Jump to content


Photo

A LOVE TOPIC


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
14171 replies to this topic

#1 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 13 March 2005 - 02:45

Da pocnem ja:

Oraspolozio me je ceo moj dan (subota):

Ustao kasno, jako kasno, nakon sto sam isto tako kasno legao u petak uvece. Moj prirodni ritam je takav da cim mogu, idem u krevet u cetiri ujutru.

Fin dorucak i dobar espresso.

Onda setnja s deckom po jednom parku na istoku Toronta. Jezero koje silovitim talasima udara u stene. Po koji galeb pluta na uzburkanoj povrsini. Sneg i led su bas fin kontrast za razjarene plavozelene vode jezera Ontario. Fin park, na poluostrvu. Sa druge, od talasa sakrivene strane poluostrva, pachadija i labudija pluta po nezaledjenim patches of blue water.

Posle nedeljni grocery shopping. Iz ko zna kojih razloga, uvek uzivam u poseti supermarketu. Sve to voce, povrce, zacini i razne divote u teglama... i staklenkama...

Nasao sam u supermarketu i tri filma, svaki za $1.99, rasprodaja. Jedan svedski, jedan danski, jedan holandski. Niko ih nije hteo, pa reko' da ih ja prigrlim.

Sad ce se uz kafu i razne slatke djakonije gledati taj svedski film, ispod toplog cebeta. A sutra opet spavanje do pola dana.

Bas dobar dan.

Edited by Crveniautobus, 13 March 2005 - 02:46.


#2 Lynn

Lynn
  • Members
  • 224 posts

Posted 13 March 2005 - 03:10

E, super ti je tema, ali gde nadje da tako nesto pitas bas danas (subota, 12.mart)?

#3 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 13 March 2005 - 03:32

konacno, osecam se bolje. temperatura tela je cak niza od ocekivane, samo telo daleko je manje malaksalo; sinusi i mozak skoro da i nisu zapuseni, a grlo i pluca bez problema podnose dvadesetu cigaretu.

tv emisije posvecene dvogodisnjici nasilne smrti premijera skoro da su me dotukle, ali - gosti su doneli multivitaminske tablete i dvd sa koncertom moloko [brixton academy, london, 22. 11. 2003.]. tad je cheerfulness level dostigao vrhunac, cini mi se vise zbog roisin murphy no zbog vitamina.

cim budem popio ferveks zaspacu k'o preklan.

Edited by jamie, 13 March 2005 - 07:54.


#4 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 13 March 2005 - 03:34

:huh: podzravljam.

Juce i danas sljakam ko Abid iz pesme. Ali kada vidim ucinak krecenja jorgovan; I feel good. Posle krecenja ide ciscenje. Sta je tu dobro evo sta. Sve slike koje treba da se vrate na mesto, imaju pricu za sebe. To su sve pokloni prijatelja, kolega, kevine slike ...
Kakav osecaj, sa njema sam vec godiama ali retko setim nekih ljudi. Sta je sa Srbom Travanovim, Fleka ode .. Sneza jel ziva? Bane kako mu je u Portugalu. Keva, secam se kada je to radila ima sam 5-6 godina. Well memories, mixed feelings. Evo iznad mog radnog stola visi bakrorez iz XVIII v Srbije do Atine!, poklon gay para iz UK, sta li je sa njima ?? :lol:

Sutra dolaze knjige na red, jedni Bill's raspali su se vise .... more memories for tomorow,

#5 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 13 March 2005 - 07:24

E, super ti je tema, ali gde nadje da tako nesto pitas bas danas (subota, 12.mart)?

Izvini, ne zivim u Srbiji. Mimoilaze me vesti i trendovi odande... Losa godisnjica, u svakom slucaju.

#6 toal

toal
  • Members
  • 662 posts

Posted 13 March 2005 - 08:02

Lepo vreme,najava da je sa snegom i minusom gotovo,nada da ce mozda uskoro zakrpiti kratere na ulicama.
I u 4 ujutro mecava :lol:

sad vidim topi se :huh: mozda sutra bude bolje?..sve..

#7 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 13 March 2005 - 09:13

Ostadoh budan cele noci,a danas imati dosta posla,tako da od spavanja nema nista :huh: .Al zato ima i dobra vest-ovim ludacima su na dzamiji zveknuli svi zvucnici-pocepo ih hodza ko ludak Politiku :lol:Panika po kraju,veru se po minaretu i upravo ih gledam :lol:

#8 Hl/lKO/\A

Hl/lKO/\A
  • Members
  • 165 posts

Posted 13 March 2005 - 10:42

bas lep topik crveni.
juce to a propos streljanja da se ne zaplicem mnogo,mi ovde u engleskoj smo se naravno setili i malo smo slusali live b92,i mislim da i nije proteklo toliko tuzno,pricali su o lepim stvarima o kojima i treba,dosta vise tragedija bre,a cuo sam za film i sve te emocije ne znam bas dal bi me sve to drzalo ceo dan ovde napolju,pored ostalih trka i frka svakodnevnice.

no,danas,prelep dan.ej,sija sunce,malko bljesti,ja opet ustao ko vampir,u 9,sto mi je pre nekoliko meseci bilo apsolutno nezamislivo.dokotrljao se do kuhinje,progutao bananu,jerbo nema nutele,a to mi je ujutro melem.skuho kaficu jaku,uzo kocu,pljuge,net (jebote koja navika),buda bar u winamp-u,i milinaaaa.sad cekam da se ostali probude pa da idemo u grad da kupim par stvarcica,ipak bgd sutra,a postoje dve osobe najmilije kojima ako nesto ne kupim raspilavicu se.onda mozda ponovo bionja i nekolika kafica u gradu,bice bas loving,mislim da ce mi se ovi moji slihtati posto me nece videti tri nedelje,e a i bilo je krajnje vreme.vec pravim listu u glavi sta ko hoce.i tako,inace obozavam chilled out nedelju u gradu,cini mi se da je more mirno,jer fala bogu nema vetra.

a posle svega toga,pakovanje i budjenje za odlazak na aerodrom

#9 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 13 March 2005 - 11:16

Srecan let za Beograd, za Beograd.

Mene od ponedeljka ceka cetiri dana rada, a onda mini-raspust (pocinje March Break, koji ove godine traje za skole u Torontu do - zakljucno sa - 28. marta, tj. drugog dana Uskrsa).

Idemo za March break u Québec (glavni grad istoimene provincije) i Montréal.

Québec:

Attached Files



#10 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 13 March 2005 - 11:17

Montréal:

Attached Files



#11 Hl/lKO/\A

Hl/lKO/\A
  • Members
  • 165 posts

Posted 13 March 2005 - 11:19

hvala hvala!

super su slidze,nemoj da stanes posle dve,vazi?
edit
deder jos samo da dodam,kuhinja puna egzotike,sad bas jedem kivi a cekaju me i jagode,a posto je otvoren ovaj topik ajd da se castim jednim smoothie-jem od svezeg sumskog voca,o da!

Edited by Hl/lKO/\A, 13 March 2005 - 11:24.


#12 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 13 March 2005 - 12:22

Ne reci dva puta za slike, jer ako se raspomamim...

A fruit smoothie? Nije lose. Ja sam trenutno navucen na sok od sargarepe (vratila se navika iz detinjstva). Kokteli sargarepa+jabuka i sargarepa+tropsko voce trenutno apsolutno vladaju mojim shopping cart-om.

#13 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 13 March 2005 - 12:24

Polako se pakujem, popodne krecem u Prag. Tamo je, izgleda, jos zima.
Nezgodmo je sto cu sa sobom morati da ponesem 2-3 nezavrsene obaveze...

#14 Hl/lKO/\A

Hl/lKO/\A
  • Members
  • 165 posts

Posted 13 March 2005 - 12:26

a koliko mi je dosadno i sam vidis,kad postujem minut posle poslednjeg posta,ovi moji se probudili,i sad nastaje faza rasanjivanja,sta da ti kazem kad sam u medjuvremenu:
popio dve kafe
konzervu koce
smoothie
pojeo 4 kivija
dve jabuke
i bananu
i popusio x pljuga
a o odlasku u grad ni pomena jer ko budala na sve ovo gore jos stavio ves da perem,ultimate dokonost,but im loving it

#15 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 13 March 2005 - 12:27

Ja sad kao forumska majka, al' ako:

Srecan i tebi put m. M si slatka, M imas lepe slike odosvud po Evropi. Lepo se provedi u lepom Pragu.