Jump to content


Photo

Big Brother na b92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7048 replies to this topic

#46 Esdy_11192

Esdy_11192
  • Members
  • 1,434 posts

Posted 08 May 2005 - 17:17

nego b92 koja je tv ds-a !!!


glupost..

Pa i nije tolika glupost. I u svetu je cest slucaj da se neke TV stanice naginju ka jednoj strani vlasti.

A sad o B.B.. Pratio sam prvu sezonu francuske verzije te emisije i nista posebno. Takmicari postaju poznati, i dosta njih je posle te emisije propalo jer nisu mogli da udju u "Showbuisnes" na velika vrata. Sto se ticee gledanosti tu B92 sigurno dobija. Cak ce i oni sto pljuju po B.B. da pogledaju emisiju bar jedanput. Vecina ovde misli da B92 nesme da juri zaz gledanoscu i da joj je jedini posao da pljuje aktuelne vlade. Ljudi trebaju da shvate da je "Slobino vreme" proslo i da je sad pocela utakmica za sto veci deo kolaca, tj. gledalaca i da televizije koriste sve nacine. Tako je i u francuskoj "omaleni" M6 iznenadio "ogromni" TF1 sa prvom sexzonom B.B. (ili "Loft Story" kako su ga oni krstili). Jedinu sto trenutno zazmeram B92 je to sto nema ozbiljnu emisiju o kulturi i jednu dobru emisiju o prirodi (tipa "Sasvim prirodno sa RTS-a).

#47 Kek1

Kek1
  • Members
  • 19 posts

Posted 01 September 2005 - 08:38

Hoce li ovo krenuti uskoro? Samo reklame, reklame. :lol:

#48 Posmatrac

Posmatrac
  • Members
  • 890 posts

Posted 01 September 2005 - 08:49

Imao sam prilike da ovde u Srbiji 2000. godine pričam sa obrazovanim Amerikancem koji mi je (dok je ovde "reality" show još bio nepoznat pojam) davao primer baš "reality" show-a kao potkrepu svojoj tvrdnji da je većina Amerikanaca debilna.
To je naravno samo jedno mišljenje, ali poenta je da: "ako to gledaju Amerikanci ..." nije nikakva preporuka za ostatak sveta. Ne znam na šta to liči u Americi ali kad dodamo još našu obradu...
Čini mi se da se zarad uspeha na tržištu B92 sve više srozava.

#49 ingglick

ingglick
  • Members
  • 931 posts

Posted 01 September 2005 - 09:37

Kad je onaj cirkus ili kako se zvalo na Kosavi bio dosta gledan, i BBB ce biti, a to je za televiziju najvaznije.
Meni jedino nije jasno zasto se to zove reality show kad svi znaju da i' snima kamera.

E da, Zaharije pravi super emisiju koju volim da pogledam iako sa tematikom iste nemam nikakve veze.

#50 GoranBG

GoranBG
  • Members
  • 1,485 posts

Posted 01 September 2005 - 10:54

E da, Zaharije pravi super emisiju koju volim da pogledam iako sa tematikom iste nemam nikakve veze.


Chika Zaharije je car, zzena i ja provodimo nedeljno jutro uz kafu i Zaharija.

#51 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 04 September 2005 - 22:22

i nisam ni verovao da ce pink biti skoro neutralan stranacki, nego b92 koja je tv ds-a !!!

<{POST_SNAPBACK}>

Čekaj, pa je l B92 televizija Demokratske stranke, ili Liberalno-demokratske frakcije? Borisova ili Čedina? Sad sam zbunjena... Ne može i jedno i drugo, zar ne?? :lol:

A za ono "Pink neutralan stranački" - e, jaka mu neutralnost. :lol: Pink radi za interese Željka Mitrovića, to je valjda jasno. Pa, ako Željko želi da deluje "stranački neutralno" onda će i njegova TV da se trudi da bude takva. (Postalo je valjda teško provaliti kome se tačno treba sad uvlačiti). :lol:

Edit: A možda je prosto provalio da ne mora nikom više posebno da se uvlači, dovoljno je biti dobar sa svima, a oni će svi njemu da se uvlače pošto ima love i "najgledaniju" televiziju :lol:

Edited by Catwoman, 04 September 2005 - 22:31.


#52 FRY

FRY
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 04 September 2005 - 22:50

Hoce li ovo krenuti uskoro? Samo reklame, reklame.  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Proradio adrenalin? Već ti opsedaju avatar... :lol:

#53 BarbaPapa

BarbaPapa
  • Members
  • 90 posts

Posted 04 September 2005 - 22:59

Chika Zaharije je car, zzena i ja provodimo nedeljno jutro uz kafu i Zaharija.

<{POST_SNAPBACK}>

I ja retko propustam Zaharija, jeste da se ne bavim poljoprivredom ali emisija je bas dobra. Na zlaost, doziveo sam da vidim kako oni koji bi u stvari trebalo da gledaju takve emisije sa prezirom govore "sta ce on mene da uci ja sve znam". Steta.
BB sucks.

#54 Kek1

Kek1
  • Members
  • 19 posts

Posted 07 September 2005 - 06:37

Proradio adrenalin? Već ti opsedaju avatar... :lol:

<{POST_SNAPBACK}>



:lol: :lol: ;) :lol: :D :D
Odgledao sam tri kompletne sezone u susednim drzavama. Jedva cekam nas. Ali nigde nikakvih konkretnih informacija. :D

#55 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 07 September 2005 - 10:39

Kek 1, evo konkretnih informacija:

Uopste mi nije jasno zasto se Big Brother toliko najavljuje na B92, kada je jasno da taj show ne moze uskoro poceti.
Ne moze poceti zato sto se jos nije ni izgradio taj prostor gde ce ucesnici boraviti.
Ne moze poceti, zato sto jos nije bilo ni preliminarnog kastinga. U stvari nije bilo nikakvog kastinga.
To je za sada sve u domenu planiranja. Informacija je direktno iz Emotion-a, koji su vlasnici Big Brothera kod nas.

Cemu tolike reklame sad?

Edited by Nikola21, 07 September 2005 - 10:41.


#56 bojan_perovic

bojan_perovic
  • Members
  • 143 posts

Posted 09 September 2005 - 20:21

Ni meni nije jasno, ali nisu jedini, pogledaj reklamu za ono SmeCE od emisije SVE ZA LJUBAV, reklamira se jos od januara i nikako da pocne

#57 Practical

Practical
  • Members
  • 676 posts

Posted 19 September 2005 - 10:53

I kada pocinje BB????
(All 4 Love - 29.09.)

#58 Eladan

Eladan
  • Members
  • 853 posts

Posted 06 October 2005 - 10:54

U stvari, ja im želim da nikad ne naprave potrebne montažne objekte. A ako ipak uspeju u svojoj nameri, ja sam jedan od redovnijih za premijeru (treba skupiti municiju za očekivano razračunavanje sa ovom emisijom)

#59 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 06 October 2005 - 12:53

I kada pocinje BB????

<{POST_SNAPBACK}>

Ne zna se, koliko mi je poznato, jos nista nije uradjeno.

#60 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 06 October 2005 - 13:33

Kuca gde ce ziveti 12-oro takmicara pocela je da se gradi tek prosle nedelje. Koga bas mnogo zanima na kojoj lokaciji u Beogradu, odgovoricu mu na pm :lol: