Jump to content


Photo

U.P.A.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
532 replies to this topic

#31 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 31 August 2004 - 23:32

kako je dobra ona Monica Cruz.. Bolja od seke... :lol:

#32 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 07 September 2004 - 11:01

kako je dobra ona Monica Cruz.. Bolja od seke... :lol:

I ja mislim da je bolja nego seka. :lol:

U prošloj epizodi se opet jedan glumac skinuo do gole kože, al' na žalost muške publike glumice su ovog puta zakazale. :lol:

#33 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 07 September 2004 - 13:59

....al' na žalost muške publike glumice su ovog puta zakazale.  :lol:

ćuti, počeo sam da pratim, samo čekam da nešto sevne... :lol: :lol:

#34 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 20 September 2004 - 09:00

Od kad su završili sa The Office, ja na B92 jedino gledam U.P.A. Pa još kad vidim da se glumci šetkaju u Ramones majicama. :lol:

Samo moram da kažem da nije lepo što Miguelu kad ide pod tuš, snime i guzu, a Beatriz samo do pola. :lol:

#35 Ivana82ue

Ivana82ue
  • Members
  • 506 posts

Posted 21 September 2004 - 14:59

Eh... pa ipak je ona "baby-gilr" u seriji... Cenim da su za takve "scene" zaduzene Silvia i pre svega, Ingrid! :lol: :lol: :lol:

#36 majama

majama
  • Members
  • 396 posts

Posted 21 September 2004 - 15:06

Serijski program na B92 postaje sve lošiji . Ova serija je potvrda toga.
kad god sam bacila pogled, gomila klinaca je đipala.
I zašto svi stanuju u tom internatu?
U stvari znam, da nije tako nebi smo imali razlog za bilo kakav zaplet.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#37 Faithless

Faithless
  • Members
  • 183 posts

Posted 21 September 2004 - 16:28

Izdržah 15 minuta jedne epizode... I to je to. :lol:

#38 Ivana82ue

Ivana82ue
  • Members
  • 506 posts

Posted 21 September 2004 - 18:40

Pazi, svako ima pravo na svoj ukus... "Lepota sveta je u njegovoj razlicitosti". Ipak, mislim da nije OK ocenjivati seriju, a da nije odgledana cela epizoda, nego 15 minuta, ili jos gore, u zavisnosti od scene koja je trenutno bila...

#39 Dina

Dina
  • Members
  • 359 posts

Posted 21 September 2004 - 18:51

Pa sad.. meni je serija gledljiva, ali ne toliko da je ne bih propustala, smeta mi to sto ipak predugo traje, posle sat vremena mi opadne interesovanje.. Shta znam.. nishta epohalno, ne mogu da kazhem da se neshto odushevljavam, ali za ubijanje vremena (u mom sluchaju obichno nedeljom popodne) sasvim okej..

#40 Faithless

Faithless
  • Members
  • 183 posts

Posted 21 September 2004 - 19:17

Da se razumemo, nemam ja ništa protiv serije, ali mi nije zanimljiva. Čak su joj i termini o.k.

Pozdrav svima! :lol:

#41 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 21 September 2004 - 20:21

Eh... pa ipak je ona "baby-gilr" u seriji... Cenim da su za takve "scene" zaduzene Silvia i pre svega, Ingrid!  :( :( :(

Dobro onda, ne mora još i ona da se zgolancava. :hail: Kako je opasno odglumila onu scenu na majčinom grobu... Pravo luče. :lol: Ni hladnom oku kamere nije bilo svejedno. :hail:

Serijski program na B92 postaje sve lošiji . Ova serija je potvrda toga.
kad god sam bacila pogled, gomila klinaca je đipala.
I zašto svi stanuju u tom internatu?
U stvari znam, da nije tako nebi smo imali razlog za bilo kakav zaplet.
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ne znam da li je serijski program dobar ili loš, meni obično jedna serija drži pažnju u datom momentu (Mućke - Nepristojni Ljudi - Ofis). Ove američke "komedije" tipa Seinfeld i sl. redovno izbegavam. Vesele Sedamdesete mogu da prođu. Ja bih isključivo forsirao evropsku produkciju ili bih jednostavno dao pare Brakusu, pa da on sa svojom ekipom nešto uradi. :hail:

#42 jet set

jet set
  • Members
  • 49 posts

Posted 28 September 2004 - 21:07

Da li je moguce da vi pratite i komentarisete samo najdebilnije sadrzaje na Tv-u?!!!

-Moguce je!!! zato svi sve znate o Pink-u.

#43 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 05 October 2004 - 11:09

Da li je moguce da vi pratite i komentarisete samo najdebilnije sadrzaje na Tv-u?!!!

-Moguce je!!! zato svi sve znate o Pink-u.

Džet sete, ovaj glupi forum teško savladava mudrost kojom ga obasipaš. Da li si razmatrao mogućnos' nove šestomesečne hibernacije? Čisto da mi debili po'vatamo šta si 'teo da kažeš u svojim postovima.

#44 Sharlo_akrobata

Sharlo_akrobata
  • Members
  • 6 posts

Posted 05 October 2004 - 12:12

Petkom uveče je tako očajan program na svih 20-tak kanala, da onaj koji se i odluči da gleda TV ili je prosto ovisnik sa šakom u grču u obliku daljinskog upravljača, praktično nalazi utehu i čak slast u gledanju ove serije. Još ako dodamo da tu i tamo može da sevne kakva guza ili bela ženska grud, onda UPA ulazi u zonu jedva-čekam-da-počne emisija!

Mnogo glupo, al' mnogo dobro.
Un, dos, tres...

#45 jet set

jet set
  • Members
  • 49 posts

Posted 06 October 2004 - 05:30

Da li je moguce da vi pratite i komentarisete samo najdebilnije sadrzaje na Tv-u?!!!

-Moguce je!!! zato svi sve znate o Pink-u.

Džet sete, ovaj glupi forum teško savladava mudrost kojom ga obasipaš. Da li si razmatrao mogućnos' nove šestomesečne hibernacije? Čisto da mi debili po'vatamo šta si 'teo da kažeš u svojim postovima.

Nisam rekao da ste debili.
Necu u hibernaciju.
Htedoh samo da kazem da bi programu TV B92 mozda mogla da pomogne dobronamerna i konstruktivna kritika.
Vecina user-a uglavnom komentarise samo program PINK-a i bezrezervno veruje devedesetdvojci.
Slucajno znam da je mnogim urednicima i direktorima/sefovima/gazdama ove kuce (B92) jako bitno o cemu se govori na forumu.
Drago mi je sto u mojim recima prepoznajes mudrosti :lol: