Jump to content


Photo

Novi Sad će platiti radikalsku vlast


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
80 replies to this topic

#1 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 09 October 2004 - 13:35

Novi Sad će platiti radikalsku vlast

Početak radikalske vlasti u Novom Sadu obeležili su ekcesi i incidenti. Ambasador SAD u SCG Majkl Polt bez objašnjenja je otkazao ranije najavljenu posetu glavnom gradu Vojvodine, reflektori koji osvetljavaju Katoličku crkvu u centru Novog Sada su polomljeni, a gradonačelnica Maja Gojković je najavila smenu rukovodstva festivala Exit koji je protekle četiri godine organizovao koncerte svetski poznatih rok zvezda.


Kompletan text (klik)!

#2 Emboy

Emboy
  • Banned
  • 755 posts

Posted 09 October 2004 - 13:41

ja samo cekam dan kada ce ovi ludaci zauvek nestati iz nasih zivota !

#3 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 09 October 2004 - 13:52

nacekat ces se... :lol:

#4 harambasa

harambasa
  • Members
  • 4,057 posts

Posted 09 October 2004 - 13:53

Novi Sad će platiti radikalsku vlast

Јок, Београђани ће. Мутави се нуди да плати за Егзит у Новом Саду :lol:

#5 bramil

bramil
  • Banned
  • 677 posts

Posted 09 October 2004 - 14:12

HOCE I TO ZESTOKO,A VEC JE POCELO.NADAM SE PRINUDNOJ UPRAVI JER OVO NI NA POCETKU NI NASTA NE LICI.NA EVROPU NI NAJMANJE.PUTUJ EVROPO.AKO DSS konacno pokaze radikalske keceve iz rukava eto nam nove "jake " vlasti u Novom Sadu.Mi smo jadni nagrabusili od kabadahija tipa Maje,Igora i ostalih romanticnih radikalskih rodoljuba.

#6 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 09 October 2004 - 14:18

ko vas jebe, što niste glasali.

#7 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 09 October 2004 - 14:53

Zasto ovako postavljati stvari?
Novosadjani su vecinski izabrali (ili glasajuci za radikale, ili ne izlazeci na izbore), medjutim, kako demokratija nije neodgovoran posao, nego vrlo odgovoran, sad slede konsekvence vlastitog izbora.

#8 Emboy

Emboy
  • Banned
  • 755 posts

Posted 09 October 2004 - 15:16

Ajde prvo da vidimo sta oznacava pojam Novosadjan.

Da li je to onaj ko je u NS opstini ? Mislim jesu li to: Futog, Veternik, Kac, Budisava, Kovilj, Rumenka, Ledinci, Paragovo... Da li ljudi znaju da ovde zivi skoro pola NS, a sa NS imaju veze kao i ni sa rodnim krajem ?

U Beogradu ima jedan deop zove se Trosarina. Nasi stari su znali, dolazis u velegrad ima bre da platis taksu i to cemo jos da vidimo. E to bi ja sad uveo u NS, a njima ene im nek pravidu opstine svoje nek im vlada SRS !

#9 vukk

vukk
  • Members
  • 1,086 posts

Posted 09 October 2004 - 15:22

ko vas jebe, što niste glasali.

tačno tako....... :lol: :lol: :lol:

#10 Mrgud

Mrgud
  • Members
  • 982 posts

Posted 09 October 2004 - 16:10

DALA BABA DINAR DA UDJE U KOLO A DVA DA ............. !!!
Skuvali ste, kusajte !!!!! :lol: :lol:

#11 vukk

vukk
  • Members
  • 1,086 posts

Posted 09 October 2004 - 16:20

kako ste se osetili kad ste shvatili šta ste uradili......
ako sledeće godine ne bude EXITa neće meni biti kriva šofer-Maja već vi.....vi koji niste mislili da je bitno da uzvadite bulje iz fotelja i odete da glasate.......

#12 sailor

sailor
  • Banned
  • 977 posts

Posted 09 October 2004 - 16:25

Šta ste se uhvatili za Exit. Pa oni koji su glasali za radikale su i glasali da ne bude Exita.
Oni to vide kao par dana buke gde se skupljaju narkomani i "bitlesi" © Henry :lol:

#13 vukk

vukk
  • Members
  • 1,086 posts

Posted 09 October 2004 - 16:28

Šta ste se uhvatili za Exit. Pa oni koji su glasali za radikale su i glasali da ne bude Exita.
Oni to vide kao par dana buke gde se skupljaju narkomani i "bitlesi"  © Henry :lol:

MA JA BESNIM NA OVE ŠTO NISU GLASALI!!!!!!
ovi što su glasali za radikale i ne znaju šta je EXIT jer ionako žive na najmanje 3 km od centra NS.......mene nerviraju ovi idioti koji su se u sobotu zajebavali na koncertima i nisu smatrali da moraju da urade nešto za uzvrat......gomila kretena..... :lol: :lol: :lol: :lol:

#14 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 09 October 2004 - 17:07

Razbijen prozor Adventističkke crkve | 17:29 | Izvor: Beta

Novi Sad -- Novosadska policija saopštila je da je prozor Adventističke hrišćanske crkve razbijen ciglom.

Prema saopštenju policije Novog Sada osim prozora razbijena je i prednja šoferšajbna automobila čiji je vlasnik sveštenik te crkve. Cigla koja je bila bačena na prozor crkve,odbila se od njega i oštetila šofešajbnu automobila "Reno 21", navela je policija.

Policija je saopštila da intenzivno radi na identifikaciji izvršioca tog krivičnog dela.

#15 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 09 October 2004 - 17:43

I grad i pokrajina sve su poznatiji u svetu - onomad, bas, s pravom se o njima pricalo u Evropskom parlamentu u Strazburu.