Jump to content


Photo
- - - - -

Privatne filmske kolekcije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
19 replies to this topic

#16 beeva

beeva
  • Members
  • 440 posts

Posted 18 April 2006 - 17:31

da li zna neko gdje se mogu naci ..tj da li ih ima u slobodnoj prodaji..dva filma od deni bojla...kako sam usisavao nag u raju i drolja?

#17 harkonen

harkonen
  • Members
  • 2 posts

Posted 20 April 2006 - 21:53

[quote=Glas RazumaN,3 Dec 2005, 19:13]
Oko 100-ak DVD naslova, od koji sam posebno ponosan na 10-ak originalnih koncerata, 150-ak divx-ova i dosta dokumentaraca, pretezhno BBC-ovih i Dscovery-jevih.

hoce neko da se menja za diskove? i ja imam manju kolekciju divx filmova, ali me intersuju bbc dokumentarci i serije (mucke imam oko 25 epizoda, south park 50, futurama 15, etc). imam i nesto klasicnih filmova, mozda 50 (hitchkok. bergman, felini, kurosawa, bertoluci, lynch, etc).

ako je neko za, neka kaze kako to da uradimo.

#18 harkonen

harkonen
  • Members
  • 2 posts

Posted 20 April 2006 - 22:00

QUOTE(Laki21 @ 19 Apr 2006, 00:34)
Hm, ne znam da li je neko to već konkretno predlozio, ali ne bi bilo zgoreg organizovati menjažu filmova.

Konkretno, mene interesuju filmovi na DVD-u, sa našim titlom, ne moraju biti originali, odnosno ako su ripovani, da su ripovani sa originala.

Predlazem razmenu po principu 1/1, posedujem negde oko 150 naslova, zainteresovanima saljem spisak na pp


izvinjavam se, vec je predlozeno.

ali ja nemam nista protiv neogranicene menjaze (suprotno od 1/1 ). dacu sve sto nekog interseuje cak za jedan ili nijedan disk. mada verujem da svako ima bar nesto sto mene interesuje. u tom slucaju samo treba da mi da onoliko praznih diskova koliko sam filmova narezao i to je sve. evo, ovih dana cu da napravim spisak pa cu da ga okacim, a ko je zainteresovan neka uradi isto, pa cemo onda da se dogovorimo o detaljima razmene.

#19 slas22

slas22
  • Members
  • 8 posts

Posted 06 February 2011 - 16:38

sto ne downloadujes dokumentarce sa neta...ja sam sve ispuco :)

#20 Raznosač

Raznosač
  • Members
  • 683 posts

Posted 09 February 2011 - 16:16

sto ne downloadujes dokumentarce sa neta...ja sam sve ispuco :)


:D

Care, da nisi slučajno primetio da odgovaraš na postove od pre 5 godina?

Edited by Raznosač, 09 February 2011 - 16:42.