Jump to content


Photo

Cedu izbacuju iz stranke...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
458 replies to this topic

#421 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 02 December 2004 - 16:59

QUOTE(Gene Frenkle @ 2 Dec 2004, 17:55)
QUOTE(heilel @ 2 Dec 2004, 16:37)
laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

e  ovaj Djelic.... laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif "Jer ako neko pokušava da uplaši nas koji se borimo za evropsku Srbiju " rece covek koji "uskoro napuša zemlju i vraća se na nekoliko godina u svet"
a onda je malo presao na temu o "slicnosti scenaria" za atentat na Djinjica i Tadica ...a sve to dok je stajao sa Tadicem ispred uramljene Zoranove slika....strasno!

jedino na celu cega bi Tadic sada dobro stajao - jeste marketinska agencija

O cicice slatka na polumesecu ima li kraja tvom egzibicionom blamiranju? ohmy.gif Jan Palah se svojevremeno samozapalio pa je izgoreo, atebe bog kaznio da se preko noći sastaviš ne bi li se opet javno samozapalila sutradan biggrin.gif Nego, ako te ona bitanga nsife otkačila i uneredila, tu smo Zod i ja, provereni džentlmeni da utešimo i dovedemo u red tongue.gif

e momak, hmmm...ne...chiko, izvini sto ne obozavam Tadica - nemo oma da se ljutis...nije zdravo.

#422 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 02 December 2004 - 17:08

aha ...ovde je obicaj kada nemas sta da kazes, da skrenes sa teme u vredjanje...pa ok chiko. a jel ja to tebi smetam? nerviram te ? frustriram? ili samo ne klicem gospodinu predsednikum,ne vredjam koga stignem i obratim paznju sta je tema....hmmm....zanimljivo da je bas komentar na Tadica "egzibiciono blamiranje"....a ono zamal'dabudervanjeublatu nije.

ili urgiraj za banovanje, il' ces se jos nagledati mog "egzibicionog blamiranja"

do sledece ovako mastovite uvrede...
pozdravljam te

Edited by heilel, 02 December 2004 - 17:09.


#423 Gene Frenkle

Gene Frenkle
  • Members
  • 290 posts

Posted 02 December 2004 - 17:16

QUOTE(heilel @ 2 Dec 2004, 17:08)
zanimljivo da je bas komentar na Tadica  "egzibiciono blamiranje"....

Đelića smile.gif
(i dok sam još ovde da ti kažem - mnogo se slatko duriš rolleyes.gif)

#424 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 02 December 2004 - 18:31

QUOTE(zodiac @ 2 Dec 2004, 16:07)
Jebote, ovde se sve ribe muvaju sa fancyja.

Ma, lože se... Nema od tog posla nista, veruj meni... wink.gif

#425 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 02 December 2004 - 18:34

QUOTE(fancy @ 2 Dec 2004, 16:31)
QUOTE(incognito @ 2 Dec 2004, 16:07)
Ej, fancy... Daj nam odaj tajnu sta radis zenama pa te tako salecu...

Mislim, bidni malo solidaran wink.gif

Ma ništa posebno. Čelično sive oči, zmijsko telo sa (sumerskim i purpurnim) pločicama, pišem pesme od 15e, bildujem od 16e... ili obrnuto, ne sećam se, završio visoke škole, potkovan u društvenim naukama, sertifikovan u prirodnim, pažljiv prema suprotnom polu, odmeren u komunikaciji, prefinjenog ukusa... e, da i imam para ko blata. cool.gif

Zaboravio se preplanulo lice i šarmantno prosede zaliske na visokom čelu... rolleyes.gif

#426 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 02 December 2004 - 19:02

zjuE!
boli ovaj Fensi Shmensi laugh.gif

#427 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 02 December 2004 - 19:34

Obozavateljke Fancy-ja, postavite konacno topik "Fancy, ozeni me",
pa da nam vise ne trolujete po temi koja je na "dnevnom redu".

#428 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 02 December 2004 - 19:53

pravo kaze Drosophila!
dajte jedan split do smetlishta, upropastishe ovu interesantnu temu drulovanjima.

#429 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 02 December 2004 - 22:11

QUOTE(zodiac)
Veki sa Madonom odustala od fajta...

