Jump to content


Photo

Akcija - CD o Zoranu Djindjicu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1185 replies to this topic

#31 Merlak

Merlak
  • Members
  • 2,906 posts

Posted 03 November 2004 - 14:46

QUOTE(vasudeva418 @ 3 Nov 2004, 14:22)
Nije sve u manihejstkim dihotomijama, prijatelju. I dalje govorim: Kostunica JESTE rekao da je u pitanju `strukovni strajk`, ali je premijer Vlade koja je odlucila da se nakon pobune Dan Bezbednosti slavi u Kuli bio Djindic, a ne Kostunica.

Vrlo cudan, da ne kazem shizofren odnos prema Evropi je problem drzavne elite koji se samo preneo od Milosevica ka postoktobarcima u nesto izmenjenom obliku. Djindjic je, i pored sve retorike, bio samo deo tog problema.

VasoD, klepeces nanulama pre nego sto si i pogledao CD.
A neki od nas jesu poznavali ZDj, paaa mozda i Kostunjavog dry.gif .

Ako uspes da nabudzis jedan tricavi CD sa floskulama tipa Tandarela, placam 5. cigli, na nevidjeno....
Ovako, 'vatas ze za slamku, i to taaanku.

#32 Ari0ch

Ari0ch
  • Members
  • 929 posts

Posted 03 November 2004 - 14:50

QUOTE(vasudeva418 @ 3 Nov 2004, 15:22)
Nije sve u manihejstkim dihotomijama, prijatelju.

U ovom slucaju, o Krishnin oche, gde je Kostunica pasivan, slab, nazadan, a Djindjic preduzimljiv, energican, napredan, dihotomiju niukoliko ne mozes da apstrahujes, ma koliko ne voleo ovog drugog. Pogotovo ne mozes da je opsoravas na osnovu sumnjive ceremoniju u Kuli.

Koliko se secam, isti je ubrzo raspustio eskadrone smrti, i prekomandovao u Zandarmeriju.

#33 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 03 November 2004 - 15:07

O Arjuna, i svi ostali,

Ne govorim o sadrzaju CD-a vec o ikonoljubnom pristupu preminulom vodji. To mi je generalno gadno, i mislim da nicemu ne doprinosi, jer vodi zatvaranju ociju pred greskama.

#34 Ari0ch

Ari0ch
  • Members
  • 929 posts

Posted 03 November 2004 - 15:12

QUOTE(vasudeva418 @ 3 Nov 2004, 16:07)
Ne govorim o sadrzaju CD-a vec o ikonoljubnom pristupu preminulom vodji. To mi je generalno gadno, i mislim da nicemu ne doprinosi, jer vodi zatvaranju ociju pred greskama.

Svako drzanje strane Kostunici vec nema veze sa organima cula, vec je pokazatelj ozbiljnih poremecaja u percepciji realnosti. U mom slucaju, radije gledanje kroz prste, nego u glavu oboleo.

#35 Merlak

Merlak
  • Members
  • 2,906 posts

Posted 03 November 2004 - 15:17

QUOTE(vasudeva418 @ 3 Nov 2004, 15:07)
O Arjuna, i svi ostali,

Ne govorim o sadrzaju CD-a vec o ikonoljubnom pristupu preminulom vodji. To mi je generalno gadno, i mislim da nicemu ne doprinosi, jer vodi zatvaranju ociju pred greskama.

Mojne se izvlacis wink.gif .
Prvo pogledaj, nauci nesto, pa onda pricaj o ikonoljublju.....toga nema na ovom cedeju. Nekima bi se dopalo da ima mad.gif !

#36 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 03 November 2004 - 15:19

QUOTE(vasudeva418 @ 3 Nov 2004, 15:07)
O Arjuna, i svi ostali,

Ne govorim o sadrzaju CD-a vec o ikonoljubnom pristupu preminulom vodji. To mi je generalno gadno, i mislim da nicemu ne doprinosi, jer vodi zatvaranju ociju pred greskama.

Evo citiracu sam sebe iz privatne poruke koju sam poslao autoru topic-a:

QUOTE
Nisam za neku ikonizaciju ljudi, ali gledao sam taj dokumentarac i smatram da zaista ljudi trebaju da ga odgledaju - ne zbog Zorana, vec zbog gomile izuzetno pametnih i korisnih izjava koje je doticni dao.


#37 swordfish

swordfish
  • Members
  • 1,649 posts

Posted 03 November 2004 - 15:30

ja sam se svecano obavezala na dalje kopiranje i distribuiranje, ali do sada nista nisam dobila... sad.gif

#38 toal

toal
  • Members
  • 662 posts

Posted 03 November 2004 - 17:07

Dobio na sajmu,kopirao i podelio dvadesetak kom.
Nije stvar u velicanju Z.DJ. vec o ideji.

#39 Crtani_Film

Crtani_Film
  • Members
  • 197 posts

Posted 03 November 2004 - 18:13

i na kraju krajeva bitno je sta je receno u tom filmu na CD-u a ne ko je to rekao...

#40 Virginia Woolf

Virginia Woolf
  • Members
  • 296 posts

Posted 03 November 2004 - 19:23

Nisam znala da ce mi se ovako veliki broj ljudi javiti na "private".
Posebno mi je drago sto vidim da jos ljudi sa foruma imaju taj CD, pa bi bilo dobro da se organizujemo: Oni koji su iz BG-a, neka sebi organizuju tamo primopredaju.
Ja saljem postom za Kragujevac, Pozarevac (javili su mi se dvoje iz tih mesta, pa neka sire i tamo akciju) i delim po Novom Sadu.

W.

Edited by Virginia Woolf, 03 November 2004 - 19:24.


#41 wu-tang-clan

wu-tang-clan
  • Banned
  • 355 posts

Posted 03 November 2004 - 19:50

http://www.b92.net/i...opic=15394&st=0


Sve je to ista banda,kapiram da ce u narednih par nedelja neko izdati nesto sa Djindjicevim poduhvatima,cisto kao odgovor setite se majci na sudjenju,prvo par majmuna dodje sa JSO simbolom,pa onda par majmuna sa Djindjicevim.Sve su to kriminalci koje boli patka za sve nas....









Kako sam znao................

Edited by wu-tang-clan, 03 November 2004 - 19:52.


#42 zavisa

zavisa
  • Members
  • 292 posts

Posted 03 November 2004 - 19:59

QUOTE(wu-tang-clan @ 3 Nov 2004, 20:50)
http://www.b92.net/i...opic=15394&st=0


Sve je to ista banda,kapiram da ce u narednih par nedelja neko izdati nesto sa Djindjicevim poduhvatima,cisto kao odgovor setite se majci na sudjenju,prvo par majmuna dodje sa JSO simbolom,pa onda par majmuna sa Djindjicevim.Sve su to kriminalci koje boli patka za sve nas....









Kako sam znao................

Nisi ti nista znao...

Nego, vidim da se ljudi vec organizuju. Ja moram reci da sam disk dobio od prijatelja koji bejase na Sajmu knjiga. Cim sam ga odgledao resio sam da i sam doprinesem akciji tako sto cu disk distribuirati diljem Zrenjanina i okolisa.

Daklem, zainteresovani Srednjobanacani, javite se, pa ce se o svemu natenane dogovorimo!

#43 wu-tang-clan

wu-tang-clan
  • Banned
  • 355 posts

Posted 03 November 2004 - 20:09

Na taj nacin spustate Djindjica na nivo JSOa.

#44 tera

tera
  • Members
  • 2,175 posts

Posted 03 November 2004 - 20:30

QUOTE(wu-tang-clan @ 3 Nov 2004, 20:09)
Na taj nacin spustate Djindjica na nivo JSOa.


Ne.
Sa dna gde su je neodgovorni i nesposobni bacili, ideja evropske Srbije se ponovo podiže.
Makar i na ovaj tužan način - počinjemo priču ispočetka.

#45 wu-tang-clan

wu-tang-clan
  • Banned
  • 355 posts

Posted 03 November 2004 - 20:38

QUOTE(tera @ 3 Nov 2004, 20:30)
Makar i na ovaj tužan način - počinjemo priču ispočetka.

Da,ali gde su sve te mudonje iz DSa?Sto se oni ne organizuju ako misle da je to potrebno imaju kes,medije sve sto treba.....

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   8.34KB   0 downloads