Jump to content


Photo

Moderacija Foruma B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3920 replies to this topic

#61 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 01 March 2005 - 20:28

QUOTE
zašto su warnovani ovi što troluju po perspicu - pa šta ako malo troluju, mislim, nije perspic galerija slika članova foruma,


Mogao je da bude.

#62 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 01 March 2005 - 20:32

QUOTE(reg @ 1 Mar 2005, 21:28)
Mogao je da bude.

Možda je i mogao, ali, da li treba? Mislim, ako je potrebno da postoji galerija članova foruma, onda se to rešava galerijom, zar ne? Ili neko misli da je ovako više kewl?

#63 Carolostadien

Carolostadien
  • Members
  • 4,472 posts

Posted 01 March 2005 - 20:35

@snejk:

QUOTE
da bi vratio ovaj forum na nivo koji mu pripada i koji zaslužuje.


ne mislis li da bi jedna od osnovnih znacajki foruma koji ima "nivo koji mu pripada i koji zasluzuje" bio da moderatori objasne svoje postupke i ne ponasaju se kao nedodirljiva bozanstva, naspram svih nas bijednih smrtnika?

#64 Fact

Fact
  • Members
  • 316 posts

Posted 01 March 2005 - 20:36

snejk,

molim te ne trubi... za sta sluzi forum?
Po kojem kriterijumu ste odredili da proplanak ide na deponiju, adje sto je tamo a zasto ste ga zakljucali? dry.gif
Takodje ne vidim objasnjenje za novi warn ?
Hoces ja da ti kazem zasto ne odgovarate, zato sto ne znate ni vi- slusate ove sto vam se zale... kao skloni ovu ova me nervira... hjao hjao! dry.gif

BTW

snejk,
Hocu objasnjenje!
Znas,
moguce je da i tebi posle tvoji nadredjeni ne objasne zasto ti vi ne radis vise ovaj posao... pogotovo ako si ti br. 12 vidis i sam da niko nije nezamenljiv....

nije ovo pretnja, dame ne prete... cisto da ti docaram kako je to kada ti neko ne objasni svoj banalni postupak!

znam ja da - ko je ruzan ima pravo da se buni, ali ko je lep taj moze da vrti gde burgija nece wink.gif

P.S. provereno!

a za ban , puca mi stikla- ja sam svoje obavila... wink.gif

gledajte nas na TV-u

Edited by Fact, 01 March 2005 - 20:59.


#65 Reaction

Reaction
  • Banned
  • 447 posts

Posted 01 March 2005 - 21:04

QUOTE(Fact @ 1 Mar 2005, 20:36)
snejk,

molim te ne trubi... za sta sluzi forum?
Po kojem kriterijumu ste odredili da proplanak ide na deponiju, adje sto je tamo a zasto ste ga zakljucali?  dry.gif
Takodje ne vidim objasnjenje za novi warn ?
Hoces ja da ti kazem zasto ne odgovarate, zato sto ne znate ni vi- slusate ove sto vam se zale... kao skloni ovu ova me nervira... hjao  hjao!  dry.gif

BTW

snejk,
Hocu objasnjenje!
Znas,
moguce je da i tebi posle tvoji nadredjeni ne objasne zasto ti vi ne radis vise ovaj posao... pogotovo ako si ti br. 12  vidis i sam da niko nije nezamenljiv....

nije ovo pretnja, dame ne prete... cisto da ti docaram kako je to kada ti neko ne objasni svoj banalni postupak!

znam ja da - ko je ruzan ima pravo da se buni, ali ko je lep taj moze da vrti gde burgija nece  wink.gif

P.S. provereno!

a za ban , puca mi stikla- ja sam svoje obavila...  wink.gif

gledajte nas na TV-u



ps
ovo nema ni kod gojka
na ES-u!
ph34r.gif

pps
i mene rebnuli s 10%
valjda zbog onog
uprava napolje!
blink.gif

Edited by Reaction, 01 March 2005 - 21:12.


#66 Fact

Fact
  • Members
  • 316 posts

Posted 01 March 2005 - 21:13

pa naj ozbiljnije ,

evo jos uvek cekam odgovor... blink.gif

radikalne promene, politicki nepodobni blink.gif bla bla...
ovo lako cavrljanje nije za ovaj forum blink.gif

to su reci snejka,

verujem da njegov predpostavljeni nije imao ovo u vidu kada je forum u pitanju.
To su ljudi sa lovom,znaju kako to funkcionise wink.gif .... sto vise posetilaca sajta samo u prilog ide,o cemu god pricali...
A ja sam mnoge pozive uputila, bas bi se covek radovao... neke za to i placaju... wink.gif
zato i kazem, ne znam da li ce njegov predpostavljeni biti zadovoljan njegovim postupcima/ Cak naprotiv!

Ah, ali sta to ovaj skriveni zna, za te male pare... dry.gif

edit:

Ako ne dobijemo neki smislen odgovor u dogledno vreme, ulazemo zalbu...

vratite "proplanak za upozorene" tamo gde je i bio i otkljucajte ga.

Edited by Fact, 01 March 2005 - 21:17.


#67 gladni_student

gladni_student
  • Banned
  • 166 posts

Posted 01 March 2005 - 21:18

vidim ja fact,in too deep,e sad vala i da ga dokrajcimo a?

sta bre ti zmijo radikalne promene,uf,mnogo sam ljut, "slobodni forum".UAAAAAAAAAAAAAAAA

E SAD DA IMAM PISTALJKU,UF,PISTAO BI I PISTAO

mad.gif

EDIT a sad kad krenemo da vam troliramo i ovaj topic,nagrabusili ste

Edited by gladni_student, 01 March 2005 - 21:18.


#68 Fact

Fact
  • Members
  • 316 posts

Posted 01 March 2005 - 21:24

student,

necu ja nikoga da dokrajcim, nemam te motive, kao sto si kroz sve moje postove i mogao da vidis.

Ipak,ja sam total ozbiljna.

Ti ako hoces slobodno duvaj u pistaljku cool.gif ali ja direktno u upravu... necu vise da se lomatam po ulici sa pistaljkama... ovo je efikasnije. wink.gif


edit: tu sam cekam odgovor,

i ne trolujem

Edited by Fact, 01 March 2005 - 21:26.


#69 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 01 March 2005 - 21:41

QUOTE
Možda je i mogao, ali, da li treba? Mislim, ako je potrebno da postoji galerija članova foruma, onda se to rešava galerijom, zar ne? Ili neko misli da je ovako više kewl?



"Neko" je verovatno bio nadrkan sto mora da manipulise ogromnim topikom vadeci iz njega 8 strana. Perspic je i ranije splitovan pa bi moglo da se zakljuci da "neko" misli da je ovako zaista "vise kewl" i da bi galerija bilo bespotrebno dupliranje ako sve ostane na fotkama 4umasha uz nekoliko [manje od 105 za par sati] komentara izmedju.

#70 dahija

dahija
  • Members
  • 618 posts

Posted 01 March 2005 - 21:42

Dobio sam warn zbog ove (valjda?) pesmice, koja nije čak ni obrisana. Post je na vočapu, topiku za trolovanje. Zar ne bi warn trebalo da bude makar obrazložen, ovako ne znam da li je zbog pesmice (90%) ili zbog nečeg drugog (10%). Zanimljivo je da je su i "Warned by" i "Notes" prazni, znači ne znam ni ko me je warn-ovao ni zašto. Ako je ovo dobra moderacija...

#71 gladni_student

gladni_student
  • Banned
  • 166 posts

Posted 01 March 2005 - 21:43

pa zar pers pic a i proplanak,zaduzen je bi MOD BROJ 12,EJ CAK NI IME,a snejk im je eto PR ahahahahahah

i ja cekam odgovor sa fakticom eto,i PISTIM u medjuvremenu

#72 Fact

Fact
  • Members
  • 316 posts

Posted 01 March 2005 - 21:51

reg,

ako je tako... to nije opravdanje

obrisati citave "razgovore" /ili nazovi to kako hoces ta pisanija/ ... zato sto nekoga MRZI DA RADI SVOJ POSAO, je totalno neprihvatljivo.



Nije bilo vredjanja, nije bilo pljuvanja... sve je bilo cisto zezanje...
ako je neko ocekivao da ovde cita narodna mudrovanja, pogresio je ... to mora traziti u knjigama ili na sajtovima predvidjenim za to... cak da je to ovde prioritet, znam pouzdano da je lako cavrljanje mnogo pozeljnije od ekstremnih izjava.
kako takvih nije bilo u pomenutoj prici, razlozi za skidanje post-ova ne postje.
Nikako da dobijemo objasnjenje zasto je zakljucan i bacen na deponije "proplanak za upozorene"

sto se pers. pic. tice... dry.gif nema razloga za warn, a to sto je skinuo "konverzaciju" to je dokaz da taj ph34r.gif ne postuje misljenje ikog drugog do samoga sebe. dry.gif
Verujem i da Karlo nije tuzakao mod. zbog "martinki" jer nije tupav da ne vidi da je to zezanje.


...znam da to tako ne moze.

#73 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 01 March 2005 - 22:06

QUOTE
reg,

ako je tako... to nije opravdanje

obrisati citave "razgovore" /ili nazovi to kako hoces ta pisanija/ ... zato sto nekoga MRZI DA RADI SVOJ POSAO, je totalno neprihvatljivo.


Kako bi u ovom slucaju izgledalo da moderatora nije mrzelo da "radi svoj posao"?

#74 Reaction

Reaction
  • Banned
  • 447 posts

Posted 01 March 2005 - 22:08

dzaba svi cekamo
na neko objasnjenje
jer
nece ga ni biti!

sta da napisu?
bili smo malo ljubomorni
pa smo umesto martinki
upotrebili banove i warnove?
ili
nisu nam se svidela tvoja razmiljanja
po toj i toj temi?
ili
rebnuli smo te jer se solidarires?
ili
Ja sam Moderator,
Bog tvoj
i mogu da ti radim sta ocu
jer to godi
lecenju mojih nagomilanih kompleksa?
ili
evo tebi bato jos koji %
jer imas muda
da kazes sta mislis?
ili
evo ti jos %
jer upotrebljavas bezobrazne
reci na forumu!


ph34r.gif

Edited by Reaction, 01 March 2005 - 22:23.


#75 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 02 March 2005 - 03:06

moderatori, moze li nekoliko redica objasnjenja za ovu cistku? niste banovali kad je i koga je trebalo, kad se ovde besomucno prosipala zuc u svim pravcima, a banujete ljude koji vole da caskaju/pricaju opusteno, koji vole da se smeju, koji nikog ne vredjaju, koje nije briga za politiku, koji se ne mesaju u privatne zivote... itd.... ok, slazem se da ovaj forum nije "041" i nije "sms chat" ali topici koji su vam tako zasmetali su postavljeni na pod forum Razno na kome ste i sami rekli da, ako nam je do takve vrste caskanja, mozemo da otvorimo neki novi topik kao sto je [bio] what's up...

molim vas, lepo, u cemu je problem?