Jump to content


Photo

Najdebilniji domaci voditelji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
238 replies to this topic

#31 RETRO

RETRO
  • Members
  • 414 posts

Posted 21 July 2004 - 19:50

Nije to taj Gaja ! Ti pricas o Dusanu, a ja o Dobrosavu. To je covek koji je izgovarao stvari poput: Zoran Savić je imao malu porodičnu neprijatnost ovih dana. Umrla mu je majka. ili Američki košarkaši su visoki 2 i više metara ili Onog trenutka kada se sa dresom broj 4 na parketu pojavio Gurović, odmah sam video da je to Gurović. :lol:

da, jer dobrosava svaki dan vidjam po kraju, tako da nema sanse da je u briselu. :lol:

#32 RETRO

RETRO
  • Members
  • 414 posts

Posted 21 July 2004 - 19:51

Inache omiljeni lik za imitiranje mi je Igor Spasov.
To je onaj sto juri kriminalce i provalnike-soliste koji mu
posle prichaju svoju zivotnu prichu. Uz zvuke soundtracka
iz Terminatora i MissionImPOSIBULa, on prigushenim glasom
dize tenziju :"Te kobne nochi, ispred kaficha Eskobar,
maloletni M.L je nozem izbo maloletnog Z.B." ili "Tog
kobnog jutra dogodila se teshka KRADZA."

"te kobne vecheri dvojica mladih penzionera su opljackali lokalnu mesnu zajednicu!" :lol:


p.s. vanja bulic - definitivno! :lol: :lol:

#33 Predrag Pesic

Predrag Pesic
  • Members
  • 643 posts

Posted 21 July 2004 - 20:46

E RETRO, to je taj rad. :lol:


Jer se secha nego mozda priloga kad je Spasov rekao nesto
ovako:"A sada vidimo da se policija uhvatila u kostac
sa ORGANIZOVANIM kriminalom". Fora je u tome sto dok on
ovo sriche, na ekranu se vide 4 policajca kako se rvu sa nekim
klosharom/ludakom koji vitla sekirom na sve strane.


Ili ono, o prilogu vezano za neke kradljivce
shofershajbni sa automobila:

"Kada im platite, oni vam vrate vashu RODZENU shofershajbnu..."

Edited by Predrag Pesic, 21 July 2004 - 20:48.


#34 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 21 July 2004 - 20:56

Aleksandar Filipovic, !!!
Maler 1 ...isli u istu skolu, na hodniku nam je svima stalno bila frka da ti se slucajno javi ili obrati.... svi smo bili ubedjeni da je on nekako uspeo da direktno iz skole 'za decu sa posebnim potrebama" upise Gimnaziju...nista se nije promenulo... :lol: :lol: :lol: Siromah, a stalno je pokusavo da bude u centru paznje... u skolskim predstavama uglavnom nastupao u drag varijanti.... :lol: :lol: :lol:
Maler 2... u istom razredu... sa Jelenom Bacic-Alimpic.... produktivna generacija .... :lol:
Zamislite to matursko vece... jos uvek vucem traume....pobegla na vreme, negde oko ponoci.... B) B) B)

Moguce da bas i nisam objektivna ali moram da glasam za svoje drugare ...

#35 zvonko

zvonko
  • Members
  • 757 posts

Posted 21 July 2004 - 21:32

bez nekog reda

Bilja 'City' Obradović - onakvih kravetina je pun BG i to u svakoj generaciji. na desetine istih takvih skojevki mogu da se setim još iz OŠ i gimnazije

Ivan Bauer - brate mili kakva iritirajuca njuska, tacno je zaljubljen u svaki svoj prdez. toplo se nadam da su ga klinci u kraju ubijali od batina dok je bio mali.

zatim, prakticno svi entertainment debili sa Pinka, ali njima je u opisu radnog mesta da se pozdrave sa dostojanstvom, pa ne znam koliko su sami vec poneli od kuce, odnosno koliko su jednostavno dobri u izvrsavanju radnih zadataka. zaista, zelim da mislim da su makar neki od njih privatno cool face.

