Jump to content


Photo

Za Ä


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
65 replies to this topic

#31 Yeahlenn

Yeahlenn
  • Members
  • 601 posts

Posted 18 January 2005 - 15:53

QUOTE(Loren @ 18 Jan 2005, 14:18)
Merlak, pa gde je uvek SMrad imao svoje uporiste, Juzna pruga ili Vojvodina?
Gde se i danas ponovo javljaju SPS-ove ljubavi, u Vojvodini?
Nikad juzna pruga nece znati sta je zapoceo Djiki, nije da necuju nego to njima nemoze doci do sive materije!
Ceo slucaj gledaj kao sa besplatnim knjigama uz novine, ceo Beograd je stajao u redovima ispred kioska ali ne da bi procitao nego da bi ih zapalio i ogrejao se! Toliko od mene.

Mr. Predrasude, u Pirotu je podeljeno 100 CD-a od Pirocanaca, ljudi koji su skupili pare i kupili 100 CD-a. U Pirotu je neko pustio film "Ako Srbija stane" na platnu, a za Vojvodinu jos ne znamo da radi taj bioskop...
U Novom Sadu su radikali na vlasti...

Sve je to Srbija, tuzna i zalosna, kako god da okrenes... sa severa na jug, i sa juga na sever...

Edited by Yeahlenn, 18 January 2005 - 15:54.


#32 Loren

Loren
  • Members
  • 459 posts

Posted 18 January 2005 - 16:28

QUOTE
Mr. Predrasude, u Pirotu je podeljeno 100 CD-a od Pirocanaca, ljudi koji su skupili pare i kupili 100 CD-a. U Pirotu je neko pustio film "Ako Srbija stane" na platnu, a za Vojvodinu jos ne znamo da radi taj bioskop...
U Novom Sadu su radikali na vlasti...

Gde su kupili majke ti, daj reci, ja imam verziju sa RTS-a ????
U Pirotu je neko pustio film......, da pa sta, mislis da ih je otreznio, probudio, opasuljio, koljiko njih je gledalo a da nije znalo ni ko je na platnu, ocekivali su crtace ?? Nije, oni jos nisu doznali da je Tito umro a kamoli da je SMrad u Hagu !
Mozda ce jednog dana da im Kostica kaze, cim i on sazna!

#33 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 18 January 2005 - 16:35

Ne vredjate Pirot - to je odlicno mesto za odmor thumbsup.gif ...

Uostalom, dok je SPS-JUL vladao po toj 'kulturnoj Vojvodini', Pirot, Nis i jos par gradova na jugu su u najvece imali demokratske vlasti, mediji su bili 'oslobodjeni' itd. Koliko znam, JKP Sloboda, odnosno RTV Pirot je bio medju prvim clanicama ANEM-a... Kad su obili kucicu predajnika i odneli linkove, dnevnik TV Pirota je isao uzivo oko mesec dana sa trga gde je uvek bio zavidan broj ljudi.

To sto je opet Pirot postao SO Tigar & SRS Company nakon 8 godina, tome uzrok ne znam jer ne pratim vise situaciju po Juznoj Srbiji. Ali je cinjenica je da je u ono 'Slobino vreme' Pirot bio jedna od svetlijih tacaka u ovoj zemlji.

Mislim necu sad da poredim ovaj ili onaj grad, niti da delim Srbiju na juznu nerazvijenu i severnu razvijenu, ali stvarno mi skace po ganglijama kad ljudi pocnu po geografskoj pripadnosti da se dele. Evo vam u srcu Vojvodine, Novom Sadu, Maja-smradikal-bez-jaja i DSS+SRS koalicija... Je l' to znaci sad da trebamo da opljujemo po Vojvodini? A kad neko to i pomene, odmah se uhvate ljudi za izbeglice...

Budite malo posteni...

#34 Loren

Loren
  • Members
  • 459 posts

Posted 18 January 2005 - 16:45

Samo Novi Sad nije Vojvodina, koliko znam skupstina Vojvodine jos pripada normalnom svetu! Da, u Novom Sadu su pobedili nosioci zardjalih kasika zbog izbeglica !!!!!!!!!

#35 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 18 January 2005 - 16:48

QUOTE(Loren @ 18 Jan 2005, 17:45)
Samo Novi Sad nije Vojvodina, koliko znam skupstina Vojvodine jos pripada normalnom svetu! Da, u Novom Sadu su pobedili nosioci zardjalih kasika zbog izbeglica !!!!!!!!!

koje su dosle iz Hrvatske,kad su vojvodjanski Hrvati iz Vojvodine bili proterani! mad.gif

#36 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 18 January 2005 - 17:01

Ajd Loren iskreno reci koliko puta si bio u Pirotu, Nisu, Aleksincu, Krusevcu... Ja sam dosta vremena proveo po Vojvodini i obicno pucanstvo je na oba mesta isto toliko zatucano kao i sto ti govoris za Juznu Srbiju... Zayebi predrasude, skokni recimo do Pirota, zivi par meseci tamo pa onda pricaj o tome kome ne ulazi u glavu a kome ulazi...

Cinjenica jeste da se jedini svetli primer grada u ovoj zemlji trenutno nalazi u Vojvodini - Indjija. Medjutim, to ne znaci da je Vojvodina na visem nivou svesti od Juzne Srbije... Govna su ista i u Subotici, i u Beogradu, i u Cacku i u Vranju...

#37 Papovac

Papovac
  • Members
  • 998 posts

Posted 18 January 2005 - 17:11

QUOTE(Loren @ 18 Jan 2005, 17:28)
[Gde su kupili majke ti, daj reci, ja imam verziju sa RTS-a ????
U Pirotu je neko pustio film......, da pa sta, mislis da ih je otreznio, probudio, opasuljio, koljiko njih je gledalo a da nije znalo ni ko je na platnu, ocekivali su crtace ?? Nije, oni jos nisu doznali da je Tito umro a kamoli da je SMrad u Hagu !
Mozda ce jednog dana da im Kostica kaze, cim i on sazna!

Kako si ti jadan. Sta tebi mama kupila komp pa sve znas. Sad je ona kod kuce pa ne smes na XXX sajtove pa ajd da se izdrkavas malo. Poseti psihijatra covece

#38 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 18 January 2005 - 17:43

nego mrgude, jel tuđman ratni zločinac?

#39 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 18 January 2005 - 18:46

QUOTE(Papovac @ 18 Jan 2005, 10:55)
QUOTE(harambasa @ 18 Jan 2005, 10:47)
Други Тито, слике, сабрана дела, говори, изречице, рођендан, штафета.

Исти ментални склоп, иста врста некрофилије, исти култ личности, иста интелектуална беда (или њихови биолошки наследници).

Ma u pravu si ti bolje citati Seseljeva sabrana dela. To ti je ionako posao za ceo zivot. On svakog prepodneva napise bar tri knjige. Cisto da mu prodje vreme

Ma ne pise on to knjige u prdekani, nego ne voli covek jednobojni tariguz pa ga dezenira i ubija vreme. A Baši ga daje na čitanje tek kad ga oboji wink.gif

#40 harambasa

harambasa
  • Members
  • 4,057 posts

Posted 19 January 2005 - 07:19

QUOTE(misko maric @ 18 Jan 2005, 11:17)
QUOTE(harambasa @ 18 Jan 2005, 10:47)
Други Тито, слике, сабрана дела, говори, изречице, рођендан, штафета.

Исти ментални склоп, иста врста некрофилије, исти култ личности, иста интелектуална беда (или њихови биолошки наследници).

E moj Harambaša, kako ti ništa ne razumeš.

Za tebe je ista stvar Mutavi Bravar, koji dve suvisle rečenice nije mogao da sastavi

Ко каже. Сигуран сам да ћеш на овом форуму наћи изобилно људи који ће те убедити у супротно. Броз је био лукави лисац, зезнуо и Енглезе и Русе и Швабе и Амере. Ма све је зезнуо и добро се живело и могао си у иностранство без пасоша и ценили су нас и Источне Немице су скидале гаће за кутију плазма кекса. Е па то су била времена!

QUOTE
prevarant neutvrđenog ideniteta

Је ли Ђикијев ћале био КОС-овац или само обични официр ЈНА? Мислим када већ има утврђени идентитет. Мислим ако је већ важно утврдити идентитет једног преваранта.

QUOTE
zločinac koji je silom oteo vlast

За разлику од ЗЂ који је до власти дошао демократским путем тако што се нити његова ДС нити он лично или било ко други из целе констелације сателита (ГСС, ДХСС, ЛСВ, ЛС) није налазио на бирачком листићу већ неки тамо др. Војислав Коштуница (чијој су странци великодушни демократи одузели мандате онако успут) и ДОС (чије су измрцварено тело и име употребљавали ти исти који су преузели власт на сваки осим демократског начина)

QUOTE
i u to u trenutku kad mu je zemlja bila napadnuta spolja

rolleyes.gif Нећу, превише је лако...

QUOTE
I to je isto što i nemački doktor filozofije

Шта је боље, немачки доктор филозофије или бечки студент клавсина/клавира и софистицирани јахач Липицанера? Море мислим да је Броз боље играо валцер и ту мали панкер дефинитивно губи. biggrin.gif

QUOTE
čovek koji je režirao rušenje srpskog komuno/fašizma

Уф, уф, уф. Коштуница дао име. CIA тренирала Отвораше и Отворашице. Вашингтон одрешио кесу, ЕУ намигнула, Москва рекла гузоњи сиктер (на крају када се мислио хоће ли попустити) и ти сада мени кажеш да је ЗЂ све то сам урадио. Јесте, као што нам је вратио Косово, припојио РС, вратио Србе у Крајину и решио војвођанско питање. Није могао решити најосновније социјалне проблеме државе (или заштити себе од својих мафијашких ортака) али је зато демонтирао СПС-СРС машинерију власти. И решио нас комунизма тако што је у први план довео Вејводе, Црнобрње, Кораће, Миниће, Веселинове, Бисерко, Кандићку и све остале поражене снаге са 8. пленума. Оде СПС-ЈУЛ (што се наравно није прешалтало у ДС и сателитет) а вратише нам се исте кокошке који су по Слобином укусу били превелики комунисти и превише опседнути Титом и партизанима.

QUOTE
jedan od najmodernijih i najperspektivnijih političara moderne Evrope?

Можда су га зато убили, било им криво што немају немачког, француског или енглеског Ђинђића? КО зна, можда није мртав, можда су га киднаповали и ево тренутно га држе под истрагом да им пренесе сву најмодернију мудрост и сво најперспективније знање на Шредера, Блера и Ширака. ph34r.gif

#41 harambasa

harambasa
  • Members
  • 4,057 posts

Posted 19 January 2005 - 07:24

QUOTE(wwww @ 18 Jan 2005, 11:22)
QUOTE(harambasa @ 18 Jan 2005, 10:47)
Други Тито, слике, сабрана дела, говори, изречице, рођендан, штафета.

Исти ментални склоп, иста врста некрофилије, исти култ личности, иста интелектуална беда (или њихови биолошки наследници).

Dakle, po tvom misljenju kad neko umre (ili je ubijen) o njemu vise nikada i nista ne treba da se niti cuje niti pise niti govori. Sve to proterati iz secanja, knjiga (a njih naravno i spaliti) - samo zivi se racunaju, inace je nekrofilija. ph34r.gif

То што се о покојном говори све најбоље није разлог да се прогласи најмодернијим европским политичарем како је неко изнад написао.

QUOTE
Doduse, verovatno se ovo ne odnosi npr. na Drazu Mihajlovica, nego samo na tvoje politicke neistomisljenike.
Mislim, al ti je logika!

Лоше мислиш. Дража није мој политички истомишљеник. Није ми познато да ико дели његова сабрана дела. Дража је био ђенерал и нормално је да бивши борци и деца бораца њега поштују као што поштујемо и Војводу Мишића или Путника на пример. Сигуран сам да такође има залуђених случајева који религиозно чувају слику Драже Михаиловића али и то је некрофилија уколико се баце на колена и почну плакати како смо пропали и како је све готово само зато што ЊЕГА нема. Капираш? Дражино, Брозово и Ђинђићево време је прошло. Нормални људи иду даље, некрофили иду на гробље да би их мртви саветовали. Помирите се с тим, неће устајати из гроба а ја се бојим да још увек има људи који ми не верују. Играли су улоге које јесу, дајте мало временске дистанце да се чује пуна истина па ћемо видети кака ће лик испасти од тог ЗЂ. Гајење култа личности вас чини будалама у очима многих разумних и нормалних грађана Србије који се не могу ни груписати у моје политичке истомишљенике. Тако љубоморно чувате његово лик и дело и свако ко каже супротно клевеће и лаже. Подсећате на некога и неко доба?

Edited by harambasa, 19 January 2005 - 07:28.


#42 misko maric

misko maric
  • Members
  • 2,372 posts

Posted 19 January 2005 - 09:14

QUOTE(harambasa @ 19 Jan 2005, 08:19)
QUOTE(misko maric @ 18 Jan 2005, 11:17)
QUOTE(harambasa @ 18 Jan 2005, 10:47)
Други Тито, слике, сабрана дела, говори, изречице, рођендан, штафета.

Исти ментални склоп, иста врста некрофилије, исти култ личности, иста интелектуална беда (или њихови биолошки наследници).

E moj Harambaša, kako ti ništa ne razumeš.

Za tebe je ista stvar Mutavi Bravar, koji dve suvisle rečenice nije mogao da sastavi

Ко каже. Сигуран сам да ћеш на овом форуму наћи изобилно људи који ће те убедити у супротно. Броз је био лукави лисац, зезнуо и Енглезе и Русе и Швабе и Амере. Ма све је зезнуо и добро се живело и могао си у иностранство без пасоша и ценили су нас и Источне Немице су скидале гаће за кутију плазма кекса. Е па то су била времена!


Је ли Ђикијев ћале био КОС-овац или само обични официр ЈНА? Мислим када већ има утврђени идентитет. Мислим ако је већ важно утврдити идентитет једног преваранта.


За разлику од ЗЂ који је до власти дошао демократским путем тако што се нити његова ДС нити он лично или било ко други из целе констелације сателита (ГСС, ДХСС, ЛСВ, ЛС) није налазио на бирачком листићу већ неки тамо др. Војислав Коштуница (чијој су странци великодушни демократи одузели мандате онако успут) и ДОС (чије су измрцварено тело и име употребљавали ти исти који су преузели власт на сваки осим демократског начина)


rolleyes.gif Нећу, превише је лако...


Шта је боље, немачки доктор филозофије или бечки студент клавсина/клавира и софистицирани јахач Липицанера? Море мислим да је Броз боље играо валцер и ту мали панкер дефинитивно губи. biggrin.gif


Уф, уф, уф. Коштуница дао име. CIA тренирала Отвораше и Отворашице. Вашингтон одрешио кесу, ЕУ намигнула, Москва рекла гузоњи сиктер (на крају када се мислио хоће ли попустити) и ти сада мени кажеш да је ЗЂ све то сам урадио. Јесте, као што нам је вратио Косово, припојио РС, вратио Србе у Крајину и решио војвођанско питање. Није могао решити најосновније социјалне проблеме државе (или заштити себе од својих мафијашких ортака) али је зато демонтирао СПС-СРС машинерију власти. И решио нас комунизма тако што је у први план довео Вејводе, Црнобрње, Кораће, Миниће, Веселинове, Бисерко, Кандићку и све остале поражене снаге са 8. пленума. Оде СПС-ЈУЛ (што се наравно није прешалтало у ДС и сателитет) а вратише нам се исте кокошке који су по Слобином укусу били превелики комунисти и превише опседнути Титом и партизанима.


Можда су га зато убили, било им криво што немају немачког, француског или енглеског Ђинђића? КО зна, можда није мртав, можда су га киднаповали и ево тренутно га држе под истрагом да им пренесе сву најмодернију мудрост и сво најперспективније знање на Шредера, Блера и Ширака. ph34r.gif

Harambaša, moram da priznam da sam te potcenio. Mislio sam da možda ne razumeš, ali ne - ti si potpuno lud. Kako li se zove ta tvoja politička opcija? Broz bio najbolji, sve ih je zajebo, dobro se živelo; Đinđić bio prevarant, a otac mu radio za KOS; a još je možda i živ, kao Brus Li, Elvis i drugi? Šta mu to dodje - meni miriše na slobizam. Jedino je on u sebi pomirio srpski pristup, komunistički pristup i sve moguće belosvetske teorije zavere.

Zapravo ti se izvinjavam na primedbi koju sam izrekao. Shvatio sam da je bila uzaludna.

#43 Loren

Loren
  • Members
  • 459 posts

Posted 19 January 2005 - 09:35

Hajducijo,
QUOTE
Дражино, Брозово и Ђинђићево време је прошло. Нормални људи иду даље, некрофили иду на гробље да би их мртви саветовали. Помирите се с тим, неће устајати из гроба а ја се бојим да још увек има људи који ми не верују. Играли су улоге које јесу, дајте мало временске дистанце да се чује пуна истина па ћемо видети кака ће лик испасти од тог ЗЂ. Гајење култа личности вас чини будалама у очима многих разумних и нормалних грађана Србије који се не могу ни груписати у моје политичке истомишљенике. Тако љубоморно чувате његово лик и дело и свако ко каже супротно клевеће и лаже. Подсећате на некога и неко доба?

Zasto nisi dopisao novi pasus sa:
Ziveo Slobodan Milosevic!
Ziveo Vojislav Seselj!
Ziveo Radovan Karadzic!
Ziveo ratko Mladic!
Zivela Mira Markovic!

#44 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 19 January 2005 - 09:37

jesu tuđman, norac, šušak, gotovina i resto buranije ratni zločinci?
deder mrgudu, opleti. smile.gif

#45 Loren

Loren
  • Members
  • 459 posts

Posted 19 January 2005 - 09:53

QUOTE(Hella @ 19 Jan 2005, 09:37)
jesu tuđman, norac, šušak, gotovina i resto buranije ratni zločinci?
deder mrgudu, opleti. smile.gif

Vrlo rado "gospodine", pod uslovom da nam priznas: Jesi li poneo zardjalu kasiku koju si koristio na Ovcari i okolici?