Jump to content


Photo

Ne pravi se pita od "ONOGA" pop RISTO


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
68 replies to this topic

#46 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 16 January 2005 - 10:13

QUOTE(Domazet @ 16 Jan 2005, 07:42)
QUOTE(Rajo @ 15 Jan 2005, 20:13)
Pa izgleda se prevario u racunu.  tongue.gif

Nego, nesto utanjili ovi sto otvoreno izrazavaju podrzsku Karadzicu. Spade knjiga na dva slova: harambasha i Brajo sad.gif

Goshpar Rajko,

Kako samo dvojica. Pa mora da ih ima vishe. Evo ja znam za bar josh dvojicu. Za vas i mene. Nije valjda potrebno da opet linkujem?


To sto se pozivas na ono sto sam ja odgovorio o Karadzicu Dragani na onom "nebesnjackom forumu", tu se Brajo, za razliku od tebe, nije radilo o odbrani zlocina. Dragana me pitala kako bih postupio da sam se nasao u ulozi Karadzica kad je odrzan onaj referendum u Bosni da se Bosna proglasi nezavisnom, a koji su Srbi bojkotovali. Kolko me sjecanje sluzi ja sam napisao da ono sto su Srbi uradili nije bilo pametno, iako priznajem da je polozaj Srba u tom trenutku bio nezgodan. Ali, tu se ni u kom slucaju nije moglo radit o odbrani zlocina koje je Karadziceva vojska nakon toga pocinjela, jer se ni pitanje ni odgovor nijesu odnosili na zlocine, vec na reakciju bosanskih Srba na odluku o nezavisnosti BiH. Znas ti dobro sto smo nas dvojica pisali o zlocinima i ko je od nas dvojica opravdavao zlocine. Uostalom, da se ne raspravljamo sto je ko od nas dvojice pisao o Karadzicu, arhiva je tu da nam ne da da lazemo - ako laze koza, rog ne laze:

http://www.b92.net/i...Karadzic&st=210

Evo tvojih rijeci:

QUOTE
Ali da se vratim na Karadzica. On se moj dicni Rajo branio kako je znao i umeo. Sad je lako reci da se nije dobro branio ali moj Rajo ja pravo da ti kazem ne znam da li bi ja umeo bolje.


A koga interesuje, moze da vidi kako sam ja to komentarisao.


Nego, trazeci po arhivi nadjoh jos neke interesantne stvari:

QUOTE
QUOTE (Domazet @ 26 Oct 2003, 21:30)

A inache potpuno delim gos'n Brajino mishljenje da u Srebrenici nije bilo etnichkog chishcenja.



QUOTE
ako te zene i ta deca (radi se o muslimanima, ponavljam) ostaju gde jesu, tj. u Srebrenici, onda Srebrenica nije etnicki ociscena



I sad nakon svega sto je zakljucak, je li jos mislis da u Srebrenici nije bilo etnickog ciscenja? blink.gif


Svasta li si ti pisao po ovom forumu, moj doktore Brajuskovicu....ohmy.gif

Nego, nesto brzo napusti da branis Amfilohija? Nijesi se prije tako brzo predavao. Nemoj bit tako malodusan Brajo, majka mu stara. Mozda ubodes i ti koje zrno wink.gif

Kako bi ono:
"Najbolje se Srbi bore
kad prde iz Dija Spore"

Kud ce bolji primjer od tebe. Klisnuo si kad si dobio poziv za rat, ali zato zestoko branis srpstvo from Chicago. Sto bi ono te ne podje na Mirkovce? Sklonise te drugi? Trebao si sefu za neki projekat? E, crnog mi serdara & perjanice tongue.gif

ps
Nego,Brajo, jesu pocelle da ti bride usi? huh.gif

Neka, neka, jos ce. Nijesi odavno bio na tretmanu. cool.gif

Edited by Rajo, 16 January 2005 - 10:15.


#47 harambasa

harambasa
  • Members
  • 4,057 posts

Posted 16 January 2005 - 19:01

QUOTE(Rajo @ 16 Jan 2005, 01:15)
1.

Dakle, radilo se o "Srpskoj Novoj godini", ne Bozicu.

http://www.aimpress....02-pubs-pod.htm

rolleyes.gif
Greatest SHitter Rajo wrote:
1) covjek koji je na Bozic pozvao da se pristalice crnogorske nezavisnosti ekserima

QUOTE
2. "Ne pravi se pita od ONOGA" je bio odgovor na pitanje sto misli o drzavnom projektu Crne Gore


Greatest SHitter Rajo wrote:
rolleyes.gif
2) koji narod drzave u kojoj zivi naziva govnima pred TV kamerama


QUOTE

cool.gif
Correction: Greatest SHitter Rajo simply passed on what equally Great SHitter Miodrag Perovic initially wrote.

QUOTE
A to da siri mrznju, pa to je jasno svakom normalnom. Svjedok sam da se u njegovom prisustvu pjevalo (mislim 1991. godine na Bozic (ili "srpsku" Novu godinu) ispred crkve Sv. Djordje u Podgorici: "Ko ce drugi, ja cu prvi da pijemo turske krvi".

Greatest SHitter Rajo wrote:
4) covjek koji umjesto ljubavi siri mrznju

#48 harambasa

harambasa
  • Members
  • 4,057 posts

Posted 16 January 2005 - 19:18

QUOTE(Domazet @ 16 Jan 2005, 02:53)
Kuku meni, pa je li moguce da je onih shto podrzavaju nezavisnu Crnu Goru toliko malo da bi ih Amfilohije sve mogao zakucati na Vezirov most(ic)?

Није никада рекао да људе требају закуцати (то јест то су измислили клеветници које је Митрополит требао тужити да је имао живаца колико и Емир Кустурица) на Везиров мост већ лажног цара Дукљана.

У питању је једна народна приповетка из Црне Горе и Брда коју је записао Рус Павел Аполович Ровински у својој Етнографији Црне Горе (Сантк-Петербург 1897.) По причи је, колико се сећам, Св. Илија Громовник лажног цара Дукљан (врага) приковао за Везиров мост у Подгорици. У питању је очигледна метафора у оригиналној приповетки, лажни цар Дукљан је базиран на личности римског императора Диоклецијана који је свирепо мучио и прогањао ране хришћане. Иначе у ЦГ и Брдима се дукљан користи као синоним за врага, нечастивог.

Метафора је у томе што је Митрополит рекао верницима да се боре против врага као што се против њега борио пророк Св. Илија. Да га прикују за Везиров мост као што га је и св. Илија.

#49 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 16 January 2005 - 20:03

Goshpar Rajko Filipov,

Vidim da me opet terate da pishem i u svoje ime i u ime gos'n Braje. 'Ajde kad se mora, nije teshko. A ne bi bilo ni fer da odbijem, vama je josh teze, vi pishete za trojicu, za Goshpara Raja Djurashkovica, likovnog kritichara iz Nikshica, za Podgorichanina Goshpara Rajka Djurashkovica kome je brat SrBenda tu skoro preminuo i za Goshpara Rajka Filipova Djurashkovica iz Momishica (shire Podgorica) za chijeg se preminulog brata neshto bash i nije chulo ali koji zato ima zhivu (a iskreno se nadam i u najboljem zdravlju i veselju) sestru.

Pa da pochnem. Dirljivo je to shto se vi uvek bolje secate gos'n Brajinih nego svojih sopstvenih. Izgleda da je gos'n Braja ostavio neizbrisiv utisak na vas. Ali eto tu sam ja da vas potsetim. Vi ono jednom rekoste:

QUOTE


A gos'n Braja reche ono chega se vi dobro secate i shto navedoste. I ja se i sa onim vashim a i sa gos'n Brajinim tekstom slazem i, kako je to ovde obichaj, spreman sam da ih potpishem. Znachi, nema potrebe da nas dvojica dalje diskutujemo o nechemu o chemu imamo vrlo slichno mishljenje. To mozete da radite sa gos'n Cenjenim Doktorom koji u vashem citiranom tekstu (a i nekim drugim vashim tekstovima koje takodje mogu da linkujem ako vi mislite da je za diskusiju potrebno), sasvim moguce, nalazi nedozvoljivo opravdavanje i relativizaciju zlochinachke fashistichke politike. Na zhalost, to cete morati da radite sami, gos'n Cenjeni Doktor, kad god ja krenem da caskam sa njim, dobije zubobolju koju ne moze da izlechi ni tableta DU-a popijena sa chashom vode (koja je inache poptuno nepotrebna zhrtvama cunamija)...Ono o chemu bi vi i ja mogli da diskutujemo to je ona vasha rechenica o grlu i jagodama, sa kojom se ja, opet, potpuno slazem...

Shto se tiche Srebrenice, sasvim je moguce da se i tu slazemo. I vi, i gos'n Braja a i ja. Dodushe ja, a koliko mi je poznato i gos'n Braja, i dalje mislimo da nije bilo etnichkog chishcenja ali sam siguran da ste vi promenili mishljenje i, poucheni skorahnjim saznanjima iz Faludze, opredelili se za aktuelni termin 'uklanjanje civila iz zone ratnih dejstava'. Nekada se to o chemu razgovaramo zvalo 'teranje u zbeg', u jednom trenutku u skorashnjoj nashoj (ne bash slavnoj) istoriji se zvalo (kada su bili u pitanju odredjeni civili) 'etnichko chishcenje' a sada se zove 'uklanjanje civila iz zone ratnih dejstava'...Stvari pa i nazivi se, moj Goshparu, menjaju. Dijalektika vam je to, ako znate na shta mislim. E sada verujem da ste se i vi, kao chovek okrenut buducnosti, okrenuli ovom savremenijem terminu za istu stvar...

I sada o Mirkovcima. Je l' se tu radi o onome gde ste vi tvrdili da je gos'n Braju od Mirkovaca izvukao gos'n Brajin zet koristeci uticaj svoje visoke funkcije u Saveznoj vladi. Pa se onda ispostavilo da je gos'n Brajin zet na tu funkciju doshao jedno shest-sedam godina posle Mirkovaca? I onome gde ste vi tvrdili (i tvrdite) da je gos'n Braja klisnuo u Ameriku da bi izbegao poziv za rat? Pa se posle utvrdilo da je gos'n Braja za Ameriku poshao jedno dve-tri godine posle Mirkovaca?

Pa neshto nam ne ide ova diskusija. Ja bih sada, valjda, trebao (gos'n Mile je l' ovde ide lichni ili bezlichni oblik?) da se razestim i da vam kazem da ste vi lazov koji podlo podmece? Ne pada mi na pamet. To svi koji imaju i malo mozga a chitaju ovaj Forum znaju. Moja konstatacija tu nishta ne bi promenila. Oni koji preziru vashe shibicarstvo ce to nastaviti da rade i bez nje (moje konstatacije). A oni koji vas nezno vole nastavice da to i dalje da rade. Znaju i oni da vi lazete ali im ne smeta. Poshto lazete za Nashu Stvar...

Ne znam da li bi diskusiji pomoglo to da vas priupitam shta ste vi radili na mitinzima na kojima se pevalo 'Ko ce drugi, ja cu prvi...'? Mada, naslucujem odgovor. Vi ste na miting otishli iz inata ocu i bratu. Ili se ovaj put radilo o sestri...

#50 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 16 January 2005 - 20:21

QUOTE(harambasa @ 16 Jan 2005, 18:01)
QUOTE(Rajo @ 16 Jan 2005, 01:15)
1.

Dakle, radilo se o "Srpskoj Novoj godini", ne Bozicu.

http://www.aimpress....02-pubs-pod.htm

rolleyes.gif
Greatest SHitter Rajo wrote:
1) covjek koji je na Bozic pozvao da se pristalice crnogorske nezavisnosti ekserima



Greatest SHitter Rajo wrote:
rolleyes.gif
2) koji narod drzave u kojoj zivi naziva govnima pred TV kamerama


QUOTE

cool.gif
Correction: Greatest SHitter Rajo simply passed on what equally Great SHitter Miodrag Perovic initially wrote.


Greatest SHitter Rajo wrote:
4) covjek koji umjesto ljubavi siri mrznju

Sve sto sam napisao je tacno, osim da je Risto Mefisto pozvao na linc Dukljana na Bozic - radilo se o "srpskoj" Novoj godini.

[quote]„N„yј„u „~„y„{„p„t„p „‚„u„{„p„€ „t„p љ„…„t„u „„„‚„u„q„pј„… „x„p„{„…„

#51 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 16 January 2005 - 20:51

Brajo, da se sad ne natezemo sto je ko govorio o Karadzicu, dao sam link. Koga interesuje procitace, vidjece. Za ono sto si postirao, tacno tako sam ja uostalom i rekao. To sto sam pisao se odnosilo na onaj referendum oko nezavisnosti Bosne, a ne na ono sto je nakon toga uslijedilo. Sto mislim o Radovanu nikad nijesam krio, niti mijenjao stavove. Tu je arhiva, da nam ne da da izmisljamo.


Sto se tice Srebrenice, malo si ostao nejasan. Jer, napisao si:

QUOTE
ako te zene i ta deca (radi se o muslimanima, ponavljam) ostaju gde jesu, tj. u Srebrenici, onda Srebrenica nije etnicki ociscena


Koliko znam, "te zene i ta deca" nijesu ostali u Srebrnici. Iz ove tvoje recenice bi se moglo zakljuciti da bi se u tom skucaju Srebrenici mogla smatrati "etnicki ociscenom". unsure.gif

Za Mirkovce je situacija jasna. Dobio si poziv da ides u rat. Izbjegao si da ne ides. Na koji nacin, pa neka bude kako si ti pisao, da ti vjerujem. Necu da sporim ono sto si sam pisao. A napisao si da su te sklonili neki ljudi. A kasnije si pisao da si trebao sefu za neki projekat. Eto, neka bude tako. Neki drugi ljudi su isli da rade na Projektu. Mnogi se nikad nijesu vratili. Ti si, bogu fala, u dobrom zdravlju i veselju. Tako treba.

Sto sam uradio kad sam cuo one momke koji pjevaju "ko ce drugi, ja cu prvi da pijemo turske krvi"? Mislim da sam to jednom ranije napisao na forumu - iz istih stopa sam napustio taj skup. Tu meni nije bilo mjesta. A zna se ko je tu trebao da reaguje - domacin. Zna se i ko je bio domacin. A sad je prilicno jasnoo zasto domacin nije reagovao.


ps
To za Filipa i Momisice si nesto pobrkao. Nit je Filip, niti su Momisici. Nesto ti slabo radi obavestajna sluzba. Slabo su te obavijestili i za sestru. Za brata sam te zamolio jednom da ga ne diras. Neljudski je, a ti kako oces.

#52 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 16 January 2005 - 22:10

Goshpar Rajko,

Vidim, neshto vam mrsko da prichate u ime sve trojice Goshpara. Pa dobro, onda valjda i ja mogu samo u svoje ime. Da ne tumachim vishe gos'n Braju. Drago mi je da se slozhismo oko Radovana Karadzica i da nema potrebe za daljom prichom. A chini mi se i da prihvatate da se kod onih zhena i dece u Srebrenici radilo o 'uklanjanju civila iz zone ratnih dejstava'. Nego vam je malo stidno da odmah priznate. Dakle, kao shto prethodno rekoh, tu nas dvojica nemamo mnogo shta prichati. A ono sa Vladanom, to kako vam volja...

E sad shto se tiche gos'n Brajinog 'izbegavanja' Mirkovaca, pa ova mi vasha najsvezhija verzija izgleda neshto drugachije od onih prethodnih. No nishta strashno, pa shta i ako ste ranije drugachije prichali. Nije vam prvi put.

I dobro je shto ste odma napustili onaj skup. Pametno. Mada ste me, moram priznati, malo razocharali. Ja nekako, znajuci vash stav o 'pi3dama koje su cutale' ochekivao malo vishe od vas a ne samo da zacutite i da se pokupite...

I na kraju o prikupljanju obaveshtenja. Pa moguce je da ova tri goshpara, onaj iz Podgorice, onaj iz Momishica i onaj iz Nikshica nisu jedan te isti chovek. Onaj gos'n Brajin rodjak koji je vas tako iscrpno obaveshtavao o gos'n Brajinoj porodici meni nije bio mnogo od pomoci. Koliko god da je znao o Brajushkovicima o Djurashkovicima nije znao gotovo nishta. Pa sam se morao okrenuti daleko staromodnijim izvorima informacije. I tako saznam da je Goshpar Rajko Filipov, koji u svojim pedesetim godinama sada zhivi u Momishicima, zaista radio kao tehnichar u Aluminijumskom kombinatu u vreme kada je tamo gos'n Brajin zet bio direktor. I da je napustio kombinat uzevshi otpremninu i pocheo svoj sopstveni biznis. I da ima sestru (neka je ziva i zdrava). E sad je sasvim moguce da postoje ova dva druga Goshpara. Ali je mala shansa da je neki od njih takodje radio kao tehnichar u Aluminijumskom kombinatu i tako upoznao gos'n Brajinog zeta pre nego shto je taj isti kombinat napustio i pocheo da se bavi sopstvenim biznisom. Jako mala shansa moj Goshparu, mala je Crna Gora (pa se svi znaju, kako to ovde neko pametno primetio) za trojicu takvih krasnih Goshpara chak i da rachunamo sve chetiri Nahije a ne samo onu jednu. E, ali koliko god ta shansa bila mala, majushna, ja se na vashem mestu ne bih mnogo uzbudjivao. Svi oni koji su vas do sada na ovom forumu nezno voleli nastavice to i od sada. Koliko god shansa bila majushna a vashe shibicarenje sitno, nastavice oni da vas vole. Jer oni u stvari vole 'Nashu Stvar'. Vi i vasha sitna shibicarenja (jedno vishe ili jedno manje) ste u poredjenju sa 'Nashom Stvari'...kako da vam kazem, manje bitni.

A shto se tiche pokojne brace, slazem se da ih vishe ne pominjemo. Koliko ste vi bili vezani za njih pokazali ste dok ste na ovom istom Forumu diskutovali njihovo srBovanje i 'zbrisavanje' u London. I kada ste ih iskoristili da se zaklonite iza njih i da pokushate josh jednom da pljunete oponenta u diskusiji. Najmanje shto ja mogu da uchinim, zarad one male, majushne, shanse je da ih vishe ne pominjem. I njih radi i sebe radi. Ja na ovom Forumu i nemam nekih velikih ambicija. Dovoljno mi je da povremeno nateram Nezno Volece da se osecaju pomalo neprijatno zbog njihove dvolichnosti. Dobro, priznajem da malchice uzhivam kad to radim trljajuci im o nos vasha sitna shibicarenja...

#53 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 16 January 2005 - 22:52

Brajo, nijesu ti tvoji spijuni dobro obavili posao, nije mi otac Filip, ne zivim u Dalmatinskoj ulici. Nego, stvarno, nije korektno da sad na forumu ulazimo u ovakve porodicne price, posebno da sumnjamo u to da li neko laze kad kaze da mu je brat umro. Pa neces valjda sad da trazis da skeniram smrtovnicu da je stavljam na forum? Mislim, stvarno, ovo sto radis je neljudski. Uostalom, sto da ocekujem od nekog ko moze da napise: "ako te zene i ta deca (radi se o muslimanima, ponavljam) ostaju gde jesu, tj. u Srebrenici, onda Srebrenica nije etnicki ociscena", a citav svijet zna sto se desilo u Srebrenici...Otkud tolika zluradost, neosjetljivost i zloba? ph34r.gif

Preko nekih stvari tesko mogu da predjem. A ti si Brajo presao tu granicu, da bih mogao vise da s tobom komuniciram. Ubuduce cu preskakti tvoje postove.

#54 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 16 January 2005 - 23:15

Goshpar Rajko,

'Brajo'? 'ne zhivim u Dalmatinskoj ulici'?

Na vashem mestu bio bih oprezniji u eventualnoj konstataciji kako ja tvrdim da vi lazete da vam je brat umro. Ja sam samo izneo nekoliko mogucnosti, medjusobno poprilichno iskljuchivih, a vi ste se sami izjasnili o tome shta je u vashoj forumskoj prichi istina a shta nije.

Shto se tiche vashe odluke da ubuduce preskachete moje postove, nije me iznenadila. Nekako mi se chini da ste tu odluku vec donosili. Jedino mi nije jasno da li ona sadrzhi i molbu da ja uzvratim nechim slichnim. Ako sadrzhi, moracu da tu molbu odbijem. Ne zbog vas lichno, vasha sitna shibicarenja odavno ne zavredjuju komentar sama po sebi. Ja to zbog ovih Nezno Volecih. Na kraju ste ispali Collateral damage Nashe Stvari...

#55 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 17 January 2005 - 02:45

Imam i ja dvije sestre, sa jednom se ponosim,
za ovu drugu ne volim da mene neko napada zbog njenog ponashanja,
imam i dva brata sa kojima se ne slazem u svemu i nijesmo u dobrim odnosima.

Ako zelimo da ponizimo oponente,
treba koristiti argumente protiv njegovih stavova,
ukljuchivanje chlanova familije se kosi sa moralnim i etichkim normama,
po kojima se trudim da uskladim svoj zivot.

Ja to zbog ovih Nezno Volecih. Na kraju ste ispali Collateral damage Nashe Stvari...

Shteta je velika za ovaj forum, kad se latimo "hladnog oruzja",
Nezno Voleci ce i dalje dijeliti ljude na dobre i loshe,
a svoje emocije rasporedjivati po zaslugama.

Ovo je pucanj u svoje stopalo ili autogol u sopstvenu mrezu,
ja se iskreno trudim da Vas tumachim pozitivno,
ali mi Vi uvijek otezavate moja nastojanja.

#56 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 17 January 2005 - 05:04

QUOTE(milovan @ 16 Jan 2005, 20:45)
.
.
.

Ako zelimo da ponizimo oponente,
treba koristiti argumente protiv njegovih stavova,
ukljuchivanje chlanova familije se kosi sa moralnim i etichkim normama,
po kojima se trudim da uskladim svoj zivot.
.
.
.

Pretpostavljam da se ovo ne odnosi na mene. Ne verujem da ste toliko bezobrazni...I pazite drugi put kad pucate, nemojte da vam je posle neko drugi kriv.

#57 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 17 January 2005 - 10:33

QUOTE(milovan @ 17 Jan 2005, 01:45)
Imam i ja dvije sestre, sa jednom se ponosim,
za ovu drugu ne volim da mene neko napada zbog njenog ponashanja,
imam i dva brata sa kojima se ne slazem u svemu i nijesmo u dobrim odnosima.

Ako zelimo da ponizimo oponente,
treba koristiti argumente protiv njegovih stavova,
ukljuchivanje chlanova familije se kosi sa moralnim i etichkim normama,
po kojima se trudim da uskladim svoj zivot.

Ja to zbog ovih Nezno Volecih. Na kraju ste ispali Collateral damage Nashe Stvari...

Shteta je velika za ovaj forum, kad se latimo "hladnog oruzja",
Nezno Voleci ce i dalje dijeliti ljude na dobre i loshe,
a svoje emocije rasporedjivati po zaslugama.

Ovo je pucanj u svoje stopalo ili autogol u sopstvenu mrezu,
ja se iskreno trudim da Vas tumachim pozitivno,
ali mi Vi uvijek otezavate moja nastojanja.

Dobri moj Milovane, u nekim situacijama se jasno vidi ko je soj a ko nesoj. Ko sto je u ovoj situaciji jasno bilo ko dira u ciju porodicu, sumnjiceci me da govorim i u ime nekog ciji brat nije umro. Da ne zna, pa da covjek ne zamjeri, no sam mu lijepo rekao da mi je brat umro. Bas smo nedavno pravili godisnjicu. Da ima ista ljudsko, pa bi se izvinio sto je ovako neljudski nastupio zloupotrebljavajuci smrt u porodici, sto je u Crnu Goru vazda bila svetinja u koju se ne dira i to za ovako nesojsko prepucavanje na javnom forumu, on evo kako reaguje. No neka ga, mlogo mi je milije sto je on ovo mene uradio no da sam ja, nedaj boze, njemu ovako nesto napravio. Tebe Milovane jos jednom veliko fala na pokazanoj ljudskosti.

#58 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 17 January 2005 - 15:31

E moj Goshparu,

Shta kazhete, ja vam povlachim porodicu po Forumu!? Za Shibicara Shampiona, pa makar i amaterskog, ponekad pokazujete zachudjujuce nepoznavanje ljudske psihologije. Ne smetaju ovima Nezno Volecima vasha laganja, vasha podmetanja i vasha povlachenja tudjih porodica po forumu pa da sad morate da se pravdate 'Nisam ja nego on!' Medjutim bojim se da im moze postati pomalo nezgodno da budu vidjani u drushtvu sa vama tako plachevnim.

#59 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 17 January 2005 - 16:07

QUOTE(Domazet @ 17 Jan 2005, 06:04)
QUOTE(milovan @ 16 Jan 2005, 20:45)
.
.
.

Ako zelimo da ponizimo oponente,
treba koristiti argumente protiv njegovih stavova,
ukljuchivanje chlanova familije se kosi sa moralnim i etichkim normama,
po kojima se trudim da uskladim svoj zivot.
.
.
.

Pretpostavljam da se ovo ne odnosi na mene. Ne verujem da ste toliko bezobrazni...I pazite drugi put kad pucate, nemojte da vam je posle neko drugi kriv.

Koliko ja razumijem nashki,
OVO se odnosi na mene i mojim etichkim i moralnim normama,
a koliko je ko BEZOBRAZAN to ostavljam Bogu na amanet,
chovjek chovjeku ne sudi.


Shto se tiche pucanja, Miljetije i Spasenija se dagovore da Miljentije puca kad napushti front i kad se uzeli Spaseniji, poshto se dobro ispuca i nacheka, stize Spasenija sva razcherupana.
Zar ne chujesh da pucam pita Miljentije?
PUCA SE NA SVE STRANE, kaze Spasenija.
DakleM, PUCA SE NA SVE STRANE.

Nikad druge za nishta ne krivim,
sam , sam se rodio i sam zivim.

#60 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 17 January 2005 - 16:32

QUOTE(Domazet @ 17 Jan 2005, 16:31)
E moj Goshparu,

Shta kazhete, ja vam povlachim porodicu po Forumu!? Za Shibicara Shampiona, pa makar i amaterskog, ponekad pokazujete zachudjujuce nepoznavanje ljudske psihologije. Ne smetaju ovima Nezno Volecima vasha laganja, vasha podmetanja i vasha povlachenja tudjih porodica po forumu pa da sad morate da se pravdate 'Nisam ja nego on!' Medjutim bojim se da im moze postati pomalo nezgodno da budu vidjani u drushtvu sa vama tako plachevnim.

Nezno Voleci o Srcopucajuci,
su iznijeli svoj stav o povlachenju familije po forumu,
opshti stav lichni, nikome ne naturam svoje stavove,
ali na ovom forumu je dozvoljeno i pozeljno iznijeti svoj lichni stav,
moze ljudima biti od koristi.

Od ovih 4000 postova, ni jedam promil nije upucem nekome lichno,
pogotovu ne uvrede, kvalifikacije, diagnoze ili ponizavanje.

Svako ima svoj stil, ja volim da pohvalim ljude koji me potrefe ili me nauche nechemu dobrom, ali uvrede i podcjenjivanje od drugih likova ne uzvracam na lichnom planu.

Svako se kiti svojim perjem.