Jump to content


Photo

Za Ä


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
65 replies to this topic

#46 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 19 January 2005 - 11:11

Mr. Gudo,

već sam bio proglašavan ludakom, moderatorom, debeovcem, stranim plaćenikom, čedistom, tadićevcem, homićem, ustašom, sad mogu da zakačim i ves ratnog zločinca, fala na epoletama. biggrin.gif

kad eto razočarenja - nisam koristio zahrđale kašike niti bio na rečenoj lokaciji.
during rata u rvackoj, od oružija sam nosao šestar i to po subotičkom gimnazijumu. smile.gif

a sad, da čujem šta nepristrasni srbin iz srbije, koji se tako zdušno i iskreno "suočava s prošlošću" rolleyes.gif kaže o nabrojanoj gospodi. smile.gif

#47 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 19 January 2005 - 11:27

QUOTE(Loren @ 19 Jan 2005, 09:53)
QUOTE(Hella @ 19 Jan 2005, 09:37)
jesu tuđman, norac, šušak, gotovina i resto buranije ratni zločinci?
deder mrgudu, opleti. smile.gif

Vrlo rado "gospodine", pod uslovom da nam priznas: Jesi li poneo zardjalu kasiku koju si koristio na Ovcari i okolici?

E, ispod kojeg li si ti samo kamena dogmizao ovamo kad deliš ovakve nadrkane epitete levom i desnom dry.gif
Za ovu 'kašiku na Ovčari' bi, po mom skromnom mišljenju, moderator morao da reaguje.

#48 Loren

Loren
  • Members
  • 459 posts

Posted 19 January 2005 - 11:54

QUOTE
već sam bio proglašavan ludakom, moderatorom, debeovcem, stranim plaćenikom, čedistom, tadićevcem, homićem, ustašom, sad mogu da zakačim i ves ratnog zločinca, fala na epoletama.

Zapitaj se malo zasto si proglasavan gore navedenim ??? Verovatno zbog "demokraticnosti" koju zracis !
fancy,
zelja ti je uslisena, dobio sam opomenu u visini 20%, uskoro mogu ocekivati i ban mozda mnogo veci nego sto je dobio Mrgud - do 09.02.2116 godine u 15.55 casova!
Zadovoljan ??

#49 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 19 January 2005 - 12:07

QUOTE
Verovatno zbog "demokraticnosti" koju zracis !

se to jede, ta demokratičnos? cool.gif

i šta plačeš zarad jadnih 20%?
ja jednom dobio 30% iscuga - a nizašta
+
15 dana bana - isto tako nizašta - pa evo, nisam umro.

nego, što izbegavaš odgovor na pitanje? smile.gif

#50 Rosbacher

Rosbacher
  • Members
  • 8,612 posts

Posted 19 January 2005 - 12:12

Hello, jel' ti poznat Lorenov bold? rolleyes.gif

Nego, zasto je Mrgud banovan?! I zasto na toliko?

Jeste da je par puta zasluzio opomenu zbog iznosenja privatnih stvari na forumu, ali ban?!!! blink.gif

#51 Loren

Loren
  • Members
  • 459 posts

Posted 19 January 2005 - 12:33

QUOTE(Rosbacher @ 19 Jan 2005, 12:12)
Hello, jel' ti poznat Lorenov bold? rolleyes.gif

Nego, zasto je Mrgud banovan?! I zasto na toliko?

Jeste da je par puta zasluzio opomenu zbog iznosenja privatnih stvari na forumu, ali ban?!!! blink.gif

Verovatno zato sto je nesto napisao sto se "gospodi" nije svidelo, nije bilo u okviru "cuvanja lika i dela SMrada ili Kasikare!" !

#52 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 19 January 2005 - 12:39

QUOTE
Hello, jel' ti poznat Lorenov bold?

pa i nije, ali histerična dreka i "nepristrasnos" kao i "zračenje" - jeste, dagušče. pogotovo kad fajnduješ all user posts. ph34r.gif
QUOTE
Nego, zasto je Mrgud banovan?! I zasto na toliko? Jeste da je par puta zasluzio opomenu zbog iznosenja privatnih stvari na forumu, ali ban?!!!

e i ti, ko da ne znaš da su modovi prevelikosrbi.
ne daju da se "pljuje po svemu srpskom", pa to ti je...