.
.
.

ostali navedeni mi ne idu u startu na neku stvar koliko jednostavno nisu dobri u onom sto rade, sto je ipak malo olaksavajuce

Olivera Kovačević - zna da ponekad i sastavi misao ali sve je to toliko ispod nivoa, kao da goste zove kod nje na salas da divane

crna punacka sredovecna zena (soon to become baba) koja vodi dal Klopku dal Zamku (štagod se od to dvoje prikazuje na Pinku) - trebala je da bude nastavnca tehnickog i uci decu da koriste luk i žagicu

Mira Adanja-Polak - koliko god se divim njenom odsustvu blama da u poznim godinama skakuće okolo i obavlja nevažne intervjue, ne mogu a da ne primetim da je dosadnija od prosecne babe iz ulaza

#36 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 21 July 2004 - 21:53

Bilja 'City' Obradović - onakvih kravetina je pun BG i to u svakoj generaciji. na desetine istih takvih skojevki mogu da se setim još iz OŠ i gimnazije

Znači, išli smo u istu O.Š. :lol:
Pištava...

#37 medusa

medusa
  • Members
  • 142 posts

Posted 22 July 2004 - 09:17

Aleksandar Filipovic, !!!
Maler 1 ...isli u istu skolu, na hodniku nam je svima stalno bila frka da ti se slucajno javi ili obrati.... svi smo bili ubedjeni da je on nekako uspeo da direktno iz skole 'za decu sa posebnim potrebama" upise Gimnaziju...nista se nije promenulo... :lol:  :lol:  :lol: Siromah, a stalno je pokusavo da bude u centru paznje... u skolskim predstavama uglavnom nastupao u drag varijanti.... :lol:  :lol:  :lol:
Maler 2... u istom razredu... sa Jelenom Bacic-Alimpic.... produktivna generacija .... :lol:
Zamislite to matursko vece... jos uvek vucem traume....pobegla na vreme,  negde oko ponoci....  B)  B)  B)

Moguce da bas i nisam objektivna ali moram da glasam za svoje drugare ...

Kakvo nesrecno detinjstvo !?!? Traume, kazes ? Ma, treba beneficirani staz da dobijes !!! :lol:
Pretpostavljam da je ta nesrecna skola spaljena, srusena ili bar okadjena. :lol:

Edited by medusa, 22 July 2004 - 09:17.


#38 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 22 July 2004 - 10:50


Bilja 'City' Obradović - onakvih kravetina je pun BG i to u svakoj generaciji. na desetine istih takvih skojevki mogu da se setim još iz OŠ i gimnazije

Znači, išli smo u istu O.Š. :lol:
Pištava...

I ja sam isla u J.B.Tito, tj. Jovan Ducic :lol:
Ko ti je bio razredni/na?

#39 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 22 July 2004 - 11:01

A, da ..... topic
1. Bauer - sa onom peder - taktikom i lizanjem dupeta kako takmicarima tako i gledaocima.
2. Tanja Jordovic RTV Pink - radi 100 godina na televiziji i dopusta sebi da socno opsuje u program (izborna noc, "Ma, pusite, bre, k.rac !!!", da postvi sledece pitanje: "Jel stigla tu Karleusa?"reporteru koji se nalazi u izbornom stabu Bogoljuba Karica. Novinara Miodraga Popovica je tokom ukljucenja oslovila sa: "Ej Pope, jel si otis`o do one dzamije gde sam ti rekla da oses?"
3. Sanja Marinkovic RTV Pink - nevaspitana, prekida goste i stalno sebe trpa u prvi plan emisije: "Jao, moj decko isto tako.... I ja kad sam tamo bila.... Ja sam bas htela da zovem.... Pa, on je to na mene mislio....Moja emisija je ono... "itd :lol:
4. Bojana Nikolic i ostale Sportisimo girls: Jedva nauce da najave i odjave svoj (cao, gledate Sportisimo .....PRILOG..... gledali ste sportisimo) deo emisije. I dobijaju za taj svoj autorski (mozda) opus po 6.000 dinara mesecno!
5. Ekipa Cityja - koja zna da odjavi emisiju ISKLJUCIVO recenicom: "I to bi bilo sve sto sam vam pripremio/la za danas.... Brate, smislite nesto drugacije jednom u zivotu!!! :lol:


to be continued..... (moram da popijem kafu pa se vracam.... :lol:

Edited by rainbow, 22 July 2004 - 11:02.