Pa glupo je kad' se u startu zna da pobeđujem... a i nije mi izazov da se fajtam za 20 km vožnje u belom Mondeu dry.gif

QUOTE(Gene Frenkle)
Nego, ako te ona bitanga nsife otkačila i uneredila, tu smo Zod i ja, provereni džentlmeni da utešimo i dovedemo u red

Ummm... samo da raščistimo ko je ovde bitanga? Fancy ili ja?
Po ovom 'otkačila' bih rekla da si mislio na fancy-a, ali po ovom 'uneredila' vrlo je verovatno da ipak misliš na mene? unsure.gif tongue.gif

A vi što tražite split, nema od ta posla ništa. Topik treba zatvoriti cool.gif

#430 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 02 December 2004 - 22:16

QUOTE(zodiac @ 2 Dec 2004, 11:34)
Vidi ovog partibrejkera sad... Kakav bre Djelic sad, sjeba mi citavu koncepciju. E, svasta.

Izvini, sta drugo da ti kazem..reko', ovde je najpodesnije mesto da ovu vest stavim, ali vidim da sam se prevario..samo nastavite...

#431 lessa

lessa
  • Members
  • 278 posts

Posted 02 December 2004 - 22:44

QUOTE(heilel @ 30 Nov 2004, 14:14)
osim sto je kohabitirao, radio na izbacivanju Cede iz stranke , Tadic je odlucio da dodje na ideju da se osnuje fondacija "Zoran Djindjic" i u to izgleda uspesno ubedio Ruzicu Djindjic.


da li je tacno da se u subotu odrzava promocija ove fondacije u prostorijama DSa. ako je tako, onda ovo sto Tadic radi jesu potezi ocajnika.
zasto u okviru stranke ta fondacija, cime ce da se bavi , ko ce u njoj da radi??ima li tadic predstavu o tome , ili je njegov ego opet jaci ovoga puta ne samo od onoga sto je dobro za stranku , vec i od cuvanja uspomene ne ideju Zorana Djindjica?
zar je moguce da ce da koristi i Zorana za samopromociju? odvratno.

ovo je inace pitanje samo za one koji nece u odgovoru pominjati svoje seksualne frustracije, slovne greske, susenje vesa, i dane u nedelji.

Ideja o osnivanju fondacije postoji jos od prosle godine, neka dva tri meseca nakon 12. marta i u tome je kao inicijator bio i Zivkovic. Fondacija bi trebalo da se bavi uslovno receno obrazovanjem u smislu stipendiranja ucenika/studenata i verovatno podrske radu na reformi obrazovanja. U pricu je ukljuceno i dosta ljudi iz inostranstva koji se bave obrazovanjem i motali su se ovde po raznim seminarima, bar do dolaska izvesne Lj.C., te mi se cini da fondacija nece biti pod strankom no moguce je da nisam u pravu i da su razni strendzeri malo prevareni.

A o tome koliko Tadic koristi Djindjica za samopromociju ne bih sada. Ako cemo iskreno, koriste ga razni na raznim stranama. Tadic included.

#432 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 02 December 2004 - 23:15

QUOTE(zodiac @ 2 Dec 2004, 15:04)
Guzva u kokosinjcu. Predlazem da rvanjem u blatu resite tu stvar, kao deca. Ja cu da naplacujem ulaznice, nesto sam tanak ovih dana. Pobednica dobija 20km voznje gradskim ulicama u belom Mondeu. Opklade na PM.

E, Zodiac, a u pozadini Mitar Miric: " Ja sam taj, za kim zene lude, ja sam taj, same mi se nude".
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#433 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 02 December 2004 - 23:34

troll on
Nemo' da me neko ukljuci u fajt za nagradu. Ja sam se navozala u Australiji Audijem. To je bar ovde lako. Ostanes posle 8 uvece u labu, dial 0 i dodje Audi iz security service po tebe da te vozi kuci.
A meni kad se voza, uzmem taxi mercedes da me provoza. Na kraju samo platim.

troll off
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Edited by natasha, 02 December 2004 - 23:40.


#434 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 02 December 2004 - 23:55

Ma nije fazon u voznji... Je l' bi ti bilo lakse kad bi ti ponudili put oko sveta u lir dzetu? wink.gif

Fazon je da je to nagrada... poklon zbog 'delovanja'... a poklonu se u zube, pod haubu ili tockove ne gleda wink.gif

/troll off

#435 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 03 December 2004 - 00:06

QUOTE(incognito @ 2 Dec 2004, 22:55)
Ma nije fazon u voznji... Je l' bi ti bilo lakse kad bi ti ponudili put oko sveta u lir dzetu? wink.gif

Fazon je da je to nagrada... poklon zbog 'delovanja'... a poklonu se u zube, pod haubu ili tockove ne gleda wink.gif

/troll off

Aaa, tako znaci. Nisam znala. Vidi. Round the world trip kosta 2300 AUD.
A za delovanje se zna- NATOPRC (trade mark).
laugh.gif laugh.gif laugh.gif