#53 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 19 January 2005 - 12:44

QUOTE(Loreten)
!" !

opleti dva uzvičnika, da bolje čuem. biggrin.gif

i, šta ćemo s norcem, šušcem i gotovinom? smile.gif
da ne disturbiramo Svetog Franju Tuđmana. smile.gif

#54 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 19 January 2005 - 12:47

nemojte se molim vas držati teme kao pijen plota,kao do sad.... dry.gif

#55 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 19 January 2005 - 12:54

pravo ti kažem, neznam razlog zbokog je nuova thema opšte i otvarana ako već ima topić o ovom disku.
ovo nije zlonamerno, samo je brespotrebno otvarati novu temu, e da bi mrgud mogao lajat kako niko i ništa ne valja sem njega. dry.gif

#56 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 19 January 2005 - 13:53

QUOTE(Loren @ 19 Jan 2005, 11:54)
Zapitaj se malo zasto si proglasavan gore navedenim ??? Verovatno zbog "demokraticnosti" koju zracis !
fancy,
zelja ti je uslisena, dobio sam opomenu u visini 20%, uskoro mogu ocekivati i ban mozda mnogo veci nego sto je dobio Mrgud - do 09.02.2116 godine u 15.55 casova!
Zadovoljan ??

Zračim, zračim, zato me i vole smile.gif

Inače, mene nisu proglašavali svim od gorenavedenog... Još nisam bio ludak i DBovac, sve ostalo jesam rolleyes.gif

Inače, čestitam ti na 20%, to je ono što razlikuje muškarce od dečaka wink.gif

p.s. who the fuck is mrgud..?!

#57 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 19 January 2005 - 14:39

eh mrgude, pa el moram da lovim šta ti misliš o Pokojniku:

QUOTE
Tudjman bolji, Mesic bolji,............
Hajde malo ovako:
-Prvo nije moguce uporedjivati dva coveka od kojih je jedan pokojni - nemojte da ovo obrazlazem jer jedan je zavrsio svoj rad dok drugi moze da se koriguje ako vidi da gresi.
-Drugo vreme u kojem je vladao Tudjman i sadasnje su kao nebo i zemlja - objasnjenje je svima poznato.
- I trecu situaciju posmatrajmo i procenimo:
Da su u okruzenju na vlasti Karadzic i Milosevic - koga bi narod radije izabrao, Mesica ili Tudjmana?
Da se po Hrvatskoj sepuri Martic sa svojom bagrom, - ko bi bio izabrani predsednik?
Evo vam malo materijala za diskusiju:
Pa taj isti Mesic je sedeo na kaucu sa Bogoljubom Karicem i Ljubom Mihajlovicem - dvojcom najvecih srpskih kriminalaca, pa im cak obecao jedan kvart u centru Zagreba !?!
Vrlo uskoro ce gospodin Mesic na taj isti kauc dovesti i Tomu Nikolica jer ce u srbiji zavladati fasizam - i sa njim ce on prijateljski razgovarati, a sta ce mu obecati ???
Sta mislite kako ce se Mesic nositi sa ponovnim pretnjama: "Karlovac, Karlobag, Ogulin, Virovitica ????
Ima jos ali za sada je i ovo dovoljno!


dovoljno, dovoljno. biggrin.gif

#58 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 19 January 2005 - 15:52

edit: Bila primedba za Drazu upucena Harambasi, Harambasa drugome objasnio, primedba postala suvisna, pa otisla da trazi put to Sunca...

Edited by Artur Dent, 19 January 2005 - 16:01.


#59 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 19 January 2005 - 15:54

QUOTE(incognito @ 18 Jan 2005, 16:35)
Ne vredjate Pirot - to je odlicno mesto za odmor thumbsup.gif ...

Zvonacka banja, hotel "Mir". wink.gif

#60 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 19 January 2005 - 16:04

Pa sigurno ne mislim na Hotel Pirot koji je, ako se dobro secam, Dragan Nikolic tokom snimanja Zone Zamfirove preporucio Baticu za najstrozi zatvor u zemlji obzirom da covek u njemu oka ne moze da sklopi... Nekad bilo zbog stenica, a sad zbog raznoraznih kafica i diskoteka u okruzenju...