#40 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 22 July 2004 - 11:36


Bilja 'City' Obradović - onakvih kravetina je pun BG i to u svakoj generaciji. na desetine istih takvih skojevki mogu da se setim još iz OŠ i gimnazije

Znači, išli smo u istu O.Š. :lol:
Pištava...

I ja sam isla u J.B.Tito, tj. Jovan Ducic :lol:
Ko ti je bio razredni/na?

Ma Vesna iz fizickog.
Ja sam godiste kao i pistava Bulja sa pinketa. Secam se da je bila "predvodnik" klincima. Inace ziveo sam u 21. bloku ko i ona.
Toliko o traumama. :lol:
Ko je tebi bio razredni?

Edited by ToniAdams, 22 July 2004 - 11:39.


#41 zeos

zeos
  • Members
  • 727 posts

Posted 22 July 2004 - 12:01

Ne znam da li si me shvatio - taj covek ne postoji ! I ne ubacuje se prezenter preko noci u program da vodi vesti, vec se priprema mesecima, zatim dugo, dugo vodi kratke vesti, pa tek onda moze da predje na velike vesti. Kod nas vec mesecima nista nije menjalo jer nije bilo potrebe za tim.
Gledao si neku drugu televiziju, pa si pobrkao loncice. :lol:

Dobro, ja i moji prijatelji smo kreteni. Izvini sto sam uopste bilo sta rekao.

#42 zeos

zeos
  • Members
  • 727 posts

Posted 22 July 2004 - 12:06

Moguce je da je Predojevic, jer ne znam da li je to bilo nedavno ili mozda i pre 4 meseca - kad necega loseg nema vreme proleti u zaboravu.
Ako je on sad na RTS-u, gde mogu da ga vidim, pa da definitivno i potvrdim?

#43 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 22 July 2004 - 12:13

ne znam kako se klice, ali znam da me protera svako jutro kad vidim onog zadriglog na BK kako se znoji onako lezerno obucen, sportski elegantno u pastelnim sakoJima za 100 evra i kariranim kosuljama original AZZARO s blevara i farmerkama i nekim boze blagi cipelama.

kao nesto flertuje s onom ribom


ko to gleda ljudi moji :lol:

#44 Celt

Celt
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 22 July 2004 - 12:19

Aleksandar Filipovic, !!!
Maler 1 ...isli u istu skolu, na hodniku nam je svima stalno bila frka da ti se slucajno javi ili obrati.... svi smo bili ubedjeni da je on nekako uspeo da direktno iz skole 'za decu sa posebnim potrebama" upise Gimnaziju...nista se nije promenulo... :lol:  :lol:  :lol: Siromah, a stalno je pokusavo da bude u centru paznje... u skolskim predstavama uglavnom nastupao u drag varijanti.... :lol:  :lol:  :lol:
Maler 2... u istom razredu... sa Jelenom Bacic-Alimpic.... produktivna generacija .... :lol:
Zamislite to matursko vece... jos uvek vucem traume....pobegla na vreme,  negde oko ponoci....  B)  B)  B)

Moguce da bas i nisam objektivna ali moram da glasam za svoje drugare ...

Ajde ti to malo detaljnije o Filipovicu, strasno me zanima. On mi tako ide na zivce da je to neopisivo :lol: :lol:

#45 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 22 July 2004 - 12:25



Ma Vesna iz fizickog.
Ja sam godiste kao i pistava Bulja sa pinketa. Secam se da je bila "predvodnik" klincima. Inace ziveo sam u 21. bloku ko i ona.
Toliko o traumama. :lol:
Ko je tebi bio razredni?


Mira Hrkalovic, o.t.o.
Ja sam nesto mladja, Biki mi je bila Big Brother ili predvodilac ili kako smo to vec zvali