Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

PDF Fudbal


  • Please log in to reply
6870 replies to this topic

#5416 Martin Mystere

Martin Mystere
  • Members
  • 10,335 posts

Posted 19 April 2017 - 17:26

Marti, prelistaj svoj "opus" na FKCZ temi pre utakmice - pa pisi. :ajme:


Koji opus, bio je jedan komentar koji je btw svesno napisan kao svojevrsni "omaž" najboljim delima iste vrste na vašoj temi... Sprdnja sa komentarom da takvi poput tebe vide kako to izgleda kad se pročita sa druge strane što vidim da je uspelo.

Sa druge straže slobodan si da probaš da u zadnjih pola godine nađeš tri provokatorska posta u kojim sam provocirao navijače Partizana. Još bolje voleo bih da u tom istom periodu nađeš bilo koji post osim pomenutog gde sam ja bio taj koji je počeo provokacije ili da sam recimo makar jedan takav napisao na temi FK/KK Partizan, pa čak i da sam u nekoj meri većoj od minorne i pomenuo Partizan što se za dotičnog ne može reći ni na matičnim ni na Zvezdinim temama...

Sve, sve ali ti je ovaj pokušaj zamene teza gde izjednačavaš moje "provokacije" sa njegovim najblaže rečeno tragikomičan.

Edited by Martin Mystere, 19 April 2017 - 17:29.

  • 0

#5417 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 19 April 2017 - 18:09

Takvi poput tebe.
Vrhunski.
Vole ljudi iz torova da i druge ograde, pa to ti je. Valjda kad su svi po torovima nema opasnosti da ti neko ukaze na gresku u logici, stavu ili misljenju, posto, jelte, u torovima nema sopstvenog misljenja.
  • 1

#5418 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 19 April 2017 - 18:14

Ne pratim crveno-crna prepucavanja, no BH kao pojava mi nikada "gore" nije pravio problem. Iskuliraš ga ako ti nije po ćefu i gotiva.

Ignore ne radi ili ... ? 2c
  • 0

#5419 Martin Mystere

Martin Mystere
  • Members
  • 10,335 posts

Posted 19 April 2017 - 18:24

Tako je, "takvi poput tebe" koji kao posmatraju stvari korektno a na kraju ipak uspeju da stave znak jednakosti gde im se ćefne. Naposletku, imaš pravo i ti da nađeš u gore pomenutom periodu te moje silne provokacije i čitav "opus" kojim sam ja trolovao i provocirao ljude sa druge strane brda, naročito na temi Partizana, eto ne mora čak da bude identično BH...

Edited by Martin Mystere, 19 April 2017 - 18:52.

  • 0

#5420 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 19 April 2017 - 18:50

Jel može individua koja mi je obrisala post u kom sam napisao da je sramna kazna od 20 dana za taliesina, dok se tolerišu daleko gori upisi na dnevnoj bazi na fkp temi,  šta je prekršeno navedenim postom? 


  • 0

#5421 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 19 April 2017 - 19:15

Da pomognem drugu Wajnetu.....

A gde je taj post?

hand.gif

 

Svaka cast momcima, razneli su ih u pramparcad.

Sve sto sam prizeljkivao, desilo se ove seone, i na kraju slag na tortu ili bolje reci, posle Koje u 90. minutu, jos jedno pisanje po sampionskoj torti.

 

Marko je jebeni genijalac. Fenomenalan tip, koga uzgred budi receno licno poznajem, urnise ih na njihovom terenu bez pardona i na najfiniji, partizanski nacin.

Da hohstapleri nisu ukrali prosli derbi, imao bi 5/5, a da nisu ukrali sve sto jesu imao bi +15 i sve sto mogu za njega da kazem je  :hail:  :hail:  :hail:

 

Tavamba, Leo, Djurdja, Evi, Kljaja, Vule, Mileta, Jevta, Jankela, Bleki, Ostoja...kapa dole SAMPIONI 

 

Posto je SNS ekipa jos u novembru obezbedila 'kapilarne' bodove od svih potencijalnih ucesnika PO, ostaje jos da ih ponizimo u kupu i zaokruzimo sezonu.

Naravno, ne mislim pri tome da ponizavamo ove momke koji igraju za CZ. Njima svaka cast i verujem da bi im moralno mnogo lakse bilo da se bore za plasman u PO sa Javorom, Spartakom i Metalcem, gde im je im mesto.

 

Ponizavamo Aleksandra i Andreja, Malog i Gorana, Kokezu i Terzica, Dzaju i Lalata i sav taj lopovski sljam i nastavicemo u tom stilu...

 

 

Napred Partizan.Smrt fasizmu.

 


  • 3

#5422 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 19 April 2017 - 19:21

Treba da je svakoga sramota ko dovodi u vezu jučerašnju utakmicu ili bilo koju utakmicu ova dva kluba sa tim filmom i po meni takve osobe nisu za ovaj forum.

Što, odvalili smo vas par puta kao Pele Nemce u drugom poluvremenu u filmu.  :P

 

Doduše, sećam se i obrnutih situacija...  :D


  • 1

#5423 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 19 April 2017 - 19:32

Ignore ne radi ili ... ? 2c

 

Sta ce nam moderatori ako ignor radi? 


  • 0

#5424 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 19 April 2017 - 19:58

Pa da garantuju slobodu izražavanja svakome ko se pridržava unapred određenih civilizacijskih normi jednog diskusionog boarda.

Koliko sam ovde mogao pročitati, sâma pojava BH smeta izvesnom broju forumaša koji u njemu vide isključivo provokaciju; moje, gore opisano iskustvo, se razlikuje. Stoga, umesto teranja sa foruma, predlažem gore pomenuto rešenje kao win/win...
  • 0

#5425 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 19 April 2017 - 20:15

Starešina - 20 dana.

 

Neumerenost / neodmerenost u svakom pogledu, rečnik na granici prostakluka, svesno podizanje tenzija i "iščuđavanje" na ban duhovitog gospodina sa nacističkom ikonografijom. Postovi su izbrisani. 

 

 

... ...........

 

Napred Partizan. Smrt fašizmu.

 

Napisano je posle postavljanja slike, zbog koje je usledio direktan crveni posle dugog vremena na ovom PDF-u.

 

 

Stav Moderacije prema kabadahijskom ponašanju je jednoglasan. Ovakvo (i slično) ponašanje će se ubuduće kažnjavati po rigoroznijim kriterijumima. Princip akumulacije ostaje i dalje na snazi, ali će važiti za forumaše koji ne ponavljaju bezobrazno i tvrdoglavo identične prekršaje.

 


  • 2

#5426 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 19 April 2017 - 20:54

Kakve konstrukcije.
Na košarci se sipaju pare u tim i tako uništava jadna avangarda, a u fudbalu se pravi tim nivoa Javora ali se kapilarnim bodovima opet uništava avangarda. Kazna banom nije adekvatna i nema efekat. Mora se prići tim ljudima i videti gde leži problem.

Edited by pavijan, 19 April 2017 - 20:57.

  • 1

#5427 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 19 April 2017 - 21:05

Možeš isto tako i na temi FKCZ da nađeš različite konstrukcije. Ajd' sad svi da se iščuđavaju a obe teme vrve od svega i svačega.

 

Smanjimo svi doživljaj i biće bolje.


  • 2

#5428 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 19 April 2017 - 21:09

Da samo pogledaj kada su se jedne javile a kada 2 kontrukcije. SNS prcija , da se skupi svlacionica i slicne stvari ( ja sam ove prve 2 preuzeo) su samo preuzete sa FKP teme 


  • 1

#5429 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 19 April 2017 - 21:13

Kakve konstrukcije.
Na košarci se sipaju pare u tim i tako uništava jadna avangarda, a u fudbalu se pravi tim nivoa Javora ali se kapilarnim bodovima opet uništava avangarda. Kazna banom nije adekvatna i nema efekat. Mora se prići tim ljudima i videti gde leži problem.

 

 

Možeš isto tako i na temi FKCZ da nađeš različite konstrukcije. Ajd' sad svi da se iščuđavaju a obe teme vrve od svega i svačega.

 

Smanjimo svi doživljaj i biće bolje.

 

 

Da samo pogledaj kada su se jedne javile a kada 2 kontrukcije. SNS prcija , da se skupi svlacionica i slicne stvari ( ja sam ove prve 2 preuzeo) su samo preuzete sa FKP teme 

 

Nemojmo sad ići u drugu krajnost i praviti konstrukcije kroz "preglede" vs "branjenje teza". Em se pretvara u patkometriju, em u prebrojavanje eritrocita, em je pointless sam način po sebi, em je i kažnjivo kad se pretera. Zar je toliko teško poštovati ovo mesto?


Edited by barracuda, 19 April 2017 - 21:14.

  • 1

#5430 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 19 April 2017 - 21:57

Pa da garantuju slobodu izražavanja svakome ko se pridržava unapred određenih civilizacijskih normi jednog diskusionog boarda.

 

Zasto bi bilo ko stavljao na ignore onog "ko se pridržava unapred određenih civilizacijskih normi jednog diskusionog boarda"?


  • 0