Jump to content


Photo

A LOVE TOPIC


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
14171 replies to this topic

#76 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 18 March 2005 - 01:52

Lepo vreme... lepe zene... :huh:
raspolozenje...

i feel good,
tananananana..
i knew that i would,
tananananana..

:lol: B)

#77 summer

summer
  • Members
  • 431 posts

Posted 18 March 2005 - 02:06

ovo mi je izvuklo veeeliki osmeh malopre :lol:

#78 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 18 March 2005 - 02:21

:lol: dobio sam divan poklon za rodjendan, unapred, pošto darodavac neće biti u mogućnosti da mi ga pokloni tog dana :huh:

e pa hepi brzdej i zelim puno droge, sexa i rokenrola :D

Ja se vratila sa koncerta Dead can Dance, osecaj neopisive srece, Lisa...kao svetica :huh:

#79 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 18 March 2005 - 03:29

lep je dan: :D
srecna sam: :huh:
smrshala sam - :huh: to me
roknula sam azot (I) oxid: :lol:
dobila sam green card, ali sam je pocepala: B)

E pa danas mi nije dan ali me ovo oraspolozilo!

#80 mighty_orion

mighty_orion
  • Members
  • 231 posts

Posted 18 March 2005 - 10:11

Ja se vratila sa koncerta Dead can Dance, osecaj neopisive srece, Lisa...kao svetica :lol:

gde si to gledala?? :huh:

čini mi se da oni u srbiju neće skoro doći :huh:

#81 lakonoga

lakonoga
  • Members
  • 96 posts

Posted 18 March 2005 - 12:23

ovo

:lol:

#82 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 18 March 2005 - 13:53

:lol:

how cute :huh:

Allegra, lucky you... ostade mi zelja da jednog dana i ja vidim Dead can Dance i Deep Forest.. za ove druge, do duse, ne znam ni da li se vise pojavljuju uzivo

#83 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 18 March 2005 - 14:31

e pa hepi brzdej i zelim puno droge, sexa i rokenrola :lol:

pa hvala ti najlepše, ti si četvrta osoba koja mi je čestitala unapred, ne znam šta se to dešava ove godine :huh:

#84 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 18 March 2005 - 17:02

how cute :huh:

Allegra, lucky you... ostade mi zelja da jednog dana i ja vidim Dead can Dance i Deep Forest.. za ove druge, do duse, ne znam ni da li se vise pojavljuju uzivo

pa Hippie, oni dolaze i u Ameriku, evo sve ti pishe OVDE pa ti vidi shta ti je najblize Klivlendu.

Lisa je mnogo slatka, dete + svetica, andjeo, a Perry nije nikad bolje izgledao, sexy matori lisac :huh:

Fascinatno je to shto na koncertu zvuche potpuno isto kao na traci, oboje imaju izuzetno dobar glas, publika je bila podivljala, u transu potpunom, sva mesta popunjena, do poslednjeg, izbor pesama savrshen...ah, ja infinitely happy :lol:

Pitam se gde je nestao Mac koji ih je isto obozavao?

#85 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 18 March 2005 - 17:05

lep je dan: :P
srecna sam: :D
smrshala sam - :huh: to me
roknula sam azot (I) oxid: :lol:
dobila sam green card, ali sam je pocepala: B)

daj i meni od svega po malo pliz.

ustala u 04 :huh:

#86 snoopy

snoopy
  • Members
  • 159 posts

Posted 18 March 2005 - 17:05

upravo me obradovao
kraj radnog dana i
radne nedelje


Posted Image

#87 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 18 March 2005 - 17:06

how cute :P

Allegra, lucky you... ostade mi zelja da jednog dana i ja vidim Dead can Dance i Deep Forest.. za ove druge, do duse, ne znam ni da li se vise pojavljuju uzivo

pa Hippie, oni dolaze i u Ameriku, evo sve ti pishe OVDE pa ti vidi shta ti je najblize Klivlendu.

Lisa je mnogo slatka, dete + svetica, andjeo, a Perry nije nikad bolje izgledao, sexy matori lisac :huh:

Fascinatno je to shto na koncertu zvuche potpuno isto kao na traci, oboje imaju izuzetno dobar glas, publika je bila podivljala, u transu potpunom, sva mesta popunjena, do poslednjeg, izbor pesama savrshen...ah, ja infinitely happy :lol:

Pitam se gde je nestao Mac koji ih je isto obozavao?

no shit :D chu, dolaze u Ameriku... hvala sista', ovo mora da se overi :huh:

#88 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 18 March 2005 - 17:11

Pitam se gde je nestao Mac koji ih je isto obozavao?

Ja sam svojevremeno cula price da je Mac ustvari Indy, da li je istina ili samo trac vec ne bih znala kasti, mada meni licno deluje prosto neverovatno jer Indy mi je jedan od interesantnijih likova ovde a taj Mac me je bas nesto bio smorio :lol:

#89 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 18 March 2005 - 17:29

Ja sam svojevremeno cula price da je Mac ustvari Indy, da li je istina ili samo trac vec ne bih znala kasti, mada meni licno deluje prosto neverovatno jer Indy mi je jedan od interesantnijih likova ovde a taj Mac me je bas nesto bio smorio :lol:

Mac-a sam chitala uglavnom na muzici i sve shto sam prochitala mi se izuzetno dopalo, imam jako lep utisak o njemu. Ne znam da li ima ikakve veze sa Indy-ijem ali nisam ni pokushavala da uporedim njihove postove po stilu i sadrzaju. Indy mi je isto jako simpatichan u svim svojim tripovima osim kad se iznervira pa pochne da nekog tera u Q onako bash prostachki.

#90 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 18 March 2005 - 18:30

osim kad se iznervira pa pochne da nekog tera u Q onako bash prostachki.

Jeste to malo bzvz, ali nije neka njegova posebna specijalnost (vidjala sam toga ovde ohoho).

A sto se Maca tice nije on bio los, al nesto je svaki cas gundjao "a zasto bas ovaj topic", "a zasto bas ovakvo pitanje", itd, davno bese pa se vise ne secam sta je konkretno bilo u pitanju.