Jump to content


Photo

Dosije X


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
93 replies to this topic

#16 FRY

FRY
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 25 March 2005 - 00:03

Pih, imam ceo DosijeX u kolekciji :lol:

Sto ne dade nesto svezije... lepo neko rece - SF channel i tako ti americki kanali...

#17 bokini

bokini
  • Members
  • 237 posts

Posted 25 March 2005 - 00:16

Za mene bi bilo super da puste od prve epizode :lol: Pozaboravio sam dosta, pa bih da krenem ponovo.

Kad ce bre ovaj internet da se dovoljno razvije, pa da mogu da gledam kanale koje zelim :huh:

#18 Phil

Phil
  • Members
  • 1,629 posts

Posted 25 March 2005 - 02:53

Па, с обзиром на то да су скоро све нове серије које могу да видим на српскохрватском ТВ простору тешка срања и енциклопедије досаде, неће ми шкодити да обновим градиво.

#19 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 25 March 2005 - 11:23

Š'o reče Hansolo, bolje da su pričekali još godinu-dve da zaboravim zaplete i dijaloge, pa onda pustili, k'o sad Mućke. Baš sam ih gled'o sa "guštom"..

#20 panc

panc
  • Members
  • 207 posts

Posted 27 March 2005 - 00:04

apsolutno se slazem sa philom

#21 scully

scully
  • Sleepers
  • 35 posts

Posted 31 March 2005 - 14:48

I ja imam celu kolekciju ali ipak je drugacije kad je dostupno sirokom auditorijumu :P Veceras pustaju Tajne Dosijea X, a sutra verovatno drugi deo, tako da od ponedeljka pocinje (ja mislim)... WOO HOO... nadam se da ce pustiti sve sezone... onda nas ceka jedno 9-10 meseci X-Filesa :D To bi bilo mocno... :huh:

Posetite moj sajt www.dosijex.tk!!!

Nemojte zezati... gde vise da cekaju... (ja iscekujuci XF2 dobro da sam docekala i ovo... ozbiljno sam mislila da nikad vise nece pustiti XF na TVu, sreca moja nisam bila u pravu..) kad su poslednji put pusili XF???... da izuzmemo devetu sezonu i pola osme (valjda se zna zasto, a i do je bilo pre par god) proslo je doooooooooooosta... bar meni, a narucito kada su u pitanju prve sezone, ima sigurno 6-7 god ako ne i vise... :lol: Ma videcete kad puste... proslo je dosta, ipak XF ima 201 epizodu!!!

@ majama
pa izgleda nisi dovoljno... a vidim ima nas.. ql :huh:

ADBB

#22 bokini

bokini
  • Members
  • 237 posts

Posted 31 March 2005 - 15:43

Svidja mi se tvoj sajt, svaka cast :lol: Jesi li ga sama napravila?

Dakle, hoce li poceti od prve epizode, ili negde od 7-8 sezone?

#23 scully

scully
  • Sleepers
  • 35 posts

Posted 31 March 2005 - 21:31

Svidja mi se tvoj sajt, svaka cast :D Jesi li ga sama napravila?

Dakle, hoce li poceti od prve epizode, ili negde od 7-8 sezone?

Hvala, trudila sam se :huh: sama, da...

Pa nadam se da ce pustiti od pecetka... inace THEY'RE DEAD!!! :huh: Ja nigde mogla a nadjem info od koje sezone ce da puste i koliko planiraju da puste... a na mail naravno ne odgovaraju... toliko o "mom pravu da znam sve".. :lol:

#24 bokini

bokini
  • Members
  • 237 posts

Posted 31 March 2005 - 22:09

super! drago mi je da i devojke prave dobre sajtove.

evo jedan predlog: mozda mozes da postavis neki mali forum gde moze malo da se diskutuje o seriji, na srpskom jeziku.

#25 scully

scully
  • Sleepers
  • 35 posts

Posted 31 March 2005 - 23:59

super! drago mi je da i devojke prave dobre sajtove.

evo jedan predlog: mozda mozes da postavis neki mali forum gde moze malo da se diskutuje o seriji, na srpskom jeziku.

:huh:

Pa, ako nisi primetio, imas baner za forum na srpskom jeziku (evo linka)... nije ceo ceo forum ali ima jedan, kako da kazem, podforum samo za X-Files... pa mislim ja o svemu :lol:

#26 tamburix

tamburix
  • Members
  • 333 posts

Posted 01 April 2005 - 00:13

u megA!!!!!
secam se da u 6. epizodi 3. sezone ne znam napamet jedan dijalog pa taman da nauchim i to.

do treće sezone ta serija je mega, posle je sve izgublo smisao :lol:

#27 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 01 April 2005 - 00:32

u megA!!!!!
secam se da u 6. epizodi 3. sezone ne znam napamet jedan dijalog pa taman da nauchim i to.

do treće sezone ta serija je mega, posle je sve izgublo smisao :lol:

ih,pa nemoj tako..... :huh: :huh:

#28 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 01 April 2005 - 00:34

"mom pravu da znam sve".. :lol:

to se odnosi na gledaoce emisija tipa Jedna pesma,jedna želja...
mi smo drugi red...mi nemamo ni reprize serija koje gledamo na rtsu.... :huh:

super sajt...samo jedna stvar,ne bih da kritikujem ali pao je link za muzičku temu....

#29 bokini

bokini
  • Members
  • 237 posts

Posted 01 April 2005 - 04:33

super! drago mi je da i devojke prave dobre sajtove.

evo jedan predlog: mozda mozes da postavis neki mali forum gde moze malo da se diskutuje o seriji, na srpskom jeziku.

:huh:

Pa, ako nisi primetio, imas baner za forum na srpskom jeziku (evo linka)... nije ceo ceo forum ali ima jedan, kako da kazem, podforum samo za X-Files... pa mislim ja o svemu :lol:

oops, nisam video :huh:

hvala.

BTW. Bese na TV Politici su pustili prvi put kod nas, tamo negde devedeset i neke?

#30 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 01 April 2005 - 10:58

u megA!!!!!
secam se da u 6. epizodi 3. sezone ne znam napamet jedan dijalog pa taman da nauchim i to.

do treće sezone ta serija je mega, posle je sve izgublo smisao :lol:

Slažem se. Bio sam zavistan od te serije, ali kad je tokom četvrte godine sve otišlo u kupine... uz retke svetle momente.