Jump to content


Photo

Najdebilniji domaci voditelji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
238 replies to this topic

#226 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 09 December 2004 - 14:56

QUOTE(novosadjance @ 9 Dec 2004, 15:20)
Ukucajte u google Ivan Zeljkovic laugh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Jadan Zeka... sad.gif

#227 Virginia Woolf

Virginia Woolf
  • Members
  • 296 posts

Posted 09 December 2004 - 16:56

Bilja krestalina, ona crnka i plavusa sto vode zajedno neku emisiju na Pink... Mrzim tu njihovu intonacuju, podizanje glasa na kraju recenice, kod zareza...:
Hhhdobro vece, danasss sssscete moci da pogledate hhhh to i tooooooo(ode uvis)...
...a tu je bila i Haleeeeeee----- pauza hhhhberiii...


Grozno.

#228 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 09 December 2004 - 22:52

QUOTE(ursula the sea witch @ 9 Nov 2004, 15:15)
izgleda da ovde niko ne gleda STB
najdebilnija voditeljka je super urbana znam sve o svemu i razumem se u sve na svetu Ivon Jafali

Ivon je super,ona je najbolja na STB,pored Jugoslava...Jedino njih 2je tamo nesto vrede,svi ostali su ph34r.gif puke.gif thumbdown.gif

#229 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 09 December 2004 - 22:54

QUOTE(scissorsister @ 25 Nov 2004, 17:51)
Biljana sa pinka-vristalina, ima glas tri oktave vise nego sto je normalno.
Cak mislim da je jednom izjavila nesto u stilu "svi su mi rekli da sa ovim glasom necu moci da budem voditelj"-grdno se prevarise.

Slazem se,devojka je totalni debil...Kao i svi sa PINK-a!

#230 ivana

ivana
  • Members
  • 100 posts

Posted 10 December 2004 - 15:56

QUOTE(novosadjance @ 9 Dec 2004, 15:20)
Ukucajte u google Ivan Zeljkovic laugh.gif

roflmao.gif

#231 Musky

Musky
  • Members
  • 4,450 posts

Posted 21 December 2004 - 08:10

RTS , mislim da je " nedeljom odmori " - struchnjak je ........ Zika Nikolic
Narode ! Ne shaljite vishe vashe kcheri u njegovu emisiju ....... mozda "sutra" ipak i bude neshto od njih ......

#232 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 21 December 2004 - 09:50

Na RTS-u na kratko ukacio pre neki dan emisiju "Srecni telefoni" ili tako nekako, i u jednom trenutku, kao spektakl, voditeljka ima zadatak da gadja tortama kolegu iza nekog paravana, gde mu samo glava viri. Ali catch je u tome, sto su torte na metalnom ovalu, ona stoji na 2 metra od tipa, i u histericno-neuroticnom napadu smeha, svom snagom zakucava ovog u glavu... samo sam cekao kad' ce da padne krv kad' ga je pogodila a oval se okrenuo sa strane. Uzas. RTS.

#233 garfild

garfild
  • Members
  • 787 posts

Posted 21 December 2004 - 10:17

Mene nerviraju sportski novinari i to narucito Milojko Pantic i onaj sto vodi Calcio na Pinku, a izrazito me nerviraju ove manekenke-lepotice sta su vec sto vode lifestyle emiseje

#234 Crystal

Crystal
  • Members
  • 73 posts

Posted 21 December 2004 - 11:07

Natasa Miljkovic bez premca

#235 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 21 December 2004 - 13:01

QUOTE(Takeshi @ 21 Dec 2004, 10:50)
Na RTS-u na kratko ukacio pre neki dan emisiju "Srecni telefoni" ili tako nekako, i u jednom trenutku, kao spektakl, voditeljka ima zadatak da gadja tortama kolegu iza nekog paravana, gde mu samo glava viri. Ali catch je u tome, sto su torte na metalnom ovalu, ona stoji na 2 metra od tipa, i u histericno-neuroticnom napadu smeha, svom snagom zakucava ovog u glavu... samo sam cekao kad' ce da padne krv kad' ga je pogodila a oval se okrenuo sa strane. Uzas. RTS.

