Jump to content


Photo
- - - - -

Rukomet


  • Please log in to reply
7959 replies to this topic

#61 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 18 January 2009 - 14:15

Kako god, samo da se vratimo :D Rukomet mi je omiljeni sport, a iz razočaranja ga nisam pratila dosta dugo. Ajde da se ne radujem previše, ali ipak sam se ponadala da je povratak u vrh moguć. Ako se "ubrzamo" i dovoljno dugo imamo motiv ( a ne samo u prvih 15 minuta :ph34r: , kao nekada), možda ona prognoza hrvatskih reprezentativaca i ne bude SF.

meni je isto rukomet jedan od omiljenijih sportova, i pravo je zadovoljstvo ga gledati, pogotova kad igraju majstori kao sto su danci, francuzi, spanci... a danas sa druge strane treba da ukrstimo koplje sa tim majstorima i rekao bi da manje vise vecina ocekuje pobedu(a i ja sam u toj grupi :) ), iako objektivno ne postoji ni jedan razlog za to, posto danci vec 10 godina imaju vrhunski kontinuitet, a sa druge strane mi smo ko dete koje ponovo uci da hoda...
a isto tako cinjenica je da su otisli rastereceni bez pritiska, mada ja ocekujem od njih da pokazu jako puno(pogotovo nakon one pobede protiv ceha i rusa, gde su pokazali karakter a isto tako i da mogu da odigraju na vrhunskom nivou)...
ne moraju bas osvojiti zlato, ja bi bio zadovoljan i bronzanom medaljom, mada zlato je zlato :D


За прву утакмицу није лоше, сви ми знако колики је притисак на њој и колико је лакше када се обезбеди друго коло. Али голман нам је лудило, што каже мој другар јуче човек је ауторитет, када га виде играчи може тата да им буде :D
Срећно вечерас против Данаца, па шта нам Бог да!

danas ce peja u najmanju ruku morati da bude podjednako razbranjen ako ne i vise(sto ce biti jako tesko), posto i danci imaju hvidta, koji je sa omejerom najbolji golman na svetu...

sto se tice boldanog, samo pobeda samo pobeda :D
  • 0

#62 Lancelot_Bgd

Lancelot_Bgd
  • Members
  • 303 posts

Posted 18 January 2009 - 16:02

Њима лош дан, нама мотивација, срце до неба и мало среће... Само нека момци дају све од себе и нека покажу свима како се бори за своју земљу. (И нека домаћини имају мало милости па пусте нашу химну мало дуже) ...
  • 0

#63 awojobi

awojobi
  • Members
  • 829 posts

Posted 18 January 2009 - 20:41

AJMO CAREVI, SVAKA CAST!!!
  • 0

#64 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 18 January 2009 - 21:00

Idemoooooooooooooooooo! samo jako do kraja! :ph34r:
  • 0

#65 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 18 January 2009 - 21:16

22:16 :ph34r:

Jel to danci igraju loše,il igra srbija?
  • 0

#66 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 18 January 2009 - 21:37

Odigrali smo mozda i najbolje poluvreme ikad, ali u drugom poluvremenu naivno izgubismo veliku prednost od 8 razlike za samo 9 minuta! Svaka cast nasima na brzoj igri, ali u nekim trenucima ipak treba stati na loptu i igrati malo iskusno i na duzi napad... u ovoj jurnjavi sa Dancima lose prolazimo... sad je 30-30 (a bilo je 30-22) i usli smo u njihovu masinu... ne pise nam dobro nazalost... ima jos sanse ali... steta bi bilo da izgubimo posle svega...

Edited by Issey, 18 January 2009 - 21:38.

  • 0

#67 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 18 January 2009 - 21:38

sudija napusi mi se qutrza!
  • 0

#68 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 18 January 2009 - 21:44

Sudije izgubile kompas.. ali i Kojic je napravio dve gluposti, promasena kontra plus glupo iskljucenje... 1 razlike za nas, napeto...
  • 0

#69 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 18 January 2009 - 21:45

danci su uvik igrali sjajno na kontru, šteta šta u isto vrime igra hrvatska...kuvajt je vreća za napucavanje.
  • 0

#70 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 18 January 2009 - 21:54

koja jebena nesreca :ph34r: :)

nasima ogroman naklon :D
  • 0

#71 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 18 January 2009 - 21:54

:ph34r: sta ovo bi
  • 0

#72 pospanko

pospanko
  • Members
  • 1,094 posts

Posted 18 January 2009 - 21:58

Свака част нашим момцима...
Јесте видели колико се радују први у Европи и трећи на свету што су нас добили?
Ајмо даље...
  • 0

#73 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 18 January 2009 - 22:00

Sta reci... kad posle ovakve igre nismo pobedili Dance onda ne znam kad cemo... Svaka cast na igri i borbenosti, ali nije mi jasno da na +8 Cvetkovic i dalje trazi jurnjavu i brze napade??!! Svaki napad je trebalo bar po minut da nam traje u tim trenucima, da se igra iskusno i sa dosta faulova a ne da se jurimo sa Dancima i bukvalno im poklonimo pobedu. Ovo je velika steta, fizicki su se dosta istrosili a plasim se da i psihicki na padnu posle ovakvog poraza...to bi bilo najgore. Danci nicim nisu zasluzili pobedu, mi smo im nasim glupostima i uz malu pomoc sudija bukvalno poklonili polufinale... posle svega je stvarno ostao "gorak ukus"... Svaka cast za momke u svakom slucaju, dali su sve od sebe.

Edited by Issey, 18 January 2009 - 22:01.

  • 0

#74 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 18 January 2009 - 22:01

da nam je neko ponudio da na sp izgubimo od danaca sa jednim golom razlikom, mislim da bi ceo strucni stab pristao na to ali nakon danasnjeg toka utakmice stvarno je neverovatno kakvu smo sansu propustili... samo da nasi ne padnu psihicki nakon ove utakmice...
  • 0

#75 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 18 January 2009 - 22:12

a jos je veca steta sto smo vec posle ove pobede mogli da osiguramo polufinale, ovako, sad ce to biti jako jako tesko... :ph34r:

Edited by cook, 18 January 2009 - 22:12.

  • 0