto godina za 100.000 evrica kada lepo za 3-4 miliona moze jednom nedeljno za 5 min da uplati Loto i iste su mu sanse, uz minimalno blamiranje da te neko vidi u redu za uplatu, da osvoji jos vece pare???

P.S. Nema sanse da se nece prijaviti gomila freakova i da necemo imati Kosava cirkus fantastica or whatever all over again....
P.P.S. A tek jedva cekam Big brother VIP    :lol:  :lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


U BB sanse su 1:12 da se dobije 100.000 eura i zavisi od sposobnosti - ljudi glasaju ko ce da pobedi i za razaliku u kvizova jedan od ucesnika sigurno osvaja nagradu od 100.000. U lotou je sansa 1:3,5miliona i zavisi od ciste srece.
mislim da nema mnogo slicnosti

#75 queeria

queeria
  • Members
  • 1,429 posts

Posted 16 November 2005 - 16:16

Evo ja sam se prijavio. Pa mora malo da bude pederluka u BB-u, da se skandalizuje narod.