Sta ti mislis, da su torte slucajno bile od jagode? biggrin.gif

Edited by rainbow, 22 December 2004 - 12:29.


#236 ivana

ivana
  • Members
  • 100 posts

Posted 30 December 2004 - 12:30

Ta voditeljka je totalni debil.

#237 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 02 January 2005 - 00:32

Biljaninih fazona nikada dosta biggrin.gif

Igraju Partizan i Bayern neku utakicu pre par godina. Valjda '00, tada je to bio dogadjaj posto smo imali hibernaciju bilo kakvih odnosa sa svetom prethodne godine.

Pocinje konfererencija za novinare i prvo pitanje zapada Bilji. Ova bez blama pita sudiju: A koliko ste dobili para za ovaj sudjenje ovog meca?
Neprijatna tisina pred oko 200 ljudi u prostoriji i posle 20-tak sekundi, PR, ili neko drugi ko je vodio konferenciju kaze: molim sledece pitanje
Bilja ostaje ko posrana biggrin.gif


Kada je Luna Lu vodila svoju emisiju na rts-u, Rolerkoster tranzicije ii something like that. Snimila je neku ispovest Billje nekoj manekenki u bekstejdzu neke leve revije. Bilja ni pet ni 6 pocinje da divlja otima kameru, sere sa onim kokosijim glasom. Bilo mi je bolno za gledati pa sam promenio kanal.



Inace Vojtehovska je bila posten novinar dok je radila u NS-u. O njenim emisijama koje su istina isle retko se pricalo nedeljama u gradu. Sada sam bas pratio ova njena pinkovska proseravanja i mogu reci da je 3 pa 1 nesto najgore sto se pojavljuje na ovim elektronskim kanalizacijama od televizijama. Posebna patetika je kada trecerazredni likovi sami sebe dizu sa nekim insajd pricama, ova ubacuje neke suplje komentare, a mutava publika tapse svake 34 sekunde [ istina po komandi ].

Inace jedini koji mi se svidjaju od nasih voditelja su Dusani sa 92-dvojke, ali opet kome se oni ne dopadaju. I po mom skromnom misljenju najjaci voditelj svih i svakog vremena - Blazo Popovic ( prvi javno ispickao Kleopatru i neku koleginicu joj, vodio najintelektualniju emisiju - Aritmija i nesto kasnije vidno pijan vodio emisiju o Jazz-u, poslednje sto sam video da je radio bila je emisija Otkopcano u kojoj je Tocak dao poslednji interviju u zivotu ). Hail.gif

#238 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 07 January 2005 - 16:55

Pre neki dan gledam neki godišnji NBA pregled na B92, i Ilija Kovačić, koji inače ne spada u voditelje koje sam smatrala debilnim (... bar ne do sada), pričajući o suđenju Kobe Bryantu, izreče ovu stručnu ocenu (sve onako mucajući - očigledno nije baš bio siguran šta da kaže, pa je onda lupio):

"NBA igrači su, naravno, u Americi vrlo slavni, i.... eee... sve devojke... eee... žele da dođu do novca..." ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

#239 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 10 January 2005 - 13:07

QUOTE(Catwoman @ 7 Jan 2005, 17:55)
Pre neki dan gledam neki godišnji NBA pregled na B92, i Ilija Kovačić, koji inače ne spada u voditelje koje sam smatrala debilnim (... bar ne do sada), pričajući o suđenju Kobe Bryantu, izreče ovu stručnu ocenu (sve onako mucajući - očigledno nije baš bio siguran šta da kaže, pa je onda lupio):

"NBA igrači su, naravno, u Americi vrlo slavni, i.... eee... sve devojke... eee... žele da dođu do novca..." ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

Ilija se iygleda vise okrenuo svojoj drugoj profesiji, portparola u CZ. Ja ga stalno vidjam po utakmicama, u odelcu trcka tamo-amo