Jump to content


Photo
- - - - -

Prison Break


  • This topic is locked This topic is locked
496 replies to this topic

#286 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 12 August 2015 - 08:18

Tompsone ti li si? Milan Tepic je istinski heroj, covek od reci, pravi vojnik, primer vojnicke casti i pozrtvovanja. Dao je zivot za drzavu koja se raspadala...

 

220px-Milan_tepic_street.jpg

 

Odakle tebi pravo botino da dovodis u pitanje herojstvo poslednjeg  heroja jedne drzave? Da nije mozda i on Cetnik?  Ko si ti hejtercino najobicnija? Zavuci se u misiju rupu i odradi posao za koji si placen, mislio sam da cak ni takvi botovi kao ti ne mogu izgovoriti ovakvu glupost. Ovde ja stanje i takvo kakvo jeste zato sto random neostvareni tipovi daju sebi za pravo da dovode u pitanje sve, misle da su bogom dani, a ovamo krompircic, ostarili su a nista stvorili nisu. Lazna ideja o sopstvenoj sposobnosti i intelektualnoj superiornosti :bljak: Priuceni arogantni tipovi misle da su boga za onu stvar uhvatili.

15 dana


  • 0

#287 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 12 August 2015 - 14:54

Samo jedan dodatak, koji se ne spominje a dogodio se 90'/91': isto takvo etnicko ciscenje i stradavanje se desilo Srbima u svim vecim hrvatskim gradovima izvan RSK.

Glupost je ovo sto si napisao. U RSK, od strane Srba, se nije desilo nista sto bi ukazivalo na genocid, a na kraju krajeva nijedan sud nije izrekao presudu sa takvom kvalifikacijom.

Ovakve izjave i lazi samo pogorsavaju stanje na terenu i ne vode ka pomirenju.

 

Stvari se moraju nazivati pravim imenom i ne smeju se mesati termini i koristiti ih kako kome i kad odgovara. Ne moze da postoji delimican/polovican/trecinski zlocin/genocid i sl. ... ili se nesto desilo ili nije.

Takodje, kao sto se kaznjava negiranje genocida isto tako bi trebalo uvesti praksu kaznjavanja svih onih koji pripisuju genocid koji nije dokazan i za koji niko nije osudjen.

Trajno.

 

Inače, ovo je prvi put da forumaš sam navede razloge za sopstveni ban.


  • 3

#288 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 15 August 2015 - 18:02

Bost - 60 dana. Vredjanje, plus stalking, plus trolovanje.


  • 0

#289 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 20 August 2015 - 16:15

Niko jači od zakona - trajno.

 

Očigledno je došao da troluje, vređa i provocira. Evo kratkog prikaza: http://forum.b92.net...a-i-kako/page-2


  • 0

#290 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 22 August 2015 - 18:07

Ja se izbrukao?  

 

Ti da pojacas dozu lekica. 

 

I da pazis da i Sr........er    uzima.

vredjanje - 10 dana


  • 1

#291 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 22 August 2015 - 18:10

@vjekoslav

 

Prvo me trpaš u koš određenog "etničkog morala" pa zatim u "političke idiote" . Meni je jasno u kojoj grupi ti pripadaš ali ti neću odgovoriti. Neću se spuštati na tvoj nivo jer očito od "jure i bobana" tebi ništa nije svetije.

30 dana


  • 1

#292 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 24 August 2015 - 13:36

Kao po obicaju masis doktore,bolesti su iz bg dolazile na kosovo.I ti si bio jedan od tih koji je poslat po zadatku da zarazi stanovnike kosova

 

Podmetanje - 10 dana.


  • 1

#293 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 25 August 2015 - 16:13

Mijat Tomić - trajno.

 

Ko hoće opširnije, neka pogleda njegove proustaške postove.


  • 2

#294 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 02 September 2015 - 17:09

Tebi su isto Arapi i Evopljani, ne vidis razliku, meni nisu. Nema kompromisa izmedju nas. Boricemo se ja i meni slicni protv tebe i tebi slicnih, dal ovde ili negde drugo, jer ti neces prihvatit da nisu isto, a ja da jesu. Tacka. E da se ne bi poubijali na ulici, pametni ljudi su izmislili demokratiju, glasanje, pa da lepo izbrojimo koga ima vise i da bude kako vecina kaze. Uz sve mane, to je ipak najbolje resenje jer druga su losija i nose vece zrtve, sto nam je istorija revolucija mnogo puta pokazala

 

Ugledanje na zivotinje nije glupost, ni zivotinje se ne rukovode iskljucivo instinktima. Ziva bica su razlicita ali je svima koji su do danas preziveli bitno da li je neko njihovo dete, clan grupe... ili nije. Za one vrste sto su propale ne znam ali na njih se nije pametno ugledati
Naravno da bi udavanje/zenidba deteta za Arapa bila tragedija, o tome ih u skoli ne uce, zato ih o tome ucimo u kuci. Ne kazem, mozda je i Arapima ispod casti da se udaju za ruzne plavuse. Al pricaju da su spremni za jednu plavusu da daju ne znam kolko kamila, vise nego za njihove. Rasisti! Zar im njihove zene nisu dovoljno lepe, pa misle da su plave superiornije?


Nazalost, onda cemo morat na ulicu Blond.


Mislim da je ovo samsvim dovoljno da pokaže zbog čega je forumaš trajno banovan.


  • 2

#295 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 04 October 2015 - 14:48

Truth 2015 - dizanje tenzija u diskusiji o D. Vujasinović - 10 dana.


  • 0

#296 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 05 October 2015 - 14:06

Truth 2015 - ban preinačen u trajni zbog kloniranja (Zvrk882, Cancer 18, Cosmo 15).


  • 0

#297 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 05 October 2015 - 23:48

Ti mali miran tamo čibe

 

Vidi pseudo liberalni anglonfilski prdavac priziva Boga u pomoc,da te nije gde kacavenda miropomazio? sve mi se cini da si u sebi otkrio seljanu

 

 

Sad ce Saratoga u Sredozemlje ,evo ti kapica sa propelerom i lizalica dok cekaš :rotflmao:


Trajno.


  • 4

#298 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 12 October 2015 - 14:42

Pusaci su stoka koja nema osecaj diplomatskog takta ! To je najgora sorta ljudi,oni su dno dna ! Ja nikom ne dozvoljavam da zapali smrdljivu cigaretu u mom stanu. Pusace uopste i ne pozivam u stan jer ne zelim da mi ta stoka zagadi zivotni prostor.


Vređanje (15 dana) + bespotrebno trolovanje i otvaranje besmislenih tema (10 dana) = 25 dana.

Sledeći ban je trajni.


  • 6

#299 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 20 October 2015 - 00:02

Ajde nemoj ti da mi palamudis o Kosovu. Srpska vojska se borila protiv OVK, protiv terorista. Nikome nisu smetali Albanci, vec militantne teroristicke jedinice, dugo naoruzavane i spremane. Taj zapadnjacki PR nabij sebi u dupe, nemoj ga meni prodavati ovde. Sada taj isti OVK drzi pola trgovine drogom u Evropi. E zbog toga su nas bombardovali, ne zbog ugnjetavanih albanskih civila, nemoj me zajebavati.


Mesec dana. Sledeći prekršaj ove vrste rezultiraće trajnim udaljavanjem sa foruma.


  • 1

#300 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 24 October 2015 - 23:49

Atreid - 20 dana zbog ponovljenog trolovanja na više tema.


  • 2