Jump to content


Photo

Star Wars: Episode III


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
161 replies to this topic

#1 sunkissed

sunkissed
  • Members
  • 378 posts

Posted 12 March 2005 - 23:19

Juce sam bas skinula novi trejler, i moram da priznam izgleda mnogo dobro. Veliki sam fan originalne triologije, ali ne bas i epizoda I i II, pogotovo prve. Medjutim III za sada izgleda mnogo bolje.

31mb za one sa brzom konekcijom:
http://www.taintedwi...ode3trailer.mov

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

#2 sunkissed

sunkissed
  • Members
  • 378 posts

Posted 13 March 2005 - 00:36

Vazi :lol:

#3 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 14 March 2005 - 03:55

Ево, погледала сам трејлер и сва се испримала...
Стварно се надам да ће бити бољи од претходна два, поготово од прве епизоде која ме је баш сморила.

Док је Мекгрегора који виче "You were the chosen one!"... :lol:
Мада, смешан је са овом брадом. Не личи на себе.

Posted Image

Edited by Zeka Peka, 14 March 2005 - 04:07.


#4 bokini

bokini
  • Members
  • 237 posts

Posted 14 March 2005 - 11:11

Nisu toliko lose epizode I i II. Mada su malo smorili sa onolikom politikom. Meni se cini da ovde u Srbiji imamo zamrsenije zaplete :lol:.

Edited by bokini, 14 March 2005 - 11:12.


#5 tomkeus

tomkeus
  • Members
  • 681 posts

Posted 14 March 2005 - 11:20

Epizoda I i nije bila toliko loša, ali sva ona patetika u epizodi II... odvalio sam. Naložio sam se gledajući trejlere i očekivao da gledam bar 1h teškog krljanja kad ono malo morgen, ceo film gledam one klince kako plaču, drže se za ruke, skakuću među cvećem... UŽAS Onih 15 min akcije nije vredelo para za kartu. Nadam se da Mr Lukas neće ponovo da mi priredi nešto slično.

#6 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 14 March 2005 - 11:32

Meni se baš svidela epizoda II, i celo ono stvaranje imperijalne vojske i krljanje sa istom. Jeste da je gušilo dok su se ovo dvoje muvali, ali inače je bila OK.

Epizodu I su spasile dve stvari:
-maestralni performans Lijama Nisena
-fajt sa sabljama na kraju

Inače mi je bila ispod proseka. Antipatični klinac, oni gan-gani kako li se zovu i Džar-Džar Binks, koje bih najradije sve etnički očistio pa makar završio u Hagu, suviše "čist" rasplet, tj. način na koji su good guys pobedili... a najgore od svega je što su sad izmislili i naučničko objašnjenje za The Force - količinom nekih mitohlorijana u krvi, zašto, bože, zašto...

#7 dedazec

dedazec
  • Members
  • 1,460 posts

Posted 14 March 2005 - 12:26

josh bi dodo samo to da mi je jedna od boljih stvari u delu II bash taj deo sa politichkim previranjima i nachinom kako je stvorena imperija. sad, shto to nama deluje suvishe poznato i vec nam je dosta toga druga je stvar.
chernobiljski zeko rodzer u drugom delu sveden je na pravu meru, tj. gotovo da ga nije ni bilo. prvi deo je uopshte prilichna zaserotina, bez obzira na fajt na kraju. sramno pojashnjavanje sile, dosadne bitke gde se zecovi bore protiv robota, kraj koji nije ni za dechji film, sve u svemu strashno. kad sam ga pogledao prenerazio sam se, pa sam ga pogledao ponovo, ali nije pomoglo.
drugi je vec neshto bolji. ako nishta drugo, tu su stormtrupersi na kraju, ajde, nek su i klonovi, ali samo da su tu. oni roboti, dosada ziva...
i da, videli smo i jodu u akciji.

#8 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 14 March 2005 - 13:19

Meni se baš svidela epizoda II, i celo ono stvaranje imperijalne vojske i krljanje sa istom.

ju! obe epizode su najgore budalashtine.
buduci dart vejder muva svoju buducu zenku-maticu tako shto koristi The Force da u vazduhu iseche jebenu krushku koju imaju za vecheru (?!)

bolj' da sam heklala svastike nego sto sam ta dva filma odgledala.

#9 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 14 March 2005 - 13:47

Ma znam, ko što rekoh gore čitavo to muvanje između njih dvoje, oni dugi strasni pogledi, plamteća vatra u kaminu, idilični predeli, romantična bljuvatorska muzika... daj bre, bar je u epizodi V bila romansa Han Solo-Leja, e to je kvalitet. Jeste primetili kako mala sve vreme nije htela da se spanđaju, nešto neće, ne da, a svaku priliku koristila da nabaci neke erotske haljinice, sise joj na izvol'te non-stop.

Ali II je ipak ispred I, mada su oba daleko iza IV, V i VI.

Edited by Marvin (Paranoid Android), 14 March 2005 - 13:48.


#10 sunkissed

sunkissed
  • Members
  • 378 posts

Posted 14 March 2005 - 18:13

Jedino sto valja kod I je ona trka i Darth Maul-ov rad nogu. Mnogo cool a totalno ne iskoriscen lik. Ostalo je bezveze posto je to prvenstveno deciji film o klincu. Jar Jar? WTF X 4000!

II je prepun pateticnih momenata i dijaloga, sto je previse cak i za Star Wars. Ono sto mi se svidja je bas ta politika i kako se sve namesta da Imperator preuzme.

III je ono sto su svi SW fanovi u stvari i ocekivali od ove triologije. Borba Anakina sa Obi Vanom, pad u lavu. Cistka senata. Imperator... Postoji sansa da ce biti dobar film. Ali znajuci Lukasa, postoji i velika sansa da ce nesto da zezne. Originalna triologija je rezultat rada vise rezisera, producenata i pisaca. Kod ove nove, Lukas pokusava previse.

#11 sunkissed

sunkissed
  • Members
  • 378 posts

Posted 14 March 2005 - 18:15

Док је Мекгрегора који виче "You were the chosen one!"... :lol:

To je najbolji deo trejlera uz Palpatina koji kaze "Are you threatening me Master Jedi?" i Anakina kad predvodi klonove.

#12 bokini

bokini
  • Members
  • 237 posts

Posted 14 March 2005 - 18:30

Bilo bi cool kada bi se Harison Ford, onako nevezano za pricu pojavio u ovom trecem delu :lol: Vidim da se Cubaka pojavljuje.

#13 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 14 March 2005 - 23:49

,,bolj' da sam heklala svastike nego sto sam ta dva filma odgledala. "
Gou shorti ic jor brtdej!
Nego ja sam gledao cvaj epizodu i nije losha ona akcija pred kraj,mada istina malo su smorili sa onim shto je bilo pre toga.
prvu nisam gledao,a chuo sam da je sranje..
Mozhda pogledam kao obaveznu literaturu pred tretju epizodu.

#14 Agent Smith

Agent Smith
  • Members
  • 764 posts

Posted 15 March 2005 - 09:02

Bilo bi cool kada bi se Harison Ford, onako nevezano za pricu pojavio u ovom trecem delu :lol: Vidim da se Cubaka pojavljuje.

Teško. Zbog tajmlajna cele priče, Han Solo je u to vreme, u najboljem slučaju, tek dečačić. A Čubaka pripada rasi Vukija koji mogu da naguraju i više stotina godina starosti.

#15 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 15 March 2005 - 09:57

Teško. Zbog tajmlajna cele priče, Han Solo je u to vreme, u najboljem slučaju, tek dečačić. A Čubaka pripada rasi Vukija koji mogu da naguraju i više stotina godina starosti.

I koji mu je đavo trebalo to sa Čubakom? Što sad njega trpa u III, zar baš sve mora da poveže? Jedno od vrlo slabih tačaka prvog filma je da je Anakin (još kao klinac od 8 godina) napravio C-3POa. Kako me je to impresioniralo, nemam reči :lol: Što sad opet bez neke potrebe gura likove iz kasnijih epizoda. Ovako imam utisak da je galaksija manja od mog klozeta.

Inače, još jedna velika stvar koja mi se nije svidela kod I i II je preeeviše CGI-ja, brate. Korusant i predeli stvarno deluju impresivno, ali moraju li svakog trećeg vanzemaljca da crtaju kompjuterom? Meni je X puta bolji osećaj kad vidim nekog mutanta i znam da je lutka, ali dobro napravljena, nego da ga ja crtao kompjuter, ma kako bolje izgledao.

Edited by Marvin (Paranoid Android), 15 March 2005 - 09:58.