Jump to content


Photo

U.P.A.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
532 replies to this topic

#16 sunset rubdown

sunset rubdown
  • Members
  • 1,473 posts

Posted 08 August 2004 - 18:04

Nije bas toliko glupa serija koliko sam mislio kad sam video reklamu. A Penelopa ( ili njena sestra) i ona profesorka, Adela valjda, su preterano dobre.

#17 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 10 August 2004 - 09:21

Obozavam seriju narocito LOLO i ja hocu da je zenim obozavam je Najlepsa devojka na svetu

:lol:

Maknuše onu sliku što sam linkovao. Moram sad jope... :lol:

Posted Image

#18 vukk

vukk
  • Members
  • 1,086 posts

Posted 14 August 2004 - 21:57

Ljudi morate to da gledate sa dve tačke gledišta:
1.Nama koji uglavnom gledamo i slušamo i čitamo B92 ta serija nije ni namenjena i nama i ne trba da se sviđa već treba da je pljujemo jer je dosadna i pomalo pinkovska.....
2.Takve serije (i one još gluplje iz Kolumbije) su ovde strašno popularne a televizije žive od sponzora (sem ako niste RTS i Tijanić pa vam Kojadinović da 60% budžeta ministarstva) i time će se dobiti pare koje mogu da se ulažu u kupovinu drugih serija i filmova i za produkciju (šta bi ste uradili kada bi vam ukinuli Mileta??? :lol: )....
To je jednostavno nužno zlo!

#19 monopollist

monopollist
  • Members
  • 328 posts

Posted 16 August 2004 - 12:18

Serija je skroz gotivna, dapace je savrsena da se spremas negde da izadjes i da je gledas (od pola 9 do deset).

Uopste mi nije jasno sta je to toliko lose u njoj? Mozda je to bas termin za emitovanje reportaze iz Etiopije? :lol:

#20 Cofi

Cofi
  • Members
  • 360 posts

Posted 16 August 2004 - 13:46

Serija je neodoljivo glupa,ne znam kako možete da je poredite sa odličnim kompanjerosima,ovo je veliko njesra,taman se uživiš u seriju,a ono oni puste neku muziku i onda 20 minuta smaraju,za sat i po ima 4 dijaloga

#21 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 17 August 2004 - 10:58

Serija je neodoljivo glupa,ne znam kako možete da je poredite sa odličnim kompanjerosima,ovo je veliko njesra,taman se uživiš u seriju,a ono oni puste neku muziku i onda 20 minuta smaraju,za sat i po ima 4 dijaloga

Nije da baš pomno gledam, ali meni su obe serije dosta slične... ne znam po kom aršinu je jedna neodoljivo glupa, a druga odlična? :lol: Sličan ambijent, slični zapleti - zaljubljivanje, odljubljivanje, sukobi sa profesorima, itd. A što se tiče igračkih blokova, jedina im je svrha da se oči napasu dok se vitko telo Beatriz Luengo giba u ritmu. :lol:

#22 Ivana82ue

Ivana82ue
  • Members
  • 506 posts

Posted 19 August 2004 - 19:51

...ili Miguel Angel Muñoz... :lol:

#23 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 25 August 2004 - 07:17

A Pablo Puyol? :lol:

#24 Ivana82ue

Ivana82ue
  • Members
  • 506 posts

Posted 25 August 2004 - 15:15

Hmmm... ne. Mnogo mi je "gejast" (da izvinu deca :lol: ) :lol:

#25 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 27 August 2004 - 07:48

Meni je drugarica iz Španije, pri mom pominjanju Beatriz u pozitivnom kontekstu, rekla: "Weird taste you have" i "She has a face like a dwarf woman". More biti da je proradila ženska sujeta, šta li... :lol: Bolje da sam je pitao šta misli o ovim muškim. :lol:

#26 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 27 August 2004 - 09:35

Seriju ne pratim, ali bukvalno svaki put kada je zakačim vidi se ili neka razgolićena omladina (i to uglavnom muška  :lol: )

u bre
da sam znala...

#27 Ivana82ue

Ivana82ue
  • Members
  • 506 posts

Posted 27 August 2004 - 12:08

Meni je drugarica iz Španije, pri mom pominjanju Beatriz u pozitivnom kontekstu, rekla: "Weird taste you have" i "She has a face like a dwarf woman". More biti da je proradila ženska sujeta, šta li... :lol: Bolje da sam je pitao šta misli o ovim muškim. :lol:

:lol: :lol: :lol:

#28 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 30 August 2004 - 09:54

Seriju ne pratim, ali bukvalno svaki put kada je zakačim vidi se ili neka razgolićena omladina (i to uglavnom muška  :lol: )

Juče su sevnule dve muške guzice... sreća da je bila i ona obdarena devojčica što se šetkala u toplesu... Ko zna u šta će ovo da eskalira do kraja serije. :lol:

#29 Celt

Celt
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 31 August 2004 - 08:56

Obozavam seriju narocito LOLO i ja hocu da je zenim obozavam je Najlepsa devojka na svetu

:lol: :lol: :lol:

#30 vukk

vukk
  • Members
  • 1,086 posts

Posted 31 August 2004 - 15:25

:lol:  :lol:  :lol:

pa dobro,čovek hoće.......to ne znači da može..... :lol: :lol: