Jump to content


Photo
- - - - -

Prison Break


  • This topic is locked This topic is locked
496 replies to this topic

#256 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 18 May 2015 - 12:12

Dangar i Schrodinger - 7 dana.
 

za budaletine, indeed

Budaletinu vidis u sopstvenom (komunistickom) ogledalu

ti si se lepo pokazao u nekrofilnom izdanju naslađujući se nad smrću bivšeg presednika i maštanjem o tome kakva bi smrt trebala da zadesi VŠ, nekrofilu, i svaka čast moderaciji da takva bljuvotina koja bi pristajala nekom nazi umu i dalje stoji, a tebi daju da se iživljavaš kad ti dođe

Ti si komunisticka budaletina, a lepo je videti da branis svoje istomisljenike i idole, degenerika milosevica i morona sheshelja. Jos jedna potvrda teorija o totalitarizmu: saborno jedinstvo totalitarnih morona i na ekstremnoj desnici i na ekstremnoj levici. 


  • 1

#257 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 19 May 2015 - 09:33

Ja nemam nikakav poseban razlog od ranije da imam bilo kakvo negativno osecanje prema Srbima iz Bosne, koji su za mene (i vecinu od nas), dok nije napravljeno etnicko ciscenje i genocid bili jednostavno Bosanci - kao i svi drugi odatle, bez obzira na veroispovest ili sto su ateisti.
Sada je za mene to, u vecini, zlocinacka genocidna grupacija, i kolikogod da sam principijelno protivnik smrtne kazne, zao mi je sto Karadzic i jos nekoliko baraba iz tog srpskog kruga nisu pocetkom 1992. javno obeseni u Sarajevu, kao sto mi je i zao sto sud u Hagu ne moze da izrekne smrtne presude.
Sto se vas, ostalih tice iz Genocidne Sumske, onda kad pocnete da zastupate ponovo vase genocidne ideje, nakon sto ste svoj rezervat (za razliku od drugih) potpuno etnicki ocistili, vi cete ostati generacijama obelezeni zlocinom genocida, jednako kao i ustase, za koje (kao ni za vas) covek ni danas, 70 godina nakon II svetskog rata, ne moze da oseca nista drugo osim najdubljeg ljudskog prezira.
A sto se tice patrijarha Pavla, on ce ostati crno lice SPC (gde je svetlo lice u visokoj hijerarhiji i inace tesko naci) jer je ocutao vase zlocine. Uostalom, vasa slika je Kacavenda - mene ne zanima to sto je on oduvek bio poznat u svom krugu kao homoseksualac (to je njegova sasvim licna i privatna stvar) ali njegov "Versaj" u Bjeljini napravljen je na otetoj zemlji od zlata opljackanog od drugih. Eto, zbog takvih vladika prezirem i patrijarha Pavla, koji je to znao, ali je cutao.
I samo jos jednom da ti ponovim: u Srbiju, medju civilizovaniji njen deo niste dobrodosli; naci cete dovoljno sebi slicnih za vasa getoizirana druzenja.
Oni, ciji je ideal bio urbicid (Bogdanovic) nisu za grad, nego za Banja Luku i Bjeljinu.


Ovakve tvrdnje nisu prihvatljive. Mesec dana.


  • 2

#258 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 23 May 2015 - 09:39

Japer - 30 dana

 

Vise prestupa - dizanje tenzija, vredjanje forumasa, relativizacija.....

 

Ako nastavi ovim tempom brzo ce doci do trajnog.


  • 2

#259 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 23 May 2015 - 09:58

Novopazarac = Veljkokal


  • 4

#260 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 25 May 2015 - 19:51

Slinavko, smiri hormone.Ovo je link kao sto vidis.

 


Projektujes,projektujes slinavko ;)


Osim navedenih postova, Daljinac je postavio link za neke bljuvotine neprimerenog sadržaja o obešenim trudnicama. Trenutni ban je trideset dana dok moderacija ne donese konačnu odluku.


  • 2

#261 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 23 June 2015 - 14:56

Provokacija i dizanje tenzije - 10 dana.

Snježana brutalno dominira u svojoj knjizi.
 
Pošto nacionalizam na Balkanu bukti tako svi političari rade na potenciranju različitosti koja je neznatna. Muslimanski političari su u završnim radovima kada je u pitanju pravljenje bošnjačke nacije pa je sve ovo i bilo očekivano. Musliman neka svoju verziju zove kako hoće ali bosanski jezik u naučnom smislu ne postoji i to je istina koja mnoge boli. Mogu izmišljati kakva god hoće imena ali činjenicu da taj jezik svi razumiju neće moći promijeniti, a to je najbitnija činjenica koja kaže da je to jedan jezik od Hrvatske do CG.
 
Hercegovci mogu reći da govore hercegovačkim, a ako se Vojvodina jednog dana odvoji, imamo i vojvođanski. Pa krajiški, semberski itd., izaziva smijeh.


  • 0

#262 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 28 June 2015 - 18:48

Daljinac - trajno

 

Da Srbija zaista zivi u 19. veku okruzena komsijama koji zive u 24. Pocevsi od Bosne,ili Albanije ili recimo Hrvata koji imaju jedan od najnizis IQ u Evropi.Ili  EU bisera Bugarske & Rumunije. :rotflmao:
 


  • 2

#263 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 30 June 2015 - 22:59

Тачно се види недостатак информација са терена и из тог подручја у Вашим коментарима и ставовима. Не може да се назове геноцид у Сребреници, а да се не каже и геноцид у Братунцу. А када се и у то уђе се у аналогију зверстава који тај народ памти из 2 св. рата, па онда још дубље... Моји корени су оданде, познајем те људе у душу. Тешки људи, тешка прича. Дубоко несрећна земља и они који имају несрећу да живе са тиме, небитно да ли су Муслимани или Срби.


30 dana.


  • 0

#264 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 02 July 2015 - 15:01

Mojne smrdit na nacionalizam.

Srbi su jedna ekipa koja se daaaavno davno usmrdila na nacionalizam, do te mjere da je nekima ocigledno taj smrad postao nesto normalno, a u svom jadu, siromastvu, i cemeru mnogi nisu ni u stanju prepoznati da smrde.

Bosnjaci, to je jedna friska ekipica, koja tek sada pocinje pomalo smrduckati u nekim stvarima, ali sudeci po tim nekim stvarima nema nikakve brige da ce se i oni uskoro usmrditi do te mjere jednako kako smrde i Srbi.

Uostalom, kao i svi ostali balkanski primitivci, koji tvore te neke svoje polu-nacije, polu-plemena, i sl. a drzave ni'dje. Lijepi gazde, kamo srece da i nas stave pod nadzor, ovi danasnji kao oni nekadasnji! Ali nece...


30 dana.


  • 0

#265 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 07 July 2015 - 14:54

...



Nije ti trebalo ni par postova, pa da iz 'brige za francusku' progovori sVrBski naZiJon, i densanje na stolu pod vasirskom satrom, sa zadizanjem suknjiceta - pa ko da vise!
:puke:

Francuzi su svoju Marianne pravili po uzoru na K. Danev, a sVrBovi hoce da naprave svoju po uzoru na Mimi Oro!
:yucky:

...


Trolovanje na više tema, obesmišljavanje diskusije - 10 dana.


  • 5

#266 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 07 July 2015 - 19:20

Zbog psovanja i vredjanja - Triceratops 60 dana 

 

Da je ovo sto je on rekao bilo upućeno drugom forumašu ban bi verovatno bio trajni.


  • 0

#267 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 09 July 2015 - 19:02

Hoce, vise stvari.

Prvo, i meni je pun q.... onih koji etiketiraju samo Srbiju i za genocid i za zapocinjanje sukoba, a zaboravljaju na cinjenicu da smo bili jedna drzava i da su ove koje su se otcepile od zajednicke drzave pocele da se naoruzavaju u inostranstvu - krijumcareci oruzje, a onda sa tim oruzjem napali vojsku dotadasnje zajednicke drzave. Takodje, po definiciji genocida iz 48 godine, na podrucju Slovenije, Hrvatske, BiH i Srbije se desilo nekoliko genocida prema Hrvatima, Muslimanima/Bosnjacima, Albancima koje su izvrsili Srbi ( i Hrvati prema Bosnjacima) i Srbima koji su izvrsile sve druge strane. To sto nije bilo politicke motivisanosti sudova da tako presude u ostalim slucajevima, i potenciranje na ovom jednom, za mene znaci samo nastavak rata. Tako nece doci do pomirenja, samo mozemo da ocekujemo nove sukobe. Da ne govorim o tome da i dan danas nije poznat ukupan broj zrtava u potocarima, posto nije svejedno da li je 2, 3, 4 ili 8 hiljada ljudi ubijeno i koje strukture. Takodje se zaboravlja da je jedan deo ubijenih (opet neznamo koji) ucestvovao u genocidu nad Srpskim civilima u okolini Srebrenice.

A ono sto su Rusi uradili je upravo ono sto je uradjeno sa presudom za genocid - iskoristili su svoje politicko sredstvo i iskren da budem, mene licno poceli da kupuju, a verujem i dobar deo Srba, posto je sa ovom rezolucijom prilicno jasno da nismo dobrodosli u EU.


Relativizacija - 30 dana.


  • 0

#268 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 10 July 2015 - 09:42

Nuzdu vrsi van foruma, ako ne mozes da se suzdrzis, potrazi pomoc lekara (ili veterinara).


10 dana.


  • 1

#269 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 10 July 2015 - 11:14

A sta cemo sa ubistvom vojnika JNA u Splitu koji je u tenku bio zadavljen? Kakva bagra, kakva rulja, a mogao je stotine da pobije da je hteo, ali mlad je to covek nije zeljan krvi za razliku od ''domoljuba''... Ja da sam bio na njegovom mestu drugacije bi postupio, da je bilo ko u pitanju, ne pricamo samo o gradjanima Splita, isto bi postupio i u Beogradu.


Relativizacija - 30 dana
  • 0

#270 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 10 July 2015 - 17:29

stari kukavički fazon
očekivao sam barem zrno ljudskosti ali od dokazanog srbomrsca to je nemoguće očekivati
kaži barem ponosno da si aktivno proterivao državljane Hrvatske sprske nacionalnosti neće ti ovde zbog toga mnogo zameriti
ovako sa tužakanjem samo sebe ponižavaš :ajme:

vidim da si dobro savladao ovu forumsku školu što i ne čudi kad si upijao sve što su pisali lorenz i kinik. Ponekad pomislim da ti je neko ukrao nick ali ti brže bolje to demantuješ svojim glupstima i uvredama koje prosipaš skoro pa nekažnjeno. No moj si zemljak tebe ne bih nikad reportovao znaš po onom prištevačkom "on je pod makaze"
Ako imaš problem da prihvatiš da je Vjeko u uniformi HV( po sopstevnom priznanju) učestvovao u etničkom čišćenju državljana Hrvatske ja ti stvano iako sam dobre volje ne mogu pomoći.Naravno da ti to ne daje pravo da vređaš ali to je tvoj metod kojim hoćeš da namesti kaznu drgom forumaša
već viđeno ... :ajme:


Vređanje - 20 dana zbog ponovljenog prekršaja.
  • 0