Jump to content


Photo

Petar Lukovic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1350 replies to this topic

#16 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 14 November 2007 - 07:52

Tacno, kakve veze ima sto te neko opalio ciglom po glavi, vazno je da si video zlatni lancic na asfaltu kad si isti poljubio... Neko u toj situaciji vidi rascopanu glavu, druge obicno zadrzavaju na posmatranju u instituciji zatvorenog tipa Dr Laza Lazarevic.

ma steamie je cuveni...
on je od onih koji kada padaju sa stotog nedje neposredno prije prizemlja nepogresivo zakljucuju da im jos uvjek sasvim dobro ide...

#17 Steamroller

Steamroller
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 14 November 2007 - 08:26

Tacno, kakve veze ima sto te neko opalio ciglom po glavi, vazno je da si video zlatni lancic na asfaltu kad si isti poljubio... Neko u toj situaciji vidi rascopanu glavu, druge obicno zadrzavaju na posmatranju u instituciji zatvorenog tipa Dr Laza Lazarevic.


Pogresna analogija, jer ti taj lanac ne moze pomoci u toj situaciji. Lanac i cigla nemaju veze jedno sa drugim.

Medjutim, ako si zedan hoces li popiti vodu ako je casa polu-puna, ili ces tu casu ostaviti jer je polu-prazna i trazices casu koja je do kraja puna, kako bi u potpunosti ugasio zedj? To je sva 'mudrost' analogije koju ti je tako tesko bilo ukapirati.

#18 Vukashin

Vukashin
  • Members
  • 599 posts

Posted 14 November 2007 - 08:30

Pa najgori odande su već ovde.


Mislis takvi ko ti?

#19 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 14 November 2007 - 08:44

Medjutim, ako si zedan hoces li popiti vodu ako je casa polu-puna, ili ces tu casu ostaviti jer je polu-prazna i trazices casu koja je do kraja puna, kako bi u potpunosti ugasio zedj? To je sva 'mudrost' analogije koju ti je tako tesko bilo ukapirati.

jes vala...
ti si znaci onaj sto ne protestuje kada mu u kafani konobar donese pola case piva.
nego je popije kao "najpuniju" i jos po forumima prica kako je dobro prosao.
jer moglo se deiti da mu donesu i praznu...

#20 Steamroller

Steamroller
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 14 November 2007 - 09:18

jes vala...
ti si znaci onaj sto ne protestuje kada mu u kafani konobar donese pola case piva.
nego je popije kao "najpuniju" i jos po forumima prica kako je dobro prosao.
jer moglo se deiti da mu donesu i praznu...


Pa ako mi konobar donese pola case piva, ja cu mu platiti za pola piva. Drugu polovinu ce dobiti kada donese ostatak.

#21 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 14 November 2007 - 09:41

Pa ako mi konobar donese pola case piva, ja cu mu platiti za pola piva. Drugu polovinu ce dobiti kada donese ostatak.

jes vala...
ako donese praznu neces mu dati ni zutu banku...
jebes zedj.
to je samo za analogije po forumuma...

#22 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 14 November 2007 - 11:01

Ovaj covjek bas ima psihicki poremecaj... :rolleyes:

Mislis da si kvalifikovan da to procenis?

Сваки пут када прочитам неку од "анализа" Петра Луковића, увек се поново уверим у то да је за човека место уредника БИГЗ-овог (почившег) часописа Sex Club ипак било најадекватније.

Pokusaj sa "satira" umesto "analiza". Ako ti ni tada ne bude jasnije, onda nista.

#23 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 14 November 2007 - 11:33

Ako nista drugo, Pera ume da prepozna kvalitet kad procita negde :rolleyes: (:puvachkismajli:)

#24 Adam Weisphaut

Adam Weisphaut
  • Members
  • 822 posts

Posted 14 November 2007 - 11:42

Pa ako mi konobar donese pola case piva, ja cu mu platiti za pola piva. Drugu polovinu ce dobiti kada donese ostatak.

Nego Steamy, sta ako ne samo da konobar hoce da ti napalti ne samo celu casu nego ti jos trazi i pozamasnu napojnicu :rolleyes:

#25 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 14 November 2007 - 11:46

Dok god je Srbija ponovo u "zlatnim devedesetim", zahvaljujuci Kostunici i Tadicu, bice mesta za jednog Peru Lukovica, da pokaze da nisu bas svi progutali njihov populisticki buckuris.

#26 skomi ricma

skomi ricma
  • Members
  • 2,843 posts

Posted 14 November 2007 - 11:50

Dok god je Srbija ponovo u "zlatnim devedesetim", zahvaljujuci Kostunici i Tadicu, bice mesta za jednog Peru Lukovica, da pokaze da nisu bas svi progutali njihov populisticki buckuris.


Dok god je listova europske orijentacije kao što su jadni Dani, vulgarni Scandal, biće tezge za jednog Peru Lukovića.

Dok god je najvažnije pokenjati se po ledjima Srbiji (sa ili bez argumenata, koga još za to briga!) biće fanova (i fanatika) jednog Pere Lukovića.

#27 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 14 November 2007 - 11:52

To je pitanje iz kog se ugla gleda; kad se viri iz septicke jame, onda sve i lici na izmet.

#28 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 14 November 2007 - 11:55

Patriote, hajde da opisite kako se to vi nervirate kad citate cika Peru.

#29 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 14 November 2007 - 12:05

Dok god je najvažnije pokenjati se po ledjima Srbiji (sa ili bez argumenata, koga još za to briga!) biće fanova (i fanatika) jednog Pere Lukovića.

kome je najvaznije?
svjetskim zavjerenicima i domacim izdajnicima?
i pera se ne kenja po ledjima, nego drito u lice.
i svoju kenjazu pritom sasvim precizno locira...

Edited by muras, 14 November 2007 - 12:05.


#30 Tutankamon

Tutankamon
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 14 November 2007 - 12:20

Patriote, hajde da opisite kako se to vi nervirate kad citate cika Peru.


Ja o Petru Lukoviću imam isto mišljenje kao o Šešelju. Ama u dlaku su isti...