Jump to content


Photo
- - - - -

Regionalna Kavica za Ljude Dobre Volje


  • Please log in to reply
18402 replies to this topic

#76 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 03 June 2004 - 16:43

Posted Image

mda, imamo jednu situvaciju ovde

evo kako je Vesnu / da li je ona postovala ovde, moracu proveriti/ i mene ilustrativno pocastvovala - hvala, nije trebalo, Mimi


-- pa sad, analiza crteza nam govori sta?

-- pache se izleze iz jajeta << preslatko -- simbol porodjaja? nevinosti bebe ? "sve je pred nama " ?

-- pache i njegova uloga u coloring/easter/images/ << nesto deci na radost i veselje, ljubav..

-- pucanje ljuske << majchinstvo ; otvaranje i odsustvo svakog, osim genetskog, predumisljaja..

-- crtez mesto fotografije << licni doprinos -- s neta, al svejedno, trebalo se potruditi <<< hvala


-- pache kao potencijalni plen << well -- moze i tako, lisice nikad daleko od ovih mirisnih dogadjaja

-- pache kao namirnica za rucak ljudskom rodu << ja bih ga pustila da se nauziva mame, da nauci da hoda, da se osushi, pa trci po dvoristu, igra sa glistama, travuljkama, rovari po djubretu, dok mama ne primeti... da bude sretno pache ..

-- pache kao uvreda << ohohooooo promashaj cilja za 5000 milja





eto. treba neki recept?
kamo izvinjenje CallC za bezobrazluk , klevete i spekulisanje identitetom?



i nemoj da crtas opet, ono sto hoces da kazes, kazi, crtez ti ima sasvim druge poruke od onih sto si htela

ako znas sta si htela





----

dakle Mimi obozava Luna, tacho Vjeko, dobro primeceno, ali pribojavam se da, nakon ovog crteza mene , a valjda i Vesnu, smatra najslatkisima, prema kojima oseca neizmernu neznost



well, you tell me
  • 0

#77 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 03 June 2004 - 17:08

Pazi Elle (ovo "pazi" sam djornio od Diska, priznajem  :lol: ), kada bi coek onak zdrav razmislio  :lol: ... ispalo bi da nasa Mimi obozava Luna i da se zrtvuje zarad njegove posthumne popularnosti. Inace, kako drugacije tumaciti Mimin autogol?

Pa nije to bila nasumce izbijena lopta iz sesnaesterca ... a ne, ne ... to se zakucalo skaricama u raslje! Si vidla ovacije publike?  :lol:

da videla, cuje se, samo trube i jure sa zastavama, vise mi ih je...

ima l neki psiholog, klinicar ili ne, neki doca za dushu i fobije, spogledom na paranoju, da objasni pojavu dugopripremanog i ostvarenog, pa jos i proslavljenog :lol: zakucavanja lopte u sopstveni go





:lol:
  • 0

#78 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 03 June 2004 - 23:27

E pa da, znam ja jednog psiho-frika, forumskog analiticara iz hobija. A zna ga i Raja. A bogumi, zna ga i Braja. :lol:

Samo, on se nesto ucuto. Da mu nije pozlilo? :lol:


:lol: :lol:
  • 0

#79 Kosmarac

Kosmarac
  • Members
  • 3,055 posts

Posted 03 June 2004 - 23:39

Vjeko sta je ono na politici.Ne moze se disati od dece.Ajd otvori topic neki ozbiljniji da se ne nalepi niko.Recimo: Mandicev iskosen pogled na Bulatovica;rekonstrukcija disidentskog novinarstva.Pa tu sve dalje da se prisecamo slobodarskog NINa,Vucele i slicno.A?
  • 0

#80 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 03 June 2004 - 23:55

Vjeko sta je ono na politici.Ne moze se disati od dece.Ajd otvori topic neki ozbiljniji da se ne nalepi niko.Recimo: Mandicev iskosen pogled na Bulatovica;rekonstrukcija disidentskog novinarstva.Pa tu sve dalje da se prisecamo slobodarskog NINa,Vucele i slicno.A?

Ma, na Politici je neozbiljna ekipa, ovdje se vode prave raspre, Kosmarac. :lol:

Evo, npr. cekam da se javi spomenuti frik i slusam snimku Sabora od veceras.
Dakle, khm, khm ....

2 Slaven
2 Diskutant
2 cini mi se i Lun

Maske su pale!

I jel' Vjeko bio u pravu da je Sanader seljo-beljo?
Jeste. Hvala-molim. I drugi put. :lol: :lol:
  • 0

#81 Kosmarac

Kosmarac
  • Members
  • 3,055 posts

Posted 04 June 2004 - 00:00

I ja bi rado gledao Sabor da imam HRT.A i da ga razumem.Gledo jednom prilikom i ne kapiram nikako ko je tu crn a ko beo.Kod nas se sad nesto slicno desilo.
  • 0

#82 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 04 June 2004 - 00:25

I ja bi rado gledao Sabor da imam HRT.A i da ga razumem.Gledo jednom prilikom i ne kapiram nikako ko je tu crn a ko beo.Kod nas se sad nesto slicno desilo.

Evo, ja cu da ti objasnim. Nakon Nina, sve je crno. Ako nesto i bljesne u mraku, ne sekiraj se. To je samo golubovo govance. I nema tu sta da se raspravlja, sve je kristalno jasno. B)
  • 0

#83 Kosmarac

Kosmarac
  • Members
  • 3,055 posts

Posted 04 June 2004 - 00:30

Gajio sam nadu...

Hvala.

Al kako onda da ucestvujem u tome?Moram da biram nekako.Sto uospte pisemo o tome?

Lupam.Crno je kako i ne slutis ovde.

Odo ja u Batak da vidim sta ima.

Edited by Kosmarac, 04 June 2004 - 00:32.

  • 0

#84 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 04 June 2004 - 00:40

Evo, ja cu da ti objasnim


evo ja cu ti objasnit'

I nema tu sta da se raspravlja


i nema se tu sto raspravljati


gramaticki mislim, i to, Vjekoslave :lol:
  • 0

#85 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 04 June 2004 - 00:59

Kosmarac

Al kako onda da ucestvujem u tome?Moram da biram nekako.Sto uospte pisemo o tome?


Pisemo? Ma, to je samo cvrkut stoke sitnog zuba. Na TV-u se pise, probudi se. :lol:

2 Slaven

Ajd ne furaj mi tu ispravku dadakavice, djeluje mi nekako ... :lol:
Bolje bekni o Sanaderu, golube. :lol:
  • 0

#86 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 04 June 2004 - 01:04

Car je go'l

:lol:

Jedno je pregovarati kada postanemo kandidat i imamo datum pregovora, a drugo sada´, rekao je,
ističući da će bolji položaj za pregovore Hrvatska imati nakon sredine lipnja
te pozivajući na još malo strpljenja.

Edited by Slaven, 04 June 2004 - 01:25.

  • 0

#87 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 04 June 2004 - 01:32

A jok, to palamudjenje o ekolosko-ribarsko-sljokice zoni nije dokaz da je Car gol!
Zar nisi pratio prijenos? Ili jesi, pa ti promaklo?

Sto bi sa ... eUropeizmom, parlamentarizmom, 5 svjetskih jezika, sunce mu zbratimljeno, a? :lol:
  • 0

#88 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 04 June 2004 - 01:46

Sto bi sa ... eUropeizmom, parlamentarizmom, 5 svjetskih jezika, sunce mu zbratimljeno, a?


po svemu sudeci Vjeko nesto mi promace!

bio zauzet :lol: zaposljio novih 20 Srba cijelu cjelcatu 2005!

ps
cuj mene Srba a htjedoh rec' Hrvata + 50 :lol:

pss
zato nemoj zamjerit' vec ispricaj, sto to bjese/bijase na Saboru, o 5 jezika!


pozdrav Vjekoslave

Edited by Slaven, 04 June 2004 - 01:47.

  • 0

#89 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 04 June 2004 - 02:30

2 Slaven
A nisi znaci gledao? Hmmm ... Ne znam hoce li sutra biti repriza, ne vjerujem.
Uglavnom:
Cijeli dan ga oporba proziva da se pojavi u Saboru i da mjesto onog krebila Hebranga objasni neprincipijelnost politike HDZ-a i sadasnje Vlade, kao i razloge odgode primjene sljokice pojasa.
A kao, tip u Pozegi, na prevaznom sastanku. I vidi Vlado da ovi Ocalinka laganini pokopavaju, a on mu fakat sa rdece stolice ne mre puno pomoci, zvrc-zvrc ... eto ti Sanadera.

Ta-na-na-na ...
Nagnut preko govornice, sav se zacrvenio, zile poiskakale, oci se zacaklile, tekst?
Komunjare, Zna se tko je obranio Rvatsku, Tko je izdajnik, Nedemokrate, Proslo je vrijeme jednoumlja, Rek'o mi Racan da je Tomac zasr'o, Htjeli ste Sanadera, pa evo vam ga, S'a je?, Vi meni da :lol: govorite o nacionalnim interesima?, Zar je optuziti vlastitu drzavu da je agresor nacionalni interes?, Ha?, (pogled dolje lijevo, teta profesorica-agresorica pred lincom), Pa zar tak'i nama da sole pamet?, Hvala Bogu da HDZ ima pravo!, Kakva saborska vecina, volja gradjana ... dovoljno je imati jedan glas vise ... to vam je demokracija!, Nema vise svi isto mislimo!, itd., itd. ...

A ovi ... :lol: :lol:

I onda je nastala ludnica. O kojoj ces sutra citati u dnevnim tiskovinama, gospon Slaven. Jer mi valja i malo sna capiti nocaske. :lol:

Htjedoh ti reci da si fulao sa Sanaderom. I ti i Disk. Bilo je samo pitanje vremena kada ce vuk prestati glumiti vegetarijanca.
  • 0

#90 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 04 June 2004 - 02:45

Ah ah Vjekoslave naj se srdit'! :lol:

Jos Hrvatska ni propala dok mi zivimo,
visoko se bude stala kad ju zbudimo.
Ak je dugo tvrdo spala, jaca hoce bit,
ak je sada u snu mala, ce se prostranit.
Hura! nek se ori i hrvatski govori!
Hura! nek se ori i hrvatski govori!
Ni li skoro skrajnje vrijeme da nju zvisimo,
ter da stransko tesko breme iz nas bacimo?
Stari smo i mi Hrvati, nismo zabili
da smo vasi pravi brati, zlo prebavili.
Hura! nek se ori i hrvatski govori!
Hura! nek se ori i hrvatski govori!
Oj, Hrvati braco mila, cujte nasu rijec,
razdruzit nas nece sila bas nikakva vec!
Nas je nekad jedna majka draga rodila,
hrvatskim nas, Bog joj plati, mlijekom dojila.
Hura! nek se ori i hrvatski govori!
Hura! nek se ori i hrvatski govori!


Ljudovit Gajic :lol:

i na to, zbunjujici Racanov repley

Nakon što je oštro osudio Sanaderov istup, ocijenivši ga ´krajnje neprimjerenim i nedostojnim funkcioniranja i odgovornosti predsjednika hrvatske Vlade´, SDP-ovac Ivica Račan istaknuo je da Vlada ni premijer nisu argumentirali razloge odgode primjene zone, zbog čega će SDP glasovati protiv.

No, najavio je da će njegova stranka ponovno razmotriti svoju odluku ako Vlada dokaže da su odgodom primjene zaštićene zone za članice EU ugroženi nacionalni interesi.

Od HDZ-ovaca je zatražio da se očituju o Sanaderovu istupu.



:lol:

laka i ugodna
  